lipanj 18, 2019

”Mali kut, ali uigrana akcija” rekao je sve u jednoj rečenici komentator u izravnom prijenosu domaće utakmice grupne faze Lige prvakinja u ogledu Podravka Vegete i Krim Mercatora. Rezultat odličnog tandema Ane Turk i Dejane Milosavljević je atraktivan cepelin zbog kojeg je Dejana zaslužila biti dio ove kompilacije koju je EHF podijelio s ljubiteljima rukometa…

lipanj 17, 2019

Dok je većina igračica na zasluženom odmoru nakon uspješne sezone, Ana Turk imala je jednu posebnu radnu obvezu i to prilično slatku. Anu je Turistička zajednica grada Koprivnice izabrala za kumu izložbe kolača priređene u sklopu 25. jubilarnih Podravskih motiva na kojoj je dvadesetak udruga žena iz cijele Županije predstavilo više od stotinu slastica. Bilo…

lipanj 11, 2019

Kao što smo već i pisali, dugogodišnja reprezentativka Makedonije Gjeorgjievska Elena pojačat će redove Podravka Vegete u novoj sezoni. Rođena je u gradu Struga 27. ožujka 1990. godine i visoka 179 cm. U svojoj dosadašnjoj karijeri dvije je godine provela u klubu Eurostandard GJ.P, a dvije u Kometalu Gjorče Petrov. Uslijedio je Metalurg u kojem…

lipanj 11, 2019

Seniorke su završile sa svojim reprezentativnim obavezama, a polako završavaju i one klupske do službenog okupljanja u srpnju. Mlađe članice ekipe, Podravkine juniorke i kadetkinje uskoro će na reprezentativna okupljanja. Od naših juniorki izbornik ženske juniorske reprezentacije Ivan Jerković je u Ivanić Grad na ovo okupljanje od 11. do 22. lipnja pozvao tri igračice Podravka…

lipanj 10, 2019

Rumunjka Ianasi Maria Andreea, pojačanje je Podravka Vegete u novoj sezoni. Rođena je 2. prosinca, 1992. godine u gradu Tirgu Carbunesti. Visoka je 170 cm, a njezina je rukometna priča krenula u rodnom gradu. Nakon toga je zahvaljujući talentu i napornom radu upućena u Nacionalni centar za izvrsnost Ramnicu Valcea. Nakon tri godine koje sam…

lipanj 7, 2019

Jučerašnjim je posljednjim utakmicama kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Japanu završio Nacionalni tjedan reprezentacija. Hrvatska ženska seniorska reprezentacija unatoč velikoj borbi u kvalifikacijskim utakmicama s Njemačkom nije uspjela osigurati nastup na Svjetskoj smotri, ali možemo biti itekako ponosni na naše reprezentativke Anu Debelić, Anu Turk, Korinu Karlovčan, Selenu Milošević, Dejanu Milosavljević i Nikolinu Zadravec koje…

lipanj 6, 2019

Utakmica je bila jako teška, ali mislim da su sve cure dale svoj maksimum. Ostaje taj neki žal, pokazale smo svima da smo jedna prava ekipa koja je krenula u taj neki novi pothvat, gdje svaki puta kada se okupimo, napredujemo. Ostaje žal jer smo promašile dosta zicera, i da nije bilo tako, možda bi…

lipanj 3, 2019

Nakon što je rođendan proslavila uz reprezentativne obaveze s juniorkama, naša Elena Popović pridružila se treninzima prve ekipe te s malim zakašnjenjem dobila cvijeće uz lijepe želje u ime svih zaposlenika kluba koje je prenijela trenerica vratarki Barbara Stančin. Želimo joj da nam bude nasmijana i zdrava u narednoj sezoni, a s obzirom da se…

lipanj 3, 2019

U subotu, 1. lipnja, u Sportskoj dvorani Srednje škole Koprivnica održano je finale 13. sezone Lino višebojca u kojem su sudjelovala 24 najbolja višebojca iz 12 osnovnih škola iz cijele Hrvatske. Finalisti su svoje snage odmjerili u nogometu, košarci, atletici, rukometu, a pobjedu su ove godine odnijeli Nina Varga iz Donje Dubrave i Goran Šustek…

lipanj 18, 2019

Djevojčice Podravke 4 su zajedničkim druženjem u prostorima kluba završile još jednu uspješnu sezonu. Pridružila im se i direktorica Božica Palčić pa su se uz pizzu i grickalice te sokove prisjetile natjecanja i prijateljskih utakmica kojih je ove sezone bilo 51. Nastupile su u dvije lige, HRLD 2006. i mlađe, u kojoj su odigrale devet…

lipanj 14, 2019

Jučerašnjim  zajedničkim druženjem uz pizzu, kolače i sokove i službeno je završena sezona za Podravku 2 Lino. Zahvaljujem direktorici Palčić na posjeti i prigodnim završnim riječima. Sezona je za nas bila duga i naporna. Iako nismo bili prvaci 2. lige, niti smo osvojili medalju na Državnom prvenstvu, svi koji prate ovu generaciju znaju da smo…

lipanj 7, 2019

Ovogodišnje osvajačice zlata na Prvenstvu Hrvatske u Poreču, naše mlade nade i igračice Podravke 3 danas su se zajedno s trenericom Đurđicom Zečević okupile na zajedničkom malom domjenku kojim se zaključuje još jedna odlična sezona ove generacije. Prepuna prostorija radosti i mladosti i slika koju je bilo lijepo i trajno zabilježiti. Trenerica se emotivno i…

svibanj 27, 2019

Djevojčice Podravke 4 su ovog vikenda odigrale dvije utakmice Lige za prvaka MŽRL za djevojčice ”A” godišta 2006. /2007. u SD OŠ Ljudevita Modeca u Križevcima. Protivnice su im bile ŽRK Zelina iz Zeline i ŽRK Koka iz Varaždina. Koprivničanke su ostvarile polovičan uspjeh. U prvoj utakmici protiv ŽRK Zeline, Podravkine djevojčice su djelovale kao…

svibanj 23, 2019

Ponovnim osvajanjem naslova prvakinja Hrvatske za našu ekipu završila je vrlo uspješna natjecateljska godina. Sama Završnica PH, gdje smo među 20 ekipa, mogu slobodno reći, superiorno, bez poraza osvojili prvo mjesto bila je šlag na tortu koju smo „pekli“ tijekom cijele godine. Od jeseni prošle godine odigrali smo 54 utakmice, pobijedili u njih 48, uz…

svibanj 16, 2019

Naše mlađe kadetkinje 2004/2005. obranile su naslov prvakinja Hrvatske na Završnici u Poreču. Uz maksimalan učinak i sve pobjede na prvenstvu, nijedna im ekipa nije uspjela uzeti san koji sanjaju od osvajanja prošlogodišnjeg naslova. Ovo je ujedno i velik uspjeh za pojedinke pa su se tako u najboljoj sedmorki našle Lana Strugar(desno krilo) i Nika…

svibanj 14, 2019

I drugi dan Završnice Prvenstva Hrvatske za mlađe kadetkinje 2004/2005. godišta mlade Podravkašice dominirale su u utakmicama sa Zametom i Brodom.  U jutarnjim satima odigrana je utakmica protiv Zameta gdje su Podravkine kadetkinje uvjerljivo bile već na poluvremenu s visokih 16:4 i mirno privele utakmicu kraju. Uz puno lijepih akcija, brzih kontri i polukontri, prikazale…

svibanj 13, 2019

Danas su naše mlade rukometašice, naša Podravka 3, bile maksimalne u prve dvije utakmice Završnice za mlađe kadetkinje 2004/2005 koja se održava u Poreču. Najprije su u prvoj utakmici koju su odigrale protiv Metkovića slavile visoku pobjedu 25:15, a nakon toga u večernjim satima ponovile svoju dominaciju na terenu i svladale domaćina iz Poreča 30:16….

svibanj 13, 2019

Djevojčice Podravke 4 su u nedjelju odigrale dvije utakmice Lige za prvaka MŽRL za djevojčice ”A” rođene 2006. / 2007. godište u svojoj dvorani Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Protivnice su im bile djevojčice ŽRK Trnina iz Križa i RK Sesvete Agroproteinka iz Sesveta. Prvu utakmicu Podravine djevojčice igraju protiv ŽRK Trnina i pobjeđuju rezultatom 24…

lipanj 19, 2019

Tužna vijest stigla je i do RK Podravka. Preminuo je dugogodišnji vratar Rukometnog kluba Koprivnica Zvonimir Cmarko. U ime svih zaposlenika RK Podravke, igračica i stožera želimo izraziti sućut obitelji, suigračima i prijateljima Zvonimira Cmarka. Počivao u miru. (Foto: Podravski list)

lipanj 19, 2019

Veteranke Podravke su proteklog vikenda nastupile na 3. po redu veteranskom turniru ”Bjelovarski cepelin”, a u organizaciji VRK Bjelovar i osvojile četvrto mjesto. U dvorani “Europskih prvaka” igralo je 16 ekipa (9 muških i 7 ženskih), a Podravka je u grupnoj fazi  snage odmjerila s ekipom Arene iz Pule, Bjelovara te ekipom Radnika iz Križevaca. …

travanj 29, 2019

Naši vjerni navijači Kronikusi danas su se na svojoj službenoj stranici baš uz ovu fotografiju iz monografije povodom 45 godina kluba prisjetili sjajne atmosfere u staroj dvorani Srednje škole Koprivnica gdje je naš klub slavio brojne naslove pa i onaj europski 1996. Bila je to posebna toplina i atmosfera koje se i danas prisjećaju mnoge…

travanj 17, 2019

U Kopenhagenu je održan ždrijeb za kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2020 za žene koje se održava od 04. do 20. prosinca u Danskoj i Norveškoj. Hrvatska je na ždrijebu bila u drugom potu i za suparnice dobila Francusku, Island i Tursku. Ukupno je sedam kvalifikacijskih skupina i po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine izboriti će nastup na Europskom prvenstvu, dok su se Danska i Norveška izravno kvalificirale kao domaćini. Hrvatska je do sada deset…

veljača 22, 2019

Hrvatski prvak GNK Dinamo Zagreb je u jučerašnjoj uzvratnoj utakmici na prepunom Maksimiru pobijedio Viktoriju Plzen 3:0 i osigurao prolazak u osminu finala UEFA Champions League. Veliki je to uspjeh za hrvatski sport povodom kojeg RK Podravka upućuje čestitke na ostvarenom rezultatu i želi svu sreću u daljnjem natjecanju. Danas su kuglice na održanom ždrijebu…

siječanj 21, 2019

Podravkine su veteranke na tradicionalnom rukometnom druženju u Varaždinu u subotu imale razloga za slavlje jer su osvojile Turnir grada Varaždina 2019 u organizaciji veterana Varteksa. Uz to je nagradu za najbolju vratarku odnijela veteranka Podravke Špela Skrt Keser dok je Kokina Snježana Horvat proglašena najboljom igračicom turnira. Na turniru je sudjelovalo osam ekipa, 5 muških…

Facebook bozic 1600x1200
prosinac 24, 2018

Svim našim vjernim navijačima, pratiteljima, ljubiteljima sporta, partnerima, prijateljima kluba kao i igračicama, njihovim obiteljima te spozorima, na čijoj smo podršci iznimno zahvalni, želimo ugodne blagdane uz puno radosti i smijeha. Neka vam dom obasja zajedništvo, ljubav, prijateljstvo, odricanje i humanost. Od srca Vaš RK Podravka s.d.d.   

IMG 7211 1600x1200
prosinac 23, 2018

U organizaciji Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije danas je u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović održan višesatni trening uz testiranja perspektivnih igračica regije rođenih 2004. i 2006. godine. Takva okupljanja jednom mjesečno predviđena su kalendarom Hrvatskog rukometnog saveza, a o ciljevima nam je više rekla regionalna suradnica HRS-a Đurđica Zečević. – Okupljamo se jednom mjesečno, a…

48053480 1172349959581047 7426346991380070400 n
prosinac 8, 2018

Dragoj direktorici RK Podravke s.d.d. Božici Palčić iskreno i od srca želimo čestitati rođendan i neka je prate sreća, ljubav i zdravlje. Kroz život neka i dalje korača odvažno i hrabro, a svoj osmijeh neka ne skida s lica.   

NADOLAZEĆE UTAKMICE

svibanj 2019
P U S Č P S N
« tra.    
 12345
67891012
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta24230146
2Lokomotiva Zagreb24230146
3Koka24152732
4Bjelovar24152732
5Sesvete Agroproteinka24150930
6Zrinski241211125
7Dalmatinka241101322
8Split 201024901518
9Umag24811517
10Osijek24621614
11Murvica24701714
12Trešnjevka24601812
13Zamet2420224
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI