AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. NAKON UTAKMICE DOČEK ZA KADETSKE PRVAKINJE//Trenerica Đurđica Zečević osvrnula se na Završnicu
  3. VELIKA POBJEDA PROTIV VIROVITICE U 22. KOLU 1. HRL ZA ŽENE
  4. 22. KOLO 1. HRL ZA ŽENE DANAS U 18 SATI
  5. 25 GODINA OD EUROPSKOG TROFEJA 11. SVIBNJA 1996.-2021.
  6. PODRAVKA DANAS SLAVI 25 GODINA OD OSVAJANJA NAJVEĆEG EUROPSKOG TROFEJA

1. HRL 20/21

1. HRL 20/21

PozEkipaUPNIB
1Podravka Vegeta19190038
2Lokomotiva18160232
3Umag18140428
4Osijek20111823
5Koka2094722
6Bjelovar17110622
7Dugo Selo '551991919
8Split 20101882818
9Zrinski20811117
10Murvica20721116
11Dalmatinka 19621114
12Sesvete18511211
13Sinj2021175
14Virovitica 12342001191