LATICAU povodu derbija 1. HRL između Podravke Vegete i Lokomotive Zagreb (igra se u Koprivnici u četvrtak 15. ožujka u 18 sati) Rukometni klub Podravka s.d.d. u zajednici s Udrugom za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama ”Latice” dodaje događaju humanitarni karakter.

U utorak 13. ožujka u 11 sati bit će održana konferencija za novinstvo na kojoj će biti izneseni detalji akcije (sloodan ulaz, dobrovoljni prilog, izlazak ”Latica” na teren zajedno s igračicama), a stručno vodstvo i igračice najavit će utakmicu koja jednom od klubova može olakšati put do naslova prvakinja.

Također skrećemo vam pažnju i na humanitarni koncert ”Darujte prostor Laticana” u nedjelju 11. ožujka u sportskoj dvorani Srednje škole u Koprivnici, gdje će svoj udio imati i rukometašice Podravke Vegete.

Vidimo se!