AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. NAKON UTAKMICE DOČEK ZA KADETSKE PRVAKINJE//Trenerica Đurđica Zečević osvrnula se na Završnicu
  3. VELIKA POBJEDA PROTIV VIROVITICE U 22. KOLU 1. HRL ZA ŽENE
  4. 22. KOLO 1. HRL ZA ŽENE DANAS U 18 SATI
  5. 25 GODINA OD EUROPSKOG TROFEJA 11. SVIBNJA 1996.-2021.
  6. PODRAVKA DANAS SLAVI 25 GODINA OD OSVAJANJA NAJVEĆEG EUROPSKOG TROFEJA
11 svibnja, 2021
NAKON UTAKMICE DOČEK ZA KADETSKE PRVAKINJE//Trenerica Đurđica Zečević osvrnula se na Završnicu

Danas nakon utakmice su osvajačice zlatnih medalja i još jednog trofeja na Završnici prvenstva Hrvatske za kadetkinje dobile prigodne poklon pakete glavnog sponzora Podravke. Pakete ovom prilikom nismo mogli uručivati nego su ih cure preuzimale same sukladno epidemiološkim mjerama, a treba reći kako su uistinu svojim rezultatima učinile klub ponosnim. Želimo im da s dobrim…

11 svibnja, 2021
VELIKA POBJEDA PROTIV VIROVITICE U 22. KOLU 1. HRL ZA ŽENE

Rukometašice Podravka Vegete danas su u 22. kolu 1. HRL za žene na domaćem terenu ugostile Viroviticu i uvjerljivo je svladale 50:15, poluvrijeme 23:8. Ovo je ujedno i najveća pobjeda u ovoj sezoni. Nije bilo ozbiljnijih prepreka za Podravkašice koje već u prvih sedam minuta uz dobro raspoloženu Karlovčan, Džono te Buljan dolaze na +5, za…

11 svibnja, 2021
22. KOLO 1. HRL ZA ŽENE DANAS U 18 SATI

Danas u 18 sati rukometašice Podravka Vegete igraju još jednu prvenstvenu utakmicu,22.kola 1.HRL za žene protiv Virovitice 1234. Utakmica se igra na domaćem terenu u Gimnaziji Fran Galović. Sudački par u utakmici bit će Jurić-Marčinković, a delegat I. Marić. Utakmice se i dalje igraju bez prisutstva gledatelja sukladno epidemiološkim mjerama.  

Prvakinje Europe 1996.
11 svibnja, 2021
25 GODINA OD EUROPSKOG TROFEJA 11. SVIBNJA 1996.-2021.

Ovaj video je snimljen u povodu proslave 25 godina od osvajanja europskog trofeja. Zahvaljujemo se svim igračicama koje su sudjelovale u nastajanju ovog videa slanjem materijala. Dijani Radek, Renati Pavlačić, Kristini Merkaš te Andreji Repalust. Također zahvalu želimo uputiti i Bojanu Saviću, Božici Palčić, Ivanu Palu, Snježani Petiki, Vlatki Mihoci te treneru Josipu Šojatu što…

11 svibnja, 2021
PODRAVKA DANAS SLAVI 25 GODINA OD OSVAJANJA NAJVEĆEG EUROPSKOG TROFEJA

Podravka je na današnji dan prije 25 godina osvojila naslov europskih prvakinja 1996. Bilo je to u sezoni 1995/1996. U finalu Lige prvaknija RK Podravka je pobijedila Hypo i upisala se na elitni popis europskih prvakinja. U toj istoj sezoni osvojen je i europski Superkup te naslov hrvatskih prvakinja i kupa. Vrijedi reći kako je…

10 svibnja, 2021
PODRAVKA VEGETA TAKOĐER PODRŽAVA KAMPANJU #KAFTRIOUDAHŽIVOTA, PODRŽITE JE I VI

I  koprivničke rukometašice se pridružuju kampanji “Kaftrio – udah života” čiji je cilj da Hrvatski zavod za zdravstveno osiguranje uvrsti lijekove za cističnu fibrozu na listu kako bi bili dostupni svim oboljelima u Hrvatskoj. Akciju je pokrenula Hrvatska udruga oboljelih od cistične fibroze, a sutra će se na sjednici Povjerenstva Hrvatskog zavoda za zdravstveno osiguranje…

8 svibnja, 2021
PODRAVKINE KADETKINJE OBRANILE NASLOV DRŽAVNIH PRVAKINJA

Mlade rukometašice Podravke s današnje dvije pobjede u polufinalu protiv Splita i u finalu protiv Sesveta zapečatile su svoj status neporažene ekipe na ovogodišnjoj završnici te obranile naslov prvakinja Hrvatske. Upisale su tako sedam pobjeda u sedam nastupa na završnom dijelu natjecanja koje se održavalo u Poreču od 05. – 08. svibnja i bez obzira…

8 svibnja, 2021
PODRAVKA VEGETA UVJERLJIVA PROTIV SINJA NA DOMAĆEM TERENU

Rukometašice Podravka Vegete danas su na domaćem terenu, nakon poduže stanke odigrale prvenstvenu utakmicu  i to protiv ŽRK Sinja. U današnjoj utakmici Sinj je bio domaćin 21. kola u Koprivnici, ali Podravka je slavila rezultatom 25:43, poluvrijeme 9:24. U prvih osam minuta utakmice najraspoloženija su bila krila, Zadravec i Mugoša te mlada Buljan, a u…

7 svibnja, 2021
POVRATAK PRVENSTVENIM OBAVEZAMA

Gostujući susret na domaćem terenu sa Sinjom Nakon poduže pauze zbog obustave prvoligaških rukometnih natjecanja u subotu, 8. svibnja rukometašice Podravka Vegete vraćaju se prvenstvenim obavezama. U Koprivnicu u goste stiže Sinj koji će ujedno biti i domaćin sutrašnjeg ogleda. Utakmica je na rasporedu u subotu u 18 sati u SD Gimnazije Fran Galović. Utakmicu…

11 svibnja, 2021
NAKON UTAKMICE DOČEK ZA KADETSKE PRVAKINJE//Trenerica Đurđica Zečević osvrnula se na Završnicu

Danas nakon utakmice su osvajačice zlatnih medalja i još jednog trofeja na Završnici prvenstva Hrvatske za kadetkinje dobile prigodne poklon pakete glavnog sponzora Podravke. Pakete ovom prilikom nismo mogli uručivati nego su ih cure preuzimale same sukladno epidemiološkim mjerama, a treba reći kako su uistinu svojim rezultatima učinile klub ponosnim. Želimo im da s dobrim…

7 svibnja, 2021
PODRAVKINE KADETKINJE U POLUFINALU ZAVRŠNICE PRVENSTVA HRVATSKE

Podravkine kadetkinje su stopostotnim učinkom završile prvi ciklus na Završnici Prvenstva Hrvatske u Poreču. Upisale su danas još dvije pobjede te protiv Ivanića slavile 26:13, a protiv Dalmatinke 24:14. Cure su na državnu smotru otišle u srijedu i do danas u prilično jakom tempu odigrale čak pet utakmica i upisale pet pobjeda. Osigurale su svojim…

6 svibnja, 2021
PODRAVKINE KADETKINJE UPISALE TRI POBJEDE, SUTRA NA RASPOREDU POSLJEDNJE DVIJE UTAKMICE SKUPINE B

Mlade Podravkine rukometašice su u skupini B upisale tri pobjede na ovogodišnjoj Završnici Prvenstva Hrvatske za kadetkinje. Za mlade talentirane igračice ovo je prvenstvo uvijek velik izazov i motivacija, a posebno zato što su baš Podravkašice aktualne prvakinje s obzirom da je prošle godine epidemiološka situacija onemogućila održavanje ovog natjecanja. U ovom trenutku u Poreču…

17 travnja, 2021
MLADE RUKOMETAŠICE PRIKLJUČILE SU SE SUBOTNJOJ ŠETNJI U OKVIRU AKTIVNOSTI HODAJMO DO ZDRAVLJA

Mlade rukometašice iz Podravkine škole rukometa inače pod trenerskim vodstvom trenera Nenada Smiljanca i Igora Stubičara danas su se priključile aktivnostima projekta Živjeti zdravo pod nazivom ”Hodajmo do zdravlja”. Šetnja je krenula iz centra grada ispred zgrade Gradske vijećnice i nastavila se duž Starčevićeve ulice pa kolodvorskom prema Glavnom kolodvoru Koprivnica. Nastavila se Viničkom ulicom,…

30 ožujka, 2021
SEDAM PODRAVKINIH KADETKINJA POZVANO U REPREZENTACIJU

Izbornik ženske kadetske reprezentacije Hrvatske, Nenad Smiljanec objavio je popis igračica za sljedeće okupljanje ove selekcije koje je na rasporedu od 12.04.-18.04. 2021. Okupljanje će se održati u Ivanić Gradu. Mjesto polaska je Zagreb, parking Doma sportova, Trg Krešimira Ćosića u 11.30 sati. Na popisu je čak sedam Podravkinih kadetkinja i to Nika Galinec, Ana…

28 ožujka, 2021
PODRAVKA 2 LINO UVJERLJIVA NA GOSTOVANJU KOD DARDE

Rukometašice Podravke 2 Lino jučer su u sklopu 19. kola 2.HRL-sjever došle do visoke pobjede u gostima kod ekipe Darde. Djevojke pokazuju dobru formu i kad se tome pridoda borba za svaku loptu kao da je odlučujuća, dobar rezultat ne može izostati. Upisale su visoku pobjedu 32:48, poluvrijeme 16:25. ”U utakmicu se ušlo opušteno što…

21 ožujka, 2021
LINICE SVLADALE GAREŠNICU I UZELE NOVA DVA BODA TE POSLALE PORUKU LJUBAVI PREMA RAZLIČITOSTI

U 18.kolu 2.HRL sjever za žene Linice su upisale još jednu visoku pobjedu. Protivnik Garešnica, koji je pozicioniran u gornjem dijelu tablice poražen je s uvjerljivim rezultatom 44:32, poluvrijeme 21:14. Moram pohvaliti dobru igru moje ekipe. Već uobičajeno pažnju posvećujemo igri u napadu i obrani pa je postignuto, ali i primljeno puno golova. No dok…

19 ožujka, 2021
LINICE ĆE U SUBOTU UGOSTITI GAREŠNICU NA DOMAĆEM TERENU

Mlade nade Rukometnog kluba Podravke će u 18. kolu 2. HRL sjever na domaćem terenu ove subote ugostiti Garešnicu. Utakmica je na rasporedu 20. ožujka s početkom u 18 sati u SD Gimnazije Fran Galović te će i ovog puta biti zatvorena za javnost sukladno epidemiološkim mjerama.    Podravka Vegeta:    Garešnica  18.00 sati  SD…

14 ožujka, 2021
LINICE SVLADALE OSIJEK U 17. KOLU 2.HRL SJEVER I TRENUTNO SU NA 2. MJESTU SA ČETRNAEST POBJEDA

Rukometašice Podravke 2 Lino su 17. kolu 2. HRL sjever svladale Osijek rezultatom 34:36 na gostovanju u ŠD Zrinjevac u Osijeku, poluvrijeme 18:20. Najefikasnija u redovima Linica bila je Megerle s 15 pogodaka. Ovo je četrnaesta pobjeda za naše mlade nade koje su trenutno drugoplasirana ekipa s dva poraza i jednim remijem. ”Da smo naišli…

13 veljače, 2021
Sekcija za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja nudi besplatne radionice

Članovi Sekcije za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja Hrvatskog psihološkog društva pozivaju sve zainteresirane na besplatne radionice i predavanja u sklopu 14. tjedna psihologije koji se održava od 15. do 21.2.2021. U nastavku se nalaze informacije i linkovi za prijavu na aktivnosti. Prijaviti se možete u dokumentima u prilogu ili u nastavku objave. Plakat Sekcija za psihologiju sporta…

14 siječnja, 2021
JUBILEJ//SP 2021: Od Japana 1991., do Japana 2021. godine

Malo je onih koji znaju s kim je Hrvatska odigrala svoj prvi međunarodni susret nakon samostalnosti. Još je manje onih koji znaju kakav je bio rezultat. Vjerovali ili ne bio je to Japan. Datum, 14. siječnja 1991. godine, mjesto Kutija šibica, dakle prije točno 30 godina. A rezultat je bio 23:23. Zato dopustite danas da se na …

29 prosinca, 2020
SNJEŽANA PETIKA O EUROPSKOJ BRONCI

Nakon dočeka koji su rukometašice Podravke Vegete pripremile za igračicu Dejanu Milosavljević, trenericu Snježanu Petiku te tajnicu RK Podravke i tehničku direktoricu ženske seniorske reprezentacije, Ljerku Vresk odlučili smo vidjeti kakav je pogled na europsku broncu deset dana nakon povijesnog uspjeha sada kada su se dojmovi posložili, a glave ohladile te da budemo iskreni nakon…

27 kolovoza, 2020
Održana Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka Vegeta

Dana 27. kolovoza 2020. g. s početkom u 17.00 sati u klupskim prostorijama održana je Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka (u nastavku: Društvo). Za sudjelovanje u radu ove sjednice Glavne skupštine podneseno je 19 valjanih prijava, i to od dioničara koji ukupno raspolažu sa 40.723 glasova temeljem 40.723 dionica s pravom glasa, što iznosi 99,32%…

25 kolovoza, 2020
Mlade rukometašice Podravke 3 pod vodstvom trenera Smiljanca krenule u pripreme za novu sezonu

Djevojčice Podravke 3 rođene 2006. i mlađe u prvom tjednu treniranja za novu sezonu 2020./2021., od 17. do 23. kolovoza, odradile su već osam treninga pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca. Zbog još uvijek aktualnih ljetovanja te zbog bolesti na treninzima je bilo prisutno 15 od ukupno 21 djevojčice. Treninzi su se održali u SD Gimnazije…

31 srpnja, 2020
Stručni stožer i rukometašice Podravka Vegete uživali na Mrežnici

Nakon što smo prošlog tjedna počeli s pripremama za novu sezonu, jučer smo, stručni stožer i rukometašice, zajedno bili na team buildingu koji je organiziran u suradnji s našim sponzorom Plitvice Holiday Resortom, a ovim putem još jednom zahvaljujemo na gostoprimstvu. Ujutro smo stigli na rijeku Mrežnicu u blizini Slunja, a tamo su nas dočekali…

29 srpnja, 2020
Predsjednik Uprave Podravke posjetio rukometašice Podravka Vegete na treningu

Rukometašice Podravka Vegete nastavljaju s pripremama za novu sezonu, a na današnjem treningu posjetio ih je predsjednik Uprave Podravke Marin Pucar. Predsjednik je pogledao trening te je curama poželio puno sreće u novoj sezoni. Također, ponovio je kako Podravka i dalje čvrsto stoji iza Kluba te kako imamo njihovu podršku u svemu što nam je…

28 srpnja, 2020
Podravka 2 Lino krenula s pripremama za novu sezonu

Nakon, nikada do sada tako duge stanke (4 i pol mjeseca), 2. ekipa našega Kluba našla se ponovo na okupu. Prekid natjecanja i treninga 8. ožujka, nastao zbog već svima dobro poznatih razloga, bio je opravdan razlog da pripreme za novu sezonu počnemo nešto ranije nego inače. Osim toga i same djevojke, usprkos ljetnom individualnom…

27 srpnja, 2020
SRETAN ROĐENDAN // Nenad Smiljanec

Danas rođendan slavi trener Podravke 3 Nenad Smiljanec. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan, treneru!

NADOLAZEĆE UTAKMICE

svibanj 2021
P U S Č P S N
« tra    
 12
345679
1013141516
171820212223
2426272830
31  

Tablica lige

View all
N.EkipaUPNIB
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva18160232
3Umag18140428
4Osijek20111823
5Koka2094722
6Bjelovar17110622
7Dugo Selo '551991919
8Split 20101882818
9Zrinski20811117
10Murvica20721116
11Dalmatinka 19621114
12Sesvete18511211
13Sinj2021175
14Virovitica 12342001191

SPONZORI

 
 

Himna kluba

1996-2021