28 veljače, 2020

Azenaide Danila Jose Carlos nova je igračica Podravka Vegete. Dolazi iz Luande glavnog grada Angole, a tamo je i rođena je 14. lipnja 1990. godine. Visoka je 177 centimetara  te igra na  poziciji desnog vanjskog napadača. Prije dolaska u Koprivnicu igrala je u Petro Atleticu, jednom od najuspješnijih angolskih klubova. U karijeri je tri puta…

28 veljače, 2020

Desno krilo Ana Turk još će najmanje godinu dana nositi dres Podravka Vegete. Ana trenutno igra šestu sezonu za Podravku te ravnopravno dijeli minutažu na krilu s Anetom Benko. Ana je rođena 29. lipnja 1989. godine u Jakarti, a svoje prve rukometne korake radi s 13 godina u vukovarskom RK Borovu. Prije dolaska u Koprivnicu…

28 veljače, 2020

Rukometašice Podravka Vegete posjetile su zaposlenike Podravke d.d. i Belupa u vrijeme pauze i podijelile ulaznice za prvu utakmicu četvrtfinala EHF Kupa protiv Thüringera. Zaposlenici su u ugodnom druženju osigurali svoje karte, a djevojkama su poželjeli puno sreće.   U nedjelju u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović s početkom u 15 sati rukometašice Podravka Vegete…

27 veljače, 2020

U prostorijama RK Podravka održana je konferencija za medije uoči prve utakmice četvrtfinala EHF Kupa. Podravka Vegeta u dvorani Gimnazije Fran Galović dočekuje Thüringer HC iz Njemačke. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 1. ožujka, s početkom u 15 sati. Pravdu će na utakmici dijeliti Viktorija Alpaidze i Tatyana Berezkina iz Rusije, a delegat je…

26 veljače, 2020

RK Podravka Vegeta i ŽRK Zrinski danas su u Koprivnici odigrali utakmicu 18. kola 1. HRL za žene. Igralo se u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović pred nešto više od 500 gledatelja. Bolje su bile rukometašice Podravke, a nakon isteka vremena rezultat je bio 36:22. Prvo poluvrijeme završilo je s rezultatom 19:11. Utakmicu gošće iz…

24 veljače, 2020

Rukometni klub Podravka obavještava navijače da će karte za utakmicu četvrtfinala EHF Kupa između Podravka Vegete i Thüringera biti dostupne od srijede (26. veljače) na sljedećim punktovima: Recepcija Hotela Podravina Pivnica Kraluš Karte se mogu podići tijekom radnog vremena punktova.   Također karte su dostupne u prostorijama RK Podravka od srijede 26. do petka 28….

22 veljače, 2020

RK Podravka Vegeta i RK Dalmatinka danas su u pločama odigrale utakmicu 17. kola 1. HRL za žene. Utakmica se igrala  Domu športova u Pločama, a pravdu su na utakmici dijelili Josip Gagula i Mrko Zorko dok je nadzornik suđenja bio Dražen Bajt. Igralo se pred nešto više od 300 gledatelja dok je utakmica završila…

22 veljače, 2020

Nakon što su jučer u večernjim satima stigle u Podgoru i smjestile se u hotelu, rukometašice Podravka Vegete jutros su u teretani Hotela Medora Auri odradile aktivaciju i jutarnji trening. Vježbale su pod budnim okom kondicijskog trenera Nikole Goluba te ostatka stručnog stožera i pripremale za utakmicu koja ih večeras očekuje u pedesetak kilometara udaljenim…

20 veljače, 2020

U đurđevačkom hotelu Picok danas su dodijeljene nagrade najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama Koprivničko-križevačke županije u 2019. godini. Rukometni klub Podravka dobio je čak tri nagrade. Podravka Vegeta proglašena je najboljom ženskom ekipom u 2019. godini, RK Podravka (kadetkinje) proglašene su najperspektivnijom ženskom ekipom, a trener Podravka Vegete Zlatko Saračević proglašen je najboljim trenerom…

28 veljače, 2020

ŽRK Koka 2 i Podravka 2 Lino u četvrtak su odigrali utakmicu 15. kola 2. HRL sjever. Bolje su bile rukometašice Podravke s rezultatom 29:44. Igralo se u maloj dvorani GSD Arena Varaždin. Utakmicu u Varaždinu Podravka Lino je odigrala sa sastavom koji će nas, već idućeg tjedna, predstavljati na Završnici PH u Poreču. Bila…

24 veljače, 2020

Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su u nedjelju 23. veljače 2020., odigrale utakmicu 4. odgođenog kruga HRLD za djevojčice ”A” rođene 2006. / 2007. godište. Četvrti krug, iako se igrao u Slavoniji, izgledao je kao mini prvenstvo Koprivničko – križevačke županije jer su se u Virovitičkoj SD Osnovne škole Ivana Brlić Mažuranić sastale…

24 veljače, 2020

Djevojčice Podravke 4 (2008. godište i mlađe) pod vodstvom Igora Stubičara u subotu su u dvorani Gimnazije Fran Galović odigrale prijateljske utakmice s ekipama Koke i Garešnice. Podravka je nastupila podijeljena u dvije ekipe. Utakmice su poslužile kao dobar sparing gdje su sve djevojke dobile priliku da igraju. Trener ističe kako ga veseli što je…

24 veljače, 2020

U Koprivnici se ove nedjelje igralo predzadnje kolo 1. HMKRL-sjever. Domaćin je bila RK Podravka, a gostovale su ekipe Multinorm iz Cerne, ŽRK Bjelovar i ŽRK Brod. Podravka Lino igrala je dvije utakmice te je u obje upisala pobjede. S pobjedama u obje utakmice cure su upisale nova četiri boda i učvrstile se pri samom…

24 veljače, 2020

RK Podravka 2 Lino i RK Đurđevac jučer su u Koprivnici odigrali utakmicu 14. kola 2. HRL za žene sjever. Bolje su bile rukometašice Podravke Lino s rezultatom 37:31. Igralo se u SD Gimnazije Fran Galović pred stotinjak gledatelja Utakmica s gošćama iz Đurđevca bila je, prema trenutnim pozicijama na tablici, derbi 14. kola. Iako…

21 veljače, 2020

Posjetili smo trening Podravke 5 (Godište 2010/2011) koje naporno treniraju pod budnim okom trenera Antonia Pranjića i pomoćne trenerice Melite Jug. Više od 40 djevojčica uz mnogo smijeha i dobre zabave uživa u mini-rukometu. Naše mlade rukometašice imaju tri treninga tjedno na kojima rade na razvoju znanja i sposobnosti, a to sve kroz igru i…

20 veljače, 2020

U đurđevačkom hotelu Picok danas su dodijeljene nagrade najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama Koprivničko-križevačke županije u 2019. godini. Rukometni klub Podravka dobio je čak tri nagrade. Podravka Vegeta proglašena je najboljom ženskom ekipom u 2019. godini, RK Podravka (kadetkinje) proglašene su najperspektivnijom ženskom ekipom, a trener Podravka Vegete Zlatko Saračević proglašen je najboljim trenerom…

17 veljače, 2020

Uspješan vikend je iza rukometašica ekipe Podravka Lino. Nakon subotnje pobjede u Pitomači  u nedjelju su igračice godišta 2004. i ml. igrale u Lipiku u sklopu 6.kruga 1.HMKRL i ostvarile dvije vrlo uvjerljive pobjede. Trenerica Đurđica Zečević: O samim utakmicama nema su puno za reći. Superiorni u svakom pogledu nad igračicama Lipika i Daruvara,  demonstrirali…

17 veljače, 2020

Ekipa Podravka Lino ove je subote u Pitomači odigrala 13. kolo 2. HRL za žene – sjever protiv ekipe ŽRK Pitomača. Nakon posljednjeg sudačkog zvižduka rezultat je bio ŽRK Pitomača 36, Podravka Lino 46 dok je na poluvremenu rezultat bio 16:25. Pobjeda nad ekipom Pitomače  ostvarena  je gotovo bez ikakve rezultatske neizvjesnosti što i sam…

24 veljače, 2020

Rukometni klub Podravka obavještava navijače da će karte za utakmicu četvrtfinala EHF Kupa između Podravka Vegete i Thüringera biti dostupne od srijede (26. veljače) na sljedećim punktovima: Recepcija Hotela Podravina Pivnica Kraluš Karte se mogu podići tijekom radnog vremena punktova.   Također karte su dostupne u prostorijama RK Podravka od srijede 26. do petka 28….

20 veljače, 2020

U đurđevačkom hotelu Picok danas su dodijeljene nagrade najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama Koprivničko-križevačke županije u 2019. godini. Rukometni klub Podravka dobio je čak tri nagrade. Podravka Vegeta proglašena je najboljom ženskom ekipom u 2019. godini, RK Podravka (kadetkinje) proglašene su najperspektivnijom ženskom ekipom, a trener Podravka Vegete Zlatko Saračević proglašen je najboljim trenerom…

12 veljače, 2020

Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je u Koprivnici dodijelio priznanja najboljim i najperspektivnijim ekipama i pojedincima za 2019. godinu. Nagrađenima su priznanja uručili predsjednik Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Zlatko Blažeković i dožupan Ratimir Ljubić. Rukometni klub Podravka nagrade je primio u nekoliko kategorija. Dejana Milosavljević proglašena je najuspješnijom rukometašicom, Podravka Vegeta proglašena je najuspješnijom ženskom…

11 veljače, 2020

U prostorijama Doma mladih u Koprivnici danas je održano proglašenje najuspješnijih sportaša, sportašica i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2019. godinu. Dodjelu organizira Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice, a Rukometni klub Podravka primio je dvije nagrade. Za najuspješniju perspektivnu žensku sportsku ekipu grada Koprivnice u 2019. godini nagradu je primila ekipa Podravka 3 (2004. i…

1 veljače, 2020

Rukometašice Podravka Vegete Ana Debelić i Nikolina Zadravec predstavljale su ovog tjedna Rukometni klub Podravku na Lino višebojcu. Lino višebojac sportsko je natjecanje hrvatskih osnovnih škola koje promiče, potiče i nagrađuje sportski duh. Organizatori natjecanja su Podravka i Sportske novosti, a ovog je tjedna održano u Osnovnoj školi Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici. Ukupno je…

27 siječnja, 2020

Na glavnom zagrebačkom Trgu mnoštvo građana dočekalo je srebrne rukometaše te zajedno s njima slave srebrnu medalju uz pjesmu i navijanje. Rukometaši su sletjeli u Zagreb nešto poslije ponoći, a dočekalo ih je petstotinjak navijača. “Ovo je nešto fenomenalno, u ovo doba noći da ovoliko ljudi dođe i da nas dočekaju, srce mi je puno….

25 siječnja, 2020

Drage navijačice i navijači, sutra je veliki dan za hrvatski rukomet. Pored naše uzvratne utakmice EHF Kupa protiv mađarskog Siófoka, naši neuništivi rukometaši idu u borbu za europsko zlato. Obucimo svi naše prepoznatljive crveno bijele kockice i tako pošaljimo poruku iz koprivničkog rukometnog hrama u svijet, a našim rukometašima dajmo podršku na putu do ZLATA….

24 siječnja, 2020

Igračice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića i pomoćne trenerice Jug, danas su na treningu zajedno gledale posljednje trenutke utakmice Norveška – Hrvatska. Pogledajte veliko slavlje naših mladih rukometašica nakon što je Musa zabio pobjednički pogodak i odveo Hrvatsku u finale Europskog prvenstva.   Iznad svih…Hrvatska!

24 siječnja, 2020

Čestitamo Kaubojima na plasmanu u finale Europskog prvenstva! Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva s rezultatom 29-28 (26-26, 23-23, 12-10) i pobjedom protiv Norveške nakon dva produžetka u polufinalu u Stockholmu u Tele2 Areni. Pogodak za prolazak u finale postigao je Željko Musa pet sekundi prije kraja susreta. Domagoj Duvnjak s osam…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

veljača 2020
P U S Č P S N
« sij   ožu »
 1
357
101213
1718192021
242528  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta18180036
2Lokomotiva Zagreb17160132
3Bjelovar17140328
4Koka17102522
5Sesvete Agroproteinka1782718
6Sinj1780916
7Split 201017701014
8Osijek1762914
91234 Virovitica1762914
10Zrinski18521112
11Umag17511111
12Dalmatinka17421110
13Dugo Selo17411129
14Murvica1720154

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI