Skupna slika za rastanak // Foto Ivo Čičin-MašanskerU povodu završetka natjecateljske sezone 2013/2014. u Podravskoj kleti na zajedničkom ručku našle su se igračice i treneri Podravke Vegete i ostalih selekcija, članovi Upravnog odbora i klupski zaposlenici.

Božica Palčić i Jorn Pedersen // Foto Ivo Čičin-MašanskerTom prigodom predsjednik RK Podravke Jorn Pedersen održao je kraći oproštajni govor u kojem je naglasio da na završetku preoblikovanja kluba u profesionalno sportsko dioničko društvo predaje klub u nove ruke bez dugova, potpuno konolidiran i s novom jačom ekipom. On ostaje vjerni pratitelj Podravke i u novom obliku i u novim natjecanjima, rekao je.

Jornu Pedersenu na njegovu zalaganju u stabilizaciji kluba zahvalila je direktorica Božica Palčić, a kapetanica Vesna Milanović Litre predala je predsjedniku Pedersenu uokvireni dres Podravke s brojem 18.Vesna Milanović Litre s darom za Jorna Pedersena // Foto Ivo Čičin-Mašansker