ožujak 21, 2019

Danas na prvi dan proljeća obilježava se i Svjetski dan sindroma Down, a posljednjih desetak godina obilježavaju ga brojne organizacije, ali i pojedinci. Cilj je na ovaj dan osvijestiti okolinu o pravima ljudi s Downovim sindromom i to tako da se svijest o tome ne zadrži samo na tom jednom danu nego svih 365 dana…

ožujak 19, 2019

Danas su rođendanske čestitke na popodnevnom treningu uz poljupce i cvijeće stigle našoj mladoj Josipi Josipović, igračici Podravke 2 Lino koja se prije nekoliko dana vratila s državne završnice na kojoj je njezina ekipa osvojila 4. mjesto. Osim toga Josipa je na ovogodišnjoj završnici uzela titulu najboljeg desnog krila s postignutih 38 golova, a zbog…

ožujak 18, 2019

Hrvatska ženska seniorska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu i krenula put Poreča gdje će se pripremati za nadolazeći prijateljski turnir HEP Croatia Cup. U odnosu na prvobitni sastav, izbornik je naknadno pozvao Saru Šenvald, kružnu napadačicu RK Lokomotive, a u nastavku je i konačan popis igračica za ove pripreme. Igračice koje su pozvane na…

ožujak 16, 2019

Rukometašice Podravka Vegete su na gostujućem terenu u Crikvenici upisale još jednu prvenstvenu pobjedu i to protiv Murvice 13:33, poluvrijeme, 7:13. Zanimljiva i tvrda utakmica u kojoj su se obje ekipe postavile čvrsto u obrani pa je u prvom dijelu prvog poluvremena bilo malo pogodaka. Prava akcija na parketu kreće od 15′ kada su naše…

ožujak 15, 2019

Nakon odlično zaključene europske sezone u Ligi prvakinja i EHF Kupu rukometašice Podravka Vegete okrenule su se prvenstvenim obavezama te onima u Kupu i u ovom tjednu odigrale odgođenu utakmicu osmine finala rukometnog Kupa za žene protiv Baranje. Pred njima je i novi prvenstveni ogled u subotu. Odabranice Zlatka Saračevića, sutra 16. ožujka gostuju u…

ožujak 14, 2019

Sjajnu atmosferu pripremio je ŽRK Baranja povodom utakmice 1/8 finala rukometnog Kupa za žene u Belom Manastiru, a osim što su napunili školsku dvoranu u službenom su predstavljanju igračica dodali reflektore u mračnoj dvorani i naše cure pozvali na teren uz puno pohvala za sve uspjehe o ovoj, ali i prošlim sezonama. Bio je to…

ožujak 12, 2019

Bliži se Nacionalni tjedan reprezentacija pa su pristigli pozivi mladim reprezentativkama kadetskih, juniorskih i seniorskih kategorija za kontrolna okupljanja u Umagu i Poreču. Seniorke među kojima su pozvane i Podravkine prvotimke Selena Milošević, Dejana Milosavljević, Magdalena Ećimović, Ana Turk, Ana Debelić i Nikolina Zadravec uz pričuvnu Korinu Karlovčan će se okupiti najprije u Zagrebu odakle…

ožujak 12, 2019

Podravka Vegeta danas putuje u Beli Manastir gdje će se u 1/8 finala Kupa za žene susresti s domaćinom, drugoligašom ŽRK Baranjom. Utakmica je na rasporedu u 18 sati u N.Š.D. Beli Manastir. Sudački par u utakmici bit će Nikola Knežević i Dalibor Tunuković, a delegat HRS-a Bruno Androš. S obzirom da se ova utakmica…

ožujak 10, 2019

Vrlo velik izazov bio je pred rukometašicama Podravka Vegete koje su danas pred 2300 gledatelja odigrale jednu od najboljih ako ne i najbolju europsku utakmicu u ovoj sezoni i ostvarile pobjedu 24:18. Uoči odigravanja domaće uzvratne utakmice četvrtfinala EHF Kupa, imale su težak zadatak, dostići veliku prednost od +8 koju je protivnička ekipa napravila u…

ožujak 18, 2019

U nedjelju je u Virovitici odigran 6.krug RL regije Sjever. Međusobno su se sastale ekipe ŽRK Garešnica, ŽRK 1234 Virovitica (prije TVIN) i dvije naše ekipe (POD.I i POD. II) djevojčice, godište 2008 i mlađe. Rezultati: Podravka I  – Đurđevac  9:13                              Podravka II – Đurđevac  2:13 Podravka  I – ŽRK 1234 Virovitica  6:3     …

ožujak 18, 2019

Djevojčice Podravke 4 su u subotu 16. ožujka 2019. odigrale u GŠSD Ljudevita Modeca u  Križevcima zaostali 5. krug MŽRL za djevojčice ”A” rođene 2006. / 2007. godište. U Križevcima su se sastale s ekipama RK Laurus iz Velike Ludine i ŽRK Moslavina iz Kutine. Djevojčice su u obje utakmice ostvarile pobjede, uz lijepu igru…

ožujak 18, 2019

U utakmici 17. kola 2.HRL za žene Sjever Linice nisu uspjele iznenaditi iskusnu ekipu Zeline pa je gost i glavni kandidat za prvo mjesto na tablici u ovoj sezoni slavio pobjedu 39:43, poluvrijeme 20:24. Nažalost  nismo uspjeli iznenaditi i  pobijediti iskusnu ekipu Zeline. Već na zagrijavanju moglo se vidjeti u kojem će smjeru krenuti utakmica….

ožujak 14, 2019

Nakon odigranog Državnog prvenstva za kadetkinje i kratkog odmora već u srijedu Linice je čekalo odgođeno 16. kolo 2.HRL. Na domaćem terenu ugostile su ekipu Broda i slavile pobjedu 48:33, poluvrijeme 25:16. Sama utakmica protekla je u skoro revijalnom tonu. Na momente tempo je bio dosta visok, bilo je lijepih poteza, golova i asistencija, ali…

ožujak 11, 2019

Nakon odigranih šest utakmica na netom završenom Državnom prvenstvu za kadetkinje koje se održavalo u Umagu proteklog vikenda trenerica Snježana Petika je za klupske stranice pripremila zanimljiv izvještaj i sažetak odigranih utakmica. Prvenstvo smo otvorili utakmicom sa Udarnikom. Nakon početne nervoze i još ukočeni od vožnje, utakmicu mirno privodimo kraju, uz ravnomjerno raspoređenu minutažu na…

ožujak 9, 2019

Dinamičan tempo utakmica na Završnici u Umagu za naše mlade Podravkašice 2002./2003. godište nastavio se i danas kada su ih čekale čak dvije teške utakmice protiv Lokomotive i Zameta. U prvoj utakmici naše su cure pokazale veliku borbenost, a utakmica je bila napeta do samog kraja. Izgledalo je kao da će rezultat prevagnuti u njihovu…

ožujak 8, 2019

Naše mlade rukometašice jučer su stigle u Umag gdje su već prvog dana u grupnoj fazi natjecanja svladale Udarnik 22:19. Nije bilo mnogo vremena za odmor kao što je to trenerica Snježana Petika i istaknula prilikom najave za ovogodišnju završnicu pa su se već danas igrale dvije preostale utakmice skupine u kojima je Podravka bila…

ožujak 6, 2019

Od četvrtka do nedjelje kadetkinje otvaraju sezonu državnih prvenstava. Prekrasan grad  Umag, poznat i kao grad rukometa i sporta, bit će domaćin prvenstva na kojem će se dvanaest najbolje plasiranih ekipa iz tri regije svrstanih u tri grupe boriti za titulu najboljih. Podravka je svrstana u grupu A zajedno sa Sesvetama, Udarnikom i Metkovićem. Pokušali…

ožujak 4, 2019

U 5. kolu 1.HMKRL mlade rukometašice Podravke 3 upisale dvije visoke pobjede u Bjelovaru protiv Darde i Đakova. Kako je u svom izvještaju navela trenerica Đurđica Zečević, nije ni bilo sumnje da je Podravka u ovim utakmicama bila veliki favorit. Iako su i Darda i Đakovo pokazale trud i volju, još uvijek nisu igrački na…

