AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. PODRAVKA VEGETA U SUBOTU DOČEKUJE ROSTOV DON U DVOBOJU OSMINE FINALA LIGE PRVAKINJA
  3. POBJEDA NA GOSTOVANJU U DUGOM SELU U 17. KOLU 1.HRL ZA ŽENE
  4. PODRAVKA VEGETA DANAS GOSTUJE U DUGOM SELU U SKLOPU 17. KOLA 1.HRL ZA ŽENE
  5. PRVO OKUPLJANJE NAKON BRONCE//U reprezentaciju ide šest igračica Podravka Vegete
  6. SRETAN ROĐENDAN NAŠOJ MARGARITI ŠKARIĆ

1. HRL 20/21

1. HRL 20/21

PozEkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb15130226
2Podravka Vegeta13130026
3Umag15130226
4Bjelovar1390418
5Koka15 73517
6Dugo Selo 551581617
7Osijek1680816
8Split 20101462614
9Murvica1552812
10Zrinski1551911
11Sesvete16511011
12Dalmatinka16421010
13Sinj1621135
14Virovitica 12341601151