AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. NASLOV JE SVE BLIŽE, PODRAVKAŠICE UVJERLJIVE I U OSIJEKU
  3. PODRAVKAŠICE ĆE DANAS U OSIJEKU IGRATI SUSRET 23. KOLA 1.HRL ZA ŽENE
  4. OSNOVNA ŠKOLA PODOLICE I RUKOMETNI KLUB PODRAVKA I FORMALNO ZAPOČELI PROVEDBU MASTERPLAN PROJEKTA EHF-A I HRS-A MINI RUKOMET U ŠKOLAMA
  5. U PRETPOSLJEDNJEM KOLU 2.HRL SJEVER LINICE BOLJE OD ZRINSKOG NA DOMAĆEM TERENU
  6. GABRIELA DOMOVIĆ PRIMILA POSEBNO PRIZNANJE ZA OSTVARENE VRHUNSKE SPORTSKE REZULTATE ZA REPREZENTACIJU HRVATSKE

1. HRL 21/22

1.HRL 21/22

PozEkipaUPNIB
1Lokomotiva Zagreb26250150
2Podravka Vegeta26240150
3Bjelovar26180836
4Dalmatinka26160832
5Dugo Selo '55261601032
6Split '2010261511031
7Sesvete261401228
8Koka261121324
9Umag26921520
10Zrinski26921519
11Osijek26911619
12Trogir 5826502110
13Zelina2622226
14Trešnjevka2631225