Rukometašice Podravka Vegete su na gostujućem terenu u Crikvenici upisale još jednu prvenstvenu pobjedu i to protiv Murvice 13:33, poluvrijeme, 7:13.

Zanimljiva i tvrda utakmica u kojoj su se obje ekipe postavile čvrsto u obrani pa je u prvom dijelu prvog poluvremena bilo malo pogodaka. Prava akcija na parketu kreće od 15′ kada su naše igračice dostigle potrebnu radnu temperaturu. U 20′ Podravka je na 5:9, a pogodak postiže Holešova. Nastavljaju držati tempo naše cure i do poluvremena povećavaju svoju prednost na +6 (7:13).

Raspoloženje i dalje raste i u drugom poluvremenu, a na vrata je nakon Risović, stala mlada Magdalena Ećimović.  Obrana stvara prilične probleme u napadu domaćim igračicama pa osam minuta ne dolaze do pogotka. Dovoljno je to bilo da Saračevićeve odabranice s lakoćom i odličnom igrom odu na +11. Rutinski i mirno kraju privode utakmicu naše cure, a zadnji sudački zvižduk označio je visokih +20 za našu ekipu uz rezultat 13:33.

Crikvenica, Gradska sportska dvorana. Gledatelji:500. Suci: Antonio Jurić i Deni Marčinković iz Bjelovara. Nadzornik HRS-a: Vlado Živolić