AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. RUKOMETAŠICE PODRAVKA VEGETE UPISALE NOVA DVA BODA NA GOSTOVANJU U ZELINI, A U POSLJEDNJEM KOLU DOČEKUJU KOKU
  3. PODRAVKAŠICE U PETAK NA POSLJEDNJEM GOSTOVANJU U OVOJ SEZONI//Mrđen: ,,Posljednje dvije utakmice treba shvatiti ozbiljno kao da su prve dvije”
  4. Rukometašice Podravka Vegete su podigle svoj 24. trofej u hrvatskom Kupu za žene//Mrđen:”Čestitam mojoj ekipi jer su prava klapa i mislim da je to u velikoj mjeri bilo presudno za osvajanje”
  5. PODRAVKA VEGETA SLAVILA U ŽATICI PROTIV LOKOMOTIVE, A FOKUS JE NA SUBOTI I ŽELJI ZA PODIZANJEM 24. TROFEJA U HRVATSKOM KUPU
  6. LIVE STREAM POLUFINALA PRATITE UŽIVO NA LINKU
20 svibnja, 2022
RUKOMETAŠICE PODRAVKA VEGETE UPISALE NOVA DVA BODA NA GOSTOVANJU U ZELINI, A U POSLJEDNJEM KOLU DOČEKUJU KOKU

Koprivničke rukometašice su u tjednu nakon povratka s Kupa tek jedan dan predahnule i vratile se treninzima te obavezama u prvenstvu koje su im preostale. Prvi od preostala dva izazova u domaćoj ligi bio je onaj u Zelini na koji su se uputile danas kako bi odigrale 25. kolo 1.HRL za žene. Trener Goran Mrđen…

19 svibnja, 2022
PODRAVKAŠICE U PETAK NA POSLJEDNJEM GOSTOVANJU U OVOJ SEZONI//Mrđen: ,,Posljednje dvije utakmice treba shvatiti ozbiljno kao da su prve dvije”

Rukometašice Podravka Vegete odlaze na svoje posljednje gostovanje u ovoj sezoni gdje će ih dočekati Zelina. Ekipa koja se u ovoj sezoni priključila natjecanju u prvoj ligi i trenutno je posljednja na tablici s četiri boda. Utakmica 25. kola 1.HRL za žene na rasporedu je u petak 20.svibnja s početkom u 18.30 sati u Sportskoj…

14 svibnja, 2022
Rukometašice Podravka Vegete su podigle svoj 24. trofej u hrvatskom Kupu za žene//Mrđen:”Čestitam mojoj ekipi jer su prava klapa i mislim da je to u velikoj mjeri bilo presudno za osvajanje”

Nakon što su koprivničke rukometašice u potpunosti apsolvirale sve faze za plasman na ovogodišnji Final Four rukometnog Kupa za žene uslijedila je borba u polufinalu između najvećih rivala Podravke Vegete i Lokomotive gdje je boljom igrom i većom željom Podravka slavila rezultatom 27:24. Pretposljednji dan porečkog Festivala rukometa bio je rezerviran za žene i za…

12 svibnja, 2022
PODRAVKA VEGETA SLAVILA U ŽATICI PROTIV LOKOMOTIVE, A FOKUS JE NA SUBOTI I ŽELJI ZA PODIZANJEM 24. TROFEJA U HRVATSKOM KUPU

U porečkoj ljepotici, Dvorani Žatika odigrano je finale prije finala. U vječnom derbiju Podravke Vegete i zagrebačke Lokomotive danas su Koprivničanke upisale pobjedu 27:24 i plasirale se u finale hrvatskog ženskog Kupa te napravile korak naprijed prema 24. naslovu u kojem će s Bjelovarom koji je drugi finalist odigrati svoje 28. finale. U prvom poluvremenu…

12 svibnja, 2022
LIVE STREAM POLUFINALA PRATITE UŽIVO NA LINKU

Današnje polufinale Podravka Vegete i Lokomotive možete pratiti putem streama na YouTube kanalu HRS-a. Utakmica počinje u 19.00 sati.

14 svibnja, 2022
DANAS PODRAVKAŠICE IDU PO SVOJ 24. TROFEJ U HRVATSKOM KUPU ZA ŽENE

Nakon odigranog polufinalnog susreta s Lokomotivom i važne pobjede 27:24, Podravka Vegeta se plasirala u finale hrvatskog ženskog Kupa. Danas je na rasporedu ogled Podravke i drugog finalista Bjelovara. To je ujedno i 30. finale ovog natjecanja, a na rasporedu je danas u 17.00 sati u porečkoj Žatici s izravnim prijenosom na 2.programu HRT-a. Podravka…

11 svibnja, 2022
NA DANAŠNJI DAN PRIJE 26 GODINA PODRAVKA JE PONOSNO PODIGNULA NAJVRJEDNIJI EUROPSKI TROFEJ

Danas je značajan datum za naš klub. Prije 26 godina se ekipa koju nikada nećemo zaboraviti, pod vodstvom trenera Josipa Šojata te pomoćnog trenera Ivana Pala popela na europski tron i ostavila značajan trag među europskom rukometnom elitom. Nikad punija dvorana Srednje škole Koprivnica disala je za isti cilj i sanjala isti san. Bila je…

10 svibnja, 2022
U ČETVRTAK OTVORENJE FESTIVALA RUKOMETA U POREČU, A U POLUFINALU KUPA PODRAVKAŠICE ĆE SNAGE ODMJERITI SA ZAGREBAČKOM LOKOMOTIVOM

Putne torbe samo što nisu spremne za novi izazov koji je pred koprivničkim rukometašicama. U četvrtak će se u Poreču podići zavjesa na jednoj od najvećih rukometnih pozornica, dobro poznatog Festivala rukometa, koji se posljednjih godina održava u porečkoj ljepotici, dvorani Žatika. Ondje će se četiri najuspješnije ženske ekipe koje su se plasirale na Final…

9 svibnja, 2022
NAKON SEZONE U POLJSKOJ U REDOVE PODRAVKE VEGETE VRAĆA SE SREDNJA VANJSKA IGRAČICA IVONA MRĐEN

U novoj sezoni će se redovima Podravke Vegete priključiti srednja vanjska igračica Ivona Mrđen. Ivona u aktualnoj sezoni nastupa za poljski Jaroslaw, ali veseli činjenica da će ponovno biti dio ekipe u kojoj je započela svoju rukometnu priču te provela najveći dio svoje igračke karijere. Ugovor je potpisala na dvije godine.  Ako pak zavirimo u…

5 svibnja, 2022
Podravkašice na Završnici Prvenstva Hrvatske 1.HRL U-14 u Poreču

Već tradicionalno početak mjeseca svibnja znači i početak vrhunca rukometne sezone kad oči svih zaljubljenika i prijatelja hrvatskog rukometa gledaju prema Poreču. Nakon Završnice 1. HRL U 16 (Ž) koja je odigrana ranije u travnju, vrijeme je da porečkim dvoranama kroz cijeli svibanj ponovno odjekuju rukometna zbivanja. Prva na redu je Završnica 1. HRL U14…

2 svibnja, 2022
PODRAVKA 2 LINO ZAVRŠILA SEZONU NA ODLIČNOM 2. MJESTU U 2.HRL SJEVER//Smiljanec: ”Malo je reći da sam ponosan”

Rukometašice Podravke 2 Lino su u proteklom tjednu te u vikendu koji je iza nas odigrale svoje posljednje dvije utakmice 2.HRL sjever u ovoj sezoni te upisale pobjedu u Baranji i utakmici s Brodom. S obzirom da su u tri dana odigrane obje utakmice trener Nenad Smiljanec objedinio je izjave za kraj čime ćemo i…

23 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje osvojile sjajno drugo mjesto na Mediteranskom prvenstvu u Crnoj Gori

Mlađe kadetkinje su na svojem prvom službenom natjecanju u potpunosti oduševile i napravile čudesan rezultat te osvojile drugo mjesto. Iako je Hrvatska u polufinalu 15. Mediteranskog prvenstva u Podgorici poražena od Rumunjske 18:15 danas su se borile za brončanu medalju s Turskom te uz uvjerljivu pobjedu stiže još jedna vijest, a to je da odlukom…

21 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje bez obzira na dva današnja poraza u polufinalu Mediteranskog prvenstva

Trećeg dana natjecanja na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija doživjela je dva poraza. U jutarnjem dijelu programa naše mlade rukometašice poražene su od Rumunjske 21:12, a poslije podne su izgubile i od domaćina Crne Gore 18:15. Tako je Hrvatska zauzela 3. mjesto u glavnoj skupini i sutra će u polufinalu igrati…

