5 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trener Podravka Vegete Zlatko Saračević. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan treneru!

1 srpnja, 2020

U srijedu, 1. srpnja u Beču je održan ždrijeb skupina za novu sezonu DELO EHF Lige prvakinja i EHF Lige prvaka. Ždrijeb se moglo pratiti putem live streama na Facebooku i YouTube kanalu EHF-a te na ehfTV-u. Ovo je prvi puta u povijesti ovog natjecanja da je ždrijeb održan virtualno odnosno bez prisustva predstavnika klubova….

29 lipnja, 2020

Ove srijede (1. srpnja) u 18 sati održat će se ždrijeb EHF Lige prvaka i DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21. Ždrijeb će se po prvi puta u povijesti ovog natjecanja održati kao virtualni događaj. Na ovaj korak Europska rukometna federacija se odlučila kako bi zaštitila sve sudionike jer je zdravlje ipak na prvom…

29 lipnja, 2020

Danas rođendan slavi Ana Turk, desno krilo Podravka Vegete. Ani RK Podravka želi sve najbolje na privatnom i profesionalnom planu. Ana sretan rođendan još jednom!

26 lipnja, 2020

Nakon pažljive analize globalnog zdravlja i situacije koja je nastala posljedicom pandemije koronavirusa te kako bi ona mogla utjecati na zdravlje i sigurnost igračica, ekipa i navijača, Europska rukometna federacija odlučila je otkazati DELO EHF FINAL4. Završni turnir Lige prvakinja prema rasporedu trebao se održati u Budimpešti od 3. do 6. rujna, a u istom…

25 lipnja, 2020

Kadetska reprezentativka Ana Buljan novo je pojačanje na vanjskoj liniji Podravka Vegete. Ana je rođena 19. siječnja 2002. godine u Splitu, a do sada je igrala za ŽRK Vranjic i Split 2010. S Rukometnim klubom Podravka potpisala je četverogodišnji stipendijski ugovor. Ana je pet puta proglašena najboljom igračicom Završnice PH za djevojčice 2002 i mlađe,…

24 lipnja, 2020

Čak 23 000 ljudi glasalo je u prošla dva tjedna u izboru za najbolje igračice i trenera DELO EHF Lige prvakinja u sezoni 2019/2020. Za razliku od prošlih godina kada je glasovanje održano nakon odigranih svih susreta ove je sezone situacija bila nešto drugačija. Zbog pandemije koronavirusa glasovanje je održano prije te je tako navijačima…

22 lipnja, 2020

Nakon što je ovog petka objavila sudionike DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21, Europska rukometna federacija objavila je i potove u koje su klubovi razvrstani za ždrijeb. Ždrijeb je na rasporedu 1. srpnja s početkom u 18 sati, a pratit ćete ga moći u izravnom prijenosu na Facebook stranici i YouTube kanalu EHF-a te…

22 lipnja, 2020

Svim navijačima, simpatizerima i građanima Republike Hrvatske čestitamo Dan antifašističke borbe.

5 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trener Podravka Vegete Zlatko Saračević. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan treneru!

29 lipnja, 2020

Ove srijede (1. srpnja) u 18 sati održat će se ždrijeb EHF Lige prvaka i DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21. Ždrijeb će se po prvi puta u povijesti ovog natjecanja održati kao virtualni događaj. Na ovaj korak Europska rukometna federacija se odlučila kako bi zaštitila sve sudionike jer je zdravlje ipak na prvom…

29 lipnja, 2020

Danas rođendan slavi Ana Turk, desno krilo Podravka Vegete. Ani RK Podravka želi sve najbolje na privatnom i profesionalnom planu. Ana sretan rođendan još jednom!

26 lipnja, 2020

Nakon pažljive analize globalnog zdravlja i situacije koja je nastala posljedicom pandemije koronavirusa te kako bi ona mogla utjecati na zdravlje i sigurnost igračica, ekipa i navijača, Europska rukometna federacija odlučila je otkazati DELO EHF FINAL4. Završni turnir Lige prvakinja prema rasporedu trebao se održati u Budimpešti od 3. do 6. rujna, a u istom…

22 lipnja, 2020

Svim navijačima, simpatizerima i građanima Republike Hrvatske čestitamo Dan antifašističke borbe.

