AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. TREĆI PRIPREMNI TJEDAN RUKOMETAŠICE PODRAVKE VEGETE ZAKLJUČILE POBJEDOM U MAĐARSKOJ
  3. ODIGRANA DRUGA PRIPREMNA UTAKMICA S MAĐARSKIM DUNAJVAROŠOM
  4. RUKOMETAŠICE PODRAVKE VEGETE ODIGRALE PRVU PRIPREMNU UTAKMICU S KRIMOM
  5. INTERVJU S TRENEROM ŽELJKOM BABIĆEM//Babić:”Ovo su odlični uvjeti koji mi omogućavaju da se fokusiram na rad.”
  6. MLAĐE KADETKINJE NA EYOFU DANAS IGRAJU POSLJEDNJI SUSRET SKUPINE// IZOSTALA JE PRILIKA ZA MEDALJU, ALI TARA ĐELEKOVČAN JE BRILJIRALA U UTAKMICI DRUGOG DANA NATJECANJA
5 kolovoza, 2022
TREĆI PRIPREMNI TJEDAN RUKOMETAŠICE PODRAVKE VEGETE ZAKLJUČILE POBJEDOM U MAĐARSKOJ

Rukometašice Podravke Vegete su zaključile svoj treći pripremni tjedan pobjedom na gostovanju u Dunajvarošu 36:35, poluvrijeme 20:20. Nakon pripreme s Krimom u Ljubljani uslijedilo je gostovanje u Mađarskoj gdje je glavni cilj uigravanje ekipe za nadolazeće izazove u novoj natjecateljskoj sezoni. U obje utakmice cure su pokazale karakter iako je u utakmici prvog dana slavila…

4 kolovoza, 2022
ODIGRANA DRUGA PRIPREMNA UTAKMICA S MAĐARSKIM DUNAJVAROŠOM

Rukometašice Podravke Vegete su danas doputovale do pet sati udaljenog Dunaujvaroša gdje su u popodnevnim satima odigrale drugu po redu pripremnu utakmicu. Podsjetimo, ekipa je u trećem tjednu priprema za koji su bile zakazane i dvije utakmice s domaćinom iz Mađarske. Bila je to još jedna odlična priprema za početak natjecateljske sezone. Obje ekipe su…

31 srpnja, 2022
RUKOMETAŠICE PODRAVKE VEGETE ODIGRALE PRVU PRIPREMNU UTAKMICU S KRIMOM

Rukometašice Podravke Vegete su danas odigrale svoju prvu pripremnu utakmicu u novoj sezoni na gostovanju u Ljubljani. Domaća je ekipa upisala pobjedu 31:23, dok je rezultat poluvremena bio 17:12. Domaćin iz Ljubljane u novu sezonu kreće s velikim ambicijama u Ligi prvaka i to na čelu s rukometnim stručnjakom i trenerom te izbornikom ženske slovenske…

27 srpnja, 2022
INTERVJU S TRENEROM ŽELJKOM BABIĆEM//Babić:”Ovo su odlični uvjeti koji mi omogućavaju da se fokusiram na rad.”

Drugi je tjedan priprema pa je idealno vrijeme za prve dojmove trenera Željka Babića koji je u novoj sezoni svoju makedonsku adresu zamijenio onom u Koprivnici, gdje je sada prvo ime stručnog stožera najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba Podravke Vegete. 1.Smjestili ste se i proveli svoje prve radne dane u gradu sporta, gradu za život, našoj…

27 srpnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE NA EYOFU DANAS IGRAJU POSLJEDNJI SUSRET SKUPINE// IZOSTALA JE PRILIKA ZA MEDALJU, ALI TARA ĐELEKOVČAN JE BRILJIRALA U UTAKMICI DRUGOG DANA NATJECANJA

Drugog dana natjecanja na Europskom olimpijskom festivalu mladih (EYOF-u) u Banskoj Bystrici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija poražena je od Njemačke 26:18 pa je propuštena mogućnost borbe za medalju. Prvog dana festivala hrvatska je reprezentacija upisala poraz u prvom ogledu skupine protiv Norveške 22:16. Velika borba vodila se u prvom dijelu. Njemačka ga je na…

25 srpnja, 2022
U TIJEKU ZAVRŠNE PRIPREME KADETKINJA ZA SVJETSKO PRVENSTVO U IVANIĆ GRADU

Dva uspješna ciklusa priprema za Svjetsko prvenstvo kadetkinja su zaključena, a u tijeku je završna faza priprema u Ivanić Gradu za veliko natjecanje kojem će domaćin biti Skopje odnosno Sjeverna Makedonija. Natjecanje je na rasporedu od 30. srpnja do 10. kolovoza 2022. godine. Iz Podravkinih redova na popisu je Lana Strugar dok je Nika Galinec…

22 srpnja, 2022
IGRAČICE PODRAVKE VEGETE I TRENERI MJERILI INDEKS TJELESNE MASE U BELUPOVOM NUTRICIONISTIČKOM SAVJETOVALIŠTU

Rukometašice Podravke Vegete i stožer su danas u gradskom parku Grada Koprivnice, u sklopu Ljeta na Zrinskom posjetili nutricionističko savjetovalište našeg sponzora Belupo d.d. Izmjerili smo indeks tjelesne mase, dobili rezultate analize sastava tijela i osvježili se O’plant biljnim napitcima. Zahvalni smo da smo i ove godine bili dio ovog događanja na kojem zajednički pokazujemo…

21 srpnja, 2022
RUKOMETAŠICE PODRAVKE VEGETE U PETAK STIŽU U GRADSKI PARK GDJE ĆE SE ODAZVATI AKTIVNOSTIMA BELUPOVOG NUTRICIONISTIČKOG SAVJETOVALIŠTA

Rukometašice Podravke Vegete i stručni stožer će u petak 22. srpnja s početkom u 18.oo sati biti gosti nutricionističkog savjetovališta našeg sponzora Belupo d.d. Aktivnost je to koja se održava u sklopu ovogodišnje manifestacije Ljeto na Zrinskom i koja bilježi velik interes građana. Mjerit će se indeks tjelesne mase, a moguće je dobiti i rezultate…

21 srpnja, 2022
OBAVIJEST O SJEDNICI GLAVNE SKUPŠTINE RK PODRAVKE S.D.D.

Na temelju članka 272. Zakona o trgovačkim društvima (Narodne novine br. 111/93, 118/03, 107/07, 146/08 i 137/09,111/2012, 125/2011, 68/2013, 110/2015, 40/2019) i članka 22. Statuta Rukometnog kluba Podravka s.d.d., Uprava RUKOMETNOG KLUBA PODRAVKA, sportsko dioničko društvo za obavljanje sportskih djelatnosti donijela je sljedeću odluku: Saziva se sjednica Glavne skupštine sportskog dioničkog društva RUKOMETNI KLUB PODRAVKA S.D.D….

27 srpnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE NA EYOFU DANAS IGRAJU POSLJEDNJI SUSRET SKUPINE// IZOSTALA JE PRILIKA ZA MEDALJU, ALI TARA ĐELEKOVČAN JE BRILJIRALA U UTAKMICI DRUGOG DANA NATJECANJA

Drugog dana natjecanja na Europskom olimpijskom festivalu mladih (EYOF-u) u Banskoj Bystrici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija poražena je od Njemačke 26:18 pa je propuštena mogućnost borbe za medalju. Prvog dana festivala hrvatska je reprezentacija upisala poraz u prvom ogledu skupine protiv Norveške 22:16. Velika borba vodila se u prvom dijelu. Njemačka ga je na…

25 srpnja, 2022
U TIJEKU ZAVRŠNE PRIPREME KADETKINJA ZA SVJETSKO PRVENSTVO U IVANIĆ GRADU

Dva uspješna ciklusa priprema za Svjetsko prvenstvo kadetkinja su zaključena, a u tijeku je završna faza priprema u Ivanić Gradu za veliko natjecanje kojem će domaćin biti Skopje odnosno Sjeverna Makedonija. Natjecanje je na rasporedu od 30. srpnja do 10. kolovoza 2022. godine. Iz Podravkinih redova na popisu je Lana Strugar dok je Nika Galinec…

31 svibnja, 2022
IZVJEŠTAJ SA ZAVRŠNICE PRVENSTVA HRVATSKE U-12 GDJE SU PODRAVKINE DJEVOJČICE OSVOJILE 9. MJESTO

Rukometno prvenstvo Hrvatske za mlađe uzraste zaključeno je nastupom naših djevojčica U-12 na Završnici u Poreču.Naša ekipa svrstana je u grupu „D“ i zabilježila je 1 pobjedu (Sinj) i 2 poraza (Rudar ;Sesvete) i kao trećeplasirana ekipa ostala u borbi za plasman od 9-12 mjesta. U tim utakmicama izborene su pobjede u ogledima sa sva…

25 svibnja, 2022
VELIKA ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE ZA NAJMLAĐE RUKOMETAŠICE PODRAVKE//Zečević: ”Želja nam je što bolji plasman”

U četvrtak 26. svibnja Podravkine djevojčice U-12 putuju u Poreč gdje se do 29. svibnja održava Završnica Prvenstva Hrvatske za igračice godišta 2009. i mlađe. Utakmice će se igrati u dvoranama Veli Jože i Finida u Poreču. Naše su se djevojčice koje su u ovoj sezoni nastupale kao Podravka 4, kroz natjecanje u 1.HRL –…

5 svibnja, 2022
Podravkašice na Završnici Prvenstva Hrvatske 1.HRL U-14 u Poreču

Već tradicionalno početak mjeseca svibnja znači i početak vrhunca rukometne sezone kad oči svih zaljubljenika i prijatelja hrvatskog rukometa gledaju prema Poreču. Nakon Završnice 1. HRL U 16 (Ž) koja je odigrana ranije u travnju, vrijeme je da porečkim dvoranama kroz cijeli svibanj ponovno odjekuju rukometna zbivanja. Prva na redu je Završnica 1. HRL U14…

23 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje osvojile sjajno drugo mjesto na Mediteranskom prvenstvu u Crnoj Gori

Mlađe kadetkinje su na svojem prvom službenom natjecanju u potpunosti oduševile i napravile čudesan rezultat te osvojile drugo mjesto. Iako je Hrvatska u polufinalu 15. Mediteranskog prvenstva u Podgorici poražena od Rumunjske 18:15 danas su se borile za brončanu medalju s Turskom te uz uvjerljivu pobjedu stiže još jedna vijest, a to je da odlukom…

2 svibnja, 2022
PODRAVKA 2 LINO ZAVRŠILA SEZONU NA ODLIČNOM 2. MJESTU U 2.HRL SJEVER//Smiljanec: ”Malo je reći da sam ponosan”

Rukometašice Podravke 2 Lino su u proteklom tjednu te u vikendu koji je iza nas odigrale svoje posljednje dvije utakmice 2.HRL sjever u ovoj sezoni te upisale pobjedu u Baranji i utakmici s Brodom. S obzirom da su u tri dana odigrane obje utakmice trener Nenad Smiljanec objedinio je izjave za kraj čime ćemo i…

21 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje bez obzira na dva današnja poraza u polufinalu Mediteranskog prvenstva

Trećeg dana natjecanja na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija doživjela je dva poraza. U jutarnjem dijelu programa naše mlade rukometašice poražene su od Rumunjske 21:12, a poslije podne su izgubile i od domaćina Crne Gore 18:15. Tako je Hrvatska zauzela 3. mjesto u glavnoj skupini i sutra će u polufinalu igrati…

21 travnja, 2022
MLADE NADE ODIGRALE 4. KOLO 1.HRL U-12

Danas smo opet osjetili malo dječje radosti u Koprivnici gdje je odigrano 4. kolo 1.HRL U-12, a u skupini A puno su jače i iskusnije bile ekipe Radnika i Đurđevca. Naše djevojčice još skupljaju iskustvo i ovo su im prve ozbiljnije utakmice te nedostaje iskustva i sigurnosti no napredak je vidljiv. Isto tako se vidi…

21 srpnja, 2022
OBAVIJEST O SJEDNICI GLAVNE SKUPŠTINE RK PODRAVKE S.D.D.

Na temelju članka 272. Zakona o trgovačkim društvima (Narodne novine br. 111/93, 118/03, 107/07, 146/08 i 137/09,111/2012, 125/2011, 68/2013, 110/2015, 40/2019) i članka 22. Statuta Rukometnog kluba Podravka s.d.d., Uprava RUKOMETNOG KLUBA PODRAVKA, sportsko dioničko društvo za obavljanje sportskih djelatnosti donijela je sljedeću odluku: Saziva se sjednica Glavne skupštine sportskog dioničkog društva RUKOMETNI KLUB PODRAVKA S.D.D….

25 svibnja, 2022
VELIKA ZAVRŠNICA PRVENSTVA HRVATSKE ZA NAJMLAĐE RUKOMETAŠICE PODRAVKE//Zečević: ”Želja nam je što bolji plasman”

U četvrtak 26. svibnja Podravkine djevojčice U-12 putuju u Poreč gdje se do 29. svibnja održava Završnica Prvenstva Hrvatske za igračice godišta 2009. i mlađe. Utakmice će se igrati u dvoranama Veli Jože i Finida u Poreču. Naše su se djevojčice koje su u ovoj sezoni nastupale kao Podravka 4, kroz natjecanje u 1.HRL –…

21 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje bez obzira na dva današnja poraza u polufinalu Mediteranskog prvenstva

Trećeg dana natjecanja na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija doživjela je dva poraza. U jutarnjem dijelu programa naše mlade rukometašice poražene su od Rumunjske 21:12, a poslije podne su izgubile i od domaćina Crne Gore 18:15. Tako je Hrvatska zauzela 3. mjesto u glavnoj skupini i sutra će u polufinalu igrati…

18 travnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE MEDITERANSKO PRVENSTVO OTVORILE S DVIJE POBJEDE I VODEĆIM MJESTOM U SKUPINI B

U Podgorici je počelo 15. Mediteransko prvenstvo u rukometu za mlađe kadetkinje. Ždrijeb je Hrvatsku smjestio u skupinu B zajedno sa Slovačkom,  Grčkom i Turskom. Prvog dana natjecanja naše mlade rukometašice (rođene 2006. godine i mlađe), imale su dva nastupa i ostvarile dvije vrlo lijepe pobjede, i nakon prvog dana natjecanja nalaze se na vodećoj…

29 ožujka, 2022
GIMNAZIJALKAMA BRONČANA MEDALJA NA DRŽAVNOJ ZAVRŠNICI ZA SREDNJE ŠKOLE

Učenice Gimnazije Fran Galović su kako smo već i pisali izborile državnu završnicu srednjih škola u Poreču gdje su se plasirale nakon što su spretno pobijedile svu konkurenciju na međugradskoj i županijskoj razini. Po dolasku u Poreč najprije su ih čekale izrazito teške utakmice u skupini sa Sesvetama i Labinom gdje su se cure uspjele…

28 veljače, 2022
OKUPILE SE SENIORKE, SLIJEDE IM KVALIFIKACIJSKI SUSRETI S FRANCUSKOM

Hrvatska ženska seniorska reprezentacija okupila se prijepodne u Zagrebu i nakon antigen testiranja, odnosno kraćeg druženja s novinarima, produžila put do Preloga. Pred njom su dva kvalifikacijska susreta protiv Francuske za Europsko prvenstvo 2022. godine koje će zajednički organizirati Slovenija, Crna Gora i Sjeverna Makedonija.   Prvi susret na rasporedu je u četvrtak 03. ožujka…

28 veljače, 2022
PRVO OKUPLJANJE MLAĐIH KADETKINJA, IZ PODRAVKE POZVANO ČAK PET IGRAČICA

Izbornik hrvatske ženske mlađe kadetske reprezentacije Vedran Krkač okupio je jutros u Zagrebu tu reprezentaciju i odmah nakon antigen testiranja s njom produžio do Donjeg Kraljevca, gdje će boraviti sljedeći tjedan dana. To je prvo okupljanje te generacije uopće pa je stoga na popisu čak 28 igračica. U odnosu na osnovni poziv dvije su promjene….

28 veljače, 2022
OKUPILA SE I KADETSKA REPREZENTACIJA, A NA FIKSNOM POPISU IZVORNIKA SMILJANCA PODRAVKINE STRUGAR I MEGERLE

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu, i nakon antigen testiranja u Trofejnoj dvorani Hrvatskog rukometnog saveza produžila do Đurđevca. Izbornik Nenad Smiljanec i njegov stručni stožer, tu će s reprezentacijom boraviti sljedećih osam dana, trenirati, ali i odigrati dvije  prijateljske utakmice protiv Srbije. Prva je na rasporedu u petak 04. ožujka u 18.30,…

28 veljače, 2022
Juniorke: Prvo okupljanje uz dva prijateljska susreta

Hrvatska ženska juniorska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu, i nakon antigen testiranja koje je uobičajeno u posljednje dvije godine, od kada vlada korona, produžila put do Ivanić Grada. Tu će provesti sljedećih osam dana u zajedničkom treningu, ali će skoknuti i do Mađarske gdje će odigrati dva prijateljska susreta protiv te reprezentacije u Balatonboglaru. Oni…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

kolovoz 2022
P U S Č P S N
« svi    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

1. HRL žene

View all
N.EkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb26250150
2Podravka Vegeta26240150
3Bjelovar26180836
4Dalmatinka26160832
5Dugo Selo '55261601032
6Split '2010261511031
7Sesvete261401228
8Koka261121324
9Umag26921520
10Zrinski26921519
11Osijek26911619
12Trogir 5826502110
13Zelina2622226
14Trešnjevka2631225

SPONZORI

 
 

Himna kluba

Početak priprema 2022.