Nakon nešto više od mjesec dana napornih treninga druga ekipa Podravka Lino odigrala je i prve utakmice poslije višemjesečne stanke. Utakmice su igrane prošlog tjedna.

U srijedu 2. rujna druga momčad Podravka Lino igrala je sa ŽRK Zelina u Zelini. Nakon izjednačenog prvog poluvremena naše su igračice dale gas i pobijedile s osam razlike. Na poluvremenu je bilo 18-18, dok je konačan rezultat glasio 33-41. Trenerica Đurđica Zečević nakon utakmice rekla je kako je igra u napadu zadovoljila, dok će na ostalim segmentima igre poraditi kroz treninge.

U nedjelju je ova ekipa igrala u Dugom Selu na memorijalnom turniru Đuro Dubenik u konkurenciji 2004. i 2005. godišta gdje su protivnice bile ŽRK Koka i ŽRK Dugo Selo. Utakmicu protiv Koke naše su rukometašice pobijedile 28-13, dok su u susretu s Dugim Selom poražene 21-18.

U sve tri utakmice igrali smo u sastavu (golovi zbrojeni): Međurečan 5, Megerle 9, Strugar 9, Đuranek 1, Stručić 15, Sever 1, Crnjak, Hrupec 2, Balaško 7, Ibrahimpašić, Čengija, Dedi 5, Perić 17, Smolak , Žganjar 3, Švenda 4, Besedić, Galinec

ŽRK Zelina – Podravka Lino 33:41
Podravka Lino – ŽRK Koka 28:13
Podravka Lino –  ŽRK Dugo Selo 18:21