S utakmice današnjih suparnica u 1. kolu u Koprivnici // Foto Ivo Čičin-Mašansker, www.rk-podravka.hrU Sesvetama je odigrana utakmica 14. kola 1. HRL za žene između domaćih Sesveta Agroproteinke i Podravke Vegete: 22:37 (12:21). Lagana i očekivana pobjeda. Odilčen Gaće, Damnjanović i Žderić.

UTAKMICA 14. KOLA 1. HRL ZA ŽENE
SESVETE AGROPROTEINKA – PODRAVKA VEGETA 22:37 (12:21)
SESVETE – Dvorana Srednje škole. Gledatelja: 100. Suci: Dalibor Feletar (Bjelovar) i Jelena Vujić (Zagreb). Nadzornik HRS-a: Željko Krajc (Zagreb).

SESVETE AGROPROTEINKA: Karaula, Bešen; Miletić, Jakara, Pa. Stopić 1, Pavlek 7, Pe. Stopić 4, Grmoja 2, Šebek, Ek. Nemaškalo 1, Pejčić 2, Kranjec, Franković 3, Bezjak, Benić 1, Vuković 1. TRENERICA: Elena Nemaškalo.
PODRAVKA VEGETA: Žderić, Jelčić, Kapitanović; Čović, Kožnjak 2, Pongrac 5, Šenvald, Petković 4, Gaće 6, Damnjanović 7(1), Milanović Litre 1, Dragišić, Havić, Tatari 5, Horvat 2, Pušić-Koroljević 5. TRENER: Neven Hrupec.
SEDMERCI: Sesvete Agroproteinka 1-0, Podravka Vegeta 1(1).
ISKLJUČENJA: Sesvete Agroproteinka 2 minute (Pavlek), Podravka Vegeta  10 minuta (Kožnjak, Šenvlad, Damnjanović, Havić, Pušić-Koroljević).

IGRAČICA UTAKMICE: Sanja Damnjanović (Podravka Vegeta).

Rezultati utakmica 14. kola: Lokomotiva – Arena 32:27, Sinj – Zamet 20:24, Sesvete Agroproteinka – Podravka Vegeta 22:37, Trešnjevka – Umag 28:27, Orijent Presoflex . Zelina 13:22, Samobor – Koka 26:24, TVIN Trgocentar – Dalmatinka 23:24.