20 lipnja, 2020

Danas je Koprivnici, unatoč lošem vremenu, održana aktivnost “Hodanjem do zdravlja”. Ova aktivnost održava se u sklopu projekta “Živjeti zdravo” koji provodi Hrvatski zavod za javno zdravstvo na području cijele Hrvatske, a financiran je od strane Europskog socijalnog fonda. U provedbi aktivnosti sudjelovao je i RK Podravka. Nika Galinec, Iva Marija Žganjar i Ema Balaško…

19 lipnja, 2020

Ono čemu smo sve svi nadali danas je i službeno potvrđeno. Podravka Vegeta treću će godinu zaredom biti sudionica najelitnijeg ženskog rukometnog natjecanja, DELO EHF Lige prvakinja. Izvršni odbor Europske rukometne federacije danas je u Beču odabrao klubove koji će popuniti preostalih sedam slobodnih mjesta u DELO EHF Ligi prvakinja za sezonu 2020/21. Već prije…

18 lipnja, 2020

U Beču su ždrijebom određene skupine Europskog prvenstva za rukometašice, koje zajednički organiziraju Danska i Norveška od 03. – 20. prosinca 2020. godine. Hrvatska nije imala previše sreće, jer je dobila vrlo zahtjevnu skupinu. Naša reprezentacija nalazila se u četvrtom šeširu ili potu zajedno s reprezentacijama Slovenije, Poljske i Češke. Ždrijeb je bio poludirigiran, jer…

10 lipnja, 2020

Europska rukometna federacija zaprimila je 21 registracijski zahtjev klubova koji se žele natjecati u sezoni 2020/2021 DELO EHF Lige prvakinja među njima i onaj RK Podravke. Registracija ne znači i sudjelovanje te će završni popis klubova koji će se natjecati biti objavljen do 19. lipnja nakon što se održi sastanak Izvršnog odbora EHF-a. Nadolazeća sezona…

5 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trener Podravka Vegete Zlatko Saračević. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan treneru!

1 srpnja, 2020

U srijedu, 1. srpnja u Beču je održan ždrijeb skupina za novu sezonu DELO EHF Lige prvakinja i EHF Lige prvaka. Ždrijeb se moglo pratiti putem live streama na Facebooku i YouTube kanalu EHF-a te na ehfTV-u. Ovo je prvi puta u povijesti ovog natjecanja da je ždrijeb održan virtualno odnosno bez prisustva predstavnika klubova….

29 lipnja, 2020

Ove srijede (1. srpnja) u 18 sati održat će se ždrijeb EHF Lige prvaka i DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21. Ždrijeb će se po prvi puta u povijesti ovog natjecanja održati kao virtualni događaj. Na ovaj korak Europska rukometna federacija se odlučila kako bi zaštitila sve sudionike jer je zdravlje ipak na prvom…

29 lipnja, 2020

Danas rođendan slavi Ana Turk, desno krilo Podravka Vegete. Ani RK Podravka želi sve najbolje na privatnom i profesionalnom planu. Ana sretan rođendan još jednom!

26 lipnja, 2020

Nakon pažljive analize globalnog zdravlja i situacije koja je nastala posljedicom pandemije koronavirusa te kako bi ona mogla utjecati na zdravlje i sigurnost igračica, ekipa i navijača, Europska rukometna federacija odlučila je otkazati DELO EHF FINAL4. Završni turnir Lige prvakinja prema rasporedu trebao se održati u Budimpešti od 3. do 6. rujna, a u istom…

25 lipnja, 2020

Kadetska reprezentativka Ana Buljan novo je pojačanje na vanjskoj liniji Podravka Vegete. Ana je rođena 19. siječnja 2002. godine u Splitu, a do sada je igrala za ŽRK Vranjic i Split 2010. S Rukometnim klubom Podravka potpisala je četverogodišnji stipendijski ugovor. Ana je pet puta proglašena najboljom igračicom Završnice PH za djevojčice 2002 i mlađe,…

24 lipnja, 2020

Čak 23 000 ljudi glasalo je u prošla dva tjedna u izboru za najbolje igračice i trenera DELO EHF Lige prvakinja u sezoni 2019/2020. Za razliku od prošlih godina kada je glasovanje održano nakon odigranih svih susreta ove je sezone situacija bila nešto drugačija. Zbog pandemije koronavirusa glasovanje je održano prije te je tako navijačima…

22 lipnja, 2020

Nakon što je ovog petka objavila sudionike DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21, Europska rukometna federacija objavila je i potove u koje su klubovi razvrstani za ždrijeb. Ždrijeb je na rasporedu 1. srpnja s početkom u 18 sati, a pratit ćete ga moći u izravnom prijenosu na Facebook stranici i YouTube kanalu EHF-a te…

22 lipnja, 2020

Svim navijačima, simpatizerima i građanima Republike Hrvatske čestitamo Dan antifašističke borbe.

NADOLAZEĆE UTAKMICE

srpanj 2020
P U S Č P S N
« ožu    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva Zagreb18170134
3Bjelovar19160332
4Koka19122526
5Sesvete Agroproteinka1983819
6Sinj19901018
7Osijek1973917
8Split 201018801016
91234 Virovitica19621114
10Zrinski18521112
11Umag19511311
12Dalmatinka18421210
13Dugo Selo1941149
14Murvica1930166

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI