20 veljače, 2020

U đurđevačkom hotelu Picok danas su dodijeljene nagrade najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama Koprivničko-križevačke županije u 2019. godini. Rukometni klub Podravka dobio je čak tri nagrade. Podravka Vegeta proglašena je najboljom ženskom ekipom u 2019. godini, RK Podravka (kadetkinje) proglašene su najperspektivnijom ženskom ekipom, a trener Podravka Vegete Zlatko Saračević proglašen je najboljim trenerom…

14 veljače, 2020

ŽRK Osijek i RK Podravka Vegeta danas su u Osijeku odigrali utakmicu 16. kola 1. HRL za žene. Bolje su bile rukometašice Podravke, a rezultat je nakon posljednjeg sudačkog zvižduka bio 30:41. Na poluvremenu je rezultat bio 14:22. Igralo se u SD Zrinjevac pred nešto više od 400 gledatelja, a pravdu su dijelili Nives Jakus…

12 veljače, 2020

Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je u Koprivnici dodijelio priznanja najboljim i najperspektivnijim ekipama i pojedincima za 2019. godinu. Nagrađenima su priznanja uručili predsjednik Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Zlatko Blažeković i dožupan Ratimir Ljubić. Rukometni klub Podravka nagrade je primio u nekoliko kategorija. Dejana Milosavljević proglašena je najuspješnijom rukometašicom, Podravka Vegeta proglašena je najuspješnijom ženskom…

11 veljače, 2020

RK Podravka Vegeta i ŽRK Sinj u Koprivnici su odigrali utakmicu 15. kola 1. HRL za žene. Naše rukometašice bile su bolje s rezultatom 40:31. Igralo se u SD Gimnazije Fran Galović pred nešto više od 350 gledatelja. Pravdu su na utakmici dijelili Goran Cupek i Robert Kožuhar iz Garešnice, a nadzornik suđenja je bio…

11 veljače, 2020

U prostorijama Doma mladih u Koprivnici danas je održano proglašenje najuspješnijih sportaša, sportašica i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2019. godinu. Dodjelu organizira Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice, a Rukometni klub Podravka primio je dvije nagrade. Za najuspješniju perspektivnu žensku sportsku ekipu grada Koprivnice u 2019. godini nagradu je primila ekipa Podravka 3 (2004. i…

11 veljače, 2020

Danas je u Beču održan ždrijeb četvrtfinala EHF Kupa. U potovima se našlo najboljih osam ekipa iz grupne faze natjecanja. Podravka Vegeta kao drugoplasirana ekipa skupine B križala se s prvoplasiranim ekipama iz skupina A, C i D. Ždrijeb je odlučio da Podravka Vegeta u četvrtfinalu igra protiv ekipe Thüringera iz Njemačke. Njemice nisu nepoznanica…

9 veljače, 2020

Rukometašice Podravka Vegete danas su u Koprivnici odigrale utakmicu 6. kola EHF Kupa. Ugostile su ekipu Kobenhavn Handballa, a nakon isteka vremena rezultat je bio 29:32. Igralo se u SD Gimnazije Fran Galović pred nešto više od 2000 gledatelja. Podravka Vegeta, unatoč današnjem porazu, nastavlja natjecanje u EHF Kupu. Današnja utakmica nije imala utjecaja na plasman…

7 veljače, 2020

Rukometašice Podravka Vegete posjetile su zaposlenike Podravke d.d. i Belupa u vrijeme pauze i podijelile ulaznice za utakmicu protiv Kopenhagena. Zaposlenici su u ugodnom druženju osigurali svoje karte, a djevojkama su poželjeli puno sreće.   U nedjelju u Sportskoj dvorani Gimnazije Fran Galović s početkom u 17 rukometašice Podravka Vegete dočekuju u 6. kolu EHF…

6 veljače, 2020

U prostorijama RK Podravka održana je konferencija za medije uoči 6. kola EHF Kupa. Podravka Vegeta u dvorani Gimnazije Fran Galović dočekuje danski Kobenhavn Handball. Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 9. veljače, s početkom u 17 sati. Pravdu će na utakmici dijeliti Jakub Jerlecki i Maciej Labun iz Poljske, a delegat je Kamer Metalari…

21 veljače, 2020

Posjetili smo trening Podravke 5 (Godište 2010/2011) koje naporno treniraju pod budnim okom trenera Antonia Pranjića i pomoćne trenerice Melite Jug. Više od 40 djevojčica uz mnogo smijeha i dobre zabave uživa u mini-rukometu. Naše mlade rukometašice imaju tri treninga tjedno na kojima rade na razvoju znanja i sposobnosti, a to sve kroz igru i…

20 veljače, 2020

U đurđevačkom hotelu Picok danas su dodijeljene nagrade najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama Koprivničko-križevačke županije u 2019. godini. Rukometni klub Podravka dobio je čak tri nagrade. Podravka Vegeta proglašena je najboljom ženskom ekipom u 2019. godini, RK Podravka (kadetkinje) proglašene su najperspektivnijom ženskom ekipom, a trener Podravka Vegete Zlatko Saračević proglašen je najboljim trenerom…

17 veljače, 2020

Uspješan vikend je iza rukometašica ekipe Podravka Lino. Nakon subotnje pobjede u Pitomači  u nedjelju su igračice godišta 2004. i ml. igrale u Lipiku u sklopu 6.kruga 1.HMKRL i ostvarile dvije vrlo uvjerljive pobjede. Trenerica Đurđica Zečević: O samim utakmicama nema su puno za reći. Superiorni u svakom pogledu nad igračicama Lipika i Daruvara,  demonstrirali…

17 veljače, 2020

Ekipa Podravka Lino ove je subote u Pitomači odigrala 13. kolo 2. HRL za žene – sjever protiv ekipe ŽRK Pitomača. Nakon posljednjeg sudačkog zvižduka rezultat je bio ŽRK Pitomača 36, Podravka Lino 46 dok je na poluvremenu rezultat bio 16:25. Pobjeda nad ekipom Pitomače  ostvarena  je gotovo bez ikakve rezultatske neizvjesnosti što i sam…

17 veljače, 2020

Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su u nedjelju 16. veljače 2020. u svojoj dvorani u Koprivnici, odigrale 6. krug MLŽ za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama ŠRK Moslavac iz Popovače i RK Garešnica iz Garešnice. Pobjeda u prvoj utakmici s visokih 46:11 (22:5), koja je odigrana protiv djevojčica iz Popovače,…

12 veljače, 2020

Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je u Koprivnici dodijelio priznanja najboljim i najperspektivnijim ekipama i pojedincima za 2019. godinu. Nagrađenima su priznanja uručili predsjednik Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Zlatko Blažeković i dožupan Ratimir Ljubić. Rukometni klub Podravka nagrade je primio u nekoliko kategorija. Dejana Milosavljević proglašena je najuspješnijom rukometašicom, Podravka Vegeta proglašena je najuspješnijom ženskom…

11 veljače, 2020

U prostorijama Doma mladih u Koprivnici danas je održano proglašenje najuspješnijih sportaša, sportašica i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2019. godinu. Dodjelu organizira Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice, a Rukometni klub Podravka primio je dvije nagrade. Za najuspješniju perspektivnu žensku sportsku ekipu grada Koprivnice u 2019. godini nagradu je primila ekipa Podravka 3 (2004. i…

10 veljače, 2020

Djevojčice Podravke 3 (rođene 2006. i mlađe) su u subotu 8. veljače 2020. u sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici, odigrale 6. krug HRLD za djevojčice ”A” 2006. godište i mlađe s ekipama ŽRK Bjelovar i RŠD Bjelovar. U obje utakmice ostvarene su pobjede s visokim rezultatom. Tako je ŽRK Bjelovar pobijeđen s 28:12 (17:4)….

10 veljače, 2020

Rukometašice Podravke 2 Lino jučer su u Koprivnici odigrale 12. kolo 2. HRL – sjever. U goste im je došla ekipa RK Olimpija iz Osijeka. Gošće su bile bolje s rezultatom 26:30 dok je rezultat na poluvremenu bio 12:16. Olimpia je derbi 12. kola dobila u potpunosti zasluženo i na taj su način uzvratile Podravki…

20 veljače, 2020

U đurđevačkom hotelu Picok danas su dodijeljene nagrade najuspješnijim sportašicama, sportašima i sportskim ekipama Koprivničko-križevačke županije u 2019. godini. Rukometni klub Podravka dobio je čak tri nagrade. Podravka Vegeta proglašena je najboljom ženskom ekipom u 2019. godini, RK Podravka (kadetkinje) proglašene su najperspektivnijom ženskom ekipom, a trener Podravka Vegete Zlatko Saračević proglašen je najboljim trenerom…

12 veljače, 2020

Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije danas je u Koprivnici dodijelio priznanja najboljim i najperspektivnijim ekipama i pojedincima za 2019. godinu. Nagrađenima su priznanja uručili predsjednik Rukometnog saveza Koprivničko-križevačke županije Zlatko Blažeković i dožupan Ratimir Ljubić. Rukometni klub Podravka nagrade je primio u nekoliko kategorija. Dejana Milosavljević proglašena je najuspješnijom rukometašicom, Podravka Vegeta proglašena je najuspješnijom ženskom…

11 veljače, 2020

U prostorijama Doma mladih u Koprivnici danas je održano proglašenje najuspješnijih sportaša, sportašica i sportskih ekipa Grada Koprivnice za 2019. godinu. Dodjelu organizira Zajednica športskih udruga Grada Koprivnice, a Rukometni klub Podravka primio je dvije nagrade. Za najuspješniju perspektivnu žensku sportsku ekipu grada Koprivnice u 2019. godini nagradu je primila ekipa Podravka 3 (2004. i…

1 veljače, 2020

Rukometašice Podravka Vegete Ana Debelić i Nikolina Zadravec predstavljale su ovog tjedna Rukometni klub Podravku na Lino višebojcu. Lino višebojac sportsko je natjecanje hrvatskih osnovnih škola koje promiče, potiče i nagrađuje sportski duh. Organizatori natjecanja su Podravka i Sportske novosti, a ovog je tjedna održano u Osnovnoj školi Antun Nemčić Gostovinski u Koprivnici. Ukupno je…

27 siječnja, 2020

Na glavnom zagrebačkom Trgu mnoštvo građana dočekalo je srebrne rukometaše te zajedno s njima slave srebrnu medalju uz pjesmu i navijanje. Rukometaši su sletjeli u Zagreb nešto poslije ponoći, a dočekalo ih je petstotinjak navijača. “Ovo je nešto fenomenalno, u ovo doba noći da ovoliko ljudi dođe i da nas dočekaju, srce mi je puno….

25 siječnja, 2020

Drage navijačice i navijači, sutra je veliki dan za hrvatski rukomet. Pored naše uzvratne utakmice EHF Kupa protiv mađarskog Siófoka, naši neuništivi rukometaši idu u borbu za europsko zlato. Obucimo svi naše prepoznatljive crveno bijele kockice i tako pošaljimo poruku iz koprivničkog rukometnog hrama u svijet, a našim rukometašima dajmo podršku na putu do ZLATA….

24 siječnja, 2020

Igračice rođene 2010. godine i mlađe, pod vodstvom trenera Pranjića i pomoćne trenerice Jug, danas su na treningu zajedno gledale posljednje trenutke utakmice Norveška – Hrvatska. Pogledajte veliko slavlje naših mladih rukometašica nakon što je Musa zabio pobjednički pogodak i odveo Hrvatsku u finale Europskog prvenstva.   Iznad svih…Hrvatska!

24 siječnja, 2020

Čestitamo Kaubojima na plasmanu u finale Europskog prvenstva! Hrvatska rukometna reprezentacija plasirala se u finale Europskog prvenstva s rezultatom 29-28 (26-26, 23-23, 12-10) i pobjedom protiv Norveške nakon dva produžetka u polufinalu u Stockholmu u Tele2 Areni. Pogodak za prolazak u finale postigao je Željko Musa pet sekundi prije kraja susreta. Domagoj Duvnjak s osam…

20 siječnja, 2020

Ove se nedjelje u SD Gimnazije Fran Galović igra susret 4. kola EHF Kupa. Utakmica je na rasporedu u 15:30 sati, a Podravka Vegeta dočekuje mađarski Siofok. Ulaznice su za domaće navijače besplatne, no za ulazak na utakmicu potrebno je imati valjanu ulaznicu zbog ograničenog kapaciteta dvorane. Ulaznice se mogu podići od utorka 21. siječnja…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

siječanj 2020
P U S Č P S N
« pro   velj »
 1234
67891012
1314151617
20212324
273031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta16160032
2Lokomotiva Zagreb16150130
3Bjelovar16130326
4Koka1692520
5Sesvete Agroproteinka1682618
6Osijek1662814
7Split 20101670914
8Sinj1670914
9Zrinski1652912
101234 Virovitica1652912
11Umag16511011
12Dalmatinka16421010
13Dugo Selo1631127
14Murvica1620144

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI