Kadetkinje s darovima // Foto Ivan BrkićPrije utakmice 3. kola Regionalne lige Podravka Vegeta – Vardar održana je mala svečanost. Klub je čestitao i darivao kadetkinje Podravke, koje su (opet) osvojile naslov državnih prvakinja. U ime RK Podravke s.d.d. Darove su podijelili članovi Nadzornog odbora Dražen Sačer i Jasna Golubić.

Kadetkinje prvakinje (nedostaje Popović) // Foto Ivan BrkićA rukometašice su: Katarina Borac, Elena Popović (kapetanica koja je večeras zaigrala i za Podravku Vegetu), Ana Sikavica, Lana Brkić, Maja Delić, Klara Petričević, Lea Frnušić, Gabriela Vrabec, Tena Petika, Ines Kolar, Patricia Firšt, Klara Kokša, Lusija Jandrašić, Tamara Bogdan i trenerica Snježana Petika.

Darovi i čestitke // Foto Ivan BrkićJasna Golubić predala je buket cvijeća i Podravkinom treneru Alenu Maroševiću, koji se danas vratio s olimpijade u Austriji sa svojim pulenima iz Sportske udruge za pomoć osobama s intelektualnim poteškoćama Veliko srce., gdje su postigli velike sportske uspjehe.Jasna Golubić i Alen Marošević // Foto Ivan Brkić