AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. LARISSA KALAUS UOČI SVJETSKOG PRVENSTVA//”Ako prođemo u drugi krug, najveći izazov mogla bi biti utakmica sa Španjolskom”
  3. ODLIČNA PODRAVKA 3 U 3. KOLU HRL U-16 UPISALA UVJERLJIVU POBJEDU I VRIJEDAN REMI
  4. ODGODA UTAKMICE 10. KOLA 2.HRL SJEVER ZA ŽENE S BARANJOM
  5. OBAVIJEST O ULAZNICAMA ZA PRIJATELJSKI OGLED REPREZENTACIJE UOČI SVJETSKOG PRVENSTVA
  6. LINICE UVJERLJIVE U OSIJEKU, ZA VIKEND S BARANJOM U KOPRIVNICI
29 studenoga, 2021
LARISSA KALAUS UOČI SVJETSKOG PRVENSTVA//”Ako prođemo u drugi krug, najveći izazov mogla bi biti utakmica sa Španjolskom”

Hrvatska ženska seniorska reprezentacija ostvarila je dvije pobjede u prijateljskim susretima protiv Slovenije i to 28:24 te 29:21. I napadački i obrambeni segment igre bio je na visokom nivou, a to je motiv više za optimističan odlazak u Španjolsku na Svjetsko prvenstvo. U utakmicikoja je bila otvorena za gledatelje uz prijenos na RTL televiziji su…

26 studenoga, 2021
ODGODA UTAKMICE 10. KOLA 2.HRL SJEVER ZA ŽENE S BARANJOM

Rukometašice Podravke 2 Lino ipak neće odmjeriti snage s Baranjom na domaćem terenu prema planiranom i zakazanom terminu u SŠD Josip Samaržija Bepo. Utakmica se trebala odigrati u subotu s početkom u 16.30 sati no zbog pojave koronavirusa u redovima Linica utakmica će se odigrati naknadno, a o terminu ćemo vas obavijestiti. Hvala na razumijevanju.

24 studenoga, 2021
OBAVIJEST O ULAZNICAMA ZA PRIJATELJSKI OGLED REPREZENTACIJE UOČI SVJETSKOG PRVENSTVA

Dugoočekivana vijest iz Stožera civilne žaštite Istarske županije napokon je stigla i sve nas obradovala. Prijateljskom susretu ženskih reprezentacija Hrvatske i Slovenije, 27. studenog u 19.00 sati, moći će prisustvovati i gledatelji, a dozvoljeno je da se popuni 1/4 kapaciteta dvorane Žatika. Cijene ulaznica su simbolične – 20 kuna iza gola i 30 kuna bočna…

22 studenoga, 2021
OKUPILE SE REPREZENTATIVKE U ZAGREBU I KRENULE PUT POREČA UOČI SVJETSKOG PRVENSTVA

Danas se okuplja hrvatska ženska rukometna reprezentacija te odlazi na pripreme u Poreč za nadolazeće Svjetsko prvenstvo u Španjolskoj koje se održava od 1.-19.12.2021. Reprezentacija će u Poreču trenirati do 30.11.2021. kada kreću put Španjolske. Iz redova Podravka Vegete na ovom su okupljanju Ana Turk, Elena Popović, Larissa Kalaus dok je na pričuvnom popisu Korina…

20 studenoga, 2021
Oslabljena ekipa Podravka Vegete upisala poraz od Rostov Dona

Rukometašice Podravka Vegete odigrale su i posljednje kolo DELO Lige prvakinja u ovoj kalendarskoj godini i to na gostovanju kod ruskog Rostov Dona koji je upisao pobjedu 34:23 uz rezultat poluvremena 18:12. Uzvratna je to utakmica, odigrana nakon samo sedam dana u puno boljem izdanju u Koprivnici kada Podravkašice također nisu uspjele prirediti dugoočekivano iznenađenje,…

18 studenoga, 2021
SJEĆANJE NA ŽRTVE DOMOVINSKOG RATA I ŽRTVU VUKOVARA I ŠKABRNJE

18. studeni obilježavamo kao Dan sjećanja na žrtve domovinskog rata te na žrtvu Vukovara i Škabrnje. Na današnji dan trebamo se u tišini prisjetiti svih onih koji su položili svoj život za bolju budućnost svih nas. U gradovima kojima je posvećen ovaj dan, rastu neka nova djeca i gradi se bolja budućnost, a sjećanje i…

17 studenoga, 2021
ODRŽANA KONFERENCIJA ZA MEDIJE UOČI POSLJEDNJEG EUROPSKOG GOSTOVANJA U OVOJ GODINI

Održana je konferencija za medije uoči posljednjeg europskog gostovanja u ovoj godini. Rukometašice Podravka Vegete u petak kreću put Rusije gdje je u subotu u 16.00 sati po europskom vremenu na rasporedu utakmica 8.kola DELO Lige prvakinja s ruskim Rostov Donom, a prijenos će biti na 2.programu Arena Sport televizije. Koprivnica je prošle subote bila…

13 studenoga, 2021
ODLIČNOJ PODRAVKI PRESUDILE NIJANSE, ROSTOV SE IPAK VRAĆA U RUSIJU S DVA BODA//Mrđen: ”Volio bih da ovo bude zvijezda vodilja za dalje”

Rukometašice Podravka Vegete su danas odigrale 7. kolo DELO Lige prvakinja na domaćem terenu protiv moćnih Ruskinja iz Rostova na Donu. Iako je sastav Podravka Vegete i u ovom tjednu nanizao nove ozljede odlučile su pokazati da su spremne skupiti glave i kad je najteže te sjajno otvaraju utakmicu i drže vodstvo od prve minute….

11 studenoga, 2021
KONFERENCIJA ZA MEDIJE UOČI ROSTOVA//Mrđen: ”Sigurno da bi nam prava utakmica bila melem na ranu”

Održana je konferencija za medije uoči ogleda 7. kola DELO Lige prvakinja koji je na rasporedu u subotu s početkom u 18.00 sati u ŠSD Josip Samaržija Bepo. Utakmicu će suditi Kursad Erdogan i Ibrahim Ozdeniz iz Turske, a EHF delegat će biti Balasz Soos iz Mađarske. Gosti na današnjoj konferenciji bili su studenti novinarstva…

29 studenoga, 2021
ODLIČNA PODRAVKA 3 U 3. KOLU HRL U-16 UPISALA UVJERLJIVU POBJEDU I VRIJEDAN REMI

Djevojčice Podravke 3 (godište 2005. i mlađe) su u nedjelju 28.11.2021. odigrale dvije  utakmice 3. kola HRL U – 16 za kadetkinje sa ŽRK Osijekom i RK Orahovicom i upisale pobjedu te neriješen rezultat protiv jake ekipe Osijeka. Prva utakmica Podravkinih djevojčica sa ŽRK Osijekom bila je prava rukometna poslastica. Puno promjena i dva različita…

26 studenoga, 2021
ODGODA UTAKMICE 10. KOLA 2.HRL SJEVER ZA ŽENE S BARANJOM

Rukometašice Podravke 2 Lino ipak neće odmjeriti snage s Baranjom na domaćem terenu prema planiranom i zakazanom terminu u SŠD Josip Samaržija Bepo. Utakmica se trebala odigrati u subotu s početkom u 16.30 sati no zbog pojave koronavirusa u redovima Linica utakmica će se odigrati naknadno, a o terminu ćemo vas obavijestiti. Hvala na razumijevanju.

22 studenoga, 2021
LINICE UVJERLJIVE U OSIJEKU, ZA VIKEND S BARANJOM U KOPRIVNICI

Rukometašice Podravke 2 Lino odigrale su i 9. kolo 2.HRL sjever u Osijeku te upisale pobjedu 33:40 na teškom gostovanju, poluvrijeme je bilo 17:25. Osam pobjeda u devet do sada odigranih  kola lige samo su još jedan dokaz dobrog rada naše Škole rukometa. To je očito, jer niti prestanak igranja, niti bolesti i sportske povrede…

15 studenoga, 2021
2.KOLO 1.HRL U-14// Podravka 1 upisala dvije pobjede

Rukometašice 2008./2009. godište su ovog vikenda odigrale 2.kolo 1.HRL U-14, regija 2-1. Podravka 1 i Podravka 2 su u skupini A s Garešnicom i Bjelovarom. Odigravale su se rezultatski važne utakmice u kojima su upisane pobjede, ali i one bez rezultatskog imperativa iako su prema mišljenju trenerice Snježane Petike sve utakmice važne te iz njih…

15 studenoga, 2021
LINICE UPISALE JOŠ JEDNU UVJERLJIVU POBJEDU

Rukometašice Podravke 2 Lino su ostvarile još jednu uvjerljivu i očekivanu pobjedu nad gošćama iz Bjelovara 41:23, poluvrijeme 20:11. Bilo je to osmo odigrano kolo 2. HRL sjever te su u ovom trenutku Linice prve s 14 bodova i jednim upisanim porazom i to od drugoplasirane Virovitice koja ima utakmicu manje. Igra u napadu bila…

8 studenoga, 2021
DVIJE POBJEDE PODRAVKE 3 U 2. KOLU HRL U-16

Kadetkinje Podravke 3 (godište 2006. i mlađe) su u nedjelju odigrale dvije  utakmice 2. kola HRL U – 16 za kadetkinje 2005. godište i mlađe s ŽRK 1234 Virovitica i ŽRK Požega. U dvije utakmice su ostvarile dvije pobjede. U prvoj utakmici s ekipom Virovitice kadetkinje Podravke ulaze u utakmicu odlično i u 12. minuti…

8 studenoga, 2021
LINICE UVJERLJIVE U DERBIJU S ĐURĐEVCOM

U 7.kolu 2.HRL sjever Podravka 2 Lino je uvjerljivo na gostovanju svladala Đurđevac rezultatom 35:42. Znali smo da nas čeka teška utakmica kod pretendenta za naslov prvaka, ali to naše djevojke nije uplašilo već su se hrabro uhvatile u „fajt“ s protivnicama. Obje ekipe su efikasnije u napadu nego u obrani, o čemu najbolje govori…

2 studenoga, 2021
ODRŽANO REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH IGRAČICA REGIJE SJEVER

U nedjelju je u organizaciji RS Koprivničko-Križevačke i uz logističku podršku RK Podravka održano 1. Regionalno okupljanje perspektivnih igračica s područja regije Sjever godišta 2008/9 i godišta 2005/6/7. Takva okupljanja izvode se na području svih rukometnih regija u Republici, a prema Planu i programu HRS-a, operativno razrađenog od strane dr.sc.Lidije Bojić Čačić, instruktorice HRS-a za…

1 studenoga, 2021
LINICE DOMINIRALE PROTIV OLIMPIJE IZ OSIJEKA I UPISALE JOŠ JEDNU VISOKU POBJEDU

Rukometašice Podravke 2 Lino su za vikend pobijedile Olimpiju 40:25 na domaćem terenu i upisale nova dva boda u 2.HRL sjever. Zbog bolesti (Dedi) i uvrštenja u prvu ekipu (Megerle) kao i nekih ranijih povreda u ovoj je utakmici nastupilo čak 5 igračica iz mlađe ekipe  (godišta 2006). koje su  potpuno opravdale povjerenje  i jednakopravno…

26 studenoga, 2021
ODGODA UTAKMICE 10. KOLA 2.HRL SJEVER ZA ŽENE S BARANJOM

Rukometašice Podravke 2 Lino ipak neće odmjeriti snage s Baranjom na domaćem terenu prema planiranom i zakazanom terminu u SŠD Josip Samaržija Bepo. Utakmica se trebala odigrati u subotu s početkom u 16.30 sati no zbog pojave koronavirusa u redovima Linica utakmica će se odigrati naknadno, a o terminu ćemo vas obavijestiti. Hvala na razumijevanju.

22 studenoga, 2021
IZBORNIK NENAD SMILJANEC POZVAO ČETIRI PODRAVKINE KADETKINJE NA OKUPLJANJE ZA TJEDAN DANA

Izbornik hrvatske ženske kadetske reprezentacije Nenad Smiljanec pozvao je na novo kontrolno okupljanje 21 igračicu u razdoblju od 29.11. – 05.12.2021. Na listi pričuva nalazi se još sedam igračice koje mogu biti pozvane naknadno ukaže li se  potreba. Reprezentacija će se okupiti u Zagrebu, 29.studenog u 11:00 sati na starom, dobro poznatom mjestu, parkiralištu Doma sportova….

2 studenoga, 2021
ODRŽANO REGIONALNO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH IGRAČICA REGIJE SJEVER

U nedjelju je u organizaciji RS Koprivničko-Križevačke i uz logističku podršku RK Podravka održano 1. Regionalno okupljanje perspektivnih igračica s područja regije Sjever godišta 2008/9 i godišta 2005/6/7. Takva okupljanja izvode se na području svih rukometnih regija u Republici, a prema Planu i programu HRS-a, operativno razrađenog od strane dr.sc.Lidije Bojić Čačić, instruktorice HRS-a za…

12 listopada, 2021
IN MEMORIAM Julija Nikolić(Portjanko): Prerano nas je napustila u 38. godini života

Tužna vijest je stigla iz Makedonije. Preminula je rukometašica Julija Nikolić, djevojački Portjanko u 38. godini života. Makedonska reprezentativka je završila svoju karijeru 2015. godine u dresu Vardara. U Makedoniju je stigla 2003. godine iz Ukrajine, igrala je šest godina za Kometal Đorđe Petrov, potom u Turskoj, Francuskoj i Rusiji, a kratko je vrijeme provela…

20 rujna, 2021
JUNIORKE ĆE SE TAKOĐER OKUPITI U REPREZENTATIVNOM TJEDNU, A POZVANA JE I ANA BULJAN

U tjednu koji je Europska rukometna federacija (EHF) proglasila National team weekom od 4. do 10. listopada 2021., kad seniorke počinju svoje kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2022. godine, izbornica hrvatske ženske juniorske reprezentacije Adrijana Prosenjak pozvala je 21 igračicu na kontrolno okupljanje. Nakon sjajnog nastupa ovog ljeta na Europskom prvenstvu u Celju, gdje su naše…

20 rujna, 2021
IZBORNIK NENAD SMILJANEC NA OKUPLJANJE KADETKINJA POZVAO I DVIJE PODRAVKINE IGRAČICE, VRATARKA GALINEC JE NA PRIČUVNOJ LISTI

Nakon sjajnog nastupa na Europskom prvenstvu u Crnoj Gori gdje su osvojile 5. mjesto, što je najbolji rezultat u povijesti natjecanja naših mladih rukometašica. Hrvatska kadetska reprezentacija ima novo okupljanje. U tjednu kad seniorske reprezentacije imaju kvalifikacije za Europsko prvenstvo 2022. godine i nema nacionalnih natjecanja, izbornik Nenad Smiljanec pozvao je na kontrolno okupljanje 21…

12 rujna, 2021
Kadetkinje: Dvije pobjede protiv Slovenije u prijateljskim utakmicama

Na kraju jednotjednih priprema hrvatska ženska kadetska reprezentacija odigrala je i drugi prijateljski susret sa Slovenijom. I zabilježila još uvjerljiviju pobjedu nego u prvom. Nakon 23:20 u srijedu, u novom susretu bilo je 30:23. Oba su igrana u Ivanić – Gradu.  Hrvatska je silovito otvorila susret s 4:0. Ali, Slovenija je to brzo stigla i…

30 kolovoza, 2021
PODRAVKA 3 PO TREĆI PUTA OSVOJILA TURNIR ”ĐURO DUBENIK” U DUGOM SELU

Djevojčice Podravke 3 (godište 2006. i mlađe) su u nedjelju 29. kolovoza 2021. odigrale turnir ”Đuro Dubenik” u Dugom Selu. Na turniru su uz djevojčice Podravke 3 nastupile i djevojčice domaćina ŽRK Dugo Selo iz Dugog Sela, RK Trešnjevke iz Zagreba i RK Zelina  iz Zeline. Podravkine djevojčice u obje utakmice igraju promjenjivo. Prva utakmica…

30 kolovoza, 2021
PODRAVKA 4 SUDJELOVALA NA MEĐUNARODNOM TURNIRU U ČAKOVCU

Djevojčice rođ. 2008/2009, Podravka 4  su nastupale na međunarodnom turniru Pozoj International Kup koji se proteklog vikenda igrao u Čakovcu i okolici. Igrale su također u starijoj skupini igračica rođ. 2007/2008. Nakon velike pauze bez utakmica djevojčice su nakon dugo vremena bez utakmica dočekale priliku da pokažu sve što znaju. Trenerica Snježana Petika je ove…

NADOLAZEĆE UTAKMICE

ožujak 2021
P U S Č P S N
« velj   tra »
12457
810111213
151617181921
22242526
2930  

1. HRL žene

View all
N.EkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb10100020
2Podravka Vegeta11100120
3Dalmatinka1170414
4Zrinski1070314
5Koka1161413
6Bjelovar1060412
7Split 20101160512
8Umag1151511
9Dugo Selo '551050510
10Sesvete104068
11Osijek 114078
12Trešnjevka112094
13Trogir 101092
14Zelina1100110

SPONZORI

 
 

Himna kluba

Funactive upisi u Školu rukometa