Rukometašice Podravka Vegete danas su se, u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Koprivnica, uključile u akciju ‘Ne dvoji! Za drugoga izdvoji’.

ŠSD Josip Samaržija-Bepo danas je posjetio suradnik za humanitarne poslove i koordinaciju volontera koprivničkog Crvenog križa, Mladen Gabaj, kojem su igračice predale svoje donacije.

Inicijativa je to koja se provodi u sklopu akcije ‘Solidarnost na djelu 2024.’ u kojoj sudjeluju sva društva Hrvatskog Crvenog križa, a u kojoj se prikupljaju financijska sredstva prodajom bonova u apoenima od 1 eura. Svaki, pa i najmanji poklon, dobro će doći onima koji nemaju te je cilj akcije kupnja sportske obuće za djecu slabijeg imovinskog stanja školskog uzrasta.

Podravkašice nisu dvojile niti sekunde te su se odazvale pozivu koprivničkog Crvenog križa i same pridonijele akciji. Financijske donacije također se mogu uplatiti i na račun akcije ‘Solidarnost na djelu 2024.’ na HR1123860021552010839 ili skeniranjem bar koda sa letka u nastavku objave.