Rukometašice Podravke Vegete upisale su nove bodove na gostovanju u Trogiru. Bila je to utakmica 21. kola 1.HRL za žene u kojoj su Koprivničanke slavile 23:32, poluvrijeme 8:15. Danas je u redovima podravkašica najviše pogodaka zabila Milosavljević, ukupno 9, a slijedi ju Karlovčan s pet postignutih pogodaka. Iako su odabranice Gorana Mrđena to mogle učiniti i puno uvjerljivije, putovanje je kao i obično napravilo svoje, a umor kod cura kako se sezona primiče kraju je sve vidljiviji. Bez obzira na to u svakom trenutku ekipa je spremna da timski i kvalitetno odraditi svaki zadatak što su učinile i danas.

Pobijedili smo uz obranu koja je napravila izuzetno velik broj prekršaja. Mislim da smo mogli i prije prelomiti utakmicu. Činjenica je da smo mi prvo poluvrijeme 70 posto igrali u obrani. Mi u prvom poluvremenu imamo pet ili šest promašenih šuteva i previše tehničkih pogreška, čak 6 i na to je rezultat nakon trideset minuta bio sedam razlike. Drugo poluvrijeme smo igrali s nešto boljom realizacijom i trenirali smo u obrani igrača manje, a nekad i dva – rekao je trener Goran Mrđen nakon utakmice s Trogirom.

Jedna dobra utakmica, opravdale smo ulogu favorita. Trogir je pružio dosta dobar otpor i bile su jako borbene, a pogurala ih je i atmosfera u dvorani koja je bila odlična. Bodovi ipak zasluženo idu u Koprivnicu – rekla je Karlovčan koja je danas pet puta zatresla protivničku mrežu.

TROGIR: P.Pavković (10); Sesar 2, Cvijić 1, Odak 5, Gašpić, Sušak 6, L. Pavković, Piteša 1, Kljaković-Gašpić 7, Ćaleta, Ćavar, Klarić 1, Brajnov, Gašpić, K. Odak, Ećimović.

PODRAVKA VEGETA: Tucaković (6+1), Dumanska (4+1); Zadravec 1, Turk 4, Karlovčan 5, Milošević 3(1), Gudelj 4, Milosavljević 9(2), Megerle, Mugoša 1, Franušić 3, Šenvald, Stelmakh 1, Barišić 1. TRENER: Goran Mrđen.

Slijedi utakmica 24. kola 1.HRL za žene u Koprivnici, a u goste nam stiže Dalmatinka iz Ploča. Utakmica je na rasporedu u subotu 7. svibnja s početkom u 17.00 sati. U dvorani se priprema prava mala rukometna poslastica i imat ćete prilike na djelu vidjeti i naše male rukometašice koje će napraviti malu promociju mini-rukometa na poluvremenu ovog susreta. U tome će im pomoći maskota Lino i dobro poznati Mirko Reciklirko. Ulaz u dvoranu je slobodan i ulaznice nisu potrebne. Pripremamo i kutak za bojanje gdje najmlađi mogu iskazati svoj umjetnički talent, a na kraju utakmice sve prisutne djevojčice i dječaci koji se nađu u dvorani bit će pozvani na milenijsko fotografiranje na centru rukometnog terena s maskotama Lina i Reciklirka. Više o tome ćemo pisati u sutrašnjoj najavi utakmice.