18 siječnja, 2020

Podravka Vegeta danas je u Mađarskoj odigrala utakmicu 3. kola EHF Kupa protiv ekipe Siofok KC Hungary. Igralo se u dvorani Kiss Szilard Sportcsarnok pred nešto više od tisuću gledatelja. Nakon posljednjeg sudačkog zvižduka rezultat je bio Siofok 30 – Podravka Vegeta 30. Naše cure u ovoj utakmici imale su glasnu podršku pedesetak navijača koji…

16 siječnja, 2020

Ozlijeđene igračice Podravka Vegete Andreea Ianasi i Nikolina Zadravec sve su bliže povratku na teren. Nakon operacije obje su bile na rehabilitaciji u Daruvarskim toplicama, a svoj oporavak nastavile su pod budnim okom fizioterapeuta RK Podravke Bojana Savića. U proces oporavka uključen je i kondicijski trener RK Podravka Nikola Golub koji s curama radi kako…

16 siječnja, 2020

Održana je konferencija za medije uoči 3. kola EHF Kupa. Podravka Vegeta odlazi u Mađarsku gdje je čeka utakmica protiv branitelja naslova Siofóka. Utakmica se igra u dvorani Kiss Szilard Sportcsarnok, a na rasporedu je u subotu, 18. siječnja, s početkom u 17 sati. Sudit će Anatoliy Novikov i Valeriy Rozhkov iz Ukrajne, a delegat…

15 siječnja, 2020

Vanjska igračica Podravka Vegete Tjaša Stanko u narednoj sezoni neće nositi dres Podravka Vegete. Mlada slovenska reprezentativka u Podravka Vegetu stigla je u srpnju prošle godine iz slovenskog Krim Mercatora, a karijeru će nastaviti u francuskom Metz Handballu. Zahvalna sam svima u RK Podravki na svemu što su mi pružili do sada te što su…

15 siječnja, 2020

Desno krilo Podravka Vegete Nikolina Zadravec danas je produžila svoju vjernost Klubu te je potpisala novi dvogodišnji ugovor. Nikolina se trenutno uspješno oporavlja od ozljede koljena koju je zadobila u prvenstvenoj utakmici protiv Osijeka u listopadu prošle godine, no već krajem ove sezone očekuje se njezin povratak na teren. Prilikom potpisivanja novog dvogodišnjeg ugovora Nikolina…

14 siječnja, 2020

Danas je u prostorijama RK Podravke održano predavanje o opasnostima dopinga. Predavanju pod nazivom “Doping u sportu i zdravstveni rizici” prisustvovale su igračice i stručni stožer Podravka Vegete, a održale su ga djelatnice Službe za antidoping Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Gošće su upoznale naše cure i stožer s pravilima koja vrijede u antidopinškoj zajednici,…

11 siječnja, 2020

Podravka Vegeta odigrala je u Kopenhagenu 2. kolo EHF Kupa protiv Kobenhavn Handballa te je slavila s rezultatom 26:28. Igralo se u Fredricksberg Hallu pred nešto manje od 500 gledatelja. Prvo poluvrijeme u Kopenhagenu Podravka Vegeta otvara nešto lošijom obranom i s nekoliko promašaja u napadu, no igra se gol za gol te je prvih…

10 siječnja, 2020

Rukometašice Podravka Vegete danas ujutro stigle su u kišnu Dansku te su se odmah nakon ručka uputile se u Fredriksberg Hall na trening. U istoj dvorani sutra će u 14 sati odigrati utakmicu 2. kola EHF Kupa protiv ekipe Kopenhagena. Cure i stručni stožer imali su priliku “osjetiti” dvoranu, ali i dobro se istrčati te…

9 siječnja, 2020

Nakon što su u prvom kolu EHF Kupa naše rukometašica svladale gošće iz Rumunjske već ove subote u Danskoj ih čeka novi izazov. U 14 sati istrčat će na teren Fredriksberg Halla pred 1400 domaćih navijača, a s druge strane čeka ih ekipa København Håndbolda. Rukometašice Kopenhagena u prvom su kolu igrale u Mađarskoj protiv…

13 siječnja, 2020

U Bjelovaru se ovog vikenda igrao 6. krug 1. HKRL. Podravka Lino nastupala je s dvije ekipe, Podravkom 1 i Podravkom 2 koja se natjecala izvan konkurencije. Doma su se vratile s tri pobjede i jednim porazom. Trenerica Đurđica Zečević zadovoljna je rezultatom: Tri pobjede i jedan poraz razlog su za potpuno zadovoljstvo. To tim…

1 siječnja, 2020

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima želimo sretnu Novu godinu.   Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

27 prosinca, 2019

I najmlađe članice Škole rukometa, djevojčice rođene 2012/2013.godine, prošlog su tjedna održale  svoj zadnji trening u ovoj godini na kojem su darivane prigodnim poklonima Podravke. Uz mnogo veselja i smijeha održali smo trening i vrlo nestrpljivo dočekali kraj treninga kako bi mogli pristupiti podjeli božićnih poklona i kalendara. Svim našim članicama kluba, trenerima, djelatnicima, navijačima…

25 prosinca, 2019

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha.  Od srca Vaš RK Podravka s.d.d. 

23 prosinca, 2019

Rukometni klub Podravka obavještava navijače da su karte za susret 1. kola EHF Kupa između Podravka Vegete i Magura Cisnadie dostupne od sutra (24. prosinca) na sljedećim punktovima: Recepcija Hotela Podravina Pivnica Kraluš Karte se mogu podići tijekom radnog vremena punktova.   Također karte su dostupne u prostorijama RK Podravka u sljedećim terminima: Petak, 27.12.2019….

23 prosinca, 2019

Rezultati u grupi: Podravka- Dugo Selo  16:8 Podravka- Krim      23:21 Podravka – Zamet   17:18 Četvrtfinale: Podravka- Split  9:11 Za 5. Mjesto: Podravka- Levalea  25:13 Podravka- Dugo Selo  17:15 Na turniru je sudjelovalo 12 ekipa a pobjednik turnira je ekipa ŽRK „Agroproteinka Sesvete“ koja je u finalu savladala ekipu Lokomotive.   Kada upišeš 4 pobjede i…

23 prosinca, 2019

Rukometašice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Antonia Pranjića i pomoćne trenerice Melite Jug, u petak su odradile posljednji ovogodišnji trening koji je protekao u blagdanskom ozračju. Svaka igračica dobila je božićni poklon od Podravke i klupske kalendare. Slijedi kratka pauza, a s treninzima nastavljaju u siječnju s početkom nastave. Ovim putem, u…

23 prosinca, 2019

Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) nakon posljednjeg odrađenog treninga u ovoj polusezoni i tradicionalne podjele poklona kluba i Podravke svojim mlađim uzrastima, su u petak 20.12.2019. i subotu 21.12.2019. nastupile na Božićnom turniru Sesvete 2019. Na turniru je sudjelovalo devet ekipa 2006. godišta. Podravka je bila u grupi s RK Dalmatinka iz Ploča…

23 prosinca, 2019

Djevojčice Podravke 4 rođene 2008. i mlađe odradile su u četvrtak zadnji trening prije Božićnog turnira u Sesvetama. Nakon treninga u prostorijama kluba podijeljeni su im prigodni poklon paketi Podravke povodom nadolazećih blagdana. U petak se ekipa Podravke 4 uputila na svoj prvi turnir velikog rukometa, dvodnevni međunarodni Božićni turnir u Sesvetama. Nakon pobjede i…

1 siječnja, 2020

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima želimo sretnu Novu godinu.   Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

31 prosinca, 2019

Jutro na Staru godinu rukometašice Podravka Vegete provele su radno. Prvo su ujutro dijelile karte za utakmicu 1. kola EHF Kupa protiv Magure, a odmah nakon toga odradile su jutarnji trening. Već ove nedjelje cure očekuje utakmica u 15:3 SD Gimnazije Fran Galović. Više informacija o besplatnim ulaznicama možete naći OVDJE. Dođite svi u čim…

30 prosinca, 2019

Sutra (31. prosinca) rukometašice Podravka Vegete će u razdoblju od 9:45 do 10:15 dijeliti besplatne ulaznice za susret 1. kola EHF Kupa protiv Magura Cisnadie. Ulaznice će se dijeliti na Zrinskom trgu ispred Pivnice Kraluš. Ako još niste dođite po svoju ulaznicu te dajte curama podršku uoči nastavka njihovog rukometnog puta u Europi!

27 prosinca, 2019

Glasnogovornica Rukometnog kluba Podravka Romana Mihalec je jučer, na blagdan Svetog Stjepana, donijela na svijet malog Erika. Čestitamo na prinovi i najljepšem božićnom daru Romani i Petru.

25 prosinca, 2019

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha.  Od srca Vaš RK Podravka s.d.d. 

23 prosinca, 2019

Rukometni klub Podravka obavještava navijače da su karte za susret 1. kola EHF Kupa između Podravka Vegete i Magura Cisnadie dostupne od sutra (24. prosinca) na sljedećim punktovima: Recepcija Hotela Podravina Pivnica Kraluš Karte se mogu podići tijekom radnog vremena punktova.   Također karte su dostupne u prostorijama RK Podravka u sljedećim terminima: Petak, 27.12.2019….

17 prosinca, 2019

U ovo predblagdansko doba Podravka, Udruga Puls i RK Podravka Vegeta udružile su snage i odlučile pomoći pri ostvarenju velikog cilja: obnove igrališta s igralima pogodnima za djecu s invaliditetom i teškoćama u razvoju Centra Podravsko sunce. Za vrijeme najjačeg ogleda jesenskog dijela ženske rukometne sezone između RK Podravka Vegete i  Lokomotive prikupljat će se…

16 prosinca, 2019

Hrvatska reprezentacija rukometa u kolicima za osobe s invaliditetom osvojila je zlatnu medalju na EHF “Turniru nacija“. Tako je naša reprezentacija ispisala još jednu zlatnu stranicu u povijesti hrvatskog rukometa. U finalu pred domaćim navijačima, naši zlatni dečki i cure pobijedili su Portugal s rezultatom 9:8. Na “Turniru nacija“ kojeg je ugostio Podsused i dvorana…

5 prosinca, 2019

U suradnji Podravke i RK-a Podravka Vegeta, u povodu 64. rođendana našeg najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba, nastao je prigodan rođendanski kalendar u kojem su rukometašice Podravke zasjale u svečanim haljinama modnog dvojca ELFS, Aleksandra Šekuljice i Ivana Tandarića, a fotografirao ih je poznati modni fotograf Goran Čižmešija. Tako su se, osim što suvereno vladaju rukometnim…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

siječanj 2020
P U S Č P S N
« pro    
 1234
67891012
1314151617
20212223242526
2728293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta12120024
2Lokomotiva Zagreb12110122
3Bjelovar12100220
4Koka1262414
5Sesvete Agroproteinka1252512
6Sinj1260612
7Zrinski1252512
8Umag1251611
9Osijek1242610
10Dalmatinka123278
11Split 2010124088
121234 Virovitica123187
13Dugo Selo123096
14Murvica1210112

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI