29 siječnja, 2020

U prostorijama RK Podravka održana je konferencija za medije uoči 5. kola EHF Kupa. Podravka Vegeta odlazi u Rumunjsku gdje je čeka ekipa Magura Cisnadie. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 2. veljače, s početkom u 10:30 sati (po hrvatskom vremenu). Pravdu će na utakmici dijeliti Mads Dahlby Fremstad i Markus Kjelsrud Pedersen iz Norveške,…

28 siječnja, 2020

Rukometašice Podravka Vegete danas su u Đurđevcu odigrale utakmicu osmine finala Kupa Hrvatske protiv Rukometnog kluba Đurđevac. Igralo se u dvorani Strukovne škole Đurđevac pred stotinjak gledatelja. U utakmici su slavile rukometašice Podravka Vegete, a rezultat je bio: RK Đurđevac 18, RK Podravka Vegeta 48. Utakmica u Đurđevcu odigrala se bez većih iznenađenja. Trener Podravka…

27 siječnja, 2020

Na glavnom zagrebačkom Trgu mnoštvo građana dočekalo je srebrne rukometaše te zajedno s njima slave srebrnu medalju uz pjesmu i navijanje. Rukometaši su sletjeli u Zagreb nešto poslije ponoći, a dočekalo ih je petstotinjak navijača. “Ovo je nešto fenomenalno, u ovo doba noći da ovoliko ljudi dođe i da nas dočekaju, srce mi je puno….

27 siječnja, 2020

  Koprivnička publika još je jednom pokazala rukometnom svijetu kako se voli i navija za svoj klub. Peti put ove sezone dvorana Gimnazije Fran Galović bila je ispunjena gotovo do posljednjeg mjesta. To u Koprivnici nije novost, ali ovaj puta puna dvorana ima poseban značaj. U trenucima kada je Podravka Vegeta igrala utakmicu 4. kola…

26 siječnja, 2020

Podravka Vegeta danas je u utakmici 4. kola EHF Kupa ugostila aktualnog osvajača mađarski Siofok. Nakon isteka vremena rezultat je bio 33:33 te su Podravka Vegeta i Siofok, baš kao i u 3. kolu, podijelili bodove. Utakmica se igrala u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović koja je bila ispunjena gotovo do posljednjeg mjesta, a stiglo…

25 siječnja, 2020

Drage navijačice i navijači, sutra je veliki dan za hrvatski rukomet. Pored naše uzvratne utakmice EHF Kupa protiv mađarskog Siófoka, naši neuništivi rukometaši idu u borbu za europsko zlato. Obucimo svi naše prepoznatljive crveno bijele kockice i tako pošaljimo poruku iz koprivničkog rukometnog hrama u svijet, a našim rukometašima dajmo podršku na putu do ZLATA….

24 siječnja, 2020

Igračice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića i pomoćne trenerice Jug, danas su na treningu zajedno gledale posljednje trenutke utakmice Norveška – Hrvatska. Pogledajte veliko slavlje naših mladih rukometašica nakon što je Musa zabio pobjednički pogodak i odveo Hrvatsku u finale Europskog prvenstva.   Iznad svih…Hrvatska!

24 siječnja, 2020

Čestitamo Kaubojima na plasmanu u finale Europskog prvenstva! Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva s rezultatom 29-28 (26-26, 23-23, 12-10) i pobjedom protiv Norveške nakon dva produžetka u polufinalu u Stockholmu u Tele2 Areni. Pogodak za prolazak u finale postigao je Željko Musa pet sekundi prije kraja susreta. Domagoj Duvnjak s osam…

24 siječnja, 2020

Rukometašice Podravka Vegete posjetile su zaposlenike Podravke d.d. i Belupa u vrijeme pauze i podijelile ulaznice za utakmicu protiv Siofoka. Zaposlenici su u ugodnom druženju osigurali svoje karte, a djevojkama su poželjeli puno sreće.   U nedjelju u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović s početkom u 15:30 rukometašice Podravka Vegete dočekuju u 4. kolu EHF…

28 siječnja, 2020

Djevojčice Podravke 4 u subotu su u Molvama i Novigradu Podravskom nastupile na turniru u organizaciji RK Đurđevca. Sudjelovalo je 13 ekipa u 2008./09. godištu. Podravka je bila smještena u grupi s ekipom Sesvete Agroproteinka i ekipom Siska. U nokaut fazi, razigravanju za 1/4 finale, ekipa Dugo Selo je bila bolja od Podravke nakon sedmeraca….

27 siječnja, 2020

Na glavnom zagrebačkom Trgu mnoštvo građana dočekalo je srebrne rukometaše te zajedno s njima slave srebrnu medalju uz pjesmu i navijanje. Rukometaši su sletjeli u Zagreb nešto poslije ponoći, a dočekalo ih je petstotinjak navijača. “Ovo je nešto fenomenalno, u ovo doba noći da ovoliko ljudi dođe i da nas dočekaju, srce mi je puno….

27 siječnja, 2020

Rukometašice Podravke Lino ovog su vikenda u Bjelovaru odigrale 4. krug 1. HMKRL-sjever. Naše rukometašice igrale su dvije utakmice, a upisale su jednu pobjedu i jedan poraz. Trenerica Đurđica Zečević nije bila zadovoljna igrom svoje ekipe: Moram priznati da s ovim ishodom utakmica nikako nisam zadovoljna, a vjerojatno su takvog mišljenja i moje djevojke. Tome…

25 siječnja, 2020

Drage navijačice i navijači, sutra je veliki dan za hrvatski rukomet. Pored naše uzvratne utakmice EHF Kupa protiv mađarskog Siófoka, naši neuništivi rukometaši idu u borbu za europsko zlato. Obucimo svi naše prepoznatljive crveno bijele kockice i tako pošaljimo poruku iz koprivničkog rukometnog hrama u svijet, a našim rukometašima dajmo podršku na putu do ZLATA….

24 siječnja, 2020

Igračice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića i pomoćne trenerice Jug, danas su na treningu zajedno gledale posljednje trenutke utakmice Norveška – Hrvatska. Pogledajte veliko slavlje naših mladih rukometašica nakon što je Musa zabio pobjednički pogodak i odveo Hrvatsku u finale Europskog prvenstva.   Iznad svih…Hrvatska!

24 siječnja, 2020

Čestitamo Kaubojima na plasmanu u finale Europskog prvenstva! Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva s rezultatom 29-28 (26-26, 23-23, 12-10) i pobjedom protiv Norveške nakon dva produžetka u polufinalu u Stockholmu u Tele2 Areni. Pogodak za prolazak u finale postigao je Željko Musa pet sekundi prije kraja susreta. Domagoj Duvnjak s osam…

20 siječnja, 2020

Ove je nedjelje u SD Gimnazije Fran Galović odigran 5. krug 1. HRLD. Naše rukometašice pod vodstvom Nenada Smiljanca upisale su dvije pobjede. U Koprivnicu su stigle ekipe ŽRK Koke, ŽRK 1234 Virovitice i ŽRK Zrinskog. REZULTATI: Koka – Podravka 20:25 Zrinski – Virovitica 15:15 Virovitica – Koka 10:16 Podravka – Zrinski 29:19   Za…

13 siječnja, 2020

U Bjelovaru se ovog vikenda igrao 6. krug 1. HKRL. Podravka Lino nastupala je s dvije ekipe, Podravkom 1 i Podravkom 2 koja se natjecala izvan konkurencije. Doma su se vratile s tri pobjede i jednim porazom. Trenerica Đurđica Zečević zadovoljna je rezultatom: Tri pobjede i jedan poraz razlog su za potpuno zadovoljstvo. To tim…

1 siječnja, 2020

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima želimo sretnu Novu godinu.   Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

27 siječnja, 2020

Na glavnom zagrebačkom Trgu mnoštvo građana dočekalo je srebrne rukometaše te zajedno s njima slave srebrnu medalju uz pjesmu i navijanje. Rukometaši su sletjeli u Zagreb nešto poslije ponoći, a dočekalo ih je petstotinjak navijača. “Ovo je nešto fenomenalno, u ovo doba noći da ovoliko ljudi dođe i da nas dočekaju, srce mi je puno….

25 siječnja, 2020

Drage navijačice i navijači, sutra je veliki dan za hrvatski rukomet. Pored naše uzvratne utakmice EHF Kupa protiv mađarskog Siófoka, naši neuništivi rukometaši idu u borbu za europsko zlato. Obucimo svi naše prepoznatljive crveno bijele kockice i tako pošaljimo poruku iz koprivničkog rukometnog hrama u svijet, a našim rukometašima dajmo podršku na putu do ZLATA….

24 siječnja, 2020

Igračice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića i pomoćne trenerice Jug, danas su na treningu zajedno gledale posljednje trenutke utakmice Norveška – Hrvatska. Pogledajte veliko slavlje naših mladih rukometašica nakon što je Musa zabio pobjednički pogodak i odveo Hrvatsku u finale Europskog prvenstva.   Iznad svih…Hrvatska!

24 siječnja, 2020

Čestitamo Kaubojima na plasmanu u finale Europskog prvenstva! Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva s rezultatom 29-28 (26-26, 23-23, 12-10) i pobjedom protiv Norveške nakon dva produžetka u polufinalu u Stockholmu u Tele2 Areni. Pogodak za prolazak u finale postigao je Željko Musa pet sekundi prije kraja susreta. Domagoj Duvnjak s osam…

20 siječnja, 2020

Ove se nedjelje u SD Gimnazije Fran Galović igra susret 4. kola EHF Kupa. Utakmica je na rasporedu u 15:30 sati, a Podravka Vegeta dočekuje mađarski Siofok. Ulaznice su za domaće navijače besplatne, no za ulazak na utakmicu potrebno je imati valjanu ulaznicu zbog ograničenog kapaciteta dvorane. Ulaznice se mogu podići od utorka 21. siječnja…

1 siječnja, 2020

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima želimo sretnu Novu godinu.   Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

31 prosinca, 2019

Jutro na Staru godinu rukometašice Podravka Vegete provele su radno. Prvo su ujutro dijelile karte za utakmicu 1. kola EHF Kupa protiv Magure, a odmah nakon toga odradile su jutarnji trening. Već ove nedjelje cure očekuje utakmica u 15:3 SD Gimnazije Fran Galović. Više informacija o besplatnim ulaznicama možete naći OVDJE. Dođite svi u čim…

30 prosinca, 2019

Sutra (31. prosinca) rukometašice Podravka Vegete će u razdoblju od 9:45 do 10:15 dijeliti besplatne ulaznice za susret 1. kola EHF Kupa protiv Magura Cisnadie. Ulaznice će se dijeliti na Zrinskom trgu ispred Pivnice Kraluš. Ako još niste dođite po svoju ulaznicu te dajte curama podršku uoči nastavka njihovog rukometnog puta u Europi!

27 prosinca, 2019

Glasnogovornica Rukometnog kluba Podravka Romana Mihalec je jučer, na blagdan Svetog Stjepana, donijela na svijet malog Erika. Čestitamo na prinovi i najljepšem božićnom daru Romani i Petru.

NADOLAZEĆE UTAKMICE

prosinac 2019
P U S Č P S N
« stu   sij »
 
24568
910111314
1617192122
23242526272829
3031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta13130026
2Lokomotiva Zagreb14130126
3Bjelovar13100320
4Koka1372416
5Sesvete Agroproteinka1362514
6Osijek1352612
7Sinj1360712
8Zrinski1352612
9Umag1351711
10Dalmatinka1342710
111234 Virovitica134189
12Split 2010134098
13Dugo Selo1330106
14Murvica1410132

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI