26 svibnja, 2020

Korina Karlovčan porazgovarala je s novinarom Glasa Podravine i Prigorja, a pričala je o tome kako je igrati pred domaćom publikom, planovima za budućnost te o tome zašto baš rukomet. Cijeli tekst pročitajte  u nastavku. Autor teksta: Zvonimir Markač.   Na sebe je pozornost skrenula pobjedničkim golom 15 sekundi prije kraja susreta protiv rumunjske Craiove….

24 svibnja, 2020

Danas rođendan slavi kružna napadačica i kapetanica Podravka Vegete, Dragica Džono. Draga, sretan rođendan!

18 svibnja, 2020

Kapetanica Podravka Vegete Dragica Džono ovog je razgovarala je s novinarom Glas Podravine i Prigorja. Tekst možete pročitat u nastavku ili u tiskanom izdanju Glasa Podravine. Autor teksta: Zvonimir Markač Foto: Ivan Brkić / RK Podravka ——————- Nakon što je Hrvatski rukometni savez poništio sva natjecanja zbog čega je Podravka Vegeta ove sezone ostala i…

14 svibnja, 2020

Europska rukometna federacija obratila se svojim članovima te ih pozvala na „Europsku rukometnu konvenciju“. Ovo je prvo ovakvo okupljanje nakon izbijanja pandemije koronavirusa koja je zaustavila sva rukometna uzbuđenja. Konvencija bi se trebala održati od 17 do 20 rujna u Beču, a prisustvovat će tajnici i predsjednici nacionalnih saveza dok će glavna tema biti budućnost…

11 svibnja, 2020

Prošle nedjelje, na sam Majčin dan, u Požegi je otkrivena skulptura naziva “Rukometašica u pokretu”, a posvećena je Martini Tokić. Skulptura je postavljena ispred Sportske dvorane Grabrik, a svečano su je otkrili Martinini sinovi Niko i Lovro, suprug Branko te njene bivše suigračice Ljerka Vresk i Božica Palčić. Martina Franić Tokić rođena je u Požegi…

11 svibnja, 2020

Na današnji dan, prije točno 24 godine, RK Podravka Vegeta postala je prvak Europe. Nakon što je tjedan dana prije Hypo u Beču bio bolji, rukometašice Podravka Vegete 11. svibnja 1996. u prepunoj dvorani Srednjih škola u Koprivnici dočekale su gošće iz Austrije koje su imale prednost od četiri pogotka. U napetoj utakmici koja se…

9 svibnja, 2020

Danas rođendan slavi vratarka Podravka Vegete Antonia Tucaković. Tonka je trenutno na porodiljnom dopustu, a mi joj želimo sve najbolje.   Tonka sretan rođendan još jednom!

6 svibnja, 2020

Pandemija koronavirusa u potpunosti je paralizirala sportski svijet čime su se gotovi svi sportski kolektivi, pa tako i rukometni, našli u vrlo nezahvalnoj situaciji na koju se nitko nije mogao pripremiti. Hrvatski rukometni savez poništio je sva natjecanja u svojoj nadležnosti za sezonu 2019./2020. te je time RK Podravka Vegeta ostala bez već gotovo osvojene…

4 svibnja, 2020

Hrvatski rukometni savez danas je, nakon dugotrajnih napora i konzultacija s nadležnim zdravstvenim službama i partnerima, obavijestio da je zbog trenutne društvene situacije uzrokovane pandemijom COVID-19, primoran otkazati Središnji kamp HRS-a u 2020. godini. Kamp je već tradicionalno trebao biti održan u Zadru, od 20. lipnja do 14. srpnja. Više o otkazivanju Kampa te Zahtjev za povrat uplaćenih…

24 svibnja, 2020

Danas rođendan slavi kružna napadačica i kapetanica Podravka Vegete, Dragica Džono. Draga, sretan rođendan!

18 svibnja, 2020

Kapetanica Podravka Vegete Dragica Džono ovog je razgovarala je s novinarom Glas Podravine i Prigorja. Tekst možete pročitat u nastavku ili u tiskanom izdanju Glasa Podravine. Autor teksta: Zvonimir Markač Foto: Ivan Brkić / RK Podravka ——————- Nakon što je Hrvatski rukometni savez poništio sva natjecanja zbog čega je Podravka Vegeta ove sezone ostala i…

14 svibnja, 2020

Europska rukometna federacija obratila se svojim članovima te ih pozvala na „Europsku rukometnu konvenciju“. Ovo je prvo ovakvo okupljanje nakon izbijanja pandemije koronavirusa koja je zaustavila sva rukometna uzbuđenja. Konvencija bi se trebala održati od 17 do 20 rujna u Beču, a prisustvovat će tajnici i predsjednici nacionalnih saveza dok će glavna tema biti budućnost…

11 svibnja, 2020

Prošle nedjelje, na sam Majčin dan, u Požegi je otkrivena skulptura naziva “Rukometašica u pokretu”, a posvećena je Martini Tokić. Skulptura je postavljena ispred Sportske dvorane Grabrik, a svečano su je otkrili Martinini sinovi Niko i Lovro, suprug Branko te njene bivše suigračice Ljerka Vresk i Božica Palčić. Martina Franić Tokić rođena je u Požegi…

11 svibnja, 2020

Na današnji dan, prije točno 24 godine, RK Podravka Vegeta postala je prvak Europe. Nakon što je tjedan dana prije Hypo u Beču bio bolji, rukometašice Podravka Vegete 11. svibnja 1996. u prepunoj dvorani Srednjih škola u Koprivnici dočekale su gošće iz Austrije koje su imale prednost od četiri pogotka. U napetoj utakmici koja se…

9 svibnja, 2020

Danas rođendan slavi vratarka Podravka Vegete Antonia Tucaković. Tonka je trenutno na porodiljnom dopustu, a mi joj želimo sve najbolje.   Tonka sretan rođendan još jednom!

6 svibnja, 2020

Pandemija koronavirusa u potpunosti je paralizirala sportski svijet čime su se gotovi svi sportski kolektivi, pa tako i rukometni, našli u vrlo nezahvalnoj situaciji na koju se nitko nije mogao pripremiti. Hrvatski rukometni savez poništio je sva natjecanja u svojoj nadležnosti za sezonu 2019./2020. te je time RK Podravka Vegeta ostala bez već gotovo osvojene…

4 svibnja, 2020

Hrvatski rukometni savez danas je, nakon dugotrajnih napora i konzultacija s nadležnim zdravstvenim službama i partnerima, obavijestio da je zbog trenutne društvene situacije uzrokovane pandemijom COVID-19, primoran otkazati Središnji kamp HRS-a u 2020. godini. Kamp je već tradicionalno trebao biti održan u Zadru, od 20. lipnja do 14. srpnja. Više o otkazivanju Kampa te Zahtjev za povrat uplaćenih…

1 svibnja, 2020

Hrvatski rukometni savez i Europska rukometna federacija poništili natjecanja za ovu sezonu te je samim time Podravka Vegeta završila s natjecanjima. U domaćem prvenstvu Podravka Vegeta imala je 4 boda više od drugoplasirane Lokomotive te je bila stopostotna s devetnaest pobjeda u devetnaest utakmica. U Kupu Hrvatske odigrana je samo jedna utakmica protiv drugoligaša Đurđevca…

24 svibnja, 2020

Danas rođendan slavi kružna napadačica i kapetanica Podravka Vegete, Dragica Džono. Draga, sretan rođendan!

18 svibnja, 2020

Kapetanica Podravka Vegete Dragica Džono ovog je razgovarala je s novinarom Glas Podravine i Prigorja. Tekst možete pročitat u nastavku ili u tiskanom izdanju Glasa Podravine. Autor teksta: Zvonimir Markač Foto: Ivan Brkić / RK Podravka ——————- Nakon što je Hrvatski rukometni savez poništio sva natjecanja zbog čega je Podravka Vegeta ove sezone ostala i…

14 svibnja, 2020

Europska rukometna federacija obratila se svojim članovima te ih pozvala na „Europsku rukometnu konvenciju“. Ovo je prvo ovakvo okupljanje nakon izbijanja pandemije koronavirusa koja je zaustavila sva rukometna uzbuđenja. Konvencija bi se trebala održati od 17 do 20 rujna u Beču, a prisustvovat će tajnici i predsjednici nacionalnih saveza dok će glavna tema biti budućnost…

11 svibnja, 2020

Prošle nedjelje, na sam Majčin dan, u Požegi je otkrivena skulptura naziva “Rukometašica u pokretu”, a posvećena je Martini Tokić. Skulptura je postavljena ispred Sportske dvorane Grabrik, a svečano su je otkrili Martinini sinovi Niko i Lovro, suprug Branko te njene bivše suigračice Ljerka Vresk i Božica Palčić. Martina Franić Tokić rođena je u Požegi…

11 svibnja, 2020

Na današnji dan, prije točno 24 godine, RK Podravka Vegeta postala je prvak Europe. Nakon što je tjedan dana prije Hypo u Beču bio bolji, rukometašice Podravka Vegete 11. svibnja 1996. u prepunoj dvorani Srednjih škola u Koprivnici dočekale su gošće iz Austrije koje su imale prednost od četiri pogotka. U napetoj utakmici koja se…

9 svibnja, 2020

Danas rođendan slavi vratarka Podravka Vegete Antonia Tucaković. Tonka je trenutno na porodiljnom dopustu, a mi joj želimo sve najbolje.   Tonka sretan rođendan još jednom!

6 svibnja, 2020

Pandemija koronavirusa u potpunosti je paralizirala sportski svijet čime su se gotovi svi sportski kolektivi, pa tako i rukometni, našli u vrlo nezahvalnoj situaciji na koju se nitko nije mogao pripremiti. Hrvatski rukometni savez poništio je sva natjecanja u svojoj nadležnosti za sezonu 2019./2020. te je time RK Podravka Vegeta ostala bez već gotovo osvojene…

4 svibnja, 2020

Hrvatski rukometni savez danas je, nakon dugotrajnih napora i konzultacija s nadležnim zdravstvenim službama i partnerima, obavijestio da je zbog trenutne društvene situacije uzrokovane pandemijom COVID-19, primoran otkazati Središnji kamp HRS-a u 2020. godini. Kamp je već tradicionalno trebao biti održan u Zadru, od 20. lipnja do 14. srpnja. Više o otkazivanju Kampa te Zahtjev za povrat uplaćenih…

1 svibnja, 2020

Hrvatski rukometni savez i Europska rukometna federacija poništili natjecanja za ovu sezonu te je samim time Podravka Vegeta završila s natjecanjima. U domaćem prvenstvu Podravka Vegeta imala je 4 boda više od drugoplasirane Lokomotive te je bila stopostotna s devetnaest pobjeda u devetnaest utakmica. U Kupu Hrvatske odigrana je samo jedna utakmica protiv drugoligaša Đurđevca…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

ožujak 2020
P U S Č P S N
« velj    
 
23467
91112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Tablica lige

View all
N.EkipaTWDLPts
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva Zagreb18170134
3Bjelovar19160332
4Koka19122526
5Sesvete Agroproteinka1983819
6Sinj19901018
7Osijek1973917
8Split 201018801016
91234 Virovitica19621114
10Zrinski18521112
11Umag19511311
12Dalmatinka18421210
13Dugo Selo1941149
14Murvica1930166

Nova himna kluba

RK Podravka Vegeta - Metz Handball

ehfTV_banner_300x85px

SPONZORI