13 srpnja, 2020

Selena Milošević porazgovarala je s novinarom Glasa Podravine i Prigorja, a pričala je o tome kako se počela baviti rukometom, kakava su očekivanja od nove sezone, kako joj je živjeti u Koprivnici, ozljedama…  Autor teksta: Zvonimir Markač. ——————– Selena Milošević jedna je od ključnih igračica u obrani Podravke Vegete i prošle je sezone odigrala nekoliko…

12 srpnja, 2020

Kružna napadačica i kapetanica Podravka Vegete Dragica Džono produžila je vjernost Klubu. Dragica je potpisala novi jednogodišnji ugovor te će boje Podravke braniti i u narednoj sezoni. Na liniji će minutažu podijeliti s Anejom Beganović i Elenom Popović. Osim Dragice, novi ugovor potpisala je i povratnica u ekipu, vratarka Antonia Tucaković. Antonia je prošlu sezonu…

11 srpnja, 2020

Nekadašnja vratarka RK Podravke Ana Rajković (rođena Kraševac) preminula je u 76. godini života. Za RK Podravku igrala je u razdoblju od 1960. do 1968. godine. U tom razdoblju s RK Podravkom, koja se tada zvala Partizan, osvojila je Prvenstvo Hrvatske, plasirala se u Prvu ligu te dva puta osvojila Prvenstvo Jugoslavije (1966. i 1967.). …

10 srpnja, 2020

Nakon što su prošlog tjedna saznale s kime su u skupini u novoj sezoni DELO EHF Lige prvakinja, objavljen je i raspored prema kojem će odigrati 14 utakmica koje ih ove sezone očekuju u Ligi prvakinja. Grupnu fazu natjecanja Podravka Vegeta otvara u Koprivnici gdje dočekuje Budućnost iz Podgorice, a s istom ekipom susresti će…

9 srpnja, 2020

Trenerica vratarki RK Podravke, Barbara Stančin porazgovarala je s novinarom Podravskog lista te je ispričala što očekuje od nove sezone te dala svoje razmišljanje o onoj koja je za nama. Autor teksta je Goran Čičin-Mašansker. —————— Individualni rad s vratarima u rukometu postao je potreba, a ne luksuz. U suprotnom se teško dolazi do vrhunskih…

7 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trenerica vratarki RK Podravke Barbara Stančin. Barbari RK Podravka želi sve najbolje u privatnom i profesionalnom životu. Barbi sretan rođendan još jednom!

6 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi glasnogovornica RK Podravke Romana Mihalec koja trenutno uživa na porodiljnom dopustu. Romani RK Podravka želi puno sreće u privatnom i poslovnom životu. Romana sretan rođendan!

5 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trener Podravka Vegete Zlatko Saračević. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan treneru!

1 srpnja, 2020

U srijedu, 1. srpnja u Beču je održan ždrijeb skupina za novu sezonu DELO EHF Lige prvakinja i EHF Lige prvaka. Ždrijeb se moglo pratiti putem live streama na Facebooku i YouTube kanalu EHF-a te na ehfTV-u. Ovo je prvi puta u povijesti ovog natjecanja da je ždrijeb održan virtualno odnosno bez prisustva predstavnika klubova….

13 srpnja, 2020

Selena Milošević porazgovarala je s novinarom Glasa Podravine i Prigorja, a pričala je o tome kako se počela baviti rukometom, kakava su očekivanja od nove sezone, kako joj je živjeti u Koprivnici, ozljedama…  Autor teksta: Zvonimir Markač. ——————– Selena Milošević jedna je od ključnih igračica u obrani Podravke Vegete i prošle je sezone odigrala nekoliko…

7 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trenerica vratarki RK Podravke Barbara Stančin. Barbari RK Podravka želi sve najbolje u privatnom i profesionalnom životu. Barbi sretan rođendan još jednom!

6 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi glasnogovornica RK Podravke Romana Mihalec koja trenutno uživa na porodiljnom dopustu. Romani RK Podravka želi puno sreće u privatnom i poslovnom životu. Romana sretan rođendan!

5 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trener Podravka Vegete Zlatko Saračević. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan treneru!

29 lipnja, 2020

Ove srijede (1. srpnja) u 18 sati održat će se ždrijeb EHF Lige prvaka i DELO EHF Lige prvakinja za sezonu 2020/21. Ždrijeb će se po prvi puta u povijesti ovog natjecanja održati kao virtualni događaj. Na ovaj korak Europska rukometna federacija se odlučila kako bi zaštitila sve sudionike jer je zdravlje ipak na prvom…

29 lipnja, 2020

Danas rođendan slavi Ana Turk, desno krilo Podravka Vegete. Ani RK Podravka želi sve najbolje na privatnom i profesionalnom planu. Ana sretan rođendan još jednom!

26 lipnja, 2020

Nakon pažljive analize globalnog zdravlja i situacije koja je nastala posljedicom pandemije koronavirusa te kako bi ona mogla utjecati na zdravlje i sigurnost igračica, ekipa i navijača, Europska rukometna federacija odlučila je otkazati DELO EHF FINAL4. Završni turnir Lige prvakinja prema rasporedu trebao se održati u Budimpešti od 3. do 6. rujna, a u istom…

22 lipnja, 2020

Svim navijačima, simpatizerima i građanima Republike Hrvatske čestitamo Dan antifašističke borbe.

20 lipnja, 2020

Danas je Koprivnici, unatoč lošem vremenu, održana aktivnost “Hodanjem do zdravlja”. Ova aktivnost održava se u sklopu projekta “Živjeti zdravo” koji provodi Hrvatski zavod za javno zdravstvo na području cijele Hrvatske, a financiran je od strane Europskog socijalnog fonda. U provedbi aktivnosti sudjelovao je i RK Podravka. Nika Galinec, Iva Marija Žganjar i Ema Balaško…

13 srpnja, 2020

Selena Milošević porazgovarala je s novinarom Glasa Podravine i Prigorja, a pričala je o tome kako se počela baviti rukometom, kakava su očekivanja od nove sezone, kako joj je živjeti u Koprivnici, ozljedama…  Autor teksta: Zvonimir Markač. ——————– Selena Milošević jedna je od ključnih igračica u obrani Podravke Vegete i prošle je sezone odigrala nekoliko…

12 srpnja, 2020

Kružna napadačica i kapetanica Podravka Vegete Dragica Džono produžila je vjernost Klubu. Dragica je potpisala novi jednogodišnji ugovor te će boje Podravke braniti i u narednoj sezoni. Na liniji će minutažu podijeliti s Anejom Beganović i Elenom Popović. Osim Dragice, novi ugovor potpisala je i povratnica u ekipu, vratarka Antonia Tucaković. Antonia je prošlu sezonu…

11 srpnja, 2020

Nekadašnja vratarka RK Podravke Ana Rajković (rođena Kraševac) preminula je u 76. godini života. Za RK Podravku igrala je u razdoblju od 1960. do 1968. godine. U tom razdoblju s RK Podravkom, koja se tada zvala Partizan, osvojila je Prvenstvo Hrvatske, plasirala se u Prvu ligu te dva puta osvojila Prvenstvo Jugoslavije (1966. i 1967.). …

10 srpnja, 2020

Nakon što su prošlog tjedna saznale s kime su u skupini u novoj sezoni DELO EHF Lige prvakinja, objavljen je i raspored prema kojem će odigrati 14 utakmica koje ih ove sezone očekuju u Ligi prvakinja. Grupnu fazu natjecanja Podravka Vegeta otvara u Koprivnici gdje dočekuje Budućnost iz Podgorice, a s istom ekipom susresti će…

9 srpnja, 2020

Trenerica vratarki RK Podravke, Barbara Stančin porazgovarala je s novinarom Podravskog lista te je ispričala što očekuje od nove sezone te dala svoje razmišljanje o onoj koja je za nama. Autor teksta je Goran Čičin-Mašansker. —————— Individualni rad s vratarima u rukometu postao je potreba, a ne luksuz. U suprotnom se teško dolazi do vrhunskih…

7 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trenerica vratarki RK Podravke Barbara Stančin. Barbari RK Podravka želi sve najbolje u privatnom i profesionalnom životu. Barbi sretan rođendan još jednom!

6 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi glasnogovornica RK Podravke Romana Mihalec koja trenutno uživa na porodiljnom dopustu. Romani RK Podravka želi puno sreće u privatnom i poslovnom životu. Romana sretan rođendan!

5 srpnja, 2020

Danas rođendan slavi trener Podravka Vegete Zlatko Saračević. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan treneru!

1 srpnja, 2020

U srijedu, 1. srpnja u Beču je održan ždrijeb skupina za novu sezonu DELO EHF Lige prvakinja i EHF Lige prvaka. Ždrijeb se moglo pratiti putem live streama na Facebooku i YouTube kanalu EHF-a te na ehfTV-u. Ovo je prvi puta u povijesti ovog natjecanja da je ždrijeb održan virtualno odnosno bez prisustva predstavnika klubova….

NADOLAZEĆE UTAKMICE

studeni 2019
P U S Č P S N
« lis   pro »
 1
5679
12131415
1819202122
2526272829  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva Zagreb18170134
3Bjelovar19160332
4Koka19122526
5Sesvete Agroproteinka1983819
6Sinj19901018
7Osijek1973917
8Split 201018801016
91234 Virovitica19621114
10Zrinski18521112
11Umag19511311
12Dalmatinka18421210
13Dugo Selo1941149
14Murvica1930166

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI