rujan 14, 2019

Veselje i radost na poligonima uz Kvikija i Lina Foto: I.Brkić U Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović održan je Lino Fun Day na kojem se okupilo tridesetak djevojčica i dječaka koji su uživali u igrama i poligonima koje su za njih priredili naši treneri iz Škole rukometa. Na pet poligona djeca su pogađala gol, prolazila…

rujan 12, 2019

U drugoj utakmici 1.kruga Regionalne lige za žene ŽRK Budućnost je svladala rukometašice Podravka Vegete 29:26, poluvrijeme(15:12). Borile su se naše cure i držale tempo u prvom poluvremenu, kao i rezultat na 1-2 gola prednosti za domaćina, a kratko su imale i vodstvo 3:4 i to u osmoj minuti. U drugom poluvremenu raste prednost Crnogorki…

rujan 12, 2019

Došao je trenutak da i prvom službenom utakmicom označimo početak nove sezone i to u prvoj hrvatskoj ligi za žene. Ovog vikenda na rasporedu su utakmice 1. kola u kojem će Podravka Vegeta biti domaćin varaždinskoj ŽRK Koki, u nedjelju 15.rujna u 18 sati, Sportska dvorana Gimnazija Fran Galović Koprivnica. Suci: Lovro Kasunić i Sašo…

rujan 12, 2019

Već tradicionalno, uz obljetnicu utemeljenja Hrvatskog olimpijskog odbora, a ovogodišnja je 28-ma, najuspješnijim hrvatskim sportašicama i sportašima (do 20  godina), kao i najvećim nadama hrvatskog sporta (do 16 godina), uručene su Nagrade Dražen Petrović. Na velikoj svečanosti u Muzejsko – memorijalnom centru Dražena Petrovića, među dobitnicima te velike i vrijedne nagrade našle su se i…

rujan 11, 2019

U prvoj utakmici Regionalne ženske rukometne lige RK Podravka Vegeta je odmjerila snage sa ŽORK Jagodinom. Rukometašice Podravke su kontrolirale igru i rezultat te su u prvom poluvremenu ostvarile prednost od 4 pogotka (rezultat 13:9). U drugom poluvremenu, Podravka je malo pojačala tempo te je rutinski dovela utakmicu kraju sa prednošću od 10 pogodaka. Trener…

rujan 10, 2019

Krećemo s upisima za djevojčice 2012./2013. godište u Podravkinu školu rukometa. Dođite s vašim djevojčicama ove subote, 14.9. od 11 sati na Lino Fun Day u Sportsku dvoranu Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Očekuje vas zabava za cijelu obitelj, poligoni, igre, grickalice, omiljeni Lino i Kviki, a tu je i mali poklon dobrodošlice za sve nove…

rujan 8, 2019

  Završen je i treći po redu Lino Kup 2019 koji je i ove godine okupio osam ekipa iz cijele Hrvatske gdje su se u dva dana u jakoj konkurenciji natjecale mlađe kadetkinje 2004. godište. Uz domaćina Podravku sudjelovale su i ekipe ŽRK 1234 Virovitica, RK Sesvete, ŽRK Zrinski, ŽARK Split, ŽRK Trogir 58, ŽRK…

rujan 5, 2019

Sljedeći će tjedan rukometašice Podravka Vegete gostovati u Podgorici koja je domaćin 1.Turnira regionalne lige. Na turniru koji će biti odigran u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, Podravka Vegeta će 11. rujna u 18 sati snage odmjeriti s protivnicama iz Srbije ŽORK Jagodinom, već dobro poznatom ekipom s ovogodišnjeg Memorijalnog turnira Josipa Samaržije Bepa. U četvrtak 12….

rujan 4, 2019

Ovog vikenda 7. i 8. rujna na rasporedu je 3. po redu Lino Kup koji okuplja djevojčice 2004. godišta i mlađe iz cijele Hrvatske. Dvjestotinjak njih borit će se za još jedan trofej Lino Kupa u dva dana. Ponovno puno zabave, dobre igre i smijeha na jednom mjestu i s jednim ciljem, razvijati borbenost i…

rujan 9, 2019

Kako su svi relevantni brojčani  podaci o samom natjecanju, vrlo ažurno, objavljeni na stranici kluba, nema ih potrebe ponavljati, već ću samo dati svoje viđenje cjelokupnog nastupa naše ekipe na turniru. U sve tri utakmice u grupi (Virovitica 1234,Trogir 58, ŽARK Split) upisali smo tri pobjede s uvjerljivom gol razlikom ( +6,+13,+10 ). U prvoj…

rujan 8, 2019

Podravkine djevojčice 2006./2007. godište osvojile su prvo mjesto na Memorijalnom turniru “Đuro Dubenik” u Dugom Selu. Nakon prošlotjednog izdanja Memorijalnog rukometnog turnira „Đuro Dubenik“ u kategoriji seniorki i mlađih kadetkinja ’04 danas je isti bio rezerviran za kategoriju djevojčica ’06. Sudjelovalo je šest ekipa, a osim domaćina Dugog Sela ’55 natjecale su se i djevojčice…

rujan 6, 2019

Ekipa Podravke djevojčice A 2006./2007. godište će ove subote sudjelovati na Memorijalnom turniru ”Đuro Dubenik” u Dugom Selu. Osim domaćina Dugog Sela 55 na turniru sudjeluju RK Podravka, Trnina, Lavice Samobor, slovenski klub Zagorje i čakovečki ŽRK Zrinski. Turnir će kako nam je najavio trener Nenad Smiljanec biti zanimljiv jer će osim državnog prvaka za…

rujan 2, 2019

Našu ekipu mlađih kadetkinja (god.2004.) ugostila je ekipa ŽRK Dugo Selo na memorijalnom rukometnom turniru „Đuro Dubenik“. Uz domaću i našu ekipu sudjelovale su ekipe ŽRK Samobor i ŽRK Krka (Novo Mesto, Slovenija). U prvoj utakmici cure su igrale protiv gošći iz Slovenije i prilično lako utakmicu riješile u svoju korist s 9 golova razlike…

rujan 2, 2019

Mlade rukometašice iz Podravkine škole rukometa pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca proteklog su vikenda sudjelovale u Trogiru na Kairos Kupu 2019. U dva dana turnira na kojem je sudjelovalo ukupno 6 ekipa odigrale su niz utakmica i osvojile ukupno peto mjesto. Prvog dana turnira Podravka je odigrala utakmicu s domaćinom gdje je rezultat tijesno prevagnuo…

kolovoz 30, 2019

Mlade rukometašice iz Podravkine škole rukometa pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca danas su stigle u Trogir gdje će od sutra sudjelovati na Kairos Kupu 2019. Danas popodne iskoristile su slobodno vrijeme za druženje i uživanje u suncu i moru i to uz neizostavan dodatak za plažu Lino ručnike. U dva dana turnira na kojima će sudjelovati…

kolovoz 27, 2019

Druga ekipa je za vikend nastavila s nizom dogovorenih prijateljskih-trening utakmica odigravanjem dvije utakmice s ekipom iz susjednog Đurđevca. U prvoj utakmici, koju smo dobile sa nekoliko golova razlike,  ekipi Đurđevca suprotstavila sam sastav od djevojaka godišta 2002 i 2004, za koje mislim da će biti nosioci igre u drugoligaškom natjecanju. Naravno da to nije…

kolovoz 23, 2019

Nakon dvadesetak dana priprema jučer je druga ekipa Podravke odigrala prvu ovosezonsku prijateljsku utakmicu s 2. ekipom Lokomotive u zagrebačkom Domu sportova. Dogovorom trenera, bila je to trening utakmica, 60 minuta igranja u kontinuitetu, bez odmora u poluvremenu i bez službenog zapisnika s utakmice. Usprkos tek manjem broju odrađenih treninga zadovoljna sam prikazanom igrom  i…

kolovoz 13, 2019

Djevojčice 2006 / 2007 Podravke 3 su jučer 12.08.2019. počele s treninzima. Do početka škole trenirat će na terenima OŠ A. N. Gostovinski i SD Gimnazije Fran Galović i to jedan do dva puta dnevno. Radit će se na izdržljivosti, općoj snazi i specifičnoj pripremi, jer djevojčice čeka naporna sezona u dvije lige koje će…

rujan 12, 2019

U Koprivnici je odjeknula tužna vijest koja je ražalostila prije svega njegovu najbližu obitelj, navijače koji su s njim bili na brojnim gostovanjima, a nakon toga i sve one koji su poznavali vjernog navijača našeg kluba Podravka Vegete, Mišu Verčevića. Predivan čovjek, osoba koja je velik broj godina provela na našim tribinama, omiljen među svim…

rujan 2, 2019

Dana 29. kolovoza 2019. g. s početkom u 17,00 sati održana je Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka (u nastavku: Društvo). Glavnoj skupštini Društva bilo je nazočno 40.722 dionica, što čini 99,32% temeljnog kapitala Društva. Glavna skupština donijela je sve Odluke čiji prijedlozi su bili prethodno objavljeni u Narodnim novinama, te na web stranici Društva, tako…

kolovoz 11, 2019

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija izgubila i od Portugala 29:30 i za kraj Europskog prvenstva osvojila 14. mjesto u slovenskom Celju. Kao i u brojnim drugim susretima na ovom natjecanju bilo je mnogo uspona i padova u igri naše reprezentacije. Tako je Hrvatska ovo Europsko prvenstvo završila s dvije pobjede, jednim remijem i pet poraza. Sačuvala…

kolovoz 1, 2019

Juniorke koje su krajem srpnja predstavljale Hrvatsku na Europskom prvenstvu u Mađarskoj već su se vratile redovnim obavezama u klubovima dok je kadetska reprezentacija dosad naporno trenirala za Europsko prvenstvo u slovenskom Celju koje će se održavati od 1. do 11. kolovoza.  Pripreme za to natjecanje traju više od mjesec dana. Od Zadra i Kampa…

lipanj 19, 2019

Tužna vijest stigla je i do RK Podravka. Preminuo je dugogodišnji vratar Rukometnog kluba Koprivnica Zvonimir Cmarko. U ime svih zaposlenika RK Podravke, igračica i stožera želimo izraziti sućut obitelji, suigračima i prijateljima Zvonimira Cmarka. Počivao u miru. (Foto: Podravski list)

lipanj 19, 2019

Veteranke Podravke su proteklog vikenda nastupile na 3. po redu veteranskom turniru ”Bjelovarski cepelin”, a u organizaciji VRK Bjelovar i osvojile četvrto mjesto. U dvorani “Europskih prvaka” igralo je 16 ekipa (9 muških i 7 ženskih), a Podravka je u grupnoj fazi  snage odmjerila s ekipom Arene iz Pule, Bjelovara te ekipom Radnika iz Križevaca. …

travanj 29, 2019

Naši vjerni navijači Kronikusi danas su se na svojoj službenoj stranici baš uz ovu fotografiju iz monografije povodom 45 godina kluba prisjetili sjajne atmosfere u staroj dvorani Srednje škole Koprivnica gdje je naš klub slavio brojne naslove pa i onaj europski 1996. Bila je to posebna toplina i atmosfera koje se i danas prisjećaju mnoge…

travanj 17, 2019

U Kopenhagenu je održan ždrijeb za kvalifikacijske skupine za Europsko prvenstvo 2020 za žene koje se održava od 04. do 20. prosinca u Danskoj i Norveškoj. Hrvatska je na ždrijebu bila u drugom potu i za suparnice dobila Francusku, Island i Tursku. Ukupno je sedam kvalifikacijskih skupina i po dvije najbolje reprezentacije iz svake skupine izboriti će nastup na Europskom prvenstvu, dok su se Danska i Norveška izravno kvalificirale kao domaćini. Hrvatska je do sada deset…

veljača 22, 2019

Hrvatski prvak GNK Dinamo Zagreb je u jučerašnjoj uzvratnoj utakmici na prepunom Maksimiru pobijedio Viktoriju Plzen 3:0 i osigurao prolazak u osminu finala UEFA Champions League. Veliki je to uspjeh za hrvatski sport povodom kojeg RK Podravka upućuje čestitke na ostvarenom rezultatu i želi svu sreću u daljnjem natjecanju. Danas su kuglice na održanom ždrijebu…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

kolovoz 2019
P U S Č P S N
« svi   ruj »
 1234
567891011
12131415161718
1920212225
262728293031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta24230146
2Lokomotiva Zagreb24230146
3Koka24152732
4Bjelovar24152732
5Sesvete Agroproteinka24150930
6Zrinski241211125
7Dalmatinka241101322
8Split 201024901518
9Umag24811517
10Osijek24621614
11Murvica24701714
12Trešnjevka24601812
13Zamet2420224
W_EHF_CUP_logo

Nova himna kluba

Pogodak za kvalifikacije

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI