Pozdrav publici na kupu u SamoboruPodravka Vegeta završava prvenstvo 1. HRL sutakmicom 25. kola u Osijeku s Osijekom PSC Opel. Igra se u četvrtak, 5. svibnja u 18,30 sati. U zadnjem kolu Podravka Vegeta dobiva utakmicu sa Zaprešićem 10:0. 

Izgradnja Zaprešić odustala je nakon prvog dijela natjecanja, Trogir na samom početku. Podravka Vegeta proslavila je naslov nakon utakmice sa Samoborm, kada je i teoretski postala nedostižna za ostale konkurente. Prvo mjesto donosi joj pravo sudjelovanja u Ligi prvakinja.

U subotu i nedjelju 21. i 22. svibnja u Zaječaru se igra Final Four Regionalne lige. Podravka Vegeta odigrala je 11 utakmica od 12, Borac iz Banja Luke otkazao je gostovanje. Tu je utakmicu Podravka Vegeta dobila s 10:0 bez borbe. Nakon toga utakmica neće biti do sredine kolovoza.

Raspored do 12. travnja

SRIJEDA, 4. SVIBNJA – Gradina, 19 sati, utakmica 21. kola 3. HRL sjever ŽRK Gradina – Podravka 3.

ČETVRTAK, 5. SVIBNJA – Osijek, 18,30, utakmica 25. kola 1. HRL ŽRK Osijek PSC Opel – Podravka Vegeta.

SUBOTA, 7. SVIBNJA – Slavonski Brod, utakmica 22. kola 2. HRL sjever Brod Gymnasium – Podravka Lino.

Koprivnica – 18 sati, utakmica 7. kola Međužupanijske hrvatske ženske lige Podravka 4 – ŽRK Kalinovac.

ČETVRTAK, 12. SVIBNJA – Koprivnica, 19 sati, utakmica 22. kola 3. HRL sjever, Podravka 3 – Mlinar.