IlustracijaTRENERI SURADNICI // Piše Đurđica Zečević, regionalna suradnica HRS-a

Sukladno Programu aktivnosti za mlađe dobne skupine, donesenog i usvojenog od strane HRS-a, u nedjelju 13. studenoga u sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici u dva termina održat će se šesti po redu zajednički trening perspektivnih mlađih kadetkinja (godišta 2002/3.) i prvo okupljanje perspektivnih djevojčica godišta 2004/5. s područja rukometne Regije sjever.

Organizator okupljanja je Rukometni savez Koprivničko-križevačke županije.

Od 12 do 14 sati trenirat će mlađe kadetkinje, a od 14,30 do 16 djevojčice kategorije B.

Pozivi su upućeni svim klubovima Regije, a prema dostavljenim prijavama u starijem godištu bit će prisutno 28 igračica iz sedam klubova i 43 djevojčice iz osam klubova. Treninge će voditi prisutni treneri klubova uz koordinaciju regionalnog suradnika.

Iz RK Podravka biti će prisutno osam mlađih kadetkinja i 10 djevojčica. Poziv našeg kluba svim prisutnim akterima ove akcije s oduševljenjem je prihvaćen, tako da će uz gledanje svojih uzora moći dati i svoj navijački doprinos.