13 prosinca, 2019

Aneja Beganovič novo je pojačanje Podravka Vegete. Više o transferu pisali smo OVDJE. Nakon povratka sa Svjetskog prvenstva u Japanu Aneja je stigla u Koprivnicu. Danas se je na popodnevnom terminu pridružila ekipi te je s njima odradila trening. Aneja je uoči treninga izjavila: Sretna sam što sam došla u Podravka Vegetu. Iako sam stigla…

13 prosinca, 2019

Igračica Podravka Vegete Lamprini Tsakalou još će najmanje jednu sezonu nositi dres Podravka Vegete. Danas je u prostorijama RK Podravka potpisala novi jednogodišnji ugovor. Prilikom potpisivanja Lamprini je izjavila: Drago mi je što ostajem u Podravka Vegeti. Zadovoljna sam ekipom, ali i cijelom atmosferom u Klubu. Sljedeće godine mijenja se sustav natjecanja u Ligi prvakinja,…

12 prosinca, 2019

RK Podravka Vegeta danas je u utakmici 12. kola 1. HRL za žene ugostila ekipu ŽRK Split 2010. Bolje su bile naše rukometašice, a rezultat je bio 38:18. Utakmicu je u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović pratilo stotinjak gledatelja, a naše su rukometašice ponovno nastupile u oslabljenom sastavu. Osim ozlijeđenih Debelić, Ianasi i Zadravec ekipi…

12 prosinca, 2019

Vanjska igračica Podravka Vegete Dejana Milosavljević produžila je vjernost Klubu. Ugovor je potpisala u prostorijama RK Podravka, a Dejana će još najmanje dvije sezone igrati u dresu Podravka Vegete. Dejana Milosavljević rođena je 23. studenoga 1994. godine u Rijeci, visoka je 173 cm. a igra na sve tri vanjske pozicije. Hrvatska je rukometna reprezentativka, a…

7 prosinca, 2019

Aneja Beganovič novo je pojačanje Podravka Vegete. Ova slovenska kružna napadačica, rođena u Ljubljani 1997.godine, igrat će na liniji uz kapetanicu Dragicu Džono i  Elenu Popović. Ona će tamo zamijeniti Anu Debelić koja je nakon ozljede na utakmici Lige prvakinja operirana te se trenutno nalazi na rehabilitaciji. Visoka je 173 centimetra te igra na mjestu…

5 prosinca, 2019

U suradnji Podravke i RK-a Podravka Vegeta, u povodu 64. rođendana našeg najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba, nastao je prigodan rođendanski kalendar u kojem su rukometašice Podravke zasjale u svečanim haljinama modnog dvojca ELFS, Aleksandra Šekuljice i Ivana Tandarića, a fotografirao ih je poznati modni fotograf Goran Čižmešija. Tako su se, osim što suvereno vladaju rukometnim…

4 prosinca, 2019

Prva utakmica ženskog rukometa u Koprivnici odigrana je na današnji datum 1955. godine. Pod vodstvom nastavnika Vinka Zembera koprivničke gimnazijalke osnovale su Klub. Prvu utakmicu Ekipa, tada imena Ivo Marinković, odigrala je utakmicu protiv Grafičara iz Bjelovara, a rezultat je bio 7:4. Igrale su: Barica Tkalčić, Ana Čižmešija 2, Ljiljana Mišić 3, Anka Kotarac, Anđelka…

3 prosinca, 2019

Podravka Vegeta danas, 3. prosinca 2019., odigrala je utakmicu 9. kola 1. HRL za žene protiv ekipe ŽRK 1234 Virovitica u Virovitici. Slavile su gošće iz Koprivnice s rezultatom 25:46. Utakmicu je u dvorani pratilo četristotinjak gledatelja. Podravka Vegeta otputovala je u Viroviticu bez većeg dijela prvotimki. Jovana Risović, Dijana Mugoša i Tjaša Stanko sa…

2 prosinca, 2019

Kružna napadačica Podravka Vegete Ana Debelić zbog ozljede propušta ostatak sezone. Ana je tijekom utakmice protiv FTC-Rail Cargo Hungarie u Koprivnici je ozljedila lakat. Iako se u prvom trenutku ozljeda nije činila teškom ispostavio se, nažalost, da će Ana morati biti podvrgnuta operativnom zahvatu. Dijagnoza je ruptura kolateralnih ligamenata lakta, a Ana će zbog oporavka…

9 prosinca, 2019

Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su u subotu 07. prosinca 2019. u svojoj dvorani u Koprivnici, odigrale 4. krug MLŽ za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama RK Ludbreg iz Ludbrega i RK Koka iz Varaždina. Pobjeda u prvoj utakmici s visokih 32 : 10 (17 : 2), koja je odigrana…

9 prosinca, 2019

Djevojčice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića i pomoćne trenerice Jug, u subotu su sudjelovale na 3. Božićnom turniru u mini rukometu koji se održao u Križevcima. Na turniru su nastupile ekipe iz Križevaca, Bjelovara, Čakovca, Đurđevca, Virovitice, Dubice, Darde, Ivanić-Grada i Koprivnice. Naše djevojčice, ukupno njih 20, bile su podijeljene u…

7 prosinca, 2019

Rukometašice ekipe Podravka 2 Lino danas su u 11. kolu 2. HRL sjever za žene ugostile ekipu ŽRK Brod iz Slavonskog Broda. Bolje su bile domaće rukometašice s rezultatom 33:16. Tijekom cijele utakmice Podravkašice kontroliraju igru te polako i sigurno grade rezultatsku prednost. Trenerica Đurđica Zečević nakon utakmice: Danas sam  na raspolaganju imala gotovo sve…

4 prosinca, 2019

Prva utakmica ženskog rukometa u Koprivnici odigrana je na današnji datum 1955. godine. Pod vodstvom nastavnika Vinka Zembera koprivničke gimnazijalke osnovale su Klub. Prvu utakmicu Ekipa, tada imena Ivo Marinković, odigrala je utakmicu protiv Grafičara iz Bjelovara, a rezultat je bio 7:4. Igrale su: Barica Tkalčić, Ana Čižmešija 2, Ljiljana Mišić 3, Anka Kotarac, Anđelka…

2 prosinca, 2019

Podravka 2 Lino u nedjelju je igrala 4. kolo 1. HKRL u Varaždinu protiv ekipa Koka 1 i Koka 2. S gostovanja u Varaždinu naše rukometašice vratile su se s tri pobjede i jednim porazom. Samo jedna od četiri odigrane utakmice se bodovala dok su ostale odigrane kako bi što više mlađih igračica ili onih…

2 prosinca, 2019

Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su u nedjelju 1. prosinca 2019. u Orahovici, odigrale 3. krug HRLD za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama RK Slatina iz Slatine i RK Orahovica iz Orahovice. Visoke pobjede u obje utakmice, sa Slatinom 33:12 (12:8) te Orahovicom 38:16 (20:8) rezultat su dobre, ali ipak…

2 prosinca, 2019

Djevojčice Podravke 4 (2008. i mlađe) jučer su u dvorani Gimnazije Fran Galović ugostile vršnjakinje iz Zagreba. Ekipe Podravke 1 i 2 odigrale su prijateljske utakmice s ekipama RK Trešnjevka i RK Sesvete Agroproteinka. Podravka 1 upisala je pobjedu u susretu protiv ekipe RK Trešnjevka i poraz protiv ekipe RK Sesvete Agroproteinka. Podravka 2 upisala…

1 prosinca, 2019

U 10. kolu 2. HRL sjever Podravka 2 Vegeta Lino gostovala je u Bjelovaru kod istoimene ekipe. Naše su rukometašice slavile s rezultatom 37:25. Trenerica Đurđica Zečević nakon utakmice je izjavila: Pobjeda izborena lakše od očekivanog. Stalno vodstvo tijekom cijele utakmice na kraju izraženo s visokih 12 golova razlike. Pobjeda je tim draža što smo…

25 studenoga, 2019

Djevojčice Podravke 4 jučer su u Varaždinu odigrale četiri utakmice u sklopu 4. kruga RL RS za djevojčice B (2008. godišta i mlađe) s ekipama Koka 1 i 2. Podravka 1 i 2 upisale su pobjede u obje utakmice. Podravka 1 je dominirala i uvjerljivo pobijedila u oba susreta. Podravka 2 u napetoj je završnici…

5 prosinca, 2019

U suradnji Podravke i RK-a Podravka Vegeta, u povodu 64. rođendana našeg najtrofejnijeg ženskog rukometnog kluba, nastao je prigodan rođendanski kalendar u kojem su rukometašice Podravke zasjale u svečanim haljinama modnog dvojca ELFS, Aleksandra Šekuljice i Ivana Tandarića, a fotografirao ih je poznati modni fotograf Goran Čižmešija. Tako su se, osim što suvereno vladaju rukometnim…

4 prosinca, 2019

Prva utakmica ženskog rukometa u Koprivnici odigrana je na današnji datum 1955. godine. Pod vodstvom nastavnika Vinka Zembera koprivničke gimnazijalke osnovale su Klub. Prvu utakmicu Ekipa, tada imena Ivo Marinković, odigrala je utakmicu protiv Grafičara iz Bjelovara, a rezultat je bio 7:4. Igrale su: Barica Tkalčić, Ana Čižmešija 2, Ljiljana Mišić 3, Anka Kotarac, Anđelka…

2 prosinca, 2019

Kružna napadačica Podravka Vegete Ana Debelić zbog ozljede propušta ostatak sezone. Ana je tijekom utakmice protiv FTC-Rail Cargo Hungarie u Koprivnici je ozljedila lakat. Iako se u prvom trenutku ozljeda nije činila teškom ispostavio se, nažalost, da će Ana morati biti podvrgnuta operativnom zahvatu. Dijagnoza je ruptura kolateralnih ligamenata lakta, a Ana će zbog oporavka…

2 prosinca, 2019

Novo, 24. po redu Svjetsko prvenstvo u rukometu za žene ovog je petka počelo u Japanu. Igra se u pet dvorana, a sudjeluju 24 države. Ove se godine Hrvatska reprezentacija nije uspjela plasirati, no tri igračice Podravka Vegete ipak nastupaju na Prvenstvu. Tjaša Stanko brani boje Slovenije, Jovana Risović na golu je reprezentacije Srbije dok…

1 prosinca, 2019

Izašao je novi spot Petra Graše za pjesmu “Fritula”. Uz ostale ambasadore Podravke u spotu se pojavljuju i rukometašice Podravka Vegete te trener Zlatko Saračević.    

29 studenoga, 2019

Uspješnu poslovnu godinu, u kojoj su ostvarili i zajedničku suradnju, Podravka i Petar Grašo zaokružili su glazbenim spotom za Grašinu pjesmu „Fritula“, koja je već našla svoje mjesto na listi omiljenih božićnih hitova. Tako su se u spotu uz Petra Grašu, zaljubljenika u kulinarstvo i promotora Vegete, našli i ostali Podravkini ambasadori među kojima su…

25 studenoga, 2019

Nakon što su se prošli tjedan okupile hrvatska ženska seniorska, juniorska i kadetska reprezentacija, na red su došle i mlađe kadetkinje. One su se jutros okupile u Zagrebu i produžile put do Ivanić Grada gdje će  boraviti i trenirati do 30. studenog. To je drugo okupljanje mlađih kadetkinja ove jeseni. Na tom popisu je dosta…

19 studenoga, 2019

Čak 7 rukometašica RK Podravke dobilo je pozive na reprezentativna okupljanja. Okupile su se seniorska, juniorska i kadetska reprezentacija. Nakon nedavnih prijateljskih susreta protiv Njemačke u Zagrebu i Hannoveru, hrvatska ženska seniorska reprezentacija ponovno je na okupu. Ovoga puta je gotovo kompletna i  tzv. EHF Week iskoristit će za treninge u Poreču. Zbog toga je…

5 studenoga, 2019

Dvije europske utakmice u Koprivnici gledalo je gotovo 5000 gledatelja. Velika je to brojka za jedan mali grad, ali to je samo pokazatelj da Koprivnica voli rukomet. S druge strane svaka utakmica 1. HRL za žene igra se pred najmanje petstotinjak gledatelja dok i utakmice Druge rukometne lige bilježe sve veću posjećenost. Ovim putem željeli…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

studeni 2019
P U S Č P S N
« lis   pro »
 1
5679
12131415
1819202122
2526272829  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta10100020
2Lokomotiva Zagreb10100020
3Bjelovar11100120
4Koka1162314
5Zrinski1152412
6Umag11501511
7Sesvete Agroproteinka1042410
8Sinj1150610
9Osijek113268
10Dalmatinka113268
11Split 2010124088
12Dugo Selo113086
131234 Virovitica112185
14Murvica1100110

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI