AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. RUKOMETAŠICE PODRAVKA VEGETE UPISALE NOVA DVA BODA NA GOSTOVANJU U ZELINI, A U POSLJEDNJEM KOLU DOČEKUJU KOKU
  3. PODRAVKAŠICE U PETAK NA POSLJEDNJEM GOSTOVANJU U OVOJ SEZONI//Mrđen: ,,Posljednje dvije utakmice treba shvatiti ozbiljno kao da su prve dvije”
  4. Rukometašice Podravka Vegete su podigle svoj 24. trofej u hrvatskom Kupu za žene//Mrđen:”Čestitam mojoj ekipi jer su prava klapa i mislim da je to u velikoj mjeri bilo presudno za osvajanje”
  5. PODRAVKA VEGETA SLAVILA U ŽATICI PROTIV LOKOMOTIVE, A FOKUS JE NA SUBOTI I ŽELJI ZA PODIZANJEM 24. TROFEJA U HRVATSKOM KUPU
  6. LIVE STREAM POLUFINALA PRATITE UŽIVO NA LINKU

1. HRL 21/22

1.HRL 21/22

PozEkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb24230146
2Podravka Vegeta24230146
3Bjelovar24170734
4Dugo Selo '5524150930
5Dalmatinka24150930
6Split '2010241311027
7Sesvete241201224
8Koka241021222
9Umag24921320
10Zrinski24911419
11Osijek24911419
12Trogir 582440208
13Trešnjevka2431206
14Zelina2412214