kolovoz 24, 2019

Drugi dan turnira utakmicom su u ranim jutarnjim satima otvorile rumunjska Corona Brasov i mađarski Mosonmagyarovari KC. U prvom dijelu dominantnija je bila rumunjska ekipa no prema kraju poluvremena vraća se mađarska ekipa u ritam i na poluvrijeme obje ekipe nose neriješen rezultat (16:16). Napeto i u drugom poluvremenu, i vodi se borba gol za…

kolovoz 23, 2019

Otvoren je i četrnaesti po redu Memorijalni turnir Josip Samaržija Bepo, a danas su pobjede upisali domaćin Podravka Vegeta protiv rumunjske Corone Brasov i mađarski Mosonmagyarovari KC protiv ŽORK Jagodine. Uz lijep odaziv koprivničke publike željne dobrog rukometa danas je upriličen i jedan mali svečani događaj za naše dvostruke državne prvakinje kojima su uručeni poklon…

kolovoz 23, 2019

Izaslanstvo RK Podravka s.d.d. zajedno s članovima obitelji suprugom Anom Samaržija, sinovima Albinom i Leom i unukom Sarom danas je na Gradskom groblju u Koprivnici položilo cvijeće i upalilo svijeće za nikad zaboravljenog profesora Josipa Samaržiju Bepa. Delegaciju je predvodio član Nadzornog odbora kluba dr. Dražen Sačer uz direktoricu Vlatku Mihoci i spomenute članove obitelji. …

kolovoz 22, 2019

Ovogodišnja modna revija čarobna je i zbog humanitarne note koju u sebi nosi Rukometašice Podravka Vegete podržale su i 14. po redu Renesansni festival u Koprivnici i tradicionalnom renesansnom modnom revijom uveličale još jedno otvorenje ove top srednjovjekovne manifestacije na ovim prostorima, ali i šire. U svojim su rukama ovoga puta ponijele i čarobne štapiće…

kolovoz 22, 2019

U prostorijama RK Podravke s.d.d. održana je konferencija za medije uoči 14. Memorijalnog turnira Josip Samaržija Bepo. Podravka Vegeta će ove godine ponovno tradicionalno ugostiti tri ekipe i to rumunjsku Coronu Brasov, mađarski Mosonmagyaróvári KC i ŽORK Jagodina iz Srbije. Turnir će se održavati od 23. do 24. kolovoza u SD Gimnazije Fran Galović, a…

kolovoz 20, 2019

Rukometašice u renesansnoj čaroliji Umjesto sportskih dresova rukometašice Podravka Vegete Dijana Mugoša, Tjaša Stanko, Lamprini Tsakalou, Elena Gjorgjijevska i Maria-Andreea Ianasi, u četvrtak, 22. kolovoza odjenut će damske oprave i prošetati koprivničkim renesansnim bedemima. Novopridošle igračice nastavljaju tako tradiciju održavanja modne revije kojom se već nekoliko godina službeno otvara Renesansni festival. Ovog puta rukometašice će…

kolovoz 20, 2019

Nakon gostovanja u Poreču te prve upisane pobjede u ovoj sezoni i to u pripremnoj utakmici protiv Rostov Dona može se reći kako je sezona ozbiljno krenula. Iako rezultat u Poreču nije bio primaran lijepo je sezonu otvoriti pobjedom. Nakon prilično zahtjevnog prvog dijela priprema krenule su i utakmice, a prava prilika da vidite ekipu…

kolovoz 18, 2019

Foto/Handball Club Rostov-Don Rukometašice Podravka Vegete su danas u jutarnjim satima krenule put Poreča gdje ih je dočekao ovogodišnji finalist Lige prvakinja Rostov Don. U sklopu ovog gostovanja Podravka Vegeta je osim treninga s ruskom ekipom u rasporedu imala i pripremnu utakmicu i to danas s početkom u 17 sati u dvorani hotela Diamant. Čini…

kolovoz 8, 2019

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija kasno sinoć saznala je svoje suparnice u borbi za poredak od 13. – 16. mjesta, na Europskom prvenstvu u Sloveniji. U  petak, 9. kolovoza u 12 sati Hrvatska će igrati protiv Nizozemske.  U drugom susretu toga razigravanja sastaju se Španjolska i Portugal.  Pobjednici iz tih susreta igrat će u subotu 10. kolovoza…

kolovoz 23, 2019

Nakon dvadesetak dana priprema jučer je druga ekipa Podravke odigrala prvu ovosezonsku prijateljsku utakmicu s 2. ekipom Lokomotive u zagrebačkom Domu sportova. Dogovorom trenera, bila je to trening utakmica, 60 minuta igranja u kontinuitetu, bez odmora u poluvremenu i bez službenog zapisnika s utakmice. Usprkos tek manjem broju odrađenih treninga zadovoljna sam prikazanom igrom  i…

kolovoz 13, 2019

Djevojčice 2006 / 2007 Podravke 3 su jučer 12.08.2019. počele s treninzima. Do početka škole trenirat će na terenima OŠ A. N. Gostovinski i SD Gimnazije Fran Galović i to jedan do dva puta dnevno. Radit će se na izdržljivosti, općoj snazi i specifičnoj pripremi, jer djevojčice čeka naporna sezona u dvije lige koje će…

srpanj 18, 2019

Dva tjedna uoči početka Europskog prvenstva kojemu je domaćin Slovenija od  01. do 11. kolovoza hrvatska ženska kadetska reprezentacija ima novo okupljanje. Iako je izbornica Adrijana Prosenjak malo suzila popis na njemu su i dalje dvije Podravkine igračice koje su već standardne u pozivima Hannah Vuljak i Josipa Josipović.  Nakon prvog dijela priprema koji je…

lipanj 24, 2019

Foto/Mihalec Golmanica Podravke 3 Nika Galinec je svojim sportskim rezultatima i ostvarenim uspjehom osim sa svojom sportskom ekipom nagrađena i u svojoj općini Koprivnički Ivanec. Na svečanom obilježavanju Dana općine zasluženo joj je uručena Povelja za sportski uspjeh zbog čega smo na Niku iznimno ponosni. Ne samo da je sa svojom ekipom dvije godine zaredom…

lipanj 18, 2019

Djevojčice Podravke 4 su zajedničkim druženjem u prostorima kluba završile još jednu uspješnu sezonu. Pridružila im se i direktorica Božica Palčić pa su se uz pizzu i grickalice te sokove prisjetile natjecanja i prijateljskih utakmica kojih je ove sezone bilo 51. Nastupile su u dvije lige, HRLD 2006. i mlađe, u kojoj su odigrale devet…

lipanj 14, 2019

Jučerašnjim  zajedničkim druženjem uz pizzu, kolače i sokove i službeno je završena sezona za Podravku 2 Lino. Zahvaljujem direktorici Palčić na posjeti i prigodnim završnim riječima. Sezona je za nas bila duga i naporna. Iako nismo bili prvaci 2. lige, niti smo osvojili medalju na Državnom prvenstvu, svi koji prate ovu generaciju znaju da smo…

lipanj 7, 2019

Ovogodišnje osvajačice zlata na Prvenstvu Hrvatske u Poreču, naše mlade nade i igračice Podravke 3 danas su se zajedno s trenericom Đurđicom Zečević okupile na zajedničkom malom domjenku kojim se zaključuje još jedna odlična sezona ove generacije. Prepuna prostorija radosti i mladosti i slika koju je bilo lijepo i trajno zabilježiti. Trenerica se emotivno i…

svibanj 27, 2019

Djevojčice Podravke 4 su ovog vikenda odigrale dvije utakmice Lige za prvaka MŽRL za djevojčice ”A” godišta 2006. /2007. u SD OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima. Protivnice su im bile ŽRK Zelina iz Zeline i ŽRK Koka iz Varaždina. Koprivničanke su ostvarile polovičan uspjeh. U prvoj utakmici protiv ŽRK Zeline, Podravkine djevojčice su djelovale kao…

svibanj 23, 2019

Ponovnim osvajanjem naslova prvakinja Hrvatske za našu ekipu završila je vrlo uspješna natjecateljska godina. Sama Završnica PH, gdje smo među 20 ekipa, mogu slobodno reći, superiorno, bez poraza osvojili prvo mjesto bila je šlag na tortu koju smo „pekli“ tijekom cijele godine. Od jeseni prošle godine odigrali smo 54 utakmice, pobijedili u njih 48, uz…

