Nina Alvir (Podravka Lino) s peharomPodravka Lino pobjednik je kupa Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije. U finalnoj utakmici, odigranoj večeras, u srijedu 25. studenoga, Koprivničanke su svladale Đurđevac 37:31 (19:17). Do 50. minute utakmica je bila izjednačena, a onda je Lino povećavao vodstvo i pobijedio sa šest golova razlike.

Pobjednik kupa 2015. Podravka LinoPehare i medalje predavao je predsjednik Županijskog saveza Zlatko Blažeković.Z. Blažeković predaje trofeje Podravki Lino

FINALNA UTAKMICA ŽUPANIJSKOG RUKOMETNOG KUPA

ĐURĐEVAC – PODRAVKA LINO 31:37 (17:19)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 50. Suci: Marko Presek i Dalibor Blesić. Nadzornik: Vladimir Jurenec (svi iz Koprivnice).

ĐURĐEVAC: Škrinjar, Šanteković 11(1), D. Šandrovčan 2, Peroković 5, Levačić, M. Šandrovčan 1, Lacković, Klasan, Mesec, Balatinec 10, Šogorić, Lenardić 2, Ferenčić, Jeftimov. TRENERICA: Sanja Šandrovčan.

PODRAVKA LINO: Kosnica, Franjkić 2, Brkić 1, Petričević 1, Hmelina 11, Šafar, T. Petika 9, Alvir 2, Šestak 11, Kolar, Vrabelj, Mikulčić, Borac, Sikavica. TRENERICA: Snježana Petika.

SEDMERCI: Đurđevac 2(1), Podravka Lino 2(2).

ISKLJUČENJA: Đurđevac 10 minuta (Peroković 2+2, Balatinec, Lenardić, Ferenčić), Podravka Lino 8 minuta (T. Petika 2+2, Hmelina, Borac).

IGRAČICA UTAKMICE: Tea Hmelina (Podravka Lino).Predaja priznanja Đurđevčankama