naslovna 1600x1200

U 9. kolu 2. HRL za žene Sjever Podravka 2 Lino ugostila je trenutne prvakinje 2. HRL ŽRK Bjelovar 2 u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica i upisala uvjerljivu pobjedu 31:15, poluvrijeme 15:6. Linice su dobro ušle u utakmicu pa gostujuće protivnice nisu uspijevale realizirati pogodak što je za domaće igračice značilo sigurnu rezultatsku prednost od 8:0 već u 12. minuti. Dobar uvod nastavile su i do kraja poluvremena pa na odmor otišle s +9 (15:6). U prvom poluvremenu za ekipu su ponajviše vukle Jandrašić, Firšt i Strahija koje su zajedno postigle 23 pogotka, a raspucanom triu se pridružila i Domijan s 4 pogotka. Dobru igru gledali smo i do kraja utakmice kada su domaće igračice povećavale rezultatsku prednost i do kraja je poduplale uz rezultat (31:15).

IMG 6130 1600x1200

Zadovoljne smo i sretne smo, a sad idemo u reprezentaciju. Cure će imati mali aktivni odmor. Kad se vratimo nazad slijedi nam drugi krug državne lige za 2000. godište koji smo odgodili, a čekaju nas i još dvije utakmice 2.HRL sjever s Baranjom i Đurđevcom rekla nam je nakon utakmice trenerica Snježana Petika i dodala kako je danas bila odlična vratarka Vrabec, a pogocima su se istaknule Jandrašić s 9, a slijede ju Firšt s 8,Strahija s 6 i Domijan s 4.

IMG 6139 1600x1200

Sastav Podravka 2 Lino: Jurić, Sikavica 2, Oremović, Brkić, Jandrašić 9, Perika, Vrabec, Vrabelj 1, Zagrajski, Domijan 4, Firšt 8, Beljak 1, Strahija 6, Kolar, Paleka

Trenerica: Snježana Petika