AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. PODRAVKA LINO NA GOSTOVANJU SVLADALA VINKOVCE U 15. KOLU 2.HRL SJEVER
  3. ZAHVALA
  4. IN MEMORIAM//Preminuo je Vinko Zember, legenda koprivničkog sporta na čijim temeljima je Koprivnica postala i ostala grad rukometa
  5. EMOTIVAN POVRATAK UTAKMICAMA//Rukometašice Podravka Vegete uvjerljive protiv Sesveta
  6. UOČI SESVETA//ANTONIO PRANJIĆ ĆE VODITI EKIPU DO KRAJA SEZONE, A NA KLUPI MU SE PRIDRUŽILA I ĐURĐICA ZEČEVIĆ
1 ožujka, 2021
ZAHVALA

U ime Rukometnog kluba Podravka želimo iskazati zahvalnost na svim upućenim riječima podrške, ohrabrenja i oproštajnim porukama u povodu iznenadnog i preranog odlaska našeg trenera Zlatka Saračevića. Tuga je i dalje prisutna, a praznina koja je ostala nakon odlaska našeg trenera, prijatelja i prije svega velikog čovjeka, ne može se opisati.  Vaše poštovanje koje ste…

28 veljače, 2021
IN MEMORIAM//Preminuo je Vinko Zember, legenda koprivničkog sporta na čijim temeljima je Koprivnica postala i ostala grad rukometa

Danas nas je u 91. godini napustio Vinko Zember, istaknuti sportski i školski djelatnik. Zember je rođen u Koprivnici 27. prosinca 1930. godine. 1957. godine diplomirao je na Višoj pedagoškoj školi u Zagrebu iz grupe predmeta Fizički odgoj-Zemljopis, a dvije godine uoči završetka studija postao je instruktor nogometa. U njegovoj se biografiji posebno ističe dugogodišnji…

27 veljače, 2021
EMOTIVAN POVRATAK UTAKMICAMA//Rukometašice Podravka Vegete uvjerljive protiv Sesveta

Rukometašice Podravka Vegete su danas u sklopu 16. kola 1.HRL za žene protiv Sesveta upisale pobjedu na gostujućem terenu 42:23 , poluvrijeme 9:20. Uoči početka utakmice održana je minuta šutnje za prerano preminulog trenera Zlatka Saračevića. Ekipa se zagrlila i uz suze dočekala sudački znak za početak. Na dresovima u kojima se igra Prvenstvo Hrvatske…

27 veljače, 2021
UOČI SESVETA//ANTONIO PRANJIĆ ĆE VODITI EKIPU DO KRAJA SEZONE, A NA KLUPI MU SE PRIDRUŽILA I ĐURĐICA ZEČEVIĆ

Ove subote u 17:30 sati, u dvorani Gimnazije Sesvete, u sklopu 16. kola 1. HRL, rukometašice Podravka Vegete će odmjeriti snage sa Sesvetama. U proteklom tjednu rukometašice Podravka Vegete su trenirale sukladno mogućnostima zbog neopisivog gubitka koji je ostavio veliku prazninu u srcima svih nas. Ekipu će do kraja sezone voditi trener Antonio Pranjić, a…

24 veljače, 2021
TRENER ZLATKO SARAČEVIĆ ĆE BITI POKOPAN U ALEJI HRVATSKIH VELIKANA

Poštovani prijatelji, prerano preminulu legendu hrvatskog rukometa, našeg trenera Zlatka Saračevića, posljednji put ispratit ćemo sutra, 25. veljače 2021. godine, u 15 sati. Pogreb će se održati u Aleji hrvatskih velikana, na zagrebačkom groblju Mirogoj. Molimo sve koji će doći na pogreb da se pridržavaju epidemioloških mjera uz obvezno nošenje zaštitne maske i poštivanje fizičkog…

23 veljače, 2021
TUŽAN OPROŠTAJ UZ RUŽE I POSLJEDNJI POZDRAV TRENERU ZLATKU SARAČEVIĆU

Obitelj, ekipa, članovi Nadzornog odbora te najbliži suradnici i prijatelji su se u utorak 23. veljače oprostili od trenera i slavnog rukometaša Zlatka Saračevića koji je iznenada preminuo u 59. godini života. U krug koprivničke Sportske dvorane gimnazije Fran Galović je stiglo vozilo u kojem se nalazio lijes trenera Zlatka Saračevića. Svi su u žalosti…

