Vardar - Podravka // Foto ivo Čičin-MašanskerOčekivano, Vardar SCBT pobijedio je u utakmici 15. kola Regionalne lige odigrane u dvoranu Kale u Skoplju pred oko 500 gledatelja: Vardar SCBT – Podravka Vegeta 29:24 (17:9).
Za Vesnu Milanović Litre znalo se još u subotu da neće nastupiti, a već tada se javila s temperaturom Jelena Trifunović, koja se u nedjelju povećala, pa je i ona smještena na tribine. Podravka Vegeta igra oslabljena, ali priliku su dobile neke druge cure. U 1. poluvremenu golovi: Vidak 3, Čović 2, Živković, Nemaškalo, Dragišić po 1 i Gavranić 1(1). U Vardaru ”ubitačne” su nekadašnje Podravkine igračice: Đokić 5 s pivota, Zebić 5 s krila.

Vardar - Podravka // Foto Ivo Čičin-MašanskerU drugom poluvremenu bolje se pariralo domaćinu, pa je rezultat snošljiv, osobito ako se ima na umu nekoliko bitnih tehničkih grešaka i dva promašena sedmerca. No, utakmica je bila zanimljiva, korisna, rekli bismo, barem s gledišta Podravke Vegete. Oslabljene, igračice nisu mogle više.
Idućeg vikenda u Koprivnici gostuje Danilovgrad.

UTAKMICA 15. KOLA REGIONALNE LIGE WRHL
VARDAR SCBT – PODRAVKA VEGETA 29:24 (17:9)
SKOPLJE – Dvorana Vardara Kale. Gledatelja: 500. Sutkinje: Silvana Karabeska i Marija Ilieva (obje Makedonija). Delegat WRHL-a: Dragan Načevski (Makedonija).
VARDAR SCBT: Leynaud (8+1), Saidova (4+0); Kostjukova 1, Radičević 1, Đokić 4, Pineau 2, Šteriova 1, Nikolić 3(2), Dembele 1, Fernandez 1, Zebić 5(1), Klikovac 2, Crvenkoska 4(4), Khmyrova, Lekić 4, Lojpur. TRENERICA: Indira Kastratović.
PODRAVKA VEGETA: Jukić (-+0), Kapitanović (2+0), Milenković (7+-); Čović 3, Gavranić 2(1), Pongrac, Havić 3, Živković 4, Vukojević, Nemaškalo 6(2), Dragišić 2, Vidak 3, Poljak 1.  : Goran Mrđen.
SEDMERCI: Vardar SCBT 7(7), Podravka Vegeta 5(3).
ISKLJUČENJA: Vardar 4 minute (Fernandez, Šterjova), Podravka Vegeta 2 minute (Poljak).
IGRAČICA UTAKMICE: Andrea Lekić (Vardar SCBT)