AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. PREDSJEDNIK NADZORNOG ODBORA IVAN PAL ODRŽAO SASTANAK S EKIPOM U KLUPSKIM PROSTORIJAMA
  3. ODRŽANA GLAVNA SKUPŠTINA RK PODRAVKE S.D.D.
  4. BOJANA MILIĆ I NJEZIN POGLED NA GRAD RUKOMETA, BICIKALA I VEGETE
  5. BIANCIN PRVI POGLED NA GRAD I EKIPU:”Ovo je ono što sam tražila i željela bih da budemo lijepo iznenađenje u novoj sezoni”
  6. KADETKINJE SE PRIPREMAJU ZA EUROPSKO PRVENSTVO U IVANIĆ GRADU

1. HRL 20/21

1. HRL 20/21

PozEkipaUPNIB
1Podravka Vegeta26260052
2Lokomotiva Zagreb26230346
3Umag26220444
4Bjelovar261511031
5Koka261241028
6Osijek261311227
7Dugo Selo261211325
8Zrinski261121324
9Dalmatinka261021422
10Split 2010261021422
11Sesvete261011521
12Murvica26721716
13Sinj2621235
14Virovitica 12342601251