Split 2010 - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerPodravka Vegeta uspješno je započela dalmatinsku turneju. U utakmici 24. kola u maloj dvorani SC Gripe pobjedila je Split 2010 s 30:15 (16:6). Osim što je bila očekivana pobjeda treba istaknuti da se igralo dobro. Na visini zadatka bile su golmanice Kapitanović i Milenković, a igračice su se nazabijale golova.

Split 2010 - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerTo je treneru Gorenu Mrđenu omogućilo ”upotrebu svih raspoloživih snaga”, pa su realizatorice raspršene diljem cijelog zapisnika.

Kako u prvom poluvremenu domaća golmanica Stilinović nije obranila ni jednu loptu, publika je lijhepo prihvatgila mladu Ećimović (četiri obrane).

Split 2010 - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerU 25. minuti susreta ozlijeđena je Lana Franković. Još se ne zna hoće li moći nastupiti sutra, u nedjelju, kada se u 16 sati igra zaostala utakmica ŽARK Split – Podravka Vegeta i kada će se stanje na tablici normalizirati, i očekivano s prednošću od šest bodova i matematički obraniti naslov prvakinja.

Split 2010 - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-MašanskerUTAKMICA 24. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

SPLIT 2010 – PODRAVKA VEGETA 15:30 (6:14)

SPLIT – Mala dvorana Sportskog centra Gripe. Gledatelja: 120. Suci: Ante Pavić i Mate Torbarina (obojica Zadar). Nadzornik: Boris Bukurov (Trogir).

SPLIT 2010: Stilinović (0+-), Ećimović (4+0); Zelić 3, Lisica 1, Kežić 3(1), Surjan 1, Čović 4(2), Cvitanović, Rubić 1, Galić 1, Matijaš, Šimić, Jurlin 1, Barić Banje, Sablić, Kerteszova. TRENER: Nenad Alfirević.

PODRAVKA VEGETA: Jukić (-), Kapitanović (9+0), Milenković (7+2); Nikšić 3, Dežić 3, Karlovčan 3, S. Šenvald 2, Krsnik 2, Milošević 2, Džono 1, Nemaškalo 6(1), I. Mrđen 3, Papac, Dragišić 1, Vidak 4, Franković. TRENER: Goran Mrđen.

SEDMERCI: Split 2010 5(3) , Podravka Vegeta 1(1).

ISKLJUČENJA: Split 2010 2 minute (Rubić), Podravka Vegeta 6 minuta (S. Šenavld, Džono, I. Mrđen)..

IGRAČICA UTAKMICE: Ekatarina Nemaškalo (Podravka Vegeta).Split 2010 - Podravka Vegeta // Foto Ivo Čičin-Mašansker