Ekatarina Nemaškalo i Marijeta VidakDirektorica RK Podravke s.d.d. Božica Palčić obavijestila je danas da su u daljnim razgovorima oko stvaranja ekipe Podravke Vegete za iduću sezonu postignuti dogovori s još dvije igračice. Ugovore na iduće dvije sezone (godine) potpisat će vanjska igračica Marijeta Vidak i lijevokrilna igračica Ekatarina Nemaškalo.

Tako su dosad sigurne za iduće dvije sezone Ivana Dežić, Dragica Džono, Ana Nikšić, Dora Krsnik, Marijeta Vidak, Ekatarina Nemaškalo, a stipendistice su Korina Karlovčan, Ivona Mrđen i Iva Papac.

Razgovor s igračicama i dalje traju. Ovog tjedna očekuje se još nekoliko dogovora. Podsjetili bismo da su danas vrhunske igračice u drugim klubovima Penezić, Damnjanović i Živković, svojedobno dobro procijenile da će im vrijednost biti veća, ako nakon početnog uzleta učvrste formu u još jednoj sezoni u Podravki Vegeti. I nisu pogriješile.