AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. REPREZENTATIVKE DANAS U ŽATIKI PROTIV BRAZILA
  3. ŽENSKI GLAS PROTIV HRS-A: PONIŠTENJE ODLUKE O PREKIDU PRVENSTAVA TRAŽI 41 OD 47 KLUBOVA, ODNOSNO ČAK 87%
  4. OKUPLJANJE JUNIORKI U POREČU UJEDNO JE PRIPREMA ZA EUROPSKO PRVENSTVO U CELJU
  5. U SRIJEDU PRVA UTAKMICA HEP CROATIA KUPA U POREČU UZ PRIJENOS NA TELEVIZIJI
  6. PRIOPĆENJE ZA JAVNOST
16 travnja, 2021
REPREZENTATIVKE DANAS U ŽATIKI PROTIV BRAZILA

Nakon pobjede nad Nizozemskom u prvom susretu HEP Croatia Cupa, hrvatska ženska seniorska reprezentacija igrat će protiv Brazila. Utakmica je na rasporedu danas, 16. travnja 2021. godine u 20:00 sati. Susret će se igrati u dvorani “Žatika“ u Poreču, a prijenos je na RTL 2 televiziji. Svi ponosno navijajte za naše cure! Foto: Fotogalerija/HRS Autor:…

14 travnja, 2021
ŽENSKI GLAS PROTIV HRS-A: PONIŠTENJE ODLUKE O PREKIDU PRVENSTAVA TRAŽI 41 OD 47 KLUBOVA, ODNOSNO ČAK 87%

Odluka o višetjednom prekidu rukometnih prvenstava izazvala je nezadovoljstvo većine HR klubova PIŠE: Renata Beluhan//Sportske novosti Kad je prošli četvrtak Upravni odbor Hrvatskog rukometnog saveza donio odluku o višetjednom prekidu hrvatskih liga vjerojatno nitko nije očekivao da bi reakcija hrvatskih klubova mogla biti išta više od malo gunđanja i to uglavnom prigušenog i isključivo unutar…

13 travnja, 2021
OKUPLJANJE JUNIORKI U POREČU UJEDNO JE PRIPREMA ZA EUROPSKO PRVENSTVO U CELJU

U Poreču od 12.-18. travnja boravi i ženska juniorska reprezentacija. Na popisu izbornice Adrijane Prosenjak nalazi se 21 igračica. U posljednji trenutak, popis koji je objavljen prije dva tjedna doživio je manje promjene jer su Lucija Krezo i Ana Pehar iz RK Sesveta ozlijeđene pa su s pričuvne liste pozvane Lucija Cvitanović, RK Sesvete Agroproteinka…

13 travnja, 2021
U SRIJEDU PRVA UTAKMICA HEP CROATIA KUPA U POREČU UZ PRIJENOS NA TELEVIZIJI

Okupila se hrvatska ženska seniorska reprezentacija u Poreču uoči još jednog HEP Croatia Cupa. Na okupljanje se odazvalo 19 igračica, a iz RK Podravka Vegete su to Nikolina Zadravec, Dejana Milosavljević i Lea Franušić dok je Korina Karlovčan ipak propustila ovo okupljanje, zbog parcijalne rupture zadnje lože. Ovogodišnji HEP Croatia Cup otvorit će Hrvatska i…

9 travnja, 2021
PRIOPĆENJE ZA JAVNOST

Potaknuti odlukom Upravnog odbora Hrvatskog rukometnog saveza gdje je 10 od 11 članova dalo glas za odgađanje natjecanja u 1.HRL za žene odlučili smo uputiti svoju reakciju i mišljenje te se kritički oglasiti o Odluci koja će na ovaj način pogaziti ono malo natjecateljskog sporta što se uspjelo sačuvati u ovim vremenima pandemije. Rukometašice Podravka…

8 travnja, 2021
PODRAVKA VEGETA U POLUFINALU HRVATSKOG KUPA ZA ŽENE, A ZAVRŠNICA JE NA RASPOREDU SREDINOM SVIBNJA

Rukometašice Podravka Vegete su odigrale i drugi susret u dva dana te protiv Zameta slavile rezultatom 29:37, poluvrijeme 18:23.  Sve ekipe pa tako i donedavni prvoligaš Zamet koji je uvijek pokazivao borbenost, vrlo motivirano ulaze u utakmicu s aktualnim hrvatskim prvakinjama. Ništa drugačije nije bilo ni danas pa je domaćin u prvih petnaest minuta držao…

8 travnja, 2021
Savez odlučio: ”Zastoj rukometnih liga do sredine svibnja”

Upravni odbor Hrvatskog rukometnog saveza (HRS-a), na svojoj redovitoj 9. sjednici, donio je cijeli niz važnih odluka kojima je cilj da olakša i osigura  privođenje kraju svih natjecanja, dodjeli nagrade zaslužnima za velike uspjehe te kompletira stručni stožer muške seniorske reprezentacije, ali i promijene neki akti Statuta, Poslovnika o radu Skupštine i Poslovnika o radu…

7 travnja, 2021
RUKOMETAŠICE PODRAVKA VEGETE UPISALE UVJERLJIVU POBJEDU NA GOSTOVANJU KOD MURVICE

Rukometašice Podravka Vegete danas su otputovale prema Crikvenici gdje je bio zakazan susret 14. kola 1.HRL za žene protiv domaćina Murvice i u kojem su koprivničke rukometašice slavile još jednu uvjerljivu pobjedu 22:39, poluvrijeme 15:20 i napravile novi korak prema prvenstvenoj tituli. Krenula je oštro domaća ekipa pa su u prvih pet minuta susreta čak…

6 travnja, 2021
U SRIJEDU OGLED S MURVICOM, A U ČETVRTAK ČETVRTFINALE KUPA SA ZAMETOM

Rukometašice Podravka Vegete su se u ponedjeljak nakon kratke blagdanske pauze vratile treninzima. U ovom tjednu očekuju ih čak tri utakmice i to dvije u prvenstvu i četvrtfinale hrvatskog Kupa za žene. Dvije će se odigrati na gostovanju pa već u srijedu 7. travnja ekipa putuje u Crikvenicu gdje je na rasporedu ogled 14. kola…

30 ožujka, 2021
SEDAM PODRAVKINIH KADETKINJA POZVANO U REPREZENTACIJU

Izbornik ženske kadetske reprezentacije Hrvatske, Nenad Smiljanec objavio je popis igračica za sljedeće okupljanje ove selekcije koje je na rasporedu od 12.04.-18.04. 2021. Okupljanje će se održati u Ivanić Gradu. Mjesto polaska je Zagreb, parking Doma sportova, Trg Krešimira Ćosića u 11.30 sati. Na popisu je čak sedam Podravkinih kadetkinja i to Nika Galinec, Ana…

28 ožujka, 2021
PODRAVKA 2 LINO UVJERLJIVA NA GOSTOVANJU KOD DARDE

Rukometašice Podravke 2 Lino jučer su u sklopu 19. kola 2.HRL-sjever došle do visoke pobjede u gostima kod ekipe Darde. Djevojke pokazuju dobru formu i kad se tome pridoda borba za svaku loptu kao da je odlučujuća, dobar rezultat ne može izostati. Upisale su visoku pobjedu 32:48, poluvrijeme 16:25. ”U utakmicu se ušlo opušteno što…

21 ožujka, 2021
LINICE SVLADALE GAREŠNICU I UZELE NOVA DVA BODA TE POSLALE PORUKU LJUBAVI PREMA RAZLIČITOSTI

U 18.kolu 2.HRL sjever za žene Linice su upisale još jednu visoku pobjedu. Protivnik Garešnica, koji je pozicioniran u gornjem dijelu tablice poražen je s uvjerljivim rezultatom 44:32, poluvrijeme 21:14. Moram pohvaliti dobru igru moje ekipe. Već uobičajeno pažnju posvećujemo igri u napadu i obrani pa je postignuto, ali i primljeno puno golova. No dok…

19 ožujka, 2021
LINICE ĆE U SUBOTU UGOSTITI GAREŠNICU NA DOMAĆEM TERENU

Mlade nade Rukometnog kluba Podravke će u 18. kolu 2. HRL sjever na domaćem terenu ove subote ugostiti Garešnicu. Utakmica je na rasporedu 20. ožujka s početkom u 18 sati u SD Gimnazije Fran Galović te će i ovog puta biti zatvorena za javnost sukladno epidemiološkim mjerama.    Podravka Vegeta:    Garešnica  18.00 sati  SD…

14 ožujka, 2021
LINICE SVLADALE OSIJEK U 17. KOLU 2.HRL SJEVER I TRENUTNO SU NA 2. MJESTU SA ČETRNAEST POBJEDA

Rukometašice Podravke 2 Lino su 17. kolu 2. HRL sjever svladale Osijek rezultatom 34:36 na gostovanju u ŠD Zrinjevac u Osijeku, poluvrijeme 18:20. Najefikasnija u redovima Linica bila je Megerle s 15 pogodaka. Ovo je četrnaesta pobjeda za naše mlade nade koje su trenutno drugoplasirana ekipa s dva poraza i jednim remijem. ”Da smo naišli…

12 ožujka, 2021
PODRAVKINE KADETKINJE OSVOJILE PRVO MJESTO U 1.HRL U-16 SJEVER

Jučer su Podravkine kadetkinje odigrale posljednju utakmicu 1.HRL  U16-sjever s Bjelovarom i upisale uvjerljivu pobjedu 39:25, poluvrijeme 17:12. Završnim petim odigranim kolom Podravine mlade nade pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević osvojile su uvjerljivo 1. mjesto bez izgubljene utakmice i s maksimalnih 16 bodova iz 8 utakmica s impozantnom gol razlikom od +121 gol. Ovo je…

8 ožujka, 2021
PODRAVKA 2 LINO SVLADALA PRVOPLASIRANU EKIPU ZELINE U 16. KOLU 2.HRL SJEVER ZA ŽENE

Rukometašice Podravke 2 Lino su u utakmici 16. kola 2.HRL sjever za žene svladale dosad neporaženu, prvoplasiranu ekipu druge lige, Zelinu rezultatom 41:40, poluvrijeme 21:20. U utakmici s izrazito efikasnom igrom u napadu, ali slabijom obranom ekipa Podravke Lino uzela bodove dosad neporaženoj ekipi Zeline. Već sama činjenica da je pobijeđena daleko iskusnija ekipa, uz…

7 ožujka, 2021
U 16. KOLU 2.HRL SJEVER ZA ŽENE PODRAVKA 2 LINO DOČEKUJE ZELINU

U 16. kolu 2.HRL sjever za žene Podravka 2 Lino dočekuje Zelinu u SD Gimnazije Fran Galović Koprivnica. Utakmica je na rasporedu danas 7. ožujka, a počinje u 18 sati. Sudački par u utakmici bit će Bednjanec-Ivančić. Zelina je uvjerljivi kandidat za prvo mjesto u 2. ligi sjever i trenutno drži prvo mjesto s 30…

1 ožujka, 2021
PODRAVKA LINO NA GOSTOVANJU SVLADALA VINKOVCE U 15. KOLU 2.HRL SJEVER

Rukometašice Podravke 2 Lino su ovog vikenda u 15. kolu 2.HRL-sjever, gostovale u Vinkovcima i uvjerljivo pobijedile 27:37, poluvrijeme 8:15. Uoči početka utakmice održana je minuta šutnje u čast prerano preminulom treneru Podravka Vegete i rukometnoj legendi Zlatku Saračeviću. Linice su pobijedile u gostima ekipu Vinkovaca. Ekipu je vodio trener Igor Stubičar kojemu je to…

13 veljače, 2021
Sekcija za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja nudi besplatne radionice

Članovi Sekcije za psihologiju sporta i tjelesnog vježbanja Hrvatskog psihološkog društva pozivaju sve zainteresirane na besplatne radionice i predavanja u sklopu 14. tjedna psihologije koji se održava od 15. do 21.2.2021. U nastavku se nalaze informacije i linkovi za prijavu na aktivnosti. Prijaviti se možete u dokumentima u prilogu ili u nastavku objave. Plakat Sekcija za psihologiju sporta…

14 siječnja, 2021
JUBILEJ//SP 2021: Od Japana 1991., do Japana 2021. godine

Malo je onih koji znaju s kim je Hrvatska odigrala svoj prvi međunarodni susret nakon samostalnosti. Još je manje onih koji znaju kakav je bio rezultat. Vjerovali ili ne bio je to Japan. Datum, 14. siječnja 1991. godine, mjesto Kutija šibica, dakle prije točno 30 godina. A rezultat je bio 23:23. Zato dopustite danas da se na …

29 prosinca, 2020
SNJEŽANA PETIKA O EUROPSKOJ BRONCI

Nakon dočeka koji su rukometašice Podravke Vegete pripremile za igračicu Dejanu Milosavljević, trenericu Snježanu Petiku te tajnicu RK Podravke i tehničku direktoricu ženske seniorske reprezentacije, Ljerku Vresk odlučili smo vidjeti kakav je pogled na europsku broncu deset dana nakon povijesnog uspjeha sada kada su se dojmovi posložili, a glave ohladile te da budemo iskreni nakon…

27 kolovoza, 2020
Održana Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka Vegeta

Dana 27. kolovoza 2020. g. s početkom u 17.00 sati u klupskim prostorijama održana je Glavna skupština Rukometnog kluba Podravka (u nastavku: Društvo). Za sudjelovanje u radu ove sjednice Glavne skupštine podneseno je 19 valjanih prijava, i to od dioničara koji ukupno raspolažu sa 40.723 glasova temeljem 40.723 dionica s pravom glasa, što iznosi 99,32%…

25 kolovoza, 2020
Mlade rukometašice Podravke 3 pod vodstvom trenera Smiljanca krenule u pripreme za novu sezonu

Djevojčice Podravke 3 rođene 2006. i mlađe u prvom tjednu treniranja za novu sezonu 2020./2021., od 17. do 23. kolovoza, odradile su već osam treninga pod vodstvom trenera Nenada Smiljanca. Zbog još uvijek aktualnih ljetovanja te zbog bolesti na treninzima je bilo prisutno 15 od ukupno 21 djevojčice. Treninzi su se održali u SD Gimnazije…

31 srpnja, 2020
Stručni stožer i rukometašice Podravka Vegete uživali na Mrežnici

Nakon što smo prošlog tjedna počeli s pripremama za novu sezonu, jučer smo, stručni stožer i rukometašice, zajedno bili na team buildingu koji je organiziran u suradnji s našim sponzorom Plitvice Holiday Resortom, a ovim putem još jednom zahvaljujemo na gostoprimstvu. Ujutro smo stigli na rijeku Mrežnicu u blizini Slunja, a tamo su nas dočekali…

29 srpnja, 2020
Predsjednik Uprave Podravke posjetio rukometašice Podravka Vegete na treningu

Rukometašice Podravka Vegete nastavljaju s pripremama za novu sezonu, a na današnjem treningu posjetio ih je predsjednik Uprave Podravke Marin Pucar. Predsjednik je pogledao trening te je curama poželio puno sreće u novoj sezoni. Također, ponovio je kako Podravka i dalje čvrsto stoji iza Kluba te kako imamo njihovu podršku u svemu što nam je…

28 srpnja, 2020
Podravka 2 Lino krenula s pripremama za novu sezonu

Nakon, nikada do sada tako duge stanke (4 i pol mjeseca), 2. ekipa našega Kluba našla se ponovo na okupu. Prekid natjecanja i treninga 8. ožujka, nastao zbog već svima dobro poznatih razloga, bio je opravdan razlog da pripreme za novu sezonu počnemo nešto ranije nego inače. Osim toga i same djevojke, usprkos ljetnom individualnom…

27 srpnja, 2020
SRETAN ROĐENDAN // Nenad Smiljanec

Danas rođendan slavi trener Podravke 3 Nenad Smiljanec. Treneru želimo puno uspjeha u privatnom i poslovnom životu. Sretan rođendan, treneru!

NADOLAZEĆE UTAKMICE

ožujak 2021
P U S Č P S N
« velj   tra »
12457
810111213
151617181921
22242526
2930  

Tablica lige

View all
N.EkipaUPNIB
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva18160232
3Umag18140428
4Osijek20111823
5Koka2094722
6Bjelovar17110622
7Dugo Selo '551991919
8Split 20101882818
9Zrinski20811117
10Murvica20721116
11Dalmatinka 19621114
12Sesvete18511211
13Sinj2021175
14Virovitica 12342001191

SPONZORI

 
 

Himna kluba

EHF Activities Be active at home