Mladje-kadetkinje-klupaPRILOZI TRENERA ĐURĐICE ZEČEVIĆ I GORANA RIHTARIĆA

ĐURĐEVAC // Uspješan nastup djevojčica

TRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević

U Đurđevcu je odigran 2. krug turnira RLRS djevojčice B (Rukometne liga regije sjever), u kojem su osim domaćina Đurđevca sudjelovale i dvije ekipe varaždinske Koke. Podravkini rezultati: Podravka – Koka I 20:8 (9:6), Podravka – Đurđevac 27:2 (17:0), Podravka – Koka II 25:17 (14:10).

Bili su to suparnici po mjeri. U prve dvije utakmice rezultat ni u jednom trenutku nije doveden u pitanje, a treća utakmica (Koka II je jača od Koke I), iako nije bila neizvjesna, bila je zanimljivija.

U Đurđevac je došlo svih 24 igračica koje treniraju i sve su dobile priliku za igru. Želim ih sve pohvaliti, jer su usprkos velikoj gol razlici u našu korist igrale borbeno i motivirano tijekom trajanja svih utakmica. A to je ono što, između svega ostaloga, želim da nauče već u ovim igračkim godinama.

Ekipa je nastupila u sastavu: Dautanec, Smolak 9, Jagustin 8, Balaško 4, Strugar 3, Đuranek 22, Dedi 13, Posavec , Švenda 2, Banek 7, Hrupec 1, Sremec, Sever, Žganjar 1, Kovač, Galinec, Halavuk , Borščak-Matić, Zahirović, Međurečan 1, Kotrščak, Skrbinšek, Valent 1, Besedić.

Idući vikend igra se 3. krug prvenstva, a domaćin je TVIN Virovitica.

Ilustracija

KOPRIVNICA // Pobjeda i neriješni rezultat

TRENERI SURADNICI // Piše Goran Rihtarić

U 1. krugu 1. HRLD (Hrvatske rukometne lige djevojčica) odigrane u Koprivnici, u 1. kolu Podravka – Vukovar 27:3. Sigurna pobjeda je osigurana maksimalnim zalaganjem i htijenjem svih igračica, pa za tu utakmicu velika, iskrena pohvala. U drugoj utakmici je izboren neriješeni rezultat, Đakovo – Podravka 12:12, za koji smo sami krivi.

Nadam se da će djevojčice poslije ovakve utakmice shvatiti da se ni u jednu utakmicu ne može ući u utakmicu lako ćemo, unatoč brojnim upozorenjima. Puno promašenih čistih prilika iz igre i više promašenih kontri. Previše da nam izuzetno motiviran protivnik na kraju u zadnjoj sekundi ne bi odnio zaslužen bod iz Koprivnice. Nažalost, povrijedila nam se kapetanica ekipe, pa Lani Vrabelj od sveg srca želimo brzi oporavak i povratak na teren.

Svi rezultati 1. kruga odigrani u Koprivnici: Podravka – Vukovar 27:3 (12:2), KTC – Đakovo 23:17 (12:7), Vukovar – KTC 8:19 (5:12), Đakovo – Podravka 12:12 (7:5).

Podravka na utakmici s Vukovarom: Zagrajski 1, Ranilović 2, Vuljak 6, Ružić 4, Jurendić 2, Vrabelj 1, Sermek 3, Dmoijan 4, Behin, Kusak, Lončarić, Pavić, Strahija, Nemec, Jurenec 2, Brunec 2.

Podravka na utakmici s Đakovom: Zagrajski, Vuljak 2, Ružić 2, Vrabelj 2, Sermek, Baltić, Domijan 2, Behin, Kusak, Jurić, Pavić, Strahija 2, Ruđic, Košuta, Bebek, Nemec.