AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. DVIJE PODRAVKINE JUNIORKE NA POPISU ZA SLJEDEĆE OKUPLJANJE U REPREZENTACIJE
  3. MLADI STRUČNJAK ANTONIO PRANJIĆ I SLUŽBENO TRENER PRVE EKIPE PODRAVKE VEGETE
  4. MLADE PODRAVKAŠICE UPISALE ČETIRI POBJEDE U 7. KOLU 1.HRL U-12
  5. ČETIRI BODA I PRVO MJESTO U REGIJI SJEVER
  6. PODRAVKA 2 LINO SLAVILA I PROTIV VIROVITICE 1234

VIJESTI I NAJAVE

20 ožujka, 2023
MLADE PODRAVKAŠICE UPISALE ČETIRI POBJEDE U 7. KOLU 1.HRL U-12

Podravkine djevojčice koje se natječu u kategoriji 1.HRL U-12 su u nedjelju na domaćem terenu upisale četiri pobjede. Podijeljene u dvije ekipe Podravka 1 i Podravka 2 u 7. kolu su dočekale Olimpiju Osijek i Osijek. Podravka 1 je upisala dvije uvjerljive pobjede, protiv Osijeka su slavile 14:28, a protiv Olimpije 25:3. Podravka 2 je…

19 ožujka, 2023
ČETIRI BODA I PRVO MJESTO U REGIJI SJEVER

Kadetkinje kao prvoplasirane odlaze na Završnicu u Poreč Ovaj vikend bio je za igračice Podravke LINO bodovno izuzetno bogat. Nakon subotnje pobjede nad ekipom Virovitice u 2.HRL sjever, u nedjelju je bodovni saldo povećan za 4 nova boda na tablici 1.HRL –U16. Podravkašice su u Bjelovaru u derbiju posljednjeg kola lige pobijedile do sada neporaženu…

19 ožujka, 2023
PODRAVKA 2 LINO SLAVILA I PROTIV VIROVITICE 1234

Nakon jesenske pobjede u Virovitici isti protivnik poražen je u subotu i na našem domaćem terenu. Linice su svladale jako dobrog protivnika rezultatom 38:35. Pobjeda nije bila nimalo laka jer je klub iz Virovitice, trenutačno trećeplasirana ekipa lige. Još uvijek pretendiraju na mogućnost osvajanja naslova prvaka, a u sastavu broje i nekoliko iskusnih igračica. To…

18 ožujka, 2023
PODRAVKA LINO U 17. KOLU DOČEKUJE VIROVITICU

Rukometašice Podravke 2 Lino će danas u 17. kolu 2.HRL sjever na domaćem terenu dočekati ekipu 1234 Virovitica. Utakmica je na rasporedu u 16 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo, a ulaz u dvoranu je slobodan. Dođite bodriti naše djevojke u još jednom prvenstvenom ogledu. #doksrcekucaPodravka

13 ožujka, 2023
MLADE PODRAVKAŠICE UPISALE MAKSIMALNE BODOVE ZA VIKEND

Obzirom da se bliži Završnica Prvenstva Hrvatske za kadetkinje U16 koja je na rasporedu od (4-8.4. u Poreču) HRS je preporučio da se sve odgođene utakmice odigraju do 20. ožujka. Tako su i Podravkine djevojke utakmice iz 2. i 6.kola igrale proteklog vikenda. U subotu su u Novskoj pobijeđene Novska i Virovitica, a dan kasnije…

10 ožujka, 2023
NOVI BODOVI ZA MLADE PODRAVKAŠICE U PRELOGU

U unaprijed odigranoj utakmici 11.kola 1.HRL U14 protiv ekipe iz Preloga naša je ekipa ostvarila nova dva boda i  trenutačno na tablici zauzima 1. mjesto. Utakmica je završena rezultatom 29:9 u korist naše ekipe na gostujućem terenu. Najkorisnijom je igračicom proglašena Dora Ferčec koja je postigla 4 pogotka. Rezultat se od prvih minuta utakmice kretao…

6 ožujka, 2023
MLADE PODRAVKAŠICE OSTVARILE POLOVIČAN USPJEH U LIPIKU

Nedjeljno gostovanje u Lipiku donijelo je polovičan uspjeh za rukometašice Podravke. Upisana je pobjeda protiv Lipika i poraz od vrlo dobre ekipe Novske, što je ujedno i prva izgubljena utakmica ove ekipe u ovoj sezoni te je i dalje u ovoj ligi na drugom mjestu s 24 boda. U prvoj utakmici sve igračice zadovoljile su…

5 ožujka, 2023
PODRAVKA 2 LINO PORAŽENA U 15. KOLU

U 15. kolu 2.HRL-sjever Podravka 2 Lino je upisala poraz na domaćem terenu. Za to se pobrinula druga ekipa Osijeka koja je slavila rezultatom 27:33, uz rezultat poluvremena 16:18. I ovu utakmicu ekipa je igrala bez kadetskih reprezentativki Đelekovčan i Smiljanec koje su jučer osvojile broncu na Mediteranskom prvenstvu, a vratarka Nika Galinec bila je…

3 ožujka, 2023
PODRAVKA 2 LINO U SUBOTU U 15. KOLU DOČEKUJE OSIJEK NA DOMAĆEM TERENU

Rukometašice Podravke 2 Lino u subotu s početkom u 16.00 sati u ŠSD Josip Samaržija Bepo u 15. kolu 2.HRL sjever dočekuju ekipu Osijek 2. Podravkašice su trenutno na 4. mjestu s 18 bodova, a ekipa neće biti kompletna jer dio djevojaka ima obaveze s reprezentacijom. Bez obzira na to, ovo je jako dobra ekipa…

3 ožujka, 2023
TRI POBJEDE I JEDAN PORAZ U MEĐUŽUPANIJSKOJ MINI RUKOMETNOJ LIGI ZA PODRAVKINE DJEVOJČICE

Naše djevojčice Podravka 1 i Podravka 2 su nastupile u 8. krugu Međužupanijske mini rukometne lige, a u goste je stigao Prelog. Podravka 1 je upisala dvije pobjede protiv Preloga 1 i Preloga 2. Djevojčice Podravke 2 su upisale poraz od ekipe Prelog 1 te pobijedile Prelog 2. Zadovoljna sam prikazanim igrama naših djevojčica. Taktički…

27 veljače, 2023
ČETIRI VAŽNA BODA ZA MLADE PODRAVKAŠICE U VIROVITICI

U 6.kolu 1.HRL za U12 na gostovanju u Virovitici osvojena su još četiri vrlo vrijedna boda u borbi za odlazak na završnicu Prvenstva Hrvatske. Podravka 1 je upisala dvije vrijedne pobjede protiv Orahovice i Virovitice. Orahovicu je svladala rezultatom 24:12, a Viroviticu 20:11. U prve dvije utakmice koje su unutar konkurencije za završnicu najkorisnijim igračicama…

26 veljače, 2023
LINICE OSLABLJENE UVJERLJIVO SLAVILE U GAREŠNICI

Rukometašice Podravke 2 Lino su u 14. kolu 2.HRL sjever slavile na gostovanju u Garešnici rezultatom 25:35. Iako smo igrali bez dvije dosad ponajbolje igračice (Smiljanec i Đelekovčan) koje su odsutne zbog priprema kadetske reprezentacije u utakmici s Garešnicom uknjižena su dva nova boda. Odluka da se utakmica ne odgađa pokazala se ispravnom jer se…