EHFLPLOGODanas, u petak predvečer u Gartenhotel Altmannsdorf nedaleko sjedišta EHF-a u Beču obavljeno je izvlačenje grupa u EHF Ligi prvakinja i Velux EHF Ligi prvaka. U ženskoj konkurenciji četiri grupe su po četiri ekipe, tri će nastaviti natjecanje u Ligi prvakinja na proljeće, nakon igranja u grupi od 17. listopada do 23. studenoga. U daljnje natjecanje prenosit će rezultate iz grupnog natjecanja, tj. bodove iz međusobnih susreta.

Ukoliko bi se Podravka Vegeta plasirala u Ligu prvakinja, bila bi smještena u B grupu, gdje su crnogorska Budućnost, makedonski Vardar i njemački Thüringer.

Grupa A

Krim Ljubljana (Slovenija)
Dinamo-Sinara Volgograd (Rusija)
Hypo Niederösterreich (Austrija)
pobjednik kvalifikacijske grupe 1

Grupa B

Budućnost (Crna Gora)
Thüringer HC (Njemačka)
WHC Vardar SCBT (Makedonija)
pobjednik kvalifikacijske grupe 2

Grupa C

Györi Audi ETO KC (Mađarska)
Viborg HK (Danska)
RK Lokomotiva Zagreb (Hrvatska)
IK Sävehof (Švedska)

Grupa D

Larvik HK (Norveška)
HCM Baîa Mare (Rumunjska)
Metz Handball (Francuska)
MKS Selgros Lublin (Poljska)