veljača 18, 2019

Rukometašice Podravka Vegete su se nakon trodnevnog odmora vratile obavezama i danas ujutro odradile prvi trening u teretani u sklopu mini-priprema koje će se do subote održavati u Dalmaciji, a u okviru kojih će se odigrati i dvije prvenstvene utakmice. Danas popodne je na rasporedu i drugi trening u SD Gimnazije Fran Galović, a nakon…

veljača 15, 2019

U prostorijama RK Podravke s.d.d. se nakon službenog upita koji je poslan od strane navijača Podravka Vegete Kronikusa, održao sastanak na kojem je definirana buduća suradnja. Sastanku je iz redovna navijača bilo nazočno pet predstavnika: Petar Nježić, Nikola Smolak, Karlo Terpin, Ivan Đurašin te Ivan Markovinović, dok su iz kluba na upite navijača odgovorile direktorica…

veljača 14, 2019

Rukometašice Podravka Vegete su 16. kolu hrvatskog prvenstva na domaćem terenu ugostile Koku iz susjednog grada Varaždina i ostvarile još jednu uvjerljivu pobjedu 37:22, poluvrijeme 21:11. Samo sedam dana unazad uz velike napore i treninge pa i tešku virozu koja je zahvatila jedan dio ekipe nanizale su tri utakmice i od sutra su na zasluženom…

veljača 13, 2019

U četvrtak 14. veljače Podravka Vegeti u goste stiže varaždinska Koka koja trenutno drži 5. mjesto na ljestvici hrvatske lige sa 17 bodova od čega su upisale 8 pobjeda, 5 poraza i jednu neriješenu utakmicu. Nakon što su naše cure u utorak odigrale prvenstvenu utakmicu u Bjelovaru pod teškom virozom koja je zahvatila veći dio…

veljača 13, 2019

Naša je ekipa saznala svoje protivnice u ¼ finala Kupa EHF- a jučerašnjim ždrijebom koji se održao u službenim prostorijama EHF-a u Beču. Hoće li ruka direktorice Božice Palčić koja je izvukla danski Herning-Ikast predodrediti nešto dobro u nastavku natjecanja tek ćemo vidjeti no sa sigurnošću možemo reći kako je danska ekipa ozbiljan i respektabilan…

veljača 12, 2019

Nova prvenstvena pobjeda upisana je u Bjelovaru 17:26, poluvrijeme 10:13. Trener je u početnom sastavu krenuo sa Zadravec i Holešovom na krilima i s naša dva pivota Džono i Debelić na sredini u obrani dok su za napad bile zadužene Yezhykava i Milošević uz Chigirinovu koja se mijenjala s Džono. Nije se baš sjajno krenulo…

veljača 12, 2019

Na današnjem ždrijebu koji se održao u službenim prostorijama EHF-a u Beču na kojem su ime kluba sudjelovale direktorica Božica Palčić i tajnica RK Podravke Ljerka Vresk izvučeni su parovi za nastavak natjecanja u EHF Kupu. Direktorica Božica Palčić sudjelovala je u izvlačenju. Protivnik Podravka Vegete bit će Herning-Ikast Håndbold, a prva četvrtfinalna utakmica igra…

veljača 12, 2019

Naša se klupska delegacija danas u jutarnjim satima uputila prema Beču gdje je u 11 sati zakazan ždrijeb za četvrtfinale EHF Kupa. Danas će tako svih osam klubova saznati svog protivnika u sljedeća dva kola. Isto tako znat će se i sistem križanja za polufinalne utakmice. Prva utakmica četvrtfinala na rasporedu je 2. odnosno 3….

veljača 11, 2019

Nema odmora za rukometašice Podravka Vegete koje će ovaj tjedan odigrati još dvije prvenstvene utakmice. Prva je na rasporedu već u utorak 12. veljače s početkom u 19 sati protiv Bjelovara u Dvorani europskih prvaka (Poljana dr. Franje Tuđmana 10). Bjelovar je trenutno četvrtoplasirana ekipa 1.HRL, a iz dosadašnjih 13 kola imaju 18 bodova, od…

veljača 18, 2019

U subotnjem ogledu 13. kola 2. HRL, igračice Podravke 2 Lino pobijedile su u Osijeku ekipu Olimpije rezultatom 40 : 45, poluvrijeme 18 : 24. Gostovanje u Osijeku za nas je bilo vrlo zahtjevno zbog činjenice da se domaća ekipa na polusezoni znatno pojačala vrlo iskusnim i kvalitetnim igračicama. Čak sedam novih igračica sam nabrojala…

veljača 18, 2019

Djevojčice Podravke 4 su u nedjelju 17. veljače.2019. odigrale u SD Srednje škole Garešnica 6. krug MŽRL za djevojčice ”A” rođene 2006. / 2007. godište. U Garešnici su se sastale s ekipama ŽRK Novska iz Novske i domaćim djevojčicama RK Garešnica. Djevojčice su u obje utakmice ostvarile pobjede. U prvoj utakmici protiv ŽRK Novska, Podravkine…

veljača 18, 2019

U 4. krugu 1.HMKRL Podravka 3 je u dvije utakmice sa Zrinskim i Kokom upisala 3 boda. Tijesna borba sa Zrinskim pokazala se i u rezultatu koji je na kraju bio 18:18 dok je Podravka svoju dominaciju u rezultatu, ali ne i u igri pokazala protiv Koke uz konačan rezultat 26:19. Bez obzira na 3…

veljača 18, 2019

Foto: Danijel Topalović Ovog je vikenda u dvorani Srednje škole održan 2. Funday za najmlađe rukometašice i rukometaše iz Koprivnice. Uz šest ekipa najmlađih nada rođenih 2010. godine i mlađe iz RK Podravke sudjelovale su i dvije ekipe iz Škole rukometa RK Koprivnice-NOA. Odigrano je šesnaest mini rukometnih utakmica (svaka ekipa po četiri) u kojima…

veljača 18, 2019

Ana Crnjak je četrnestogodišnjakinja koja je iz grada bure, Senja stigla u Koprivnicu kako bi zaigrala za klub koji se od njezinih početaka u rukometu nametnuo kao sportski cilj. Ove ga je zime i ispunila i zbog sporta u potpunosti promijenila svoj život, školu i u ovom trenutku joj se taj preokret čini kao dobra…

veljača 12, 2019

Djevojčice Podravke 4 (rođene 2006. i mlađe) su ovog vikenda u sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović u Koprivnici odigrale i posljednji 5. krug HRLD za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama ŽRK Koka iz Varaždina i ŽRK Zrinski iz Čakovca. Djevojčice Podravke 4 ostvarile su pobjede u obje utakmice. Ostvarenim pobjedama djevojčice Podravke osvojile…

veljača 11, 2019

U petom krugu rukometne lige regije Sjever za djevojčice „B“ (godišta 2008 i mlađe) naše dvije ekipe (Podravka 1 i Podravka 2 ) bile su domaćin vršnjakinjama iz varaždinske Koke koje su u ovom natjecanju također s dvije ekipe. Odigrani su i međusobni susreti  ekipa  istih klubova. U svim utakmicama prikazan je dopadljiv rukomet sa…

veljača 11, 2019

U nedjelju se u utakmicom 12. kola nastavilo natjecanje  2. HRL za žene. Podravka 2 Lino je ugostila ekipu Đakova i slavila uvjerljivom pobjedom 43:31, poluvrijeme 20:21. Bila je to utakmica s velikom učinkovitošću u napadu i vrlo lošim danom naših vratarki. Niti naša igra u obrani nije baš previše pomagala vratarkama no da je…

veljača 5, 2019

Odigravanjem utakmica zaostalog 3.kruga za naše ekipe završen je prvi dio natjecanja u 1.HKRL-regija SJEVER. Dok „stariju“ ekipu uskoro očekuje još Završnica prvenstva Hrvatske, mlađa ekipa nastavlja s odigravanjem preostalih kola lige za mlađe kadetkinje i pripremama za Završnicu Prvenstva Hrvatske. U Varaždinu su ovog vikenda odigrane utakmice s ekipama Koke I i Koke II…

siječanj 21, 2019

Podravkine su veteranke na tradicionalnom rukometnom druženju u Varaždinu u subotu imale razloga za slavlje jer su osvojile Turnir grada Varaždina 2019 u organizaciji veterana Varteksa. Uz to je nagradu za najbolju vratarku odnijela veteranka Podravke Špela Skrt Keser dok je Kokina Snježana Horvat proglašena najboljom igračicom turnira. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa, 5 muških…

Facebook bozic 1600x1200
prosinac 24, 2018

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

IMG 7211 1600x1200
prosinac 23, 2018

U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije danas je u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović održan višesatni trening uz testiranja perspektivnih igračica regije rođenih 2004. i 2006. godine. Takva okupljanja jednom mjesečno predviđena su kalendarom Hrvatskog rukometnog saveza, a o ciljevima nam je više rekla regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević. – Okupljamo se jednom mjesečno, a…

48053480 1172349959581047 7426346991380070400 n
prosinac 8, 2018

Dragoj direktorici RK Podravke s.d.d. Božici Palčić iskreno i od srca želimo čestitati rođendan i neka je prate sreća, ljubav i zdravlje. Kroz život neka i dalje korača odvažno i hrabro, a svoj osmijeh neka ne skida s lica.   

47572815 357269301702866 2922673812694630400 n
prosinac 4, 2018

Foto: EPA/Luka Modrić s obitelji Hrvatski nogometaš Luka Modrić osvajač je Zlatne lopte za 2018. godinu, a RK Podravka s.d.d. želi iskreno čestitati na ovom iznimnom ostvarenju nogometne karijere Luki Modriću. Hrvatskom nogometašu koji je ispisao hrvatsku sportsku povijest u ovoj sezoni, ovo je samo još jedan u nizu trofeja za ovu godinu. Nakon što su…

47352438 735247163534916 3518157791195824128 n
prosinac 3, 2018

Foto: Podravka Iznimno smo ponosni i od srca želimo čestitati predsjedniku Uprave, našeg glavnog sponzora Podravke d.d., Marinu Pucaru na prestižnoj nagradi za gospodarstvenika godine. Ovu radosnu vijest priopćili su iz Podravke d.d., a mi tekst priopćenja prenosimo u cijelosti.  – Velika mi je čast primiti nagradu za gospodarstvenika godine. To je veliko priznanje, kako…

cropix
studeni 29, 2018

Foto: Cropix Dojmovi su još u zraku, a ovih dana mediji se intenzivno prisjećaju svih uspjeha koje su hrvatski sportaši postigli u ovoj godini. Hrvatska živi u sportskom duhu, a takav duh živi se i u Rukometnom klubu Podravka, klubu s tradicijom koji se veseli svim velikim sportskim rezultatima. Jednu smo telegram čestitku uputili i…

46770485 367541003813597 5415471023111798784 n
studeni 26, 2018

Foto: Pixsell Mala zemlja velikih sportaša ponovno je ispunjena ponosom. Hrvatski tenisači su se osvajanjem Davis Cupa popeli na vrh svijeta i ponovno ujedinili sve Hrvatice i Hrvate diljem zemlje, ali i svijeta. Ova će se godina koja se bliži kraju uistinu pamtiti po vrhunskim rezultatima naših sportaša koji su svojim odricanjem te dugogodišnjim trudom…

46488197 317837552387621 2933511088924262400 n
studeni 21, 2018

Ilustracija: HRS U sklopu nacionalnog tjedna reprezentacija, s juniorkama će se u Ivanić-Gradu po prvi put okupiti i kadetkinje. Rukometašicama rođenima 2002. i mlađe bit će ovo prvo službeno reprezentativno okupljanje. Ovu generaciju u ovoj natjecateljskoj sezoni čeka Europsko prvenstvo koje će se održati od 1. do 11. kolovoza 2019. u Sloveniji. Među odabranicama izbornice…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

veljača 2019
P U S Č P S N
« sij.   ožu. »
 1
4678
111315
1820212224
25262728  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Lokomotiva Zagreb15150030
2Podravka Vegeta15140128
3Sesvete Agroproteinka15100520
4Bjelovar1582518
5Zrinski1581617
6Koka1581617
7Dalmatinka1581716
8Split 20101460812
9Trešnjevka15501010
10Umag1440108
11Osijek1530126
12Murvica1430116
13Zamet1520134
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI