Rukometašice Podravke Vegete su danas u SD Vinko Zember odigrale svoju drugu pripremnu utakmicu u ovoj sezoni. Danas je na rasporedu bila utakmica s mađarskom ekipom Alba Fehervar. Slavile su podravkašice u ovoj utakmici rezultatom 31:26 uz rezultat poluvremena 16:12. Najefikasnija u redovima podravkašice bila je Josipa Mamić sa sedam postignutih pogodaka, pet je zabila Katarina Pandža, a po četiri Andrea Šimara i Kristina Prkačin. Minute je na terenu iskoristila i mlada Maja Elena Hajdinjak, članica Podravkine škole rukometa koja je također postigla pogodak.
Sutra je na rasporedu međusoban susret između rumunjske ekipe Dunarea Braila i mađarske ekipe Alba Fehervar, a u subotu će podravkašice odigrati novi susret s rumunjskom ekipom Dunarea Braila.
Podravka Vegeta: Tucaković, Bešen, Crnjak; Pandža K. 5, Popović, Birtić 1, Ćurić. Pletikosić 1, Brkić 2, Šenvald 2, Hajdinjak 1, Vuljak 2, Šimara 4, Pandža A. 2, Prkačin 4, Mamić 7.