U subotu smo se odazvali na još jednu organiziranu Zelenu čistku našeg Gradskog komunalnog poduzeća Komunalac, Koprivnica. Kad se male ruke slože sve se može pa smo tako zajedničkim snagama očistili jednu lokaciju u Kunovec Bregu. Ovo je okupljanje volontera, sportaša i udruga simbolično održano na sam Dan planeta Zemlje. Drago nam je da su se na akciju odazvale i naše mlade nade Rukometnog kluba Podravka koje će sljedeći tjedan put Poreča gdje im od srijede kreće Završnica Prvenstva Hrvatske. Ovo je ujedno i jaka poruka svima nama da ako i dalje želimo uživati u prirodi i svježem zraku otpad ne smijemo ostavljati na zabačenim lokacijama i u šumama. Bravo za sve Podravke i Podravce, ali i naše cure koje su svoje vrijeme izdvojili da izbacimo iz prirode sve ono čemu tamo nije mjesto. #čistigrad #zelenigrad #gradKoprivnica