22 veljače, 2021
KRONIKUSI UPUTILI POSLJEDNJI POZDRAV TRENERU ZLATKU SARAČEVIĆU

Naši navijači, Kronikus Koprivnica su večeras odali počast treneru Zlatku Saračeviću. Dostojno u tišini uz baklje i novi transparent. “Uz večernja zvona zaklopio si oči, treneru za nas nema teže noći. Počivao u miru!” Posljednje bolno zbogom prenijeli su uz lijepe riječi i na svojoj službenoj stranici. Danas smo jako tužni. Rukomet je neizostavni dio…

22 veljače, 2021
KNJIGA ŽALOSTI//Danas od 16 sati bit će otvorena Knjiga žalosti u Gimnaziji Fran Galović Koprivnica

U Sportskoj dvorani gimnazije Fran Galović je postavljena Knjiga žalosti za prerano preminulog trenera Zlatka Saračevića. Svoje posljednje pozdrave i lijepe misli koje imate za velikana hrvatskog rukometa i trenera Rukometnog kluba Podravka Vegete možete doći upisati od danas, 22. veljače s početkom u 16 sati pa sve do 19 sati. Knjiga će biti otvorena…

21 veljače, 2021
ZLATKO SARAČEVIĆ (1961.-2021.)

PRIOPĆENJE Zlatko Saračević (1961.-2021.) S velikom tugom i boli moramo Vam priopćiti da je danas u večernjim satima preminuo trener RK Podravka Vegete, Zlatko Saračević. Voljeni suprug, otac i proslavljeni rukometaš koji je ostavio neizbrisiv trag u rukometnoj i sportskoj povijesti, kao igrač i kao trener. S jugoslavenskom je reprezentacijom osvojio zlatnu medalju na Svjetskom prvenstvu u Švicarskoj…

1 ožujka, 2021
PODRAVKA LINO NA GOSTOVANJU SVLADALA VINKOVCE U 15. KOLU 2.HRL SJEVER

Rukometašice Podravke 2 Lino su ovog vikenda u 15. kolu 2.HRL-sjever, gostovale u Vinkovcima i uvjerljivo pobijedile 27:37, poluvrijeme 8:15. Uoči početka utakmice održana je minuta šutnje u čast prerano preminulom treneru Podravka Vegete i rukometnoj legendi Zlatku Saračeviću. Linice su pobijedile u gostima ekipu Vinkovaca. Ekipu je vodio trener Igor Stubičar kojemu je to…

20 veljače, 2021
PODRAVKA 2 LINO NA DOMAĆEM TERENU REMIZIRALA S ĐURĐEVCOM KOJI CILJA NA MJESTO U 1.HRL

Rukometašice Podravke 2 Lino su danas u 14. kolu 2.HRL-sjever remizirale s Đurđevcom, iskusnom ekipom koja u ovoj sezoni želi osigurati svoje mjesto u prvoj ligi. Te su se razlike u iskustvu vidjele i na terenu i to posebno u prvom dijelu. Mlade nade Podravke stisnule su zube i u drugom dijelu uspjele nadoknaditi veliku…

20 veljače, 2021
BOGAT RUKOMETNI VIKEND U KOPRIVNICI//Televizijski prijenos obuhvatit će derbi, ali i Podravkine kadetkinje u utakmici Podravke 1 i Zrinskog

Bogat rukometni vikend je pred nama i za Školu rukometa. Podravka 2 Lino u subotu 20.veljače u 16 sati dočekuje Đurđevac u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica u sklopu 14. kola 2.HRL za žene-Sjever, a ogled ćete moći pratiti putem livestreama na linku. Nedjelja je rezervirana za derbi svih derbija u 18 sati između Podravka…

15 veljače, 2021
2.KOLO HRL U-16/PODRAVKA 3 POBIJEDILA KOKU NA GOSTOVANJU U VARAŽDINU

U subotu, 14. veljače 2021., igračice Podravke 3 (godište 2006. i mlađe) su u SD ”Arena” u Varaždinu, odigrale utakmicu 2. kola HRL U – 16 za djevojke 2004. / 2005. godišta protiv ekipe ŽRK ”Koka”. Od samog početka utakmice djevojčice iz Koprivnice pokazuju da su u Varaždin došle pokazati da se mogu nositi sa…

14 veljače, 2021
OVOG VIKENDA MLADE PODRAVKAŠICE S TRENERICOM ZEČEVIĆ SLAVILE U PITOMAČI I VARAŽDINU

Mlade nade Podravke pod vodstvom Đurđice Zečević su ovog vikenda igrale čak dvije važne utakmice. Prva je bila u sklopu 13. kola 2.HRL-sjever u subotu protiv Pitomače gdje su Linice slavile 40:43 na gostujućem terenu, poluvrijeme 13:21. Druga se odigrala u nedjelju u Varaždinu, gdje su Podravkine kadetkinje ponovno pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević uvjerljivo…

7 veljače, 2021
LINICE UVJERLJIVO S OSIJEKOM NA DOMAĆEM TERENU U 12. KOLU 2.HRL-SJEVER

Rukometašice Podravke 2 Lino su u nedjelju na domaćem terenu svladale Olimpiju iz Osijeka 42:23, uz rezultat poluvremena 21:13. U nastavku  drugog dijela prvenstva, ekipa mladih Podravkinih igračica gošćama iz Osijeka nije pružila niti malo nade u pozitivan rezultat. Od prve minute,  vrlo solidnom igrom u obrani, a brzim i efikasnim napadima, punile su mrežu…

1 veljače, 2021
DRUGA EKIPA UPISALA POBJEDU PROTIV BARANJE U 9. KOLU 2.HRL-SJEVER

Rukometašice Podravke 2 Lino u subotu su odigrale jedinu odgođenu utakmicu 2.HRL sjever. Utakmica se igrala u sklopu 9.kola, protiv ekipe ŽRK Baranja na njihovom terenu u Belom Manastiru. Podravka 2 Lino slavila je rezultatom 35:37, poluvrijeme 14:20. Iako krajnji rezultat sugerira da se radilo o tijesnoj pobjedi, kretanje rezultata tijekom najvećeg dijela utakmice govori…

24 siječnja, 2021
1.HRL U-16//Kadetkinje upisale dvije uvjerljive pobjede na domaćem terenu

1.HRL U-16, regija SJEVER ;3.kolo Podravka 1 – Darda     46:15 Podravka 1 – Osijek    30:25 Podravkine kadetkinje su upisale dvije uvjerljive pobjede u utakmicama 3. kola 1.HRL U-16 SJEVER protiv Darde i Osijeka. U utakmici s Dardom nije bilo većih problema, a u drugom ogledu trenerica Đurđica Zečević detektirala je probleme koji su se nakupili…

24 siječnja, 2021
PODRAVKA 3//Povratak utakmicama uz pobjedu i poraz protiv starijih ekipa

Ovog vikenda igračice Podravke 3 (godište 2006. i mlađe) su u SD ”Gimnazije Fran Galović”, Koprivnica nakon dva mjeseca pauze odigrale dvije utakmice. Povod je bio odigravanje 3. koloa HRL U – 16 za djevojke 2004. / 2005. godišta. Prvu utakmicu mlade Podravkine igračice odlično su otvorile, a do šeste minute rezultat je bio u…

13 veljače, 2021
Sekcija za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja nudi besplatne radionice

Članovi Sekcije za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja Hrvatskog psihološkog društva pozivaju sve zainteresirane na besplatne radionice i predavanja u sklopu 14. tjedna psihologije koji se održava od 15. do 21.2.2021. U nastavku se nalaze informacije i linkovi za prijavu na aktivnosti. Prijaviti se možete u dokumentima u prilogu ili u nastavku objave. Plakat Sekcija za psihologiju sporta…

