Vanjska igračica i važna karika naše prve ekipe, Tina Barišić, i sljedeće će dvije godine braniti boje kluba. Potpisivanjem novog ugovora, ostaje dio sportske obitelji Rukometnog kluba Podravka čiji će dres nositi do kraja sezone 2025./2026.

U klub je stigla u siječnju 2022. godine te se veselimo što kroz suradnju sa kvalitetnim i talentiranim rukometašicama, baš kao što je Tina Barišić, kontinuirano zadržavamo igračku kvalitetu. Svoje dojmove nakon potpisivanja ugovora, otkrila nam je u kratkom razgovoru.

– Drago mi je što ćemo produžiti našu suradnju. Dosad mi je bilo jako lijepo i veselim se novim izazovima u budućnosti. Spremna sam dati sve od sebe u ispunjavanju naših i klupskih ciljeva – poručila je Tina Barišić pa otkrila svoje dojmove o uvjetima u klubu.

– Klub pomaže u mojem sportskom i profesionalnom razvoju. Očekivanja su da osvojimo prvenstvo što smo u jako dobroj poziciji zbog visoke pobjede u derbiju, dok u Ligi prvakinja imamo izgledne šanse da prođemo grupnu fazu natjecanja. Jednako tako, trebamo nastaviti s ovakvom igrom i borbom te mislim da smo konkurentni u svim utakmicama – završila je naša vanjska igračica.

Tina Barišić, Foto: RK Podravka/Luka Maruševec