travanj 24, 2019

Ove subote 27. travnja na rasporedu je utakmica 24. kola 1.HRL za žene u kojoj će Podravka Vegeta ponovno ugostiti zagrebačku Lokomotivu. Utakmica je na rasporedu u 18 sati u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Sigurni smo da se uz vašu podršku cure mogu približiti još jednom naslovu prvakinja. Ulaznice vas čekaju na već…

travanj 24, 2019

Danas rođendan slavi naše lijevo krilo Maria Holešova. Neka ti svaki dan bude sretan i lijep baš kao i današnji. Zdravlje, sreća i sportski uspjesi neka te prate na tvojoj stazi života! Na popodnevnom treningu kao što već tradicija nalaže našoj Mariji Holešovoj cvijeće je u ime kluba uz rođendansku pjesmu ekipe u pozadini uručila…

travanj 23, 2019

U novoj sezoni redovi Podravka Vegete imat će izmjenu i na lijevoj krilnoj poziciji. Uz Korinu Karlovčan na toj će se poziciji uskoro naći mlada i talentirana Dijana Mugoša. Dijana je rođena u Podgorici 22. listopada 1995. i visoka je 175 cm. Pionirska, kadetska i juniorska reprezentativka Crne Gore je 2013. godine na Mediteranskim igrama…

travanj 19, 2019

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te sponzorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo sretan Uskrs. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

travanj 19, 2019

Jučer su u KKC Pixelu u sklopu novog kulturnog programa koji su osmislile Mamuze pod nazivom Sve strane Koprivnice gostovale Korina Karlovčan i Jovana Risović. U lijepom ambijentu i opuštenoj atmosferi pričale su o svojim počecima u rukometu, što im znači i koliko je naporno biti u profesionalnom sportu. Program je otvoren Podravkinom himnom Dok srce…

travanj 19, 2019

Dugogodišnja reprezentativka Makedonije Gjeorgjievska Elena pojačat će redove Podravka Vegete u novoj sezoni.Rođena je u gradu Struga 27. ožujka 1990. godine i visoka 179 cm. U svojoj dosadašnjoj karijeri dvije je godine provela u klubu Eurostandard GJ.P, a dvije u Kometalu Gjorče Petrov. Uslijedio je Metalurg u kojem je provela tri godine nakon čega se…

travanj 17, 2019

U utakmici četvrtfinala Kupa Hrvatske Podravka Vegeta je pred punim tribinama zasluženo svladala najvećeg rivala zagrebačku Lokomotivu 26:19, poluvrijeme 11:7.  Foto: Ivan Brkić Utakmicu je pogotkom otvorila Dejana Milosavljević. U nastavku gledamo čvrstu obranu i odlično razbranjena Jovanu Risović što sve zajedno u 5′ minuti Podravku vodi na 4:1, a krasan pogodak s vanjske pozicije…

travanj 17, 2019

Danas u 19 sati u SD Gimnazije Fran Galović Podravka Vegeta dočekuje Lokomotivu u četvrtfinalu Kupa Hrvatske. Sve je spremno za veliki ogled najboljih hrvatskih ekipa. Ždrijeb je odredio da će se u ovoj sezoni, što se Kupa tiče finale igrati prije finala, a pobjednik današnjeg ogleda u svibnju ide u Poreč. Tamo će se…

travanj 15, 2019

U prostorijama RK Podravke s.d.d. održana je konferencija za medije uoči utakmice četvrtfinala Hrvatskog Kupa koja je na rasporedu ove srijede 17. travnja s početkom u 19 sati u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Konferenciji su prisustvovali trener Zlatko Saračević, kapetanica Dragica Džono te igračica Dejana Milosavljević. Uvodno je s nekoliko riječi konferenciju otvorio trener…

travanj 23, 2019

Danas je rođendan našoj trenerici omladinskog pogona Đurđici Zečević. Dugi niz godina provela je u RK Podravki, a osim što je i sama nekada imala igračkz karijeru danas svoja znanja prenosi na naše mlade nade. Izvlači iz malih pametnih glavica ono najbolje, usmjerava ih, uči timskom radu i u njima potiče sportski duh. Sve to…

travanj 23, 2019

Stiglo je vrijeme dugoočekivane državne završnice za naše mlade rukometašice 2006/2007. godišta koje vodi trener Nenad Smiljanec. Završnica je na rasporedu od 24.-27. travnja u Poreču, a utakmice će se odigravati u dvorani Žatika. Naše mlade nade na ovo natjecanje idu s prvog mjesta koje su svojim dobrim igrama osigurale u Regiji Sjever, a kao…

travanj 15, 2019

U posljednjem kolu mlađe kadetske lige regije Sjever, sa četiri nova upisana boda, mlade rukometašice Podravke 3 su potvrdile naslov ovogodišnjih prvakinja Regije i s te pozicije  odlaze na završnicu PH u obranu naslova prvaka . Rezultati: Podravka – Moslavina  32:24  (14:10) Podravka – Sisak   20:14  (12:6) Putovanje u Kutinu, započeto u hladno nedjeljno jutro,…

travanj 15, 2019

Djevojčice Podravke 4 su u nedjelju 14. travnja 2019., odigrale utakmicu Lige za prvaka MŽRL za djevojčice ”A” rođene 2006. / 2007. godište u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica s Radnikom iz Križevaca te prijateljski susret sa Zrinskim iz Čakovca. U Kao i uvijek kada je riječ o lokalnom derbiju, utakmica s Radnikom je bila…

travanj 15, 2019

Na domaćem terenu u sklopu 21. kola 2.HRL Linice su slavil uvjerljivu pobjedu nad ekipom Baranje 38:24, poluvrijeme 21:13. Samo u početnim minutama vladala je rezultatska neizvjesnost. Vrlo dobrom igrom u obrani, ali prvenstveno odličnim obranama oporavljene Gabriele Vrabec dizali smo rezultat iz minute u minutu. Upravo su nam sigurne obrane vratarke Vrabec nedostajale u…

travanj 8, 2019

U sklopu 20. kola 2.HRL na gostovanju u Bjelovaru ekipa Podravke 2 Lino je upisala poraz i to rezultatom 40:29, poluvrijeme 21:12. Nada da možemo napraviti iznenađenje i vratiti se sa gostovanja iz Bjelovara s pozitivnim rezultatom trajala je do trenutka kada su domaće igračice istrčale na parket kako bi krenulo zagrijavanje. Nažalost sastav Bjelovara…

travanj 8, 2019

Proteklog vikenda je u Đurđevcu održano dvodnevno natjecanje rukometnih nada iz 6 rukometnih regija Hrvatske, kao početak selekcioniranja državne reprezentacije mlađih kadetkinja koja će od iduće godine biti uključena u europska natjecanja. Bez obzira što je sam turnir imao za svrhu da se na jednom mjestu vidi s kojom kvalitetom igračica ovog godišta (2004/5)  Hrvatska…

travanj 3, 2019

S 1. travnjem 2019. završeno je natjecanje u 1. Hrvatskoj rukometnoj ligi za djevojčice „A“ rođene 2006/2007. Djevojčice Podravke 4 natjecale su se u Regiji Sjever, koja je zbog velikog broja klubova bila podijeljena u dvije pod lige, Sjever 1 s devet klubova i Sjever 2 s deset klubova. U Regiji Sjever 2, Podravka 4…

travanj 1, 2019

U predzadnjem kolu lige Podravka 3 gostovala je u Bjelovaru gdje je uvjerljivo svladala „Multinorm“ iz Cerne te ŽRK “Brod „iz Slavonskog Broda. Uz nove pobjede osvojena su 4 nova boda i zadržana prva pozicija na tablici. Rezultati: Podravka – Multinorm  31:17 Podravka – Brod   29:18 Pobjede u obje utakmice rezultat su dobre igre i…

travanj 17, 2019

U Kopenhagenu je održan ždrijeb za kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2020 za žene koje se održava od 04. do 20. prosinca u Danskoj i Norveškoj. Hrvatska je na ždrijebu bila u drugom potu i za suparnice dobila Francusku, Island i Tursku. Ukupno je sedam kvalifikacijskih skupina i po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine izboriti će nastup na Europskom prvenstvu, dok su se Danska i Norveška izravno kvalificirale kao domaćini. Hrvatska je do sada deset…

veljača 22, 2019

Hrvatski prvak GNK Dinamo Zagreb je u jučerašnjoj uzvratnoj utakmici na prepunom Maksimiru pobijedio Viktoriju Plzen 3:0 i osigurao prolazak u osminu finala UEFA Champions League. Veliki je to uspjeh za hrvatski sport povodom kojeg RK Podravka upućuje čestitke na ostvarenom rezultatu i želi svu sreću u daljnjem natjecanju. Danas su kuglice na održanom ždrijebu…

siječanj 21, 2019

Podravkine su veteranke na tradicionalnom rukometnom druženju u Varaždinu u subotu imale razloga za slavlje jer su osvojile Turnir grada Varaždina 2019 u organizaciji veterana Varteksa. Uz to je nagradu za najbolju vratarku odnijela veteranka Podravke Špela Skrt Keser dok je Kokina Snježana Horvat proglašena najboljom igračicom turnira. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa, 5 muških…

Facebook bozic 1600x1200
prosinac 24, 2018

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

IMG 7211 1600x1200
prosinac 23, 2018

U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije danas je u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović održan višesatni trening uz testiranja perspektivnih igračica regije rođenih 2004. i 2006. godine. Takva okupljanja jednom mjesečno predviđena su kalendarom Hrvatskog rukometnog saveza, a o ciljevima nam je više rekla regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević. – Okupljamo se jednom mjesečno, a…

48053480 1172349959581047 7426346991380070400 n
prosinac 8, 2018

Dragoj direktorici RK Podravke s.d.d. Božici Palčić iskreno i od srca želimo čestitati rođendan i neka je prate sreća, ljubav i zdravlje. Kroz život neka i dalje korača odvažno i hrabro, a svoj osmijeh neka ne skida s lica.   

47572815 357269301702866 2922673812694630400 n
prosinac 4, 2018

Foto: EPA/Luka Modrić s obitelji Hrvatski nogometaš Luka Modrić osvajač je Zlatne lopte za 2018. godinu, a RK Podravka s.d.d. želi iskreno čestitati na ovom iznimnom ostvarenju nogometne karijere Luki Modriću. Hrvatskom nogometašu koji je ispisao hrvatsku sportsku povijest u ovoj sezoni, ovo je samo još jedan u nizu trofeja za ovu godinu. Nakon što su…

47352438 735247163534916 3518157791195824128 n
prosinac 3, 2018

Foto: Podravka Iznimno smo ponosni i od srca želimo čestitati predsjedniku Uprave, našeg glavnog sponzora Podravke d.d., Marinu Pucaru na prestižnoj nagradi za gospodarstvenika godine. Ovu radosnu vijest priopćili su iz Podravke d.d., a mi tekst priopćenja prenosimo u cijelosti.  – Velika mi je čast primiti nagradu za gospodarstvenika godine. To je veliko priznanje, kako…

cropix
studeni 29, 2018

Foto: Cropix Dojmovi su još u zraku, a ovih dana mediji se intenzivno prisjećaju svih uspjeha koje su hrvatski sportaši postigli u ovoj godini. Hrvatska živi u sportskom duhu, a takav duh živi se i u Rukometnom klubu Podravka, klubu s tradicijom koji se veseli svim velikim sportskim rezultatima. Jednu smo telegram čestitku uputili i…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

travanj 2019
P U S Č P S N
« ožu.    
123457
89101112
151618192021
22232628
2930  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Lokomotiva Zagreb21210042
2Podravka Vegeta21200140
3Bjelovar22142630
4Koka22132728
5Sesvete Agroproteinka21140728
6Zrinski21111923
7Dalmatinka221001220
8Split 201021801316
9Umag21611413
10Trešnjevka21601512
11Osijek21421510
12Murvica21501610
13Zamet2120194
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI