Podravka Vegeta - Arena // Foto Luka Šarlija Drava infoUtakmica primjer dobrog odnosa prema igri. Ozbiljnost pristupa Podravke Vegete u unaprijed odigranoj utakmici 21. kola 1. HRL s pulskom Arenom donijela je visoki rezultat i angažiranost svih igračica. Ponovno se kao organizator igre istaknula Ivona Mrđen. Zasluženih 38:18 (19:6) ne umanjuje ni nastup Arene, inače pretposljednje ekipe na tablici, u oslabljenom sastavu.

Podravka Vegeta - Arena // Foto Luka Šarlija Drava infoDeset od 11 Podravkinih igračica u polju zabilo je golove: od dva do pet, kako tko. Katja Mikolić kod Arene zabila je devet golova (9/16), prvi je strijelc susreta.

Zbog toga što Podravka Vegeta u nedjelju putuje u Makedoniju na Final Four Regionalne lige utakmic s Bjelovarom igrat će se u petak. Domaćin, Bjelovar, odredio je da to bude u 19,30 sati u dvorani Srednjih škola.

Podravka Vegeta - Arena // Foto Luka Šarlija Drava infoUTAKMICA 21. KOLA 1. HRL ZA ŽENE

PODRAVKA VEGETA – ARENA 38:18 (19:6)

KOPRIVNICA – Sportska dvorana Gimnazije Frana Galovića. Gledatelja 100. Suci: Matija Cingesar (Varaždin) i Mario Mraz (Trnovec Bartolovečki). Nadzornik HRS-a: Saša Brabec (Virovitica).

PODRAVKA VEGETA: Jukić (10+1), Kapitanović (-), Hajduk (4+-); Zadravec 4(1), Dežić 3, Karlovčan 5, Krsnik 2, Milošević, Nemaškalo 3, I. Mrđen 3, Vidak 5(3), Pavlović 4, Gugić 5, Debelić 4. TRENER: Goran Mrđen.

ARENA: Ognjenović (-), B. Jurkota (1+0), Paskal (6+1); Šekuljica 1, Raspudić, Mikolić 9, Maras 4(1), Nimac, Čivljak 2, K. Jurkota, Lukšić, Erceg 2. TRENER: Želimir Popović.

SEDMERCI: Podravka Vegeta 5(4), Arena 2(1).

ISKLJUČENJA: Podravka Vegeta 8 minuta (Krsnik 2+2, Debelić, Zadravec), Arena -.

CRVENI KARTON: Paskal (43′ prekršaj izvan vratarevog prostora).

IGRAČICA UTAKMICE: Ivona Mrđen (Podravka Vegeta).