Poslije podne u Umagu // Foto Ljerka VreskPodravka Vegeta u 4. kolu 1. HRL za žene gostovala je u Umagu i ostvarila i četvrtu pobjedu u četiri kola. Umag – Podravka Vegeta 20:34 (8:18). S obzirom na jačinu suparnica, takav rasplet je i očekivan. Najviše golova na utakmici postigla je Jelena Trifunović (7), a Ivana Kapitanović imala je 16 obrana.

Treneri su štedjeli neke igračice (Tatari, primjerice), Milenković je pošteđena zbog malih zdravstvenih problema.

Kako se u nedjelju u Umagu okuplja hrvatska reprezentacija zbog sudjelovanja na Croatia Cupu, u Umagu su ostale igračice Džono, Tatari i Eelez, trener Trajkovski i psihologinja Jeličić.

U 5. kolu 1. HRL, koje se igra 18. listopada, Podravka Vegeta dočekuje u Koprivnici Osijek. No, s obzirom na to da u nedjelju 19. listopada Podravka Vegeta igra utakmicu 1. kola Lige prvakinja, s Osijekom će se vjerojatno igrati u srijedu 15. listopada.

Fotografiju snimljenu prije utakmice u Umagu poslala Ljerka Vresk.

UTAKMICA 4. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

UMAG – PODRAVKA VEGETA 20:34 (8:18)

UMAG – Sportska dvorana Stella Maris. Gledatelja: 200. Sutkinje: Katja Pleše (Osijek) i Melita Posavac (Zagreb). Nadzornik HRS-a Milan Emanović (Sesvete).

UMAG: Pavić (2+0), Jušta (4+0); Žuliček, Renić, S. Imamović, Tokić, Galetić, Mataija 2, Vidović 6, Jajčević 2(1), Šito 2(1), Čančar, Zenković 2, Gašić 1, A. Imamović 1, Bunić. TRENER: Dragan Rajić.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (1+1), Kapitanović (15+1), Milenković (-); Čović 5, Nikšić 4, S. Šenvald, Živković 3, Džono 4, Nemaškalo 4, Dragišić, Vidak 1, Oremović 2, Maljak, Tatari 1, Trifunović 7, Elez 3(2). TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Umag 4(2), Podravka Vegeta 2(2).

ISKLJUČENJA: Umag 8 minuta (Vidović i Jajčević 2+2), Podravka Vegeta 6 minuta (Čović 2+2, Maljak 2).

IGRAČICA UTAKMICA: Jelena Trifunović (Podravka Vegeta).