veljača 22, 2019

Hrvatski prvak GNK Dinamo Zagreb je u jučerašnjoj uzvratnoj utakmici na prepunom Maksimiru pobijedio Viktoriju Plzen 3:0 i osigurao prolazak u osminu finala UEFA Champions League. Veliki je to uspjeh za hrvatski sport povodom kojeg RK Podravka upućuje čestitke na ostvarenom rezultatu i želi svu sreću u daljnjem natjecanju. Danas su kuglice na održanom ždrijebu…

siječanj 21, 2019

Podravkine su veteranke na tradicionalnom rukometnom druženju u Varaždinu u subotu imale razloga za slavlje jer su osvojile Turnir grada Varaždina 2019 u organizaciji veterana Varteksa. Uz to je nagradu za najbolju vratarku odnijela veteranka Podravke Špela Skrt Keser dok je Kokina Snježana Horvat proglašena najboljom igračicom turnira. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa, 5 muških…

Facebook bozic 1600x1200
prosinac 24, 2018

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

IMG 7211 1600x1200
prosinac 23, 2018

U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije danas je u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović održan višesatni trening uz testiranja perspektivnih igračica regije rođenih 2004. i 2006. godine. Takva okupljanja jednom mjesečno predviđena su kalendarom Hrvatskog rukometnog saveza, a o ciljevima nam je više rekla regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević. – Okupljamo se jednom mjesečno, a…

48053480 1172349959581047 7426346991380070400 n
prosinac 8, 2018

Dragoj direktorici RK Podravke s.d.d. Božici Palčić iskreno i od srca želimo čestitati rođendan i neka je prate sreća, ljubav i zdravlje. Kroz život neka i dalje korača odvažno i hrabro, a svoj osmijeh neka ne skida s lica.   

47572815 357269301702866 2922673812694630400 n
prosinac 4, 2018

Foto: EPA/Luka Modrić s obitelji Hrvatski nogometaš Luka Modrić osvajač je Zlatne lopte za 2018. godinu, a RK Podravka s.d.d. želi iskreno čestitati na ovom iznimnom ostvarenju nogometne karijere Luki Modriću. Hrvatskom nogometašu koji je ispisao hrvatsku sportsku povijest u ovoj sezoni, ovo je samo još jedan u nizu trofeja za ovu godinu. Nakon što su…

47352438 735247163534916 3518157791195824128 n
prosinac 3, 2018

Foto: Podravka Iznimno smo ponosni i od srca želimo čestitati predsjedniku Uprave, našeg glavnog sponzora Podravke d.d., Marinu Pucaru na prestižnoj nagradi za gospodarstvenika godine. Ovu radosnu vijest priopćili su iz Podravke d.d., a mi tekst priopćenja prenosimo u cijelosti.  – Velika mi je čast primiti nagradu za gospodarstvenika godine. To je veliko priznanje, kako…

cropix
studeni 29, 2018

Foto: Cropix Dojmovi su još u zraku, a ovih dana mediji se intenzivno prisjećaju svih uspjeha koje su hrvatski sportaši postigli u ovoj godini. Hrvatska živi u sportskom duhu, a takav duh živi se i u Rukometnom klubu Podravka, klubu s tradicijom koji se veseli svim velikim sportskim rezultatima. Jednu smo telegram čestitku uputili i…

46770485 367541003813597 5415471023111798784 n
studeni 26, 2018

Foto: Pixsell Mala zemlja velikih sportaša ponovno je ispunjena ponosom. Hrvatski tenisači su se osvajanjem Davis Cupa popeli na vrh svijeta i ponovno ujedinili sve Hrvatice i Hrvate diljem zemlje, ali i svijeta. Ova će se godina koja se bliži kraju uistinu pamtiti po vrhunskim rezultatima naših sportaša koji su svojim odricanjem te dugogodišnjim trudom…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

ožujak 2019
P U S Č P S N
« velj.   tra. »
 2
46789
1112141517
18192021222324
25262728293031

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Lokomotiva Zagreb18180036
2Podravka Vegeta18170134
3Sesvete Agroproteinka18120624
4Bjelovar18112524
5Koka1892720
6Zrinski1791719
7Dalmatinka1890918
8Split 201018801016
9Trešnjevka17501210
10Murvica1640128
11Umag1740138
12Osijek1831147
13Zamet1720154
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI