RK Podravka s.d.d. od 1. listopada je dobila novo kadrovsko pojačanje.

Na poziciju voditelja marketinških komunikacija i odnosa s medijima ‘stigao’ je Luka Maruševec. Završio je diplomski studij na Sveučilištu Sjever, odjel Komunikologije, medija i novinarstva na kojem je stekao zvanje magistra. Ujedno je i dvostruki dobitnik rektorove nagrade na Sveučilištu Sjever.

Tijekom studija surađivao je s Hrvatskim rukometnim savezom te četiri godine radio kao urednik sporta u Međimurskim novinama. Za sebe ponosno govori kako je iz Selnika i to ne kraj Ludbrega, već iz Maruševca. Obožava putovanja i planinarenje, prati gotovo sve sportske discipline, a prvi dojam o poslu otkrio je za klupske stranice.

– RK Podravka s.d.d. je lider i perjanica hrvatskog ženskog rukometa, a jednim dijelom i cjelokupnog sporta u Hrvatskoj. Rad u klubu je sjajan te mi je želja nastaviti nadograđivati sve segmente u mom području djelovanja. Ovih dana dodatno širimo prisustnost kluba na svim društvenim mrežama te je cilj i dalje napredak u ažurnoj i kontinuiranoj komunikaciji sa cjelokupnom javnosti. Ovim putem pozivam sve navijače i simpatizere kluba da i dalje dolaze u dvoranu te podrže sve naše djevojke i ekipe u nadolazećim izazovima u domaćim i europskim utakmicama – rekao je Luka.

Luka Maruševec, Foto: RK Podravka