Rukometašice na modnoj pistiPripremila Press služba Dove Fashion.hr Spring-Summer 2013.

Renomirana modna dizajnerica Marina Obradović poznatija kao Marina Design izvrsnom proljetnom kolekcijom otvorila je modni događaj Dove FASHION.HR oduševivši sve prisutne modne zaljubljenike, ali i modnu kritiku.

Rukometašice najtrofejnijeg hrvatskog ženskog rukometnog kluba Podravka Vegeta, Ivana Jelčić, Nikica Pušić-Koroljević, Vesna Milanović Litre, Marta Žderić, Sanja Damnjanović, Žana Čović i Ivana Kapitanović na čelu s Mirandom Tatari, sportske terene uspješno su zamijenile modnom pistom te izazvale ovacije publike predstavivši jedinstvene Vegeta dizajnerske pregače s potpisom Marine Design.

Marina je u suradnji s Podravkom kreirala i Vegeta dizajnerske pregače koje su prije samostalne pret-a-porter kolekcije predstavile rukometašice Rukometnog kluba Podravka Vegeta, među kojima i hrvatske olimpijke. Iz prvih redova, bodrili su ih brojni pripadnici hrvatskog javnog života, između ostalih Nenad Korkut, Nevena Rendeli, Željka Antunović, Borut Mihalić, Ivana Vrdoljak Vanna, Tamara Garbajs, Luka Nižetić, Andrej Dojkić, Miran Kurspahić i brojni drugi, a podršku kolegicama sportašicama pružila je i zlatna olimpijka, Sandra Perković.

U sklopu prve večeri Dove FASHION.HR-a predstavljena je i specijalna dizajnerska Coolerica, personalizirana kuharica u kojoj su recepte svojih omiljenih jela podijelili i poznati hrvatski modni dizajneri Branka Donassy, Ivica Klarić, Ivica Skoko, LINK by Ogi Antunac i Zoran Mrvoš, Ivan Alduk, Aleksandar Žarevac, Clash of 9, Ivana Popović, Martina Felja, Igor Galaš, Marina Design i Ana Maria Ricov.