AKTUALNO
  1. Službene fotografije aktualnog sastava i stručnog stožera
  2. GABRIELA DOMOVIĆ PRIMILA POSEBNO PRIZNANJE ZA OSTVARENE VRHUNSKE SPORTSKE REZULTATE ZA REPREZENTACIJU HRVATSKE
  3. ODRŽANO IZVLAČENJE PAROVA POLUFINALA HRVATSKOG KUPA ZA ŽENE I MUŠKARCE
  4. POLOVIČAN USPJEH PODRAVKE U13 U 10. KOLU MEĐUŽUPANIJSKE LIGE
  5. U UTORAK U 12:00 NA RASPOREDU JE ŽDRIJEB POLUFINALNIH PAROVA HRVATSKOG KUPA ZA ŽENE
  6. MLADE PODRAVKAŠICE UZELE ČETIRI BODA U PRETPOSLJEDNJEM KOLU 1.HRL U11

VIJESTI I NAJAVE

16 travnja, 2024
GABRIELA DOMOVIĆ PRIMILA POSEBNO PRIZNANJE ZA OSTVARENE VRHUNSKE SPORTSKE REZULTATE ZA REPREZENTACIJU HRVATSKE

Zajednica sportskih udruga Grada Đurđevca i ove je godine proglasila najbolje sportašice, sportaše, sportske ekipe, djelatnika i trenera, te mlade sportske nade i perspektivne mlade ekipe grada Đurđevca za prošlu godinu. Među nagrađenim je sportašicama i mlada igračica RK Podravke Gabriela Domović koja uglavnom nastupa za drugu ekipu te kategoriju U17, a obje vodi trener…

15 travnja, 2024
POLOVIČAN USPJEH PODRAVKE U13 U 10. KOLU MEĐUŽUPANIJSKE LIGE

Djevojke U 13 odigrale su u subotu 10. kolo Međužupanijske lige te su upisale dvije pobjede i dva poraza. Kao i u prethodnim kolima ekipe su posložene nekako podjednako tako da u jednoj ekipi igra prva postava, a druga ekipa je druga postava. Igračice koje konkuriraju za državno tako igraju po 40 minuta. Realizatorski smo…

15 travnja, 2024
MLADE PODRAVKAŠICE UZELE ČETIRI BODA U PRETPOSLJEDNJEM KOLU 1.HRL U11

Ovosezonsko natjecanje u 1HRL-regija 2 bliži se kraju. Sa subotnjeg pretposljednjeg gostovanja u Kutini ekipa Podravke-U11 vratila se sa nova 4 boda  ostvarena u 15.kolu 1.HRL U11. Protiv ekipe iz Petrinje od početka smo nametnuli svoju igru i rezultatski se tijekom cijele utakmice odvajali na sve veću razliku. Svojom igrom  prednjačila je Iva Kljajić (10)…

15 travnja, 2024
LINICE POBIJEDILE VIROVITICU NA DOMAĆEM TERENU

Linice su pod vodstvom trenera Pranjića u nedjelju na domaćem terenu u sklopu 20. kola 2. HRL Sjever pobijedile odličnu ekipu 1234 Virovitice rezultatom 29:27. U borbenoj i napetoj utakmici do posljednjih trenutaka na vratima je briljirala starija Nika Galinec s 26 obrana. Najefikasnije igračice u našim redovima bile su Tara Đelekovčan s 10, Gabriela…

15 travnja, 2024
PODRAVKA U15 S PRVOG MJESTA I S MAKSIMALNIM UČINKOM U PRVENSTVU OSIGURALA PLASMAN NA DRŽAVNU ZAVRŠNICU

Naše mlade rukometašice u subotu su odigrale dvije utakmice u Novskoj u sklopu posljednjeg kruga 1. HRL U15. Trener Antonio Pranjić nije mogao računati na Luciju Marijanović i Lauru Liščak. U prvoj utakmici naše cure su ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv Pakraca rezultatom 27:10. Najefikasnije u našim redovima bile su Ela Radiček sa 7, Katja Napan…

10 travnja, 2024
TIJESAN PORAZ LINICA NA GOSTOVANJU U ZELINI

Podravka 2 Lino je jučer odigrala utakmicu 19. kola 2. HRL Sjever protiv prvoplasirane Zeline na njihovom terenu. U uzbudljivom dvoboju ekipa s vrha tablice slavile su iskusnije rukometašice Zeline pogotkom 5 sekundi prije kraja za konačnih 29:28. Najefikasnije u našim redovima bile su Tena Jurlina sa 7, Ana Javorić sa 6 i Katja Gregurić…

9 travnja, 2024
PODRAVKAŠICE ZABILJEŽILE PET BODOVA U TRI ODIGRANE UTAKMICE 1.HRL U13

U subotu su naše djevojčice U13 odigrale 10. kolo 1.HRL za žene i upisale neriješen rezultat 18:18 sa Zrinskim te pobjedu protiv Preloga 31:19 i tako uzele još tri boda u 1.HRL U13. Najkorisnijim su igračicama proglašene Ela Komar i Klara Kovačić. Trenerica Snježana Petika je mogla biti zadovoljna pobjedom protiv Preloga gdje njezina ekipa…

8 travnja, 2024
PODRAVKA 1 UPISALA DVIJE POBJEDE, A PODRAVKA 2 ZABILJEŽILA PORAZE U SRAZU SA STARIJIM GODIŠTEM

U 9. kolu Međužupanijske lige djevojčice U11 odigrale su 9.kolo te je Podravka 1 upisala 2 pobjede, a Podravka 2 dva poraza. U goste su nam stigle ekipe Rugvica i Ivanić. Iz kola u kolo ponavlja se gotovo isti scenarij u kojem Podravka 1 bilježi pobjede dok Podravka 2 još uvijek iščekuje prvu pobjedu, ali…

30 ožujka, 2024
PODRAVKAŠICE OSVOJILE VELIKI MEĐUNARODNI TURNIR CROATIA TROPHY, MVP TURNIRA JE TENA JURLINA

Podravka U15 je pod vodstvom trenera Pranjića osvojila međunarodni rukometni turnir “Croatia Trophy” koji se održavao u Rovinju od 27. do 30. ožujka. 🥇Danas su naše cure u finalu ostvarile uvjerljivu pobjedu protiv Trešnjevke rezultatom 9:29. Za MVP turnira proglašena je naša Tena Jurlina. 🏆 Inače, na turniru koji je okupio preko 2000 sportaša iz…

27 ožujka, 2024
PODRAVKA U15 NASTUPA NA JAKOM MEĐUNARODNOM TURNIRU U ROVINJU, TURNIR OTVORILE VISOKOM POBJEDOM PROTIV VIBORGA

Podravka U15 je pod vodstvom trenera Pranjića danas je otputovala u Rovinj gdje će nastupiti na velikom međunarodnom rukometnom turniru “Croatia Trophy” koji se održava od 27. do 30. ožujka u sklopu projekta “Youth Movement Power”. Turnir u rukometu i nogometu okuplja više od 2000 mladih sportaša u dobi od 7 do 17 godina u…

26 ožujka, 2024
PODRAVKA 1 U11 UPISALA DVIJE POBJEDE, PODRAVKA 2 DVA PORAZA U 8. KOLU MEĐUŽUPANIJSKE LIGE

Naše male rukometašice U11 odigrale su 8.kolo Međužupanijske lige u Križu. Podravka 1 upisala je dvije pobjede, a Podravka 2 je upisala dva poraza. “Rezultati naših dviju ekipa u utakmicama odigranim u Križu onakvi su kakve smo mogli i očekivati. Porazi druge ekipe ne čude jer uglavnom igraju s protivnicama starijeg godišta što u ovoj…

26 ožujka, 2024
REMI I PORAZ LINICA U VIKEND OGLEDIMA 2.HRL SJEVER

Podravka 2 Lino ovog je vikenda, u najmlađem sastavu ove sezone, odigrala dvije utakmice u sklopu 2. HRL Sjever. Trener Antonio Pranjić u utakmicama protiv Multinorm Cerne i Pitomače nije mogao računati na Magdalenu Rumek, Janu Miklić, Taru Đelekovčan i Gabrielu Domović. U subotu su naše cure gostovale u dalekoj Cerni gdje su odigrale odgođenu…