Šesti pripremni tjedan zaključen je gostovanjima u Ljubljani gdje su djevojke odigrale utakmicu s Krimom te je održan zajednički trening. Nakon povratka u Koprivnicu treniralo se prema programu i u četvrtak su igračice Podravka Vegete i trener Ivica Obrvan te njegov stručni stožer otputovali prema Mađarskoj gdje je odigrana utakmica s Debrecenom te na povratku prema Koprivnici još jedna s Albom Fehervar uz zajednički trening. Bile su ovo posljednje provjere i pripreme za početak grupne faze nove sezone Lige prvakinja. Podravkašice će u 1. kolu na domaćem terenu dočekati ekipu Krim Mercatora s kojom su odigrale čak dvije utakmice u pripremnom razdoblju.  Utakmica 1. kola grupne faze Lige prvakinja s Krim Mercatorom Ljubljana na rasporedu je 7.rujna s početkom u 18.00 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo. Ove posljednje provjere treneru Ivici Obrvanu bile su korisne, a evo i njegovih dojmova iz Mađarske.

Mogu biti zadovoljan većim dijelom te utakmice u Debrecenu. Na poluvremenu smo imali +2 i sve do sredine drugog poluvremena utakmica je bila u izjednačenom rezultatu. Zadnjih pet minuta smo energetski popustili. Neke igračice koje manje igraju i imaju manju minutažu su dobile priliku što je Debrecen koji je među 4 najbolje ekipe mađarske lige iskoristio i pobijedio 28:23.Nije nam u prilog išlo ni to što su zbog viroza i ozljeda u Koprivnici ostale Ana Pandža, Antonia Tucaković, Josipa Mamić i Nikolina Kragulj. Igrali smo bez srednje vanjske u rotaciji i bez jednog desnog krila te bez vratarke što se osjetilo. U Fehervaru smo u subotu odradili zajednički trening s ekipom Albe Fehervar i odigrali tridesetak minuta bez vođenja zapisnika. Taj dio pripremnog perioda nam je dobro došao ukupno govoreći, jedino što nismo bili kompletni. Te dvije utakmice su nam završno poslužile pred ovaj finalni tjedan u kojem nam slijedi prvo kolo Lige prvakinja protiv slovenskog Krima. Treninge pred nama ćemo maksimalno iskoristiti da se dodatno pripremimo i da odigramo na otvaranju Lige prvakinja najbolje što možemo, protiv ekipe koja je u užem krugu favoritkinja za Final four nove sezone. Nadam se da ćemo njima, a i svima biti tvrd orah i pružiti na otvaranju nove sezone jednu dobru utakmicu pred našim navijačima – rekao je trener Ivica Obrvan.