AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. PODRAVKA VEGETA SE KVALIFICIRALA U EUROPSKU LIGU NAKON VELIKE DRAME I PENALA EUROPSKI RUKOMET SE VRAĆA U KOPRIVNICU
  3. BESPLATNE ULAZNICE ZA PRAZNIK RUKOMETA U PETAK OD DANAS DOSTUPNE NA VEĆ POZNATIM LOKACIJAMA
  4. ODRŽANA KONFERENCIJA ZA MEDIJE UOČI UZVRATNE UTAKMICE S POLJSKIM LUBINOM//Babić: ”Naše igračice su nas učinile ponosnima i radosnima”
  5. OBAVIJEST O PROMJENI TERMINA UTAKMICE
  6. DVA BODA S GOSTOVANJA U CERNI

VIJESTI I NAJAVE

Podravka 2 Lino
5 prosinca, 2022
DVA BODA S GOSTOVANJA U CERNI

Rukometašice Podravke 2 Lino su ostvarile uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Cerni i svladale domaćina rezultatom 30:41 (14:23). Iz  utakmice odigrane u nedjelju u Cerni  Linice su u Koprivnicu donijele  dva nova boda. U utakmici s puno golova  došla je do izražaja kvalitetnija igra naših djevojaka, naročito u napadu. U obrambenoj igri moglo bi se…

28 studenoga, 2022
LINICE ZA VIKEND PORAŽENE OD PITOMAČE U 2.HRL SJEVER I UPISALE DVIJE POBJEDE U KADETSKOJ LIGI

Rukometašice Podravke 2 Lino su ovog vikenda na domaćem terenu odigrale 10. kolo 2.HRL sjever za žene u Koprivnici protiv Pitomače. Cijelu utakmicu bilo je puno obrambenih problema, a isto tako i problema u realizaciji što je iskusna ekipa Pitomače iskoristila s obzirom da su u sastavu iskusnije igračice. Utakmica je završila rezultatom 38:39, poluvrijeme…

28 studenoga, 2022
DVIJE POBJEDE ZA NAŠE MALE RUKOMETAŠICE U10 U PITOMAČI

Ovog vikenda je u Pitomači odigrano 2. kolo mini rukometne Lige sjever u kojem su djevojčice U10 podijeljene u dvije skupine Podravka 1 i Podravka 2 odigrale ukupno 4 utakmice. Podravka 1 se u prvoj utakmici susrela s ekipom Pitomača 2, a bila je to utakmica u kojoj su male podravkašice bile nadmoćnija ekipa kako…

21 studenoga, 2022
LINICE UPISALE PORAZ U UTAKMICI S OSJEČKOM OLIMPIJOM NA DOMAĆEM TERENU

Rukometašice Podravke 2 Lino su za vikend odigrale utakmicu 9.kola 2.HRL sjever protiv osječke Olimpije na domaćem terenu i upisale poraz 29:31. U utakmici koja je kao i uvijek napeto otvorena i lomila se sve do 20. minute, ipak je u nastavku susreta bolja ekipa bila Olimpija. Sedam minuta prije kraja prvog dijela gošće su…

19 studenoga, 2022
LINICE DANAS U 9. KOLU NA DOMAĆEM TERENU DOČEKUJU OLIMPIJU IZ OSIJEKA

Podravka 2 Lino danas u 9. kolu 2.HRL sjever ugošćuje osječku Olimpiju. Utakmica počinje u 16.30 sati u ŠSD Josip Samaržija-Bepo. Linice su nakon sedam odigranih kola na petom mjestu s 10 bodova dok je Olimpija na 4. mjestu s istim brojem bodova, ali jednom utakmicom manje. Ulaz u dvoranu je slobodan. Foto: Ivan Brkić/…

18 studenoga, 2022
MLADE PODRAVKAŠICE ODIGRALE PRVO KOLO MEĐUŽUPANIJSKE MINI RUKOMETNE LIGE

U četvrtak je u Čakovcu odigrano prvo kolo međužupanijske mini rukometne lige. Nastupili smo s dvije ekipe U10 Podravka 1 i Podravka 2. U svakoj ekipi je nastupilo 10 igračica i sve su dobile svoju priliku. Prvu utakmicu je Podravka 1 odigrala sa Zrinskim to je bio revanš nakon turnira u Samoboru gdje su naše…

15 studenoga, 2022
ZA VIKEND U KOPRIVNICI ODRŽANO PRVO OKUPLJANJE PERSPEKTIVNIH IGRAČICA U OVOJ SEZONI

U nedjelju je u ŠSD Josip Samaržija-Bepo održano prvo ovosezonsko okupljanje perspektivnih igračica naše regije. Nova regionalna voditeljica je Dragica Džono koja će za našu regiju zajedno s trenericom Majom Grdić iz Virovitice nastaviti s radom i okupljanjima perspektivnih mladih igračica, a sljedeće je zakazano za 8. siječanj 2023. godine u Virovitici. U radu s…

12 studenoga, 2022
LINICE UVJERLJIVE U 8. KOLU PROTIV ZRINSKOG

Sa subotnjeg ranog gostovanja koje je na rasporedu bilo već u 12.30 sati u Čakovcu naša ekipa je ponijela nova dva boda nakon uvjerljive pobjede nad ekipom Zrinskog 2, 24:39, poluvrijeme 11:14. Od samog početka nametnuli smo naš tempo igre koji je rezultirao stalnim vodstvom od 3-4 gola razlike. U drugom poluvremenu još smo pojačale…

7 studenoga, 2022
PODRAVKA 4 OTVORILA PRVENSTVO JEDNOM POBJEDOM I JEDNIM PORAZOM

Naše mlade nade su u nedjelju otvorile svoju prvenstvenu sezonu, a u 1. kolu 1.HRL U12 u Koprivnici su gostovale ekipe Đurđevca i Bjelovara. Mlade podravkašice upisale su jednu pobjedu protiv Bjelovara 18:31 i poraz 17:24 u utakmici s Đurđevcom. Ova generacija u ovom natjecanju ima dvije ekipe i to Podravku 1 i Podravku 2….

7 studenoga, 2022
LINICE U 7. KOLU U TIJESNOJ BORBI PORAŽENE OD ZELINE NA DOMAĆEM TERENU

U nedjelju je ekipa Podravka 2 Lino odigrala 7. kolo 2.HRL sjever u kojem je poražena od donedavnog prvoligaša iz Zeline. Prvih 30 minuta izgledalo je dosta dobro za domaću ekipu jer su kontrolirale utakmicu te u kontinuitetu vodile uz disciplinu u obrani, ali i napadu. Iako su u prvom poluvremenu imale čak i 6…

5 studenoga, 2022
PODRAVKA 4 POČINJE PRVENSTVO, LINICE DOČEKUJU ZELINU

U nedjelju 6.studenog su na redu naši mlađi uzrasti i to Podravka 4 (podijeljena u Podravku 1 i Podravku 2) te Podravka 2 Lino. Za Podravku 4 djevojčice U12 koje vodi trenerica Đurđica Zečević počinje prvenstvena sezona, a raspored izgleda ovako. Nedjelja, 6.11.2022. Podravka 1 vs Đurđevac 12:00 sati Podravka 2 vs RŠD Bjelovar 13:00…

2 studenoga, 2022
TREĆIM MJESTOM NA JAKOM TURNIRU U MAĐARSKOJ DJEVOJČICE 12 NAPRAVILE ODLIČAN UVOD POČETKU PRVENSTVA

Mlade rukometašice Podravke U 12 pod vodstvom trenerice Đurđice Zečević su za vikend sudjelovale na jednodnevnom turniru u Mađarskoj kojem su se odazvali na poziv domaćina Szentgotthard KK iz Mađarske naša ekipa. Ekipa U-12 RK Podravka 1 je na Međunarodnom Arany turniru osvojila odlično 3. mjesto uz jednu pobjedu (Jeruzalem Ormož) i jedan poraz (Hypo),…