2 travnja, 2020

Kondicijski trener RK Podravke Nikola Golub volontira u Crvenom križu Varaždinske županije te pomaže tijekom ove pandemije koronavirusa koja je pogodila svijet. Priključio sam se Crvenom križu prije otprilike pet godina, a do sada sam završio nekoliko edukacija i obuka te sam postao član Interventnog tima Varaždinske županije. Dio tima osposobljen je za spašavanja na…

31 ožujka, 2020

Jučer je, u 81. godini života, preminula Liljana Mišić-Majerus. Prva kapetanica i strijelkinja dva gola na prvoj službenoj utakmici u povijesti ženskog rukometa u Koprivnici.  Do posljednjeg dana bila je vjerni navijač i pratila je RK Podravku. Rođena je 20. travnja 1939. godine u Banja Luci. Od 1941. živi u Virju gdje je završila osnovu…

27 ožujka, 2020

Menadžment Grupe Podravka sakupio više od 900 tisuća kuna koje će usmjeriti kao donaciju za pomoć u borbi protiv koronavirusa Zaposlenici Grupe Podravka ovih dana rade punim kapacitetima. Proizvodnja je organizirana u 3 do 4 smjene, u skladištima se i vikendima do kasno u noć vrši utovar robe u kamione, laboratoriji za kontrolu kvalitete besprijekorno…

27 ožujka, 2020

Sva sportska natjecanja, pa tako i ona rukometna, obustavljena su do daljnjega odnosno dok se pandemija koronavirusa ne zaustavi. Ovog tjedna službeno su otkazane i Olimpijske igre 2020. te je u planu da se one održe 2021. godine. Hrvatski rukometni savez zaustavio je sva natjecanja prije nešto više od dva tjedna. Što se tiče domaćih…

27 ožujka, 2020

Danas rođendan slavi vanjska igračica Podravka Vegete Elena Gjorgjijevska. Želimo joj puno sreće i uspjeha kako na profesionalnom tako i na privatnom planu. Elena sretan rođendan!

25 ožujka, 2020

Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020….

25 ožujka, 2020

Europska rukometna federacija (EHF) objavila je prijedlog nastavka rukometnih natjecanja. Iako je nastavak sezone i dalje neizvjestan zbog pandemije koronavirusa EHF je predložio nove termine odigravanja utakmica u Ligi prvakinja, EHF Kupu i Challenge kupu. Podsjetimo, utakmice polufinala EHF Kupa protiv Herning Ikasta Podravka Vegeta trebala je odigrati prva dva vikenda u travnju no nakon…

25 ožujka, 2020

S obzirom na novonastalu globalnu situaciju uzrokovanu COVID 19 virusom, a nakon razgovora Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO), japanske Vlade i grada domaćina Tokija, službeno je donesena odluka o otkazivanju Olimpijskih igara 2020. godine. Tako bi se Olimpijske igre trebale održati sljedeće godine. Premda je MOO svjestan da u Japanu postoje značajni pomaci u borbi sa…

20 ožujka, 2020

Danas rođendan slavi pomoćni trener Podravka Vegete i trener Podravke 5 Antonio Pranjić.   Pranja sretan rođendan!

31 ožujka, 2020

Jučer je, u 81. godini života, preminula Liljana Mišić-Majerus. Prva kapetanica i strijelkinja dva gola na prvoj službenoj utakmici u povijesti ženskog rukometa u Koprivnici.  Do posljednjeg dana bila je vjerni navijač i pratila je RK Podravku. Rođena je 20. travnja 1939. godine u Banja Luci. Od 1941. živi u Virju gdje je završila osnovu…

27 ožujka, 2020

Menadžment Grupe Podravka sakupio više od 900 tisuća kuna koje će usmjeriti kao donaciju za pomoć u borbi protiv koronavirusa Zaposlenici Grupe Podravka ovih dana rade punim kapacitetima. Proizvodnja je organizirana u 3 do 4 smjene, u skladištima se i vikendima do kasno u noć vrši utovar robe u kamione, laboratoriji za kontrolu kvalitete besprijekorno…

25 ožujka, 2020

Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020….

25 ožujka, 2020

Europska rukometna federacija (EHF) objavila je prijedlog nastavka rukometnih natjecanja. Iako je nastavak sezone i dalje neizvjestan zbog pandemije koronavirusa EHF je predložio nove termine odigravanja utakmica u Ligi prvakinja, EHF Kupu i Challenge kupu. Podsjetimo, utakmice polufinala EHF Kupa protiv Herning Ikasta Podravka Vegeta trebala je odigrati prva dva vikenda u travnju no nakon…

25 ožujka, 2020

S obzirom na novonastalu globalnu situaciju uzrokovanu COVID 19 virusom, a nakon razgovora Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO), japanske Vlade i grada domaćina Tokija, službeno je donesena odluka o otkazivanju Olimpijskih igara 2020. godine. Tako bi se Olimpijske igre trebale održati sljedeće godine. Premda je MOO svjestan da u Japanu postoje značajni pomaci u borbi sa…

21 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Danas rođendan slavi pomoćni trener Podravka Vegete i trener Podravke 5 Antonio Pranjić.   Pranja sretan rođendan!

18 ožujka, 2020

Rukometašice RK Podravka Vegete svoje treninge odrađuju individualno kod kuće, sukladno naputku stručnog stožera i vodstva kluba. Ove mjere uvedene su kao mjera opreza zbog pandemije uzrokovane koronavirusom. Ekipa je poslana da trenira kod kuće te im je dan program vježbi koji moraju samostalno odrađivati. Curama je, kako bi što lakše odradile treninge kod kuće,…

31 ožujka, 2020

Jučer je, u 81. godini života, preminula Liljana Mišić-Majerus. Prva kapetanica i strijelkinja dva gola na prvoj službenoj utakmici u povijesti ženskog rukometa u Koprivnici.  Do posljednjeg dana bila je vjerni navijač i pratila je RK Podravku. Rođena je 20. travnja 1939. godine u Banja Luci. Od 1941. živi u Virju gdje je završila osnovu…

27 ožujka, 2020

Menadžment Grupe Podravka sakupio više od 900 tisuća kuna koje će usmjeriti kao donaciju za pomoć u borbi protiv koronavirusa Zaposlenici Grupe Podravka ovih dana rade punim kapacitetima. Proizvodnja je organizirana u 3 do 4 smjene, u skladištima se i vikendima do kasno u noć vrši utovar robe u kamione, laboratoriji za kontrolu kvalitete besprijekorno…

27 ožujka, 2020

Sva sportska natjecanja, pa tako i ona rukometna, obustavljena su do daljnjega odnosno dok se pandemija koronavirusa ne zaustavi. Ovog tjedna službeno su otkazane i Olimpijske igre 2020. te je u planu da se one održe 2021. godine. Hrvatski rukometni savez zaustavio je sva natjecanja prije nešto više od dva tjedna. Što se tiče domaćih…

25 ožujka, 2020

Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020….

25 ožujka, 2020

Europska rukometna federacija (EHF) objavila je prijedlog nastavka rukometnih natjecanja. Iako je nastavak sezone i dalje neizvjestan zbog pandemije koronavirusa EHF je predložio nove termine odigravanja utakmica u Ligi prvakinja, EHF Kupu i Challenge kupu. Podsjetimo, utakmice polufinala EHF Kupa protiv Herning Ikasta Podravka Vegeta trebala je odigrati prva dva vikenda u travnju no nakon…

25 ožujka, 2020

S obzirom na novonastalu globalnu situaciju uzrokovanu COVID 19 virusom, a nakon razgovora Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO), japanske Vlade i grada domaćina Tokija, službeno je donesena odluka o otkazivanju Olimpijskih igara 2020. godine. Tako bi se Olimpijske igre trebale održati sljedeće godine. Premda je MOO svjestan da u Japanu postoje značajni pomaci u borbi sa…

21 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Danas rođendan slavi pomoćni trener Podravka Vegete i trener Podravke 5 Antonio Pranjić.   Pranja sretan rođendan!

NADOLAZEĆE UTAKMICE

siječanj 2020
P U S Č P S N
« pro   velj »
 1234
67891012
1314151617
20212324
273031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva Zagreb18170134
3Bjelovar19160332
4Koka19122526
5Sesvete Agroproteinka1983819
6Sinj19901018
7Osijek1973917
8Split 201018801016
91234 Virovitica19621114
10Zrinski18521112
11Umag19511311
12Dalmatinka18421210
13Dugo Selo1941149
14Murvica1930166

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI