Prvi dan završnice u dvorani Stella Maris otvorile su rukometašice Podravke i Liburnije Opatija. Podravka je bolje krenula u sam susret, ali su protivnice u 8. minuti preko Tine Margete izjednačile na 3:3. Ubrzo je Liburnija pojačala tempo i golom Luane Zdrinšćak preuzela vodstvo (7:6). Do kraja prvog dijela Podravka je zgodicima Vite Domijan sustigla i vratila utakmicu u egal (10:10). U nastavku nešto bolju igru pokazala je Liburnija koja se uspjela odvojiti na +3 da bi na kraju slavila s dva pogotka više.

U utorak Podravka igra preostale dvije utakmice prednatjecanja: u 10 sati Podravka – Sinj i u 17 sati Umag – Podravka.