kolovoz 11, 2019

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija izgubila i od Portugala 29:30 i za kraj Europskog prvenstva osvojila 14. mjesto u slovenskom Celju. Kao i u brojnim drugim susretima na ovom natjecanju bilo je mnogo uspona i padova u igri naše reprezentacije. Tako je Hrvatska ovo Europsko prvenstvo završila s dvije pobjede, jednim remijem i pet poraza. Sačuvala…

kolovoz 1, 2019

Juniorke koje su krajem srpnja predstavljale Hrvatsku na Europskom prvenstvu u Mađarskoj već su se vratile redovnim obavezama u klubovima dok je kadetska reprezentacija dosad naporno trenirala za Europsko prvenstvo u slovenskom Celju koje će se održavati od 1. do 11. kolovoza.  Pripreme za to natjecanje traju više od mjesec dana. Od Zadra i Kampa…

lipanj 19, 2019

Tužna vijest stigla je i do RK Podravka. Preminuo je dugogodišnji vratar Rukometnog kluba Koprivnica Zvonimir Cmarko. U ime svih zaposlenika RK Podravke, igračica i stožera želimo izraziti sućut obitelji, suigračima i prijateljima Zvonimira Cmarka. Počivao u miru. (Foto: Podravski list)

lipanj 19, 2019

Veteranke Podravke su proteklog vikenda nastupile na 3. po redu veteranskom turniru ”Bjelovarski cepelin”, a u organizaciji VRK Bjelovar i osvojile četvrto mjesto. U dvorani “Europskih prvaka” igralo je 16 ekipa (9 muških i 7 ženskih), a Podravka je u grupnoj fazi  snage odmjerila s ekipom Arene iz Pule, Bjelovara te ekipom Radnika iz Križevaca. …

travanj 29, 2019

Naši vjerni navijači Kronikusi danas su se na svojoj službenoj stranici baš uz ovu fotografiju iz monografije povodom 45 godina kluba prisjetili sjajne atmosfere u staroj dvorani Srednje škole Koprivnica gdje je naš klub slavio brojne naslove pa i onaj europski 1996. Bila je to posebna toplina i atmosfera koje se i danas prisjećaju mnoge…

travanj 17, 2019

U Kopenhagenu je održan ždrijeb za kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2020 za žene koje se održava od 04. do 20. prosinca u Danskoj i Norveškoj. Hrvatska je na ždrijebu bila u drugom potu i za suparnice dobila Francusku, Island i Tursku. Ukupno je sedam kvalifikacijskih skupina i po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine izboriti će nastup na Europskom prvenstvu, dok su se Danska i Norveška izravno kvalificirale kao domaćini. Hrvatska je do sada deset…

veljača 22, 2019

Hrvatski prvak GNK Dinamo Zagreb je u jučerašnjoj uzvratnoj utakmici na prepunom Maksimiru pobijedio Viktoriju Plzen 3:0 i osigurao prolazak u osminu finala UEFA Champions League. Veliki je to uspjeh za hrvatski sport povodom kojeg RK Podravka upućuje čestitke na ostvarenom rezultatu i želi svu sreću u daljnjem natjecanju. Danas su kuglice na održanom ždrijebu…

siječanj 21, 2019

Podravkine su veteranke na tradicionalnom rukometnom druženju u Varaždinu u subotu imale razloga za slavlje jer su osvojile Turnir grada Varaždina 2019 u organizaciji veterana Varteksa. Uz to je nagradu za najbolju vratarku odnijela veteranka Podravke Špela Skrt Keser dok je Kokina Snježana Horvat proglašena najboljom igračicom turnira. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa, 5 muških…

Facebook bozic 1600x1200
prosinac 24, 2018

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

NADOLAZEĆE UTAKMICE

kolovoz 2019
P U S Č P S N
« svi    
 1234
567891011
12131415161718
1920212225
262728293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta24230146
2Lokomotiva Zagreb24230146
3Koka24152732
4Bjelovar24152732
5Sesvete Agroproteinka24150930
6Zrinski241211125
7Dalmatinka241101322
8Split 201024901518
9Umag24811517
10Osijek24621614
11Murvica24701714
12Trešnjevka24601812
13Zamet2420224
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI