Sljedeći će tjedan rukometašice Podravka Vegete gostovati u Podgorici koja je domaćin 1.Turnira regionalne lige. Na turniru koji će biti odigran u Univerzitetskom sportsko-kulturnom centru, Podravka Vegeta će 11. rujna u 18 sati snage odmjeriti s protivnicama iz Srbije ŽORK Jagodinom, već dobro poznatom ekipom s ovogodišnjeg Memorijalnog turnira Josipa Samaržije Bepa. U četvrtak 12. rujna je na rasporedu i utakmica s Budućnosti, ponovno u 18 sati.

Zasad su formirana dva kruga natjecanja pa će u drugom krugu od 17.-19. rujna domaćin biti Podravka Vegeta, a u goste dolaze slovenski Krim Mercator i Budućnost.

Bit će to ujedno i posljednje provjere uoči početka prvenstva, ali i Lige prvakinja pa po završetku drugog kruga slijedi mala pauza zbog europskih utakmica.

Raspored:

Srijeda, 11. rujan

Podravka – Jagodina (18.00)

Četvrtak, 12. rujan

Budućnost – Jagodina (10.00)

Budućnost – Podravka (18.00)