21 travnja, 2022
MLADE NADE ODIGRALE 4. KOLO 1.HRL U-12

Danas smo opet osjetili malo dječje radosti u Koprivnici gdje je odigrano 4. kolo 1.HRL U-12, a u skupini A puno su jače i iskusnije bile ekipe Radnika i Đurđevca. Naše djevojčice još skupljaju iskustvo i ovo su im prve ozbiljnije utakmice te nedostaje iskustva i sigurnosti no napredak je vidljiv. Isto tako se vidi…

18 travnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE MEDITERANSKO PRVENSTVO OTVORILE S DVIJE POBJEDE I VODEĆIM MJESTOM U SKUPINI B

U Podgorici je počelo 15. Mediteransko prvenstvo u rukometu za mlađe kadetkinje. Ždrijeb je Hrvatsku smjestio u skupinu B zajedno sa Slovačkom,  Grčkom i Turskom. Prvog dana natjecanja naše mlade rukometašice (rođene 2006. godine i mlađe), imale su dva nastupa i ostvarile dvije vrlo lijepe pobjede, i nakon prvog dana natjecanja nalaze se na vodećoj…

15 travnja, 2022
RUKOMETAŠICE PODRAVKE UVJERLJIVO SVLADALE BROD I NAPRAVILE KORAK NAPRIJED PREMA ZAVRŠNICI U POREČU

Nakon što su se brončane kadetkinje vratile s državne završnice na redu su djevojčice koje se u ovoj sezoni natječu u 1.HRL U-14, a koje vodi trenerica Snježana Petika. Naše mlade podravkašice za plasman na ovogodišnju završnicu moraju proći kvalifikacije sa ŽRK Brodom. Put su otvorile uvjerljivom pobjedom 34:23 na domaćem terenu gdje je ekipu…

12 travnja, 2022
PODRAVKAŠICE OSVOJILE BRONČANU MEDALJU NA ZAVRŠNICI U POREČU//Galinec i Smiljanec dobile i pojedinačne nagrade

U Poreču je od 8. – 11.04.2022. održana Završnica 1. HRL U16 za cure. U četiri dana u dvorani Žatika odigrano je ukupno 40 utakmica igračica rođenih 2005./2006. godine. Na ovoj velikoj smotri svoje su snage odmjeravale ekipe koje su svojim rezultatima u sezoni kadetske lige osigurale plasman među 12 najboljih. Ono što je važno…

7 travnja, 2022
U PETAK OTVARANJE RUKOMETNE POZORNICE ZA KADETKINJE U POREČU

Mlade rukometašice Podravke, kadetkinje koje su se u ovoj sezoni natjecale u 1.HRL U-16 u petak u ranim jutarnjim satima putuju na Završnicu za ovaj uzrast. Već je dobro poznato da je uzrast kadetkinja u Podravki posljednje tri godine s ovog natjecanja donosio zlato no te su djevojke prerasle ovu kategoriju, a na njihovo mjesto…

21 travnja, 2022
Mlađe kadetkinje bez obzira na dva današnja poraza u polufinalu Mediteranskog prvenstva

Trećeg dana natjecanja na Mediteranskom prvenstvu u Podgorici mlađa kadetska hrvatska ženska reprezentacija doživjela je dva poraza. U jutarnjem dijelu programa naše mlade rukometašice poražene su od Rumunjske 21:12, a poslije podne su izgubile i od domaćina Crne Gore 18:15. Tako je Hrvatska zauzela 3. mjesto u glavnoj skupini i sutra će u polufinalu igrati…

18 travnja, 2022
MLAĐE KADETKINJE MEDITERANSKO PRVENSTVO OTVORILE S DVIJE POBJEDE I VODEĆIM MJESTOM U SKUPINI B

U Podgorici je počelo 15. Mediteransko prvenstvo u rukometu za mlađe kadetkinje. Ždrijeb je Hrvatsku smjestio u skupinu B zajedno sa Slovačkom,  Grčkom i Turskom. Prvog dana natjecanja naše mlade rukometašice (rođene 2006. godine i mlađe), imale su dva nastupa i ostvarile dvije vrlo lijepe pobjede, i nakon prvog dana natjecanja nalaze se na vodećoj…

29 ožujka, 2022
GIMNAZIJALKAMA BRONČANA MEDALJA NA DRŽAVNOJ ZAVRŠNICI ZA SREDNJE ŠKOLE

Učenice Gimnazije Fran Galović su kako smo već i pisali izborile državnu završnicu srednjih škola u Poreču gdje su se plasirale nakon što su spretno pobijedile svu konkurenciju na međugradskoj i županijskoj razini. Po dolasku u Poreč najprije su ih čekale izrazito teške utakmice u skupini sa Sesvetama i Labinom gdje su se cure uspjele…

28 veljače, 2022
OKUPILE SE SENIORKE, SLIJEDE IM KVALIFIKACIJSKI SUSRETI S FRANCUSKOM

Hrvatska ženska seniorska reprezentacija okupila se prijepodne u Zagrebu i nakon antigen testiranja, odnosno kraćeg druženja s novinarima, produžila put do Preloga. Pred njom su dva kvalifikacijska susreta protiv Francuske za Europsko prvenstvo 2022. godine koje će zajednički organizirati Slovenija, Crna Gora i Sjeverna Makedonija.   Prvi susret na rasporedu je u četvrtak 03. ožujka…

28 veljače, 2022
PRVO OKUPLJANJE MLAĐIH KADETKINJA, IZ PODRAVKE POZVANO ČAK PET IGRAČICA

Izbornik hrvatske ženske mlađe kadetske reprezentacije Vedran Krkač okupio je jutros u Zagrebu tu reprezentaciju i odmah nakon antigen testiranja s njom produžio do Donjeg Kraljevca, gdje će boraviti sljedeći tjedan dana. To je prvo okupljanje te generacije uopće pa je stoga na popisu čak 28 igračica. U odnosu na osnovni poziv dvije su promjene….

28 veljače, 2022
OKUPILA SE I KADETSKA REPREZENTACIJA, A NA FIKSNOM POPISU IZVORNIKA SMILJANCA PODRAVKINE STRUGAR I MEGERLE

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu, i nakon antigen testiranja u Trofejnoj dvorani Hrvatskog rukometnog saveza produžila do Đurđevca. Izbornik Nenad Smiljanec i njegov stručni stožer, tu će s reprezentacijom boraviti sljedećih osam dana, trenirati, ali i odigrati dvije  prijateljske utakmice protiv Srbije. Prva je na rasporedu u petak 04. ožujka u 18.30,…

28 veljače, 2022
Juniorke: Prvo okupljanje uz dva prijateljska susreta

Hrvatska ženska juniorska reprezentacija okupila se danas u Zagrebu, i nakon antigen testiranja koje je uobičajeno u posljednje dvije godine, od kada vlada korona, produžila put do Ivanić Grada. Tu će provesti sljedećih osam dana u zajedničkom treningu, ali će skoknuti i do Mađarske gdje će odigrati dva prijateljska susreta protiv te reprezentacije u Balatonboglaru. Oni…

28 veljače, 2022
IZVRŠNI ODBOR EHF-A NA IZVANREDNOM SASTANKU DONIO VAŽNE ODLUKE

Reprezentacije Ruske Federacije i Bjelorusije kao i njihovi timovi suspendirani do daljnjega! Uzimajući u obzir ratno stanje u Ukrajini izazvano invazijom Ruske Federacije i nedavne preporuke Međunarodnog olimpijskog odbora, Izvršni odbor Europske rukometne federacije sastao se na izvanrednom sastanku u ponedjeljak u večernjim satima. Članovi Izvršnog odbora EHF-a (13) raspravljali su o stavovima nacionalnih federacija,…

28 veljače, 2022
NAPUSTIO NAS JE DAVORIN BARDEK

Još jedna tužna vijest obišla je Koprivnicu. Preminuo je Davorin Bardek. Glazbenik, poduzetnik i vlasnik tvrtke za razglas Bard te dugogodišnji suradnik Rukometnog kluba Podravka bez čijeg uštimavanja razglasa i puštanja glazbe nije mogla proći nijedna Podravkina utakmica. Rukometni klub Podravka želi izraziti sućut obitelji, prijateljima, bližnjima te najbližim suradnicima. Neka počiva u miru!

NADOLAZEĆE UTAKMICE

svibanj 2022
P U S Č P S N
« tra    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

1. HRL žene

View all
N.EkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb24230146
2Podravka Vegeta24230146
3Bjelovar24170734
4Dugo Selo '5524150930
5Dalmatinka24150930
6Split '2010241311027
7Sesvete241201224
8Koka241021222
9Umag24921320
10Zrinski24911419
11Osijek24911419
12Trogir 582440208
13Trešnjevka2431206
14Zelina2412214

SPONZORI

 
 

Himna kluba

Kup je naš-Poreč 2022.