7 travnja, 2020

Preneseno s Glas Podravine i Prigorja. Autor: Sandra Špoljar One još nisu profesionalne sportašice, ali u ovo vrijeme, kad su u svim sportovima obustavljeni treninzi u dvoranama i one ima obvezu redovnog vježbanja i održavanja kondicije kod kuće. Riječ je o polaznicama Škole rukometa koja djeluje u sastavu RK Podravka Vegete. Koliko ih je, u kojim…

2 travnja, 2020

Kondicijski trener RK Podravke Nikola Golub volontira u Crvenom križu Varaždinske županije te pomaže tijekom ove pandemije koronavirusa koja je pogodila svijet. Priključio sam se Crvenom križu prije otprilike pet godina, a do sada sam završio nekoliko edukacija i obuka te sam postao član Interventnog tima Varaždinske županije. Dio tima osposobljen je za spašavanja na…

31 ožujka, 2020

Jučer je, u 81. godini života, preminula Liljana Mišić-Majerus. Prva kapetanica i strijelkinja dva gola na prvoj službenoj utakmici u povijesti ženskog rukometa u Koprivnici.  Do posljednjeg dana bila je vjerni navijač i pratila je RK Podravku. Rođena je 20. travnja 1939. godine u Banja Luci. Od 1941. živi u Virju gdje je završila osnovu…

27 ožujka, 2020

Menadžment Grupe Podravka sakupio više od 900 tisuća kuna koje će usmjeriti kao donaciju za pomoć u borbi protiv koronavirusa Zaposlenici Grupe Podravka ovih dana rade punim kapacitetima. Proizvodnja je organizirana u 3 do 4 smjene, u skladištima se i vikendima do kasno u noć vrši utovar robe u kamione, laboratoriji za kontrolu kvalitete besprijekorno…

27 ožujka, 2020

Sva sportska natjecanja, pa tako i ona rukometna, obustavljena su do daljnjega odnosno dok se pandemija koronavirusa ne zaustavi. Ovog tjedna službeno su otkazane i Olimpijske igre 2020. te je u planu da se one održe 2021. godine. Hrvatski rukometni savez zaustavio je sva natjecanja prije nešto više od dva tjedna. Što se tiče domaćih…

27 ožujka, 2020

Danas rođendan slavi vanjska igračica Podravka Vegete Elena Gjorgjijevska. Želimo joj puno sreće i uspjeha kako na profesionalnom tako i na privatnom planu. Elena sretan rođendan!

25 ožujka, 2020

Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020….

25 ožujka, 2020

Europska rukometna federacija (EHF) objavila je prijedlog nastavka rukometnih natjecanja. Iako je nastavak sezone i dalje neizvjestan zbog pandemije koronavirusa EHF je predložio nove termine odigravanja utakmica u Ligi prvakinja, EHF Kupu i Challenge kupu. Podsjetimo, utakmice polufinala EHF Kupa protiv Herning Ikasta Podravka Vegeta trebala je odigrati prva dva vikenda u travnju no nakon…

25 ožujka, 2020

S obzirom na novonastalu globalnu situaciju uzrokovanu COVID 19 virusom, a nakon razgovora Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO), japanske Vlade i grada domaćina Tokija, službeno je donesena odluka o otkazivanju Olimpijskih igara 2020. godine. Tako bi se Olimpijske igre trebale održati sljedeće godine. Premda je MOO svjestan da u Japanu postoje značajni pomaci u borbi sa…

7 travnja, 2020

Preneseno s Glas Podravine i Prigorja. Autor: Sandra Špoljar One još nisu profesionalne sportašice, ali u ovo vrijeme, kad su u svim sportovima obustavljeni treninzi u dvoranama i one ima obvezu redovnog vježbanja i održavanja kondicije kod kuće. Riječ je o polaznicama Škole rukometa koja djeluje u sastavu RK Podravka Vegete. Koliko ih je, u kojim…

31 ožujka, 2020

Jučer je, u 81. godini života, preminula Liljana Mišić-Majerus. Prva kapetanica i strijelkinja dva gola na prvoj službenoj utakmici u povijesti ženskog rukometa u Koprivnici.  Do posljednjeg dana bila je vjerni navijač i pratila je RK Podravku. Rođena je 20. travnja 1939. godine u Banja Luci. Od 1941. živi u Virju gdje je završila osnovu…

27 ožujka, 2020

Menadžment Grupe Podravka sakupio više od 900 tisuća kuna koje će usmjeriti kao donaciju za pomoć u borbi protiv koronavirusa Zaposlenici Grupe Podravka ovih dana rade punim kapacitetima. Proizvodnja je organizirana u 3 do 4 smjene, u skladištima se i vikendima do kasno u noć vrši utovar robe u kamione, laboratoriji za kontrolu kvalitete besprijekorno…

25 ožujka, 2020

Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020….

25 ožujka, 2020

Europska rukometna federacija (EHF) objavila je prijedlog nastavka rukometnih natjecanja. Iako je nastavak sezone i dalje neizvjestan zbog pandemije koronavirusa EHF je predložio nove termine odigravanja utakmica u Ligi prvakinja, EHF Kupu i Challenge kupu. Podsjetimo, utakmice polufinala EHF Kupa protiv Herning Ikasta Podravka Vegeta trebala je odigrati prva dva vikenda u travnju no nakon…

25 ožujka, 2020

S obzirom na novonastalu globalnu situaciju uzrokovanu COVID 19 virusom, a nakon razgovora Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO), japanske Vlade i grada domaćina Tokija, službeno je donesena odluka o otkazivanju Olimpijskih igara 2020. godine. Tako bi se Olimpijske igre trebale održati sljedeće godine. Premda je MOO svjestan da u Japanu postoje značajni pomaci u borbi sa…

21 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Danas rođendan slavi pomoćni trener Podravka Vegete i trener Podravke 5 Antonio Pranjić.   Pranja sretan rođendan!

7 travnja, 2020

Preneseno s Glas Podravine i Prigorja. Autor: Sandra Špoljar One još nisu profesionalne sportašice, ali u ovo vrijeme, kad su u svim sportovima obustavljeni treninzi u dvoranama i one ima obvezu redovnog vježbanja i održavanja kondicije kod kuće. Riječ je o polaznicama Škole rukometa koja djeluje u sastavu RK Podravka Vegete. Koliko ih je, u kojim…

31 ožujka, 2020

Jučer je, u 81. godini života, preminula Liljana Mišić-Majerus. Prva kapetanica i strijelkinja dva gola na prvoj službenoj utakmici u povijesti ženskog rukometa u Koprivnici.  Do posljednjeg dana bila je vjerni navijač i pratila je RK Podravku. Rođena je 20. travnja 1939. godine u Banja Luci. Od 1941. živi u Virju gdje je završila osnovu…

27 ožujka, 2020

Menadžment Grupe Podravka sakupio više od 900 tisuća kuna koje će usmjeriti kao donaciju za pomoć u borbi protiv koronavirusa Zaposlenici Grupe Podravka ovih dana rade punim kapacitetima. Proizvodnja je organizirana u 3 do 4 smjene, u skladištima se i vikendima do kasno u noć vrši utovar robe u kamione, laboratoriji za kontrolu kvalitete besprijekorno…

27 ožujka, 2020

Sva sportska natjecanja, pa tako i ona rukometna, obustavljena su do daljnjega odnosno dok se pandemija koronavirusa ne zaustavi. Ovog tjedna službeno su otkazane i Olimpijske igre 2020. te je u planu da se one održe 2021. godine. Hrvatski rukometni savez zaustavio je sva natjecanja prije nešto više od dva tjedna. Što se tiče domaćih…

25 ožujka, 2020

Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020….

25 ožujka, 2020

Europska rukometna federacija (EHF) objavila je prijedlog nastavka rukometnih natjecanja. Iako je nastavak sezone i dalje neizvjestan zbog pandemije koronavirusa EHF je predložio nove termine odigravanja utakmica u Ligi prvakinja, EHF Kupu i Challenge kupu. Podsjetimo, utakmice polufinala EHF Kupa protiv Herning Ikasta Podravka Vegeta trebala je odigrati prva dva vikenda u travnju no nakon…

25 ožujka, 2020

S obzirom na novonastalu globalnu situaciju uzrokovanu COVID 19 virusom, a nakon razgovora Međunarodnog olimpijskog odbora (MOO), japanske Vlade i grada domaćina Tokija, službeno je donesena odluka o otkazivanju Olimpijskih igara 2020. godine. Tako bi se Olimpijske igre trebale održati sljedeće godine. Premda je MOO svjestan da u Japanu postoje značajni pomaci u borbi sa…

21 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

20 ožujka, 2020

Podravka 2 Lino na nedavno održanoj Završnici Prvenstva Hrvatske za djevojčice rođene 2002. i mlađe osvojio je drugo mjesto. Uz četiri pobjede, jedan poraz i jedan neriješeni rezultat mlade rukometašice osvojile su drugo mjesto u grupi „A“ i za protivnika u polufinalu dobile prvaka grupe „B“ -ŽRK SPLIT 2010. U finalu su igrale protiv starije…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

veljača 2020
P U S Č P S N
« sij   ožu »
 1
357
101213
1718192021
242528  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva Zagreb18170134
3Bjelovar19160332
4Koka19122526
5Sesvete Agroproteinka1983819
6Sinj19901018
7Osijek1973917
8Split 201018801016
91234 Virovitica19621114
10Zrinski18521112
11Umag19511311
12Dalmatinka18421210
13Dugo Selo1941149
14Murvica1930166

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI