U prvoj utakmici Regionalne ženske rukometne lige RK Podravka Vegeta je odmjerila snage sa ŽORK Jagodinom. Rukometašice Podravke su kontrolirale igru i rezultat te su u prvom poluvremenu ostvarile prednost od 4 pogotka (rezultat 13:9).
U drugom poluvremenu, Podravka je malo pojačala tempo te je rutinski dovela utakmicu kraju sa prednošću od 10 pogodaka.
Trener Zlatko Saračević je podjednaku minutažu dodijelio svim igračicama, a najefikasnije su bile Dejana Milosavljević i Tjaša Stanko koje su obje postigle po 4 pogotka. Obranama se istaknula Jovana Risović (12), a u stopu ju prati i Magdalena Ećimović sa 8 obrana.

Sutra u 18 sati je na rasporedu utakmica s Budućnosti, a nakon toga slijedi povratak u Koprivnicu kada će se ekipa okrenuti klupskim obavezama i priprema za početak europskih izazova.