Lino trening // Foto Ivo Čičin-MašanskerU sklopu 7. kola 2. HRL sjever u petak smo na domaćem terenu svladali ekipu Koke 2 rezultatom 32:25 poluvrijeme 12:9. Samo u početnom dijelu utakmice Koka 2 nas je držala u rezultatskoj neizvjesnosti zahvaljujući najviše našoj dekoncentraciji u završnici akcija, ili, ako gledamo s druge strane, dobrim obranama gostujuće vratarke Antolić.

Međutim, kako je utakmica tekla, stvari su sjedale na svoje mjesto i osvajanje novih bodova nije bilo upitno. Priliku su dobile sve igračice koje su bile upisane u zapisnik, a u postizanju pogodaka na ovoj utakmici prednjačile su Mrđen, Horvat i Hmelina, s druge strane Babić i Bešenić, uz vratarku Antolić, pružale su dostojan otpor.

U ovom tjednu slijede nam utakmice Kupa s Kalinovcem u srijedu u Đurđevcu, u subotu smo gosti u 2. HRL kod Osijeka 2, a u nedjelju je na redu odgođena utakmica sa Zrinskim u kadetskoj ligi, nakon koje ćemo odigrati i međusobni susret sa Podravkom 2, koja se zajedno s nama natječe u 1. HKRL.

PODRAVKA LINO KOKA 2 32:25 (12:9)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Fran Galović. Suci: Deni Marčinović (Bjelovar) i Hrvoje Žunec (Slatina). Nadzornik HRS-a: Dragan Hajtić (Bjelovar).

RK PODRAVKA LINO: Kosnica, Šafar, Borac; Ljubić 1, Karlovčan 2, Franjkić, L. Šenvald 2, Hmelina 5(2), Horvat 5, Petika 2(1), Alvir 1, Papac 3, Pavlović, Mikulčić 1(1), Mrđen 10(2). TRENERICA: Snježana Petika.

KOKA 2: Kuzel, Antolić; Babić 10(2), Pavlović 2, Hergotić, Marenčić, Varšić 1, Jazbec 3, Balajić, Zagorac, Bešenić 4, Kumrić 2, Vujević, Vugrinec 3. TRENER: Darko Celner.

SEDMERCI: Podravka Lino 6(6), Koka 2(2).

ISKLJUČENJA: Podravka Lino 4 minute (Horvat, Mrđen), Koka 14 minuta (Babić i Vugrinec 2×2, Hergotić,Varšić, Kumrić).