AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. 25. LIPNJA PODRAVKA VEGETA IŠČEKUJE POTVRDU SUDJELOVANJA U NOVOJ SEZONI LIGE PRVAKINJA
  3. ANTONIO PRANJIĆ:”Želimo napraviti najbolju žensku Školu rukometa u ovom dijelu Europe koja će imati prepoznatljiv sustav te jasne ciljeve i zadaće”
  4. NEVEN HRUPEC: INTERVJU UOČI NOVE SEZONE
  5. ŠEST PODRAVKINIH KADETKINJA POZVANO U REPREZENTACIJU
  6. SRETAN ROĐENDAN SELE!
21 lipnja, 2021
25. LIPNJA PODRAVKA VEGETA IŠČEKUJE POTVRDU SUDJELOVANJA U NOVOJ SEZONI LIGE PRVAKINJA

Dobre vijesti stigle su iz EHF-a koji je objavio stanje prijava za novu sezonu Lige prvakinja. Službeni popis ekipa za novu europsku sezonu još uvijek nije potvrđen od strane Izvršnog odbora EHF-a no Podravka Vegeta se s prethodno osiguranim naslovom hrvatskih prvakinja i regularnom prijavom EHF-u nalazi na fiksnom popisu s velikim rukometnim silama. To…

18 lipnja, 2021
ANTONIO PRANJIĆ:”Želimo napraviti najbolju žensku Školu rukometa u ovom dijelu Europe koja će imati prepoznatljiv sustav te jasne ciljeve i zadaće”

U ovom tjednu zaključena je i sezona treniranja za sve uzrasne kategorije Škole rukometa. Nadasve izazovna sezona u kojoj je bilo dosta prekida i ograničenja po pitanju održavanja natjecanja, prijateljskih utakmica i turnira. Sve to se unutar škole rukometa uspjelo prebroditi uz angažman trenera koji su svoje ekipe okupljali na vanjskim, dostupnim igralištima i u…

16 lipnja, 2021
NEVEN HRUPEC: INTERVJU UOČI NOVE SEZONE

Neven Hrupec o novoj sezoni i povratku u Podravku 1.Vratili ste se u Koprivnicu nakon osam godina trenerskog rada izvan Hrvatske. Kako se osjećate sada kada znate da ste napokon kod kuće sa svojom obitelji, prijateljima, ali i u svojem klubu u kojem ste napravili prve trenerske korake? Neven Hrupec: Osjećaj je nevjerojatan, ali još…

11 lipnja, 2021
ŠEST PODRAVKINIH KADETKINJA POZVANO U REPREZENTACIJU

Izbornik hrvatske ženske kadetske reprezentacije Nenad Smiljanec, objavio je popis igračica za novo okupljanje uoči skorašnjeg Europskog prvenstva u Crnoj Gori. Na popisu se nalazi 21 igračica, a još osam ih se nalazi na pričuvnoj listi. Iz Rukometnog kluba Podravka na popisu su vratarka Ana Crnjak te igračice Lana Strugar, Lara Perić, Tena Megerle, Ema…

9 lipnja, 2021
SRETAN ROĐENDAN SELE!

Danas rođendan slavi Selena Milošević koja je ujedno odradila i posljednji trening uoči odlaska na zasluženi odmor. Želimo joj sve najbolje, puno zdravlja, veselja i sportskih uspjeha. Najviše od svega joj želimo da se vrati na teren hrabrija i jača. Sretan rođendan našoj Sele koja je danas preuzela i poklon paket glavnog sponzora Podravke.

9 lipnja, 2021
SNJEŽANI PETIKI PRIZNANJE UDRUGE TRENERA ZA MEĐUNARODNI USPJEH/”Ugodno sam iznenađena i zaista mi mnogo znači priznanje od strane kolega trenera”

Upravni odbor Udruge trenera će dodijeliti priznanje trenerici hrvatske ženske rukometne reprezentacije Snježani Petiki. Osim što je dugogodišnja trenerica u Rukometnom klubu Podravka Snježana je svojim sportskim uspjesima zadužila hrvatski rukomet i sport općenito, a brončana medalja na europskom prvenstvu ujedno je dodatni vjetar u leđa njezinoj trenerskoj karijeri. Nećemo reći da je ovo priznanje…

8 lipnja, 2021
DRUŽENJE ZA KRAJ SEZONE NA PREKRASNOM IMANJU ”ETNO KUĆE KARLOVČAN”

Rukometašice Podravka Vegete su ove subote završile prvenstvenu sezonu, ponovno zasjele na tron i uzele 26. naslov prvakinja Hrvatske. Tradicija je da se po završetku svih sportskih obaveza stručni stožer, prvotimke te zaposlenici kluba okupe negdje u prirodi uz sportske aktivnosti, druženje i razgovor, a tako je bilo i ove godine. Ovoga puta za mjesto…

5 lipnja, 2021
PODRAVKAŠICE OSVOJILE SVOJ 26. NASLOV HRVATSKIH PRVAKINJA

Rukometašice Podravka Vegete su danas na domaćem terenu upisale i svoju posljednju prvenstvenu pobjedu u ovoj sezoni i to protiv Splita 2010 uz rezultat 30:18, poluvrijeme 17:7. Simbolika broja 26 danas je dvostruka pa osim što su u ovoj sezoni ostvarile toliki broj pobjeda i zaključile sezonu bez poraza, danas je 26. puta i to…

4 lipnja, 2021
PODRAVKA VEGETA ĆE POSLJEDNJU PRVENSTVENU UTAKMICU ODIGRATI SA SPLITOM NA DOMAĆEM TERENU

Rukometašice Podravka Vegete će u posljednjem 26. kolu 1.HRL za žene ugostiti Split 2010. Utakmica je na rasporedu u subotu 5. lipnja s početkom u 16 sati u SD Gimnazije Fran Galović. Kao i dosad utakmica će se sukladno epidemiološkim mjerama odigravati bez publike. Sutrašnjim ogledom i formalno će se okončati natjecateljska sezona Podravka Vegete…

18 lipnja, 2021
ANTONIO PRANJIĆ:”Želimo napraviti najbolju žensku Školu rukometa u ovom dijelu Europe koja će imati prepoznatljiv sustav te jasne ciljeve i zadaće”

U ovom tjednu zaključena je i sezona treniranja za sve uzrasne kategorije Škole rukometa. Nadasve izazovna sezona u kojoj je bilo dosta prekida i ograničenja po pitanju održavanja natjecanja, prijateljskih utakmica i turnira. Sve to se unutar škole rukometa uspjelo prebroditi uz angažman trenera koji su svoje ekipe okupljali na vanjskim, dostupnim igralištima i u…

11 lipnja, 2021
ŠEST PODRAVKINIH KADETKINJA POZVANO U REPREZENTACIJU

Izbornik hrvatske ženske kadetske reprezentacije Nenad Smiljanec, objavio je popis igračica za novo okupljanje uoči skorašnjeg Europskog prvenstva u Crnoj Gori. Na popisu se nalazi 21 igračica, a još osam ih se nalazi na pričuvnoj listi. Iz Rukometnog kluba Podravka na popisu su vratarka Ana Crnjak te igračice Lana Strugar, Lara Perić, Tena Megerle, Ema…

9 lipnja, 2021
MLADE PODRAVKINE IGRAČICE SUDJELOVALE NA MEMORIJALNOM TURNIRU MARTINA TOKIĆ U POŽEGI

Odigran je Memorijalni rukometni turnir u spomen na požešku rukometašicu i državnu reprezentativku Martinu Tokić u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Revijalni susret odigrale su kadetkinje i osvajačice zlata na državnom prvenstvu Podravke te Virovitica 1234, a susret je završio rezultatom 24:14 u korist mladih Podravkašica. Prekrasnu skulpturu po uzoru na onu koja je postavljena ispred…

2 lipnja, 2021
TRADICIONALNO OKUPLJANJE LINICA ZA KRAJ IZAZOVNE SEZONE

Na kraju ove izazovne sezone okupile su se igračice Podravke 2 Lino koje su i u ovim novim normalnim uvjetima potvrdile svoju kvalitetu zauzevši drugo mjesto u drugoj ligi te obranivši naslov državnih prvakinja u svojoj kategoriji. Od njih još zasigurno možemo očekivati puno lijepih i velikih sportskih uspjeha, a dotad im želimo da se…

24 svibnja, 2021
LINICE POBJEDNIČKI U BRODU ZAKLJUČILE SEZONU NA DRUGOM MJESTU 2.HRL SJEVER

Rukometašice Podravke 2 Lino su u 22.kolu 2.HRL Sjever ovog vikenda upisale još jednu pobjedu protiv Slavonskog Broda 29:34, poluvrijeme 18:21 i u pobjedničkom duhu se oprostile od natjecateljske sezone. U Slavonskom Brodu odigrali smo posljednju ovosezonsku prvenstvenu utakmicu upisavši 2 nova boda  protiv vrlo solidne ekipe domaćina. Naše djevojke nisu ispuštale vodstvo tijekom cijele…

19 svibnja, 2021
LINICE SVLADALE BJELOVAR NA DOMAĆEM TERENU 42:25

Rukometašice Podravke 2 Lino su očekivano svladale Bjelovar na domaćem terenu u 21. kolu 2.HRL sjever u SD Gimnazije Fran Galović, rezultatom 42:25. ”Očekivana pobjeda Podravke nad solidnom ekipom Bjelovara. Igrali smo pomalo još uvijek u slavljeničkom tonu s ne baš čvrstom obranom i premalo koncentracije u realizaciji. Nakon odigranih jakih utakmica u Poreču to…

13 svibnja, 2021
LINICE UVJERLJIVE PROTIV ŽRK BARANJE

Rukometašice Podravke 2 Lino su u 20. kolu 2.HRL-sjever dočekale Baranju na domaćem terenu i uvjerljivo je svladale 40:23, poluvrijeme 24:10. Ponovno dinamično, s puno golova, jurišale su odabranice Đurđice Zečević po još jednu pobjedu u drugoj ligi. Nakon trodnevnog zasluženog odmora od napornih utakmica u Poreču, ista ekipa, sada u seniorskoj kategoriji pobijedila je…

13 svibnja, 2021
PODRAVKINE KADETKINJE NA PRIJEMU KOD GRADONAČELNIKA POVODOM OSVOJENOG NASLOVA DRŽAVNIH PRVAKINJA

Gradonačelnik Mišel Jakšić i zamjenica gradonačelnika Ksenija Ostriž, danas 13. svibnja održali su prijem za rukometašice Rukometnog kluba Podravke Vegete U 16 koje su osvojile naslov prvakinja Hrvatske. Prijemu su ispred Kluba prisustvovale kadetske prvakinje, trenerica Đurđica Zečević, pomoćni trener Igor Stubičar, fizioterapeutkinja Ana Benotić i direktorica RK Podravke Vlatka Mihoci. Od sveg srca vam čestitam na svih sedam pobjeda i osvojenim medaljama. Vi…

12 svibnja, 2021
PODRAVKA 2 LINO DANAS DOČEKUJE BARANJU U KOPRIVNICI

Rukometašice Podravke 2 Lino danas igraju utakmicu 20. kola 2.HRL sjever za žene. Utakmica je na rasporedu u 20.00 sati.   Linice trenutno drže treću poziciju na tablici s 33 boda i jednom utakmicom manje od prvo i drugoplasirane ekipe. Prvoplasirana ekipa je trenutno Zelina s 20 odigranih utakmica i 36 bodova, a drugoplasirana ekipa je…

11 lipnja, 2021
ŠEST PODRAVKINIH KADETKINJA POZVANO U REPREZENTACIJU

Izbornik hrvatske ženske kadetske reprezentacije Nenad Smiljanec, objavio je popis igračica za novo okupljanje uoči skorašnjeg Europskog prvenstva u Crnoj Gori. Na popisu se nalazi 21 igračica, a još osam ih se nalazi na pričuvnoj listi. Iz Rukometnog kluba Podravka na popisu su vratarka Ana Crnjak te igračice Lana Strugar, Lara Perić, Tena Megerle, Ema…

9 lipnja, 2021
MLADE PODRAVKINE IGRAČICE SUDJELOVALE NA MEMORIJALNOM TURNIRU MARTINA TOKIĆ U POŽEGI

Odigran je Memorijalni rukometni turnir u spomen na požešku rukometašicu i državnu reprezentativku Martinu Tokić u Sportskoj dvorani Tomislav Pirc. Revijalni susret odigrale su kadetkinje i osvajačice zlata na državnom prvenstvu Podravke te Virovitica 1234, a susret je završio rezultatom 24:14 u korist mladih Podravkašica. Prekrasnu skulpturu po uzoru na onu koja je postavljena ispred…

18 svibnja, 2021
NAPUSTILA NAS JE RUŽICA PERNARIĆ (POBI)

Danas je putem službenih kanala RK Podravke do nas stigla vijest da nas je napustila Ružica Pernarić (Pobi). Rukometni klub Podravka ovim putem želi izraziti sućut obitelji drage Ružice Pernarić koja je ukupno 16 sezona od 1960.-1977. igrala u RK Podravka. U prvim je sezonama njezinih nastupa za klub, on nosio ime RK Partizan koji…

13 veljače, 2021
Sekcija za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja nudi besplatne radionice

Članovi Sekcije za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja Hrvatskog psihološkog društva pozivaju sve zainteresirane na besplatne radionice i predavanja u sklopu 14. tjedna psihologije koji se održava od 15. do 21.2.2021. U nastavku se nalaze informacije i linkovi za prijavu na aktivnosti. Prijaviti se možete u dokumentima u prilogu ili u nastavku objave. Plakat Sekcija za psihologiju sporta…

14 siječnja, 2021
JUBILEJ//SP 2021: Od Japana 1991., do Japana 2021. godine

Malo je onih koji znaju s kim je Hrvatska odigrala svoj prvi međunarodni susret nakon samostalnosti. Još je manje onih koji znaju kakav je bio rezultat. Vjerovali ili ne bio je to Japan. Datum, 14. siječnja 1991. godine, mjesto Kutija šibica, dakle prije točno 30 godina. A rezultat je bio 23:23. Zato dopustite danas da se na …

29 prosinca, 2020
SNJEŽANA PETIKA O EUROPSKOJ BRONCI

Nakon dočeka koji su rukometašice Podravke Vegete pripremile za igračicu Dejanu Milosavljević, trenericu Snježanu Petiku te tajnicu RK Podravke i tehničku direktoricu ženske seniorske reprezentacije, Ljerku Vresk odlučili smo vidjeti kakav je pogled na europsku broncu deset dana nakon povijesnog uspjeha sada kada su se dojmovi posložili, a glave ohladile te da budemo iskreni nakon…

27 kolovoza, 2020
Održana Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka Vegeta

Dana 27. kolovoza 2020. g. s početkom u 17.00 sati u klupskim prostorijama održana je Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka (u nastavku: Društvo). Za sudjelovanje u radu ove sjednice Glavne skupštine podneseno je 19 valjanih prijava, i to od dioničara koji ukupno raspolažu sa 40.723 glasova temeljem 40.723 dionica s pravom glasa, što iznosi 99,32%…

25 kolovoza, 2020
Mlade rukometašice Podravke 3 pod vodstvom trenera Smiljanca krenule u pripreme za novu sezonu

Djevojčice Podravke 3 rođene 2006. i mlađe u prvom tjednu treniranja za novu sezonu 2020./2021., od 17. do 23. kolovoza, odradile su već osam treninga pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca. Zbog još uvijek aktualnih ljetovanja te zbog bolesti na treninzima je bilo prisutno 15 od ukupno 21 djevojčice. Treninzi su se održali u SD Gimnazije…

31 srpnja, 2020
Stručni stožer i rukometašice Podravka Vegete uživali na Mrežnici

Nakon što smo prošlog tjedna počeli s pripremama za novu sezonu, jučer smo, stručni stožer i rukometašice, zajedno bili na team buildingu koji je organiziran u suradnji s našim sponzorom Plitvice Holiday Resortom, a ovim putem još jednom zahvaljujemo na gostoprimstvu. Ujutro smo stigli na rijeku Mrežnicu u blizini Slunja, a tamo su nas dočekali…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

siječanj 2021
P U S Č P S N
« stu   velj »
 123
4567810
111213141516
181920212223
2526282930

Tablica lige

View all
N.EkipaUPNIB
1Podravka Vegeta24240048
2Umag23190438
3Lokomotiva21180336
4Osijek241211125
5Bjelovar22121924
6Dugo Selo '55221111023
7Koka23104923
8Split 2010221021020
9Dalmatinka23921220
10Zrinski241021220
11Sesvete23811417
12Murvica24721516
13Sinj2421215
14Virovitica 12342301221

SPONZORI

 
 

Himna kluba

1996-2021