Podravka U17 je pod vodstvom trenera Pranjića, osvojila srebro na velikom četverodnevnom međunarodnom turniru Pozoj Handball Cup koji se održavao u Međimurju.
Naše mlade rukometašice su u polufinalu pobijedile mađarsku ekipu Kispest NKK🇭🇺 rezultatom 19:17. U toj utakmici je Vanessa Lengelić zbog grubog starta dobila plavi karton te je morala propustiti finale. U finalu su naše cure izgubile od domaće ekipe Zrinskog rezultatom 21:15.
Na tradicionalnom turniru ove godine nastupilo je nekoliko tisuća mladih rukometaša i rukometašica uzrasta od 10 do 17 godina iz svih dijelova Europe i svijeta.
Naše cure su ukupno na turniru upisale pet pobjeda, jedan remi i dva poraza.
Hvala organizatorima na pozivu i fantastičnom turniru. Čestitke Zrinskom na osvojenom prvom mjestu!🔥
Podravka U17 nastupila je u sastavu: Tetec, Galić, Galinec; Milivojević, Đolonga, Horvat, Jurlina, Hajdinjak, Miklić, Gregurić, Liščak, Adžaga, Banfić, Markota, Napan, Lengelić. Trener: Antonio Pranjić