Nakon što su odigrani svi susreti četvrtfinala Kupa Hrvatske u ženskoj i muškoj konkurenciji, u ponedjeljak, 8. svibnja 2023. godine u 12:00 sati, u Trofejnoj dvorani Hrvatskog rukometnog saveza, održat će se izvlačenje parova polufinala Kupa Hrvatske te kvalifikacija za popunu Paket 24 Premijer lige.

U ženskoj konkurenciji Kupa Hrvatske, četiri ekipe koje će sudjelovati u ždrijebu, odnosno na završnom turniru su Podravka Vegeta, Lokomotiva Zagreb, Dalmatinka i Koka. U muškoj konkurenciji pak, bit će PPD Zagreb, Sesvete, Bjelovar Trogir.

Nakon završetka utakmica Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak, ligu napuštaju Bjelovar i Zamet, a u kvalifikacije za popunu lige, idu KTC Križevci i Moslavina, kojima će se pridružiti Buzet i Slatina.

Kao i dosad, ždrijeb možete pratiti putem livestreama na YouTube kanalu Hrvatskog rukometnog saveza, a poveznica je ovdje.