Iz roditeljskog albuma Sinoćnjom pobjedom na ekipom Raba od 12:6 (3:2), Podravkine djevojčice rođene 2006. godine, osvojile su prvo mjesto u C skupini na Završnici Prvenstva Hrvatske, što se igra u Umagu, i ušle su izravno u četvrtfinale, preskočivši utakmicu osmine finala. Iako se igra 2×10 minuta taj odmor dobro će doći za obnavljanje snage.

Poslije pobjedeU četvrtfinalu, u koje se plasiralo osam ekipa od 20, danas, u subotu, u17,30 sati igrat će s ekipom Omišlja, koja je u 1/8 finala svladala Bjelovar sa 7:5.

Iz roditeljskog albumaRaspoloženje u Umagu je odlično, a atmosferu podgrijavajtu i roditelji, koji zdušno bodre svoje i naše djevojčice. Fotografije uz ovaj tekst iz roditeljske su kućne radinosti.

Iz roditeljskog albumaRAB – PODRAVKA 6:12 (2:3)

PODRAVKA: Tetec, Marijanović, Horvat; Kovačević, Domović 2, Maronić, Cvelber 3, Zvonar, L. Smiljanec, Canjuga 3, Rumek 3, Đelekovčan 1, Hrnčić, Kosor 1, Markić, Pintarić. TRENER: Nenad Smiljanec. SLUŽBENA PREDSTAVNICA: Adela Šimunic Smiljanec. Iz roditeljskog albuma