Podravka U11 protekle je subote, pobjedom i porazom, na petom mjestu završila natjecanje u 1.HRL U11 – Regiji 2-1.

U maloj dvorani Gradske sportske dvorane ‘Arena’ Varaždin, u sklopu 16. kola, naše U11 rukometašice prvo su upisale poraz protiv ekipe Marofa koja je slavila rezultatom 13:19. Sedam pogodaka postigla je Mila Radanović, a tri Vita Jembrek. Nagradu za najkorisniju igračicu primila je Hana Škvorc.

Hana Škvorc
Podravka – Marof 13:19 (6:5) (4:5) (3:9)

Igrale su: Škvorc, Cvetanović 1, Držaić, Behin 1, Posavec, Žufika, Pavlek, Kolarek 1, Zimec, Bebek, Krovina, Jembrek 3, Bošnjak, Potroško, Radanović 7(1), Kovačić

Trenerica: Snježana Petika

– U posljednjem kolu 1.HRL U11 – Regije 2 -1 na gostovanju u Varaždinu odigrali smo utakmice protiv ekipe Marofa i ekipe Koke. U prvoj utakmici s ekipom Marofa, moje igračice nisu bile spremne na borbu i trku. Nakon što smo tri napada uzastopno odigrali katastrofalno, a u obrani nismo bili spremni da zaustavimo igračicu koja nam je konstantno prolazila, u vatru sam bacila rezervne mlađe igračice da i one dobiju priliku za igru – osvrnula se na susret trenerica Snježana Petika.

U drugoj utakmici dana, naša U11 ekipa upisala je visoku pobjedu rezultatom 8:21, protiv ekipe Koke. Tena Posavec postigla je 13 pogodaka, a Vita Jembrek pet. Nagradu za najkorisniju igračicu primila je Mila Radanović.

Mila Radanović
Koka – Podravka 8:21 (2:5) (3:7) (3:9)

Igrale su: Škvorc 1, Cvetanović 1, Držaić, Behin, Posavec 13, Žufika, Pavlek, Kolarek, Zimec, Bebek, Krovina, Jembrek 5, Bošnjak, Potroško, Radanović 1, Kovačić

Trenerica: Snježana Petika

– U drugoj utakmici protiv ekipe Koke glavnim igračicama dobro je došlo malo gledanje utakmice s klupe pa smo odigrali onako kako znamo i možemo. S obzirom da se uz Milu Radanović istaknula svojim odličnim obranama i Katja Žufika, a natjecanje je završeno, zaslužila je majicu hrvatske reprezentacije koja će joj biti uručena na treningu – bili su dojmovi trenerice nakon utakmice.

Naša U11 ekipa natjecanje je završila na petom mjestu sa 17 upisanih pobjeda te devet poraza. Uspoređujući početak i kraj sezone, možemo reći da je vidljiv velik napredak u igri, a što će biti odlična podloga mladim rukometašicama u budućim utakmicama i izazovima, zbog čega trenerici i njima čestitamo.

Naslovna fotografija: arhiva