Detalj s utakmicePodravka Vegeta i muški Rukometni klub Koprivnica odigrali su u utorak pripremnu utakmicu. Podravka Vegeta pobijedila je 35:31 (15:15) u izjednačenoj utakmici, u kojoj su se sastavi izjmjenjivali u vodstvu, a rukometašice su pred kraj malo jače ”povukle” i pobijedile.

Oba trenera bila su zadovoljna nakon utakmice. Trener Neven Hrupec je istaknuo da su utakmice s muškim sastavima uvijek korisni, jer je potrebno ulaganje više snage i igra je čvrsta. No, nije bilo isključenja, jer se ipak pazilo da slučajno ne dođe do nepotrebnih ozljeda.

Time outPodravki Vegeti ovo je bila zadnja provjera prije subotnje prvenstvene utakmice sa zagrebačkom Lokomotivom u Koprivnici (gimnazijska sportska dvorana u 18 sati).

PRIPREMNA UTAKMICA

PODRAVKA VEGETA – KOPRIVNICA (muški) 35:31 (15:15)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 40. Sutkinje: Jurenec i Vajdić (Koprivnica).

PODRAVKA VEGETA: Žderić, Jelčić, Kapitanović, Čović 5, Kožnjak 6, Pongrac, Šenvald, Petković 2(1), Gaće, Damnjanović 7(4), Milanović Litre 3, Dragišić 4, Havić, Tatari 2, Horvat 3, Pušić-Koroljević 3. TRENER: Neven Hrupec.

KOPRIVNICA: Cmarko, Ružić 7(1), Zrakić 2, Udovičić 10(1), Rušak 4, Baniček, Grašić 1, Udžbinac 1, L. Peričić 2(1), Markovinović, B. Peričić, Lorber 4. TRENER: Nenad Smiljanec.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(5), Koprivnica 3(3).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 0, Koprivnica 0.