Gledatelji prate klub: dobar odaziv na prijateljske utakmiceShodno dosadašnjoj praksi da se Skupština kluba saziva jedanputa godišnje, Upravni odbor Rukometnog kluba Podravka na sjednici održanoj u ponedjeljak navečer donio je odluku o datumu održavanja skupštine.

Skupština je sazvana za srijedu 29. kolovoza u 18 sati, a održat će se u koprivničkoj Gradskoj vijećnici na Zrinskom trgu, što je primjereni prostor za sportsku udrugu grada Koprivnice, kojoj je glavni sponzor tvrtka Podravka.

Na Skupštini će biti podnijeto iscrpno izvješće o stanju u klubu i sa stajališta rezultata i financijskih obaveza.

U izvješću o radu Upravnog odbora bit će izneseno sve što se radilo na smanjenju zatečenog duga u mandatu unazad dvije godine i točne brojke o zatečenom stanju. Sastav Skupštine imat će prigodu ocijeniti rad i komentirati dosege, ali i dubioze koje će se morati rješavati i u idućem razdoblju.

Očekuje se da će na Skupštini biti izabrano novo vodstvo kluba.

Pozivi s točnim dnevnim redom bit će prema odredbama Statuta kluba, koji je inače objavljen u domumentima na www.rk-podravka.hr, biti dostavljeni skupštinarima i ostalim pozvanima pet dana prije održavanja Skupštine.