AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. ĐELEKOVČAN I STRUČIĆ NA POPISU ZA OKUPLJANJE KADETSKE REPREZENTACIJE, U PRIČUVAMA I DOMOVIĆ
  3. KATJA VUKOVIĆ POZVANA U JUNIORSKU REPREZENTACIJU UOČI DODATNIH KVALIFIKACIJA ZA SVJETSKO PRVENSTVO
  4. OBJAVLJEN POPIS IGRAČICA ZA DVA KVALIFIKACIJSKA SUSRETA ZA EUROPSKO PRVENSTVO 2024.
  5. RUKOMETAŠICE PODRAVKE 2 LINO U NOVU SEZONU KRENULE UVJERLJIVOM POBJEDOM PROTIV MULTINORM CERNE
  6. KREĆE 2. HRL SJEVER, A PODRAVKAŠICE ĆE UGOSTITI MULTINORM CERNU

VIJESTI I NAJAVE

23 rujna, 2023
RUKOMETAŠICE PODRAVKE 2 LINO U NOVU SEZONU KRENULE UVJERLJIVOM POBJEDOM PROTIV MULTINORM CERNE

Rukometašice Podravke 2 Lino su danas pod vodstvom trenera Antonia Pranjića upisale prvu pobjedu u novoj natjecateljskoj sezoni u 2.HRL za žene Sjever. Na domaćem su terenu svladale ekipu Multinorm Cerna rezultatom 36:26, poluvrijeme 17:12. Od prve minute su djevojke iz Koprivnice nametnule svoj ritam, a sredinom poluvremena već su uvjerljivo vodile, bilo je 11:5….

23 rujna, 2023
KREĆE 2. HRL SJEVER, A PODRAVKAŠICE ĆE UGOSTITI MULTINORM CERNU

Dok su naše prvotimke jučer zaključile 3. kolo, naša druga ekipa Podravka 2 Lino kreće svoje natjecanje u 2.HRL sjever žene pod vodstvom trenera Antonia Pranjića. Utakmica je na rasporedu danas u 18.00 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo, a ulaz je slobodan. Vidimo se u dvorani!  

18 rujna, 2023
MLADE PODRAVKAŠICE USPJEŠNE NA TURNIRU ”MALI MEDO” U GOSPIĆU

Uspješan dan imale su naše djevojčice i djevojke u Gospiću na turniru “Mali medo” Podravka U15, pod vodstvom trenera Antonia Pranjića, upisala je sve tri pobjede na turniru koji se održao nedjelju. Naša ekipa pobijedila je u prvoj utakmici Zadar rezultatom 34:2, u drugoj utakmici Gospić rezultatom 22:17 i u zadnjoj utakmici LiPu rezultatom 21:14….

11 rujna, 2023
SVOJ DEBI U VELIKOM RUKOMETU MLADE PODRAVKAŠICE OKRUNILE ZLATOM, IVA KLJAIĆ NAJBOLJA POJEDINKA TURNIRA U SAMOBORU

Na dvodnevnom tradicionalnom turniru pod nazivom„Samobor handball cup 2023“ naše djevojčice godišta 2012/13,u konkurenciji s još 5 ekipa, osvojile su 1.mjesto i sasvim zasluženo oko vrata objesile svoje prve zlatne medalje. Uspjeh je tim veći što je to bio prvi javni nastup tog uzrasta u „velikom rukometu“. Za takav rezultat zasluge pripadaju svim djevojčicama iz…

11 rujna, 2023
PODRAVKA U17 POD VODSTVOM TRENERA ANTONIA PRANJIĆA OSVOJILA TURNIR U SAMOBORU

Podravka U17 je proteklog vikenda pod vodstvom trenera Pranjića osvojila dvodnevni turnir Samobor Handball Cup! U polufinalu su pobijedile ekipu Ivanića rezultatom 11:16. U napetom finalu, između Podravke i Sesveta, u regularnom dijelu utakmica je završila izjednačenim rezultatom 9:9. U izvođenju sedmeraca igračice Podravke su bile uspješnije te su pobijedile i zasluženo su se u…

7 rujna, 2023
UPISUJEMO NOVE ČLANICE U ŠKOLU RUKOMETA

Pozivamo sve zainteresirane djevojčice iz Koprivnice i okolice da se pridruže našoj rukometnoj obitelji. Ove sezone upisujemo djevojčice i dječake koji pohađaju prve razrede i koji će započeti s treninzima u sklopu projekta “MINI RUKOMET U OSNOVNIM ŠKOLAMA”. Treninzi će se održavati 2x tjedno, a trenerice će im biti Marija Mišković i Dragica Džono. Treninzi…

6 rujna, 2023
DJEVOJČICE U9 POD VODSTVOM TRENERICE MARIJE MIŠKOVIĆ ZAPOČELE NOVU SEZONU, A U TIJEKU I UPISI NA MINI RUKOMET U ŠKOLAMA

Odličnom atmosferom nakon lijepo provedenog ljeta svoje su treninge u ovom tjednu započele i naše djevojčice U9. Ove će djevojčice voditi trenerica Marija Mišković. Ovo su naše najmanje rukometašice koje su u prošloj sezoni bile uključene u pilot projekt Mini rukomet u osnovnim školama, a koji će po sad već uhodanoj praksi u narednim danima…

1 rujna, 2023
LINICE U PRIJATELJSKOM SUSRETU NA TURNIRU ŽELJKO GOLIK SVLADALE ZRINSKI

Podravka 2 Lino, pod vodstvom trenera Antonia Pranjića, danas je sudjelovala na Danu rukometa u Čakovcu koji se održao u sjećanje na Željka Golika Bracu. Naše mlade rukometašice odigrale su prijateljsku utakmicu protiv Zrinskog 2 i pobijedile rezultatom 25:37. Bila je to ujedno i prva prijateljska utakmica naše druge ekipe ove sezone. Mogli smo vidjeti…

31 kolovoza, 2023
ZABAVA I DRUŽENJE U ADRENALINSKOM PARKU ZA DOBAR POČETAK SEZONE

Podravka U17 i Podravka U15 u četvrtak su, zajedno s trenerom Pranjićem, imale team building u Adrenalinskom parku “Vručina” pokraj Ludbrega. Domaćini su podijelili naše cure u 4 ekipe te je svaka ekipa imala 4 borbe u paintballu. Najpreciznija i najspretnija pokazala se ekipa u sastavu Lucija M., Maja Elena, Katja N., Magdalena, Tara i…

27 kolovoza, 2023
MLADE PODRAVKAŠICE POD VODSTVOM TRENERA ANTONIA PRANJIĆA OSVOJILE PRVO MJESTO NA MEĐUNARODNOM TURNIRU POZOJ

Podravka U15, pod vodstvom trenera Pranjića, osvojila je Pozoj Handball Cup 2023. Turnir je okupio oko 100 ekipa iz Hrvatske, Slovenije, Mađarske, Bosne i Hercegovine, Austrije, Slovačke i Poljske. Utakmice su se kroz prošla četiri dana paralelno odigravale u sedam sportskih objekata diljem Međimurja. Naše cure su uvjerljivo osvojile turnir bez ijednog poraza. U grupi…

26 kolovoza, 2023
TREĆI DAN POZOJA U15 OSIGURALE POLUFINALE, A U13 JE U BORBI ZA PETO MJESTO

Danas su naše mlade rukometašice odradile i treći dan na turniru Pozoj Handball Cup 2023. Podravka U15, pod vodstvom trenera Pranjića, odigrala je posljednje dvije utakmice u grupnoj fazi turnira. Prvu utakmicu su pobijedile Prelog, a onda su u drugoj utakmici protiv Lokomotive 1 odigrale neriješeno. Naše cure su skupinu B završile s osvojenim prvim…

25 kolovoza, 2023
USPJEŠAN I DRUGI DAN NA TURNIRU POZOJ ZA MLADE PODRAVKINE RUKOMETAŠICE

Drugog dana turnira, koji se održava u Međimurju, naše mlade rukometašice odigrale su ukupno četiri utakmice te su upisale tri pobjede i jedan remi. Podravka U15, pod vodstvom trenera Pranjića, danas je pobijedila Koku i MHK Bytča (SLK). Trenutno su naše cure neporažene na turniru i vodeće u skupini B te ih sutra očekuju zadnje…