14 siječnja, 2021
JUBILEJ//SP 2021: Od Japana 1991., do Japana 2021. godine

Malo je onih koji znaju s kim je Hrvatska odigrala svoj prvi međunarodni susret nakon samostalnosti. Još je manje onih koji znaju kakav je bio rezultat. Vjerovali ili ne bio je to Japan. Datum, 14. siječnja 1991. godine, mjesto Kutija šibica, dakle prije točno 30 godina. A rezultat je bio 23:23. Zato dopustite danas da se na …

29 prosinca, 2020
SNJEŽANA PETIKA O EUROPSKOJ BRONCI

Nakon dočeka koji su rukometašice Podravke Vegete pripremile za igračicu Dejanu Milosavljević, trenericu Snježanu Petiku te tajnicu RK Podravke i tehničku direktoricu ženske seniorske reprezentacije, Ljerku Vresk odlučili smo vidjeti kakav je pogled na europsku broncu deset dana nakon povijesnog uspjeha sada kada su se dojmovi posložili, a glave ohladile te da budemo iskreni nakon…

27 kolovoza, 2020
Održana Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka Vegeta

Dana 27. kolovoza 2020. g. s početkom u 17.00 sati u klupskim prostorijama održana je Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka (u nastavku: Društvo). Za sudjelovanje u radu ove sjednice Glavne skupštine podneseno je 19 valjanih prijava, i to od dioničara koji ukupno raspolažu sa 40.723 glasova temeljem 40.723 dionica s pravom glasa, što iznosi 99,32%…

25 kolovoza, 2020
Mlade rukometašice Podravke 3 pod vodstvom trenera Smiljanca krenule u pripreme za novu sezonu

Djevojčice Podravke 3 rođene 2006. i mlađe u prvom tjednu treniranja za novu sezonu 2020./2021., od 17. do 23. kolovoza, odradile su već osam treninga pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca. Zbog još uvijek aktualnih ljetovanja te zbog bolesti na treninzima je bilo prisutno 15 od ukupno 21 djevojčice. Treninzi su se održali u SD Gimnazije…

31 srpnja, 2020
Stručni stožer i rukometašice Podravka Vegete uživali na Mrežnici

Nakon što smo prošlog tjedna počeli s pripremama za novu sezonu, jučer smo, stručni stožer i rukometašice, zajedno bili na team buildingu koji je organiziran u suradnji s našim sponzorom Plitvice Holiday Resortom, a ovim putem još jednom zahvaljujemo na gostoprimstvu. Ujutro smo stigli na rijeku Mrežnicu u blizini Slunja, a tamo su nas dočekali…

29 srpnja, 2020
Predsjednik Uprave Podravke posjetio rukometašice Podravka Vegete na treningu

Rukometašice Podravka Vegete nastavljaju s pripremama za novu sezonu, a na današnjem treningu posjetio ih je predsjednik Uprave Podravke Marin Pucar. Predsjednik je pogledao trening te je curama poželio puno sreće u novoj sezoni. Također, ponovio je kako Podravka i dalje čvrsto stoji iza Kluba te kako imamo njihovu podršku u svemu što nam je…

28 srpnja, 2020
Podravka 2 Lino krenula s pripremama za novu sezonu

Nakon, nikada do sada tako duge stanke (4 i pol mjeseca), 2. ekipa našega Kluba našla se ponovo na okupu. Prekid natjecanja i treninga 8. ožujka, nastao zbog već svima dobro poznatih razloga, bio je opravdan razlog da pripreme za novu sezonu počnemo nešto ranije nego inače. Osim toga i same djevojke, usprkos ljetnom individualnom…

27 srpnja, 2020
SRETAN ROĐENDAN // Nenad Smiljanec

Danas rođendan slavi trener Podravke 3 Nenad Smiljanec. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan, treneru!

NADOLAZEĆE UTAKMICE

ožujak 2021
P U S Č P S N
« velj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb15130226
2Podravka Vegeta13130026
3Umag15130226
4Bjelovar1390418
5Koka15 73517
6Dugo Selo 551581617
7Osijek1680816
8Split 20101462614
9Murvica1552812
10Zrinski1551911
11Sesvete16511011
12Dalmatinka16421010
13Sinj1621135
14Virovitica 12341601151

SPONZORI

 
 

Nova himna kluba

Mix Tape Budućnost-Podravka Vegeta