AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. POBJEDNICAMA KREATIVNOG NATJEČAJA URUČENA LOPTA S AUTOGRAMIMA I POKLON PAKETIĆI
  3. ZBOG PRODORA KORONA VIRUSA U REDOVE ESBJERGA, NEDJELJNA UTAKMICA SE ODGAĐA
  4. 2. REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH IGRAČICA REGIJE SJEVER ODRŽANO U VIROVITICI
  5. PODRAVKA VEGETA UPISALA PORAZ OD DORTMUNDA NA DOMAĆEM TERENU//Mugoša postigla 4000. pogodak Podravke u Ligi prvakinja
  6. U NEDJELJU SE IŠČEKUJE JUBILARNI 4000. POGODAK PODRAVKE VEGETE U LIGI PRVAKINJA
13 siječnja, 2022
POBJEDNICAMA KREATIVNOG NATJEČAJA URUČENA LOPTA S AUTOGRAMIMA I POKLON PAKETIĆI

Nedjeljna utakmica bila je puna iznenađenja za naše navijače, a u ogledu Podravka Vegete i Borussie Dortmund posebno su uživale Ema, Tena i Lea koje su pobijedile na kreativnom natječaju. Tri predivne djevojčice od kojih su dvije starije, Ema i Tena, ujedno i naše mlade rukometašice dok će, najmlađa Lea čini se, također od jeseni…

12 siječnja, 2022
ZBOG PRODORA KORONA VIRUSA U REDOVE ESBJERGA, NEDJELJNA UTAKMICA SE ODGAĐA

Team Esbjerg je u utorak u večernjim satima na svojim službenim stranicama objavio da su zbog zaraze koronavirusom odgodili prvenstveni susret s Kopenhagenom. Danas nakon zaključenih testiranja unutar redova Esbjerga te komunikacije s krovnom organizacijom EHF-om stigla je i službena obavijest kako se utakmica zbog velikog broja slučajeva u danskoj ekipi, koja je trebala biti…

9 siječnja, 2022
PODRAVKA VEGETA UPISALA PORAZ OD DORTMUNDA NA DOMAĆEM TERENU//Mugoša postigla 4000. pogodak Podravke u Ligi prvakinja

Rukometašice Podravka Vegete odigrale su 9. kolo DELO Lige prvakinja protiv Borussie Dortmund na domćem terenu. Borussia je i danas slavila no manje uvjerljivo nego u Njemačkoj, rezultatom 24:32, poluvrijeme 10:17. Za današnju se utakmicu tražila ulaznica više jer se nakon poduže pauze domaća publika poželjela rukometa, događanja i dobre atmosfere. Dobro je to izgledalo…

7 siječnja, 2022
U NEDJELJU SE IŠČEKUJE JUBILARNI 4000. POGODAK PODRAVKE VEGETE U LIGI PRVAKINJA

U nedjelju će rukometašice Podravka Vegete zakoračiti prema novom jubilarnom i značajnom broju koji će postati dio povijesti u najelitnijem europskom natjecanju. Deveti pogodak u utakmici s njemačkom Borussiom Dortmund bit će 4000. pogodak ovog kluba u Ligi prvakinja koji je s početkom sezone otvorio svoj 28. krug sudjelovanja u Ligi prvakinja. Jednom je Podravka…

7 siječnja, 2022
KONFERENCIJA ZA NOVINARE UOČI 9. KOLA DELO LIGE PRVAKINJA//Mrđen: ”Htio bih da ta utakmica bude kao ona s Rostovom i mislim da ćemo odigrati dobru utakmicu”

Održana je konferencija za medije uoči nedjeljnog ogleda 9. kola DELO Lige prvakinja koji je na rasporedu u dvorani Josip Samaržija-Bepo s početkom u 14.00 sati. Utakmicu će suditi sutkinje iz Turske Pinar Unhlu Hatipoglu te Mehtap Simsek, a EHF delegatkinja će biti Anja Freser. Utakmica će se prenositi na 1. programu Arena sport televizije. Današnjoj…

5 siječnja, 2022
PODRAVKA U NEDJELJU DOČEKUJE BORUSSIJU DORTMUND, DIJELIT ĆE SE KALENDARI I POTPISANI DRESOVI NAJBRŽIM I NAJSPRETNIJIM NAVIJAČIMA

Rukometašice Podravka Vegete u novoj godini kreću u nove europske i domaće izazove. Prvo je na rasporedu onaj europski i to utakmica 9. kola DELO Lige prvakinja na domaćem terenu protiv Borussie Dortmund. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 9. siječnja s početkom u 14.00 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo. Konferencija za medije zakazana je…

3 siječnja, 2022
MINI PRIPREME U SIOFOKU I PRIJATELJSKA UTAKMICA

Rukometašice Podravka Vegete su danas otputovale u Siofok gdje će odraditi mini pripreme uoči 9. kola DELO Lige prvakinja koje je na rasporedu ove nedjelje u 14.00 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo. U Siofoku su prva dva dana na rasporedu treninzi u teretani i dvorani uz paralelnu pripremu i video analizu za nedjeljni susret s…

24 prosinca, 2021
SRETAN BOŽIĆ TE USPJEŠNU NOVU 2022. GODINA

Sretan Božić te veselu i uspješnu novu 2022. godinu žele vam igračice, treneri te zaposlenici RK Podravke s.d.d.

24 prosinca, 2021
TRENING U BLAGDANSKOM OZRAČJU I ČESTITKA ŠKOLE RUKOMETA

Naše rukometašice svih kategorija Škole rukometa jučer su održale posljednji trening uoči zimske pauze. Uz puno smijeha i radosti podijeljeni su poklončići koje je i ovoga puta osigurao naš glavni sponzor Podravka d.d kojem se ovim putem zahvaljujemo na donaciji. Svaka je ekipa ovaj trening učinila zanimljivim na svoj način. Bilo je tu pjevanja, tajnog…

10 siječnja, 2022
2. REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH IGRAČICA REGIJE SJEVER ODRŽANO U VIROVITICI

Nakon obavljenog  prvog treninga perspektivnih mladih igračica u prosincu u Koprivnici, domaćin 2.okupljanja bio je ŽRK Virovitica 1234. Okupljanje je održano u nedjelju 9.siječnja 2022. godine, a naše su mlade nade aktivno te uz kvalitetno i stručno trenersko vodstvo zakoračile u novu godinu. Kao i na prvo okupljanje, pozvane su igračice godišta 2005/6/7 i godišta…

Regionalno okupljanje u Koprivnici, ilustracija // Arhiva
4 siječnja, 2022
REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH MLADIH IGRAČICA

I u ovoj godini nastavljaju  se periodička okupljanja perspektivnih mlađih igračica Regije SJEVER, koja obuhvaćaju godišta 2005/6/7 i 2008/9. Nakon 1.treninga održanog u Koprivnici  u 12 mj., idući trening zakazan je za 9.1.2022. u Virovitici. Iz Rukometnog kluba Podravka od strane trenerice Snježane Petike priiavljene su igračice godišta 2008/9. :Ferčec, Gregurić, Hajdinjak, Jakupanec, Lengelić, Milivojević,…

24 prosinca, 2021
TRENING U BLAGDANSKOM OZRAČJU I ČESTITKA ŠKOLE RUKOMETA

Naše rukometašice svih kategorija Škole rukometa jučer su održale posljednji trening uoči zimske pauze. Uz puno smijeha i radosti podijeljeni su poklončići koje je i ovoga puta osigurao naš glavni sponzor Podravka d.d kojem se ovim putem zahvaljujemo na donaciji. Svaka je ekipa ovaj trening učinila zanimljivim na svoj način. Bilo je tu pjevanja, tajnog…

20 prosinca, 2021
NAJMLAĐE RUKOMETAŠICE SUDJELOVALE NA MINI TURNIRU I SUDJELOVALE U HUMANITARNOJ AKCIJI ZA UDRUGU ŽIVOTNI ZOV

Naše djevojčice su za vikend sudjelovale na turniru humanitarnog karaktera u Varaždinu. Domaćin je bio ŽRK Koka Varaždin. Djevojčice su odigrale šest utakmica mini rukometa i tri utakmice velikog rukometa. Bilo je to zabavno i lijepo druženje koje će rezultirati punim trbuščićima mačića koji su na skrbi u udruzi Životni zov. Rezultat nije bio u…

20 prosinca, 2021
NAKON ODIGRANA TRI KRUGA LIGE U-12 PODRAVKA 1 JE VODEĆA EKIPA

Bjelovar je bio domaćin 3. kruga Lige U-12-sjever, a naše dvije ekipe su uz domaćina snage odmjerile i sa ŽRK Viroviticom 1234. Što se naših ekipa tiče postignuti su očekivani rezultati. Podravka 1 je upisala dvije pobjede, a Podravka 2 dva poraza. Nakon odigrana 3 kola Podravka 1 je vodeća ekipa Lige. Podravka 1 ,…

19 prosinca, 2021
LINICE UZELE DVA BODA U BRODU I ZAKLJUČILE JESENSKI DIO PRVENSTVA NA DRUGOM MJESTU

U utakmici odgođenoj zbog priprema kadetske reprezentacije (11.kolo 2.HRL sjever), Podravka 2 Lino je pobijedila vrlo čvrstu domaću ekipu s rezultatom 34:29 i tako zaokružila jesenji dio prvenstva s desetom pobjedom uz samo jedan poraz. Učvrstile su tako 2.mjesto na tablici sa 2 boda manje od prvoplasirane Virovitici i 4 boda više od Đurđevca koji…

13 prosinca, 2021
RK PODRAVKA JE FINALIST PROJEKTA #BECROACTIVE U KATEGORIJI OBRAZOVANJA

Rukometni klub Podravka s.d.d. je finalist natječaja #becroactive u kategoriji Obrazovanje zajedno s još dva odabrana projekta. Pobjednici svake od četiri kategorije koliko ih je bilo u natječaju bit će proglašeni na svečanoj dodjeli nagrada najaktivnijim pojedincima, radnoj i obrazovnoj ustanovi te projektu socijalne uključenosti ovog petka, 17. prosinca 2021. godine, od 16 sati. Projekt…

13 prosinca, 2021
ZABAVOM I SPORTOM ISPUNJEN VIKEND NAJMLAĐIH RUKOMETAŠICA

U subotu je u ŠSD Josip Samaržija-Bepo odigran turnir za djevojčice U-12 na kojem su sudjelovale djevojčice varaždinske Koke te četrdeset djevojčica Podravke podijeljenih u dvije skupine Podravka 1 i Podravka 2. Kako se natjecateljske utakmice za ovu dobnu skupinu odigravaju jednom mjesečno, igranjem prijateljskih susreta nastojimo nadoknaditi manjak natjecateljskih dana potrebnih u trenažnom ciklusu….

9 prosinca, 2021
PODRAVKA 2 LINO UPISALA NOVA DVA BODA NA DOMAĆEM TERENU

Nakon povratka s priprema kadetske reprezentacije i oporavka nekih od bolesti odigrana je zaostala utakmica 10.kola protiv ekipe ”Baranja” iz Belog Manastira. Iako od početka nije išlo sve glatko poluvrijeme smo završili s pet golova prednosti uglavnom pogocima Strugar i Đelekovčan. U drugom poluvremenu razlika je sve više rasla, a u realizaciju su se uključile…

Regionalno okupljanje u Koprivnici, ilustracija // Arhiva
4 siječnja, 2022
REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH MLADIH IGRAČICA

I u ovoj godini nastavljaju  se periodička okupljanja perspektivnih mlađih igračica Regije SJEVER, koja obuhvaćaju godišta 2005/6/7 i 2008/9. Nakon 1.treninga održanog u Koprivnici  u 12 mj., idući trening zakazan je za 9.1.2022. u Virovitici. Iz Rukometnog kluba Podravka od strane trenerice Snježane Petike priiavljene su igračice godišta 2008/9. :Ferčec, Gregurić, Hajdinjak, Jakupanec, Lengelić, Milivojević,…

7 prosinca, 2021
ČESTITKE// TRENER NENAD SMILJANEC OBRANIO ZAVRŠNI RAD I STEKAO NAJVEĆU RUKOMETNU LICENCU NA SVIJETU, MASTER COACH TE EHF PRO LICENCU

Danas je svoj završni rad koji ga je odveo do najveće rukometne licence Master Coach, te EHF PRO licence, obranio trener  Podravkine škole rukometa Nenad Smiljanec. Osim što je profesor u školi, Nenad je već dugi niz godina trener mlađih dobnih kategorija te aktualni izbornik ženske kadetske reprezentacije s kojom je ostvario najveći uspjeh u…

26 studenoga, 2021
ODGODA UTAKMICE 10. KOLA 2.HRL SJEVER ZA ŽENE S BARANJOM

Rukometašice Podravke 2 Lino ipak neće odmjeriti snage s Baranjom na domaćem terenu prema planiranom i zakazanom terminu u SŠD Josip Samaržija Bepo. Utakmica se trebala odigrati u subotu s početkom u 16.30 sati no zbog pojave koronavirusa u redovima Linica utakmica će se odigrati naknadno, a o terminu ćemo vas obavijestiti. Hvala na razumijevanju.

22 studenoga, 2021
IZBORNIK NENAD SMILJANEC POZVAO ČETIRI PODRAVKINE KADETKINJE NA OKUPLJANJE ZA TJEDAN DANA

Izbornik hrvatske ženske kadetske reprezentacije Nenad Smiljanec pozvao je na novo kontrolno okupljanje 21 igračicu u razdoblju od 29.11. – 05.12.2021. Na listi pričuva nalazi se još sedam igračice koje mogu biti pozvane naknadno ukaže li se  potreba. Reprezentacija će se okupiti u Zagrebu, 29.studenog u 11:00 sati na starom, dobro poznatom mjestu, parkiralištu Doma sportova….

2 studenoga, 2021
ODRŽANO REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH IGRAČICA REGIJE SJEVER

U nedjelju je u organizaciji RS Koprivničko-Križevačke i uz logističku podršku RK Podravka održano 1. Regionalno okupljanje perspektivnih igračica s područja regije Sjever godišta 2008/9 i godišta 2005/6/7. Takva okupljanja izvode se na području svih rukometnih regija u Republici, a prema Planu i programu HRS-a, operativno razrađenog od strane dr.sc.Lidije Bojić Čačić, instruktorice HRS-a za…

12 listopada, 2021
IN MEMORIAM Julija Nikolić(Portjanko): Prerano nas je napustila u 38. godini života

Tužna vijest je stigla iz Makedonije. Preminula je rukometašica Julija Nikolić, djevojački Portjanko u 38. godini života. Makedonska reprezentativka je završila svoju karijeru 2015. godine u dresu Vardara. U Makedoniju je stigla 2003. godine iz Ukrajine, igrala je šest godina za Kometal Đorđe Petrov, potom u Turskoj, Francuskoj i Rusiji, a kratko je vrijeme provela…

20 rujna, 2021
JUNIORKE ĆE SE TAKOĐER OKUPITI U REPREZENTATIVNOM TJEDNU, A POZVANA JE I ANA BULJAN

U tjednu koji je Europska rukometna federacija (EHF) proglasila National team weekom od 4. do 10. listopada 2021., kad seniorke počinju svoje kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2022. godine, izbornica hrvatske ženske juniorske reprezentacije Adrijana Prosenjak pozvala je 21 igračicu na kontrolno okupljanje. Nakon sjajnog nastupa ovog ljeta na Europskom prvenstvu u Celju, gdje su naše…

20 rujna, 2021
IZBORNIK NENAD SMILJANEC NA OKUPLJANJE KADETKINJA POZVAO I DVIJE PODRAVKINE IGRAČICE, VRATARKA GALINEC JE NA PRIČUVNOJ LISTI

Nakon sjajnog nastupa na Europskom prvenstvu u Crnoj Gori gdje su osvojile 5. mjesto, što je najbolji rezultat u povijesti natjecanja naših mladih rukometašica. Hrvatska kadetska reprezentacija ima novo okupljanje. U tjednu kad seniorske reprezentacije imaju kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2022. godine i nema nacionalnih natjecanja, izbornik Nenad Smiljanec pozvao je na kontrolno okupljanje 21…

12 rujna, 2021
Kadetkinje: Dvije pobjede protiv Slovenije u prijateljskim utakmicama

Na kraju jednotjednih priprema hrvatska ženska kadetska reprezentacija odigrala je i drugi prijateljski susret sa Slovenijom. I zabilježila još uvjerljiviju pobjedu nego u prvom. Nakon 23:20 u srijedu, u novom susretu bilo je 30:23. Oba su igrana u Ivanić – Gradu.  Hrvatska je silovito otvorila susret s 4:0. Ali, Slovenija je to brzo stigla i…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

studeni 2021
P U S Č P S N
« lis    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

1. HRL žene

View all
N.EkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb10100020
2Podravka Vegeta11100120
3Dalmatinka1170414
4Zrinski1070314
5Koka1161413
6Bjelovar1060412
7Split 20101160512
8Umag1151511
9Dugo Selo '551050510
10Sesvete104068
11Osijek 114078
12Trešnjevka112094
13Trogir 101092
14Zelina1100110

SPONZORI

 
 

Himna kluba

Funactive upisi u Školu rukometa