Temeljem članka 65. Statuta Hrvatskog rukometnog saveza (HRS), kojim Predsjednik ima pravo samostalno donositi odluke iz djelokruga rada Upravnog odbora HRS-a koje su od interesa za hrvatski rukomet, a imajući u vidu trenutačnu nemogućnost sazivanja Upravnog odbora zbog novonastale situacije s korona virusom, a sljedeći izrečenu odluku o obustavi svih natjecanja do 01. travnja 2020. godine koja je donijeta 12. ožujka 2020., Predsjednik HRS-a Tomislav Grahovac je donio odluku o obustavi svih natjecanja u nacionalnim ligama, kao i u svim natjecanjima u kojima bi hrvatski klubovi ili reprezentacije trebali biti domaćini do srijede, 15. travnja 2020. godine.

Sukladno razvoju situacije, sve zainteresirane javnosti bit će pravovremeno obaviještene o daljnjim odlukama.